Mérkőzések |
Időpont |
Eredmény |
Játékvezetők |
Vasas Bolhák
-
KLKS Benkő
|
2019. május 4. szombat |
51 - 28
|
Bózsó Gábor, Benkő Glória |
Malév Zsiráfok
-
PSE Párducok
|
2019. május 4. szombat |
27 - 39
|
Szőke Gábor, Boros Krisztina |
Zuglói Sasok
-
Budapesti Honvéd Bakáts
|
2019. május 4. szombat |
51 - 34
|
Nagy István, Fulai Bátor |
FTSI Platán Iskola
-
FTSI József A. Iskola
|
2019. május 4. szombat |
39 - 63
|
|
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő
-
Sólyomfiókák
|
2019. május 4. szombat |
52 - 18
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B
-
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B
|
2019. május 4. szombat |
57 - 38
|
|
Pityke KSE
-
Kecskeméti KA Gepárdok
|
2019. május 4. szombat |
74 - 50
|
Lázár Zsigmond György, Dr. Kondrák Mihály Attila |
Győri KC Vizslák
-
Mórás Cápák
|
2019. május 4. szombat |
43 - 40
|
|
Gödi SE
-
PAFC Basket
|
2019. május 4. szombat |
48 - 47
|
Jurászik László, Hamzi Virág |
Soproni Sportiskolás Farkasok
-
Soproni Sportiskolás Párducok
|
2019. május 4. szombat |
19 - 93
|
|
Dűlői Kaszások
-
Vasas Amazonok
|
2019. május 4. szombat |
49 - 42
|
Gaál Norbert, Bujtor Péter |
Harcos Darazsak
-
Sportdarázs
|
2019. május 4. szombat |
36 - 64
|
|
Miklósi KékRókák
-
Kecskeméti KC Mátyás
|
2019. május 4. szombat |
0 - 20
|
|
Vásárhelyi Villámok
-
Békési Heppes Szöcskék
|
2019. május 4. szombat |
58 - 21
|
Bartucz Csaba, Liszkai Dávid |
DMTK Haraszti Sasok/A
-
Pilis Basket
|
2019. május 4. szombat |
69 - 39
|
Gombos Ádám Attila |
MEAFC Struccolók
-
MEAFC Basket Bulls
|
2019. május 4. szombat |
45 - 43
|
|
Ricsilla-Kunszentmárton
-
Kisújszállási SE
|
2019. május 4. szombat |
2 - 0
|
|
Salgótarjáni KI
-
Salgó Basket Szécsény
|
2019. május 4. szombat |
69 - 18
|
|
DKKA Ördögök
-
Velencei Vadkacsák
|
2019. május 4. szombat |
69 - 51
|
|
Kenguru Füred
-
VUKE U11 fiú
|
2019. május 4. szombat |
86 - 39
|
|
Pasa Csillagok
-
Vasas Bolhák
|
2019. május 4. szombat |
0 - 20
|
Bózsó Gábor |
VUA Törpék
-
Malév Zsiráfok
|
2019. május 4. szombat |
27 - 26
|
Szőke Gábor, Boros Krisztina |
Budapesti Honvéd Falcons
-
Zuglói Sasok
|
2019. május 4. szombat |
28 - 50
|
Nagy István, Lőrincz Erzsébet Sára |
FTSI Darvas Iskola
-
FTSI Platán Iskola
|
2019. május 4. szombat |
64 - 58
|
|
Tatai Mosómedvék
-
Soproni Tigrisek Orsolya
|
2019. május 4. szombat |
65 - 78
|
Bognár Tibor, Novák Bence |
NYKK Eötvös
-
Nyíregyházi Sportcentrum
|
2019. május 4. szombat |
39 - 55
|
Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán |
Vásárhelyi Kacsák
-
Békéscsabai KK/A
|
2019. május 4. szombat |
56 - 24
|
Bere Márton Brúnó, Kis Sándor |
Salgó Basket Szécsény
-
DVTK-ÉLKSK Encs
|
2019. május 4. szombat |
19 - 75
|
|
Kecskeméti KA Gepárdok
-
JKSE Kosársuli
|
2019. május 4. szombat |
63 - 60
|
Lázár Zsigmond György, Dr. Kondrák Mihály Attila |
Mezőörsi Oroszlánok
-
Győri KC Kenguruk
|
2019. május 4. szombat |
38 - 37
|
|
Szorgos Darazsak
-
Soproni Sportiskolás Farkasok
|
2019. május 4. szombat |
50 - 17
|
|
Budapest Csepel
-
Dűlői Kaszások
|
2019. május 4. szombat |
14 - 6
|
Gaál Norbert, Rózsavölgyi Alexandra |
Sportdarázs
-
Győri KC Lovagok
|
2019. május 4. szombat |
21 - 49
|
|
CEKK
-
Baja MNAMK Rakétái
|
2019. május 4. szombat |
53 - 60
|
|
Sólyomfiókák
-
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti
|
2019. május 4. szombat |
44 - 20
|
|
Beszterce KK
-
MEAFC Struccolók
|
2019. május 4. szombat |
51 - 48
|
|
BTDSE Taksonyi Ördögök/A
-
Gödi SE
|
2019. május 4. szombat |
53 - 54
|
Jurászik László, Sersovszky Gergely Péter |
Gödi SE - Dk. Kiscicák
-
DMTK Haraszti Sasok/A
|
2019. május 4. szombat |
61 - 51
|
Gombos Ádám Attila |
KASI/D
-
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B
|
2019. május 4. szombat |
50 - 45
|
|
Várpalotai Sárkányok
-
Fűzfői AK
|
2019. május 4. szombat |
0 - 0
|
|
Harcias Kenguruk
-
OSE Mókusok
|
2019. május 4. szombat |
42 - 62
|
Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Békési Heppes Szöcskék
-
ACS Baschet Star Oradea II.
|
2019. május 4. szombat |
19 - 35
|
Bartucz Csaba, Liszkai Dávid |
HSA Sasok
-
Gyulai Vidrák
|
2019. május 4. szombat |
47 - 33
|
|
VUKE U11 fiú
-
DKKA Ugrómókusok
|
2019. május 4. szombat |
52 - 62
|
|
Velencei Vadkacsák
-
Marcali Szürkefarkasok
|
2019. május 4. szombat |
37 - 39
|
|
KLKS Benkő
-
Pasa Csillagok
|
2019. május 4. szombat |
20 - 0
|
Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Benkő Glória |
PSE Párducok
-
VUA Törpék
|
2019. május 4. szombat |
40 - 21
|
Szőke Gábor, Boros Krisztina |
Budapesti Honvéd Bakáts
-
Budapesti Honvéd Falcons
|
2019. május 4. szombat |
36 - 40
|
Pál Roland, Fulai Bátor |
FTSI József A. Iskola
-
FTSI Darvas Iskola
|
2019. május 4. szombat |
72 - 58
|
|
Mosonmagyaróvári Kenguruk
-
Tatai Mosómedvék
|
2019. május 4. szombat |
80 - 58
|
Bognár Tibor, Novák Bence |
Nyíregyházi Sportcentrum
-
ACS Wildcats Baia Mare I.
|
2019. május 4. szombat |
35 - 40
|
Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán |
Kecskeméti KC Mátyás
-
CEKK
|
2019. május 4. szombat |
11:30 |
|
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti
-
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő
|
2019. május 4. szombat |
18 - 45
|
|
DVTK-ÉLKSK Encs
-
Salgótarjáni KI
|
2019. május 4. szombat |
36 - 48
|
|
Kecskeméti KC Mátyás
-
Baja MNAMK Rakétái
|
2019. május 4. szombat |
11:30 |
|
JKSE Kosársuli
-
Pityke KSE
|
2019. május 4. szombat |
64 - 88
|
Lázár Zsigmond György, Dr. Kondrák Mihály Attila |
Győri KC Vizslák
-
Mezőörsi Oroszlánok
|
2019. május 4. szombat |
11:30 |
|
ACS Baschet Star Oradea IV.
-
Vásárhelyi Kacsák
|
2019. május 4. szombat |
30 - 40
|
Bere Márton Brúnó, Kis Sándor |
Győri KC Vizslák
-
Győri KC Kenguruk
|
2019. május 4. szombat |
11:30 |
|
Soproni Sportiskolás Párducok
-
Szorgos Darazsak
|
2019. május 4. szombat |
52 - 25
|
|
Vasas Amazonok
-
Budapest Csepel
|
2019. május 4. szombat |
17 - 19
|
Rózsavölgyi Alexandra, Bujtor Péter |
Mórás Cápák
-
Mezőörsi Oroszlánok
|
2019. május 4. szombat |
11:30 |
|
Győri KC Lovagok
-
Harcos Darazsak
|
2019. május 4. szombat |
82 - 25
|
|
Miklósi KékRókák
-
CEKK
|
2019. május 4. szombat |
11:30 |
|
Mórás Cápák
-
Győri KC Kenguruk
|
2019. május 4. szombat |
38 - 34
|
|
Miklósi KékRókák
-
Baja MNAMK Rakétái
|
2019. május 4. szombat |
11:30 |
|
PAFC Basket
-
BTDSE Taksonyi Ördögök/A
|
2019. május 4. szombat |
60 - 47
|
Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág |
Pilis Basket
-
Gödi SE - Dk. Kiscicák
|
2019. május 4. szombat |
74 - 56
|
Gombos Ádám Attila |
MEAFC Basket Bulls
-
Beszterce KK
|
2019. május 4. szombat |
2 - 0
|
|
Fűzfői AK
-
VUKE U11 vegyes
|
2019. május 4. szombat |
0 - 2
|
|
OSE Mókusok
-
Soproni Sportiskolás Elefántok
|
2019. május 4. szombat |
57 - 46
|
Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Ricsilla-Kunszentmárton
-
HSA Sasok
|
2019. május 4. szombat |
12:00 |
|
DKKA Ugrómókusok
-
Kenguru Füred
|
2019. május 4. szombat |
41 - 90
|
|
Ricsilla-Kunszentmárton
-
Gyulai Vidrák
|
2019. május 4. szombat |
12:00 |
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B
-
KASI/D
|
2019. május 4. szombat |
12:00 |
|
Kisújszállási SE
-
HSA Sasok
|
2019. május 4. szombat |
12:00 |
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B
-
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B
|
2019. május 4. szombat |
12:00 |
|
Kisújszállási SE
-
Gyulai Vidrák
|
2019. május 4. szombat |
0 - 2
|
|
Szentesi KK
-
SZEDEÁK Béke
|
2019. május 4. szombat |
59 - 45
|
Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B
-
KASI/D
|
2019. május 4. szombat |
12:00 |
|
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B
-
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B
|
2019. május 4. szombat |
29 - 49
|
|
Marcali Szürkefarkasok
-
DKKA Ördögök
|
2019. május 4. szombat |
56 - 102
|
|
ACS Baschet Star Oradea II.
-
Vásárhelyi Villámok
|
2019. május 4. szombat |
46 - 37
|
Bartucz Csaba, Liszkai Dávid |
Malév Pandák
-
MTK Budapest
|
2019. május 4. szombat |
42 - 32
|
Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Ziccer Bocsok
-
Törekvés Törpillák
|
2019. május 4. szombat |
95 - 24
|
Szabó Péter, Ürögi Zsolt |
Vasas Akadémia U10
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2019. május 4. szombat |
44 - 22
|
Pál Roland |
Nagykőrösi Sólymok
-
FTSI Dózsa Gy. Iskola
|
2019. május 4. szombat |
37 - 69
|
|
Soproni Tigrisek Orsolya
-
Mosonmagyaróvári Kenguruk
|
2019. május 4. szombat |
56 - 49
|
Bognár Tibor, Novák Bence |
ACS Wildcats Baia Mare I.
-
NYKK Eötvös
|
2019. május 4. szombat |
45 - 32
|
Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán |
Győri KC Vizslák
-
Mezőörsi Oroszlánok
|
2019. május 4. szombat |
40 - 36
|
|
Mórás Cápák
-
Győri KC Kenguruk
|
2019. május 4. szombat |
12:45 |
|
Kövesdi Zsiráfok
-
Vidám Kenguruk
|
2019. május 4. szombat |
25 - 17
|
|
Győri KC Vizslák
-
Győri KC Kenguruk
|
2019. május 4. szombat |
12:45 |
|
Mórás Cápák
-
Mezőörsi Oroszlánok
|
2019. május 4. szombat |
12:45 |
|
Miklósi KékRókák
-
CEKK
|
2019. május 4. szombat |
0 - 20
|
|
Miklósi KékRókák
-
Baja MNAMK Rakétái
|
2019. május 4. szombat |
12:45 |
|
Kecskeméti KC Mátyás
-
CEKK
|
2019. május 4. szombat |
12:45 |
|
Kecskeméti KC Mátyás
-
Baja MNAMK Rakétái
|
2019. május 4. szombat |
63 - 50
|
|
Budapesti Honvéd Sólymok
-
Radobasket - BDSE
|
2019. május 4. szombat |
79 - 50
|
Gaál Norbert, Horváth Kinga |
Soproni Sportiskolás Elefántok
-
Harcias Kenguruk
|
2019. május 4. szombat |
47 - 45
|
Vigh Balázs, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Fürge Gyík DSE
-
Beszterce KK Bolyky
|
2019. május 4. szombat |
47 - 58
|
|
Radobasket-Érd
-
BKG-VMG DSE
|
2019. május 4. szombat |
2 - 0
|
Czupi Márton |
Békéscsabai KK/A
-
ACS Baschet Star Oradea IV.
|
2019. május 4. szombat |
37 - 36
|
Bere Márton Brúnó, Kis Sándor |
VUKE U11 vegyes
-
Várpalotai Sárkányok
|
2019. május 4. szombat |
2 - 0
|
|
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B
-
KASI/D
|
2019. május 4. szombat |
13:30 |
|
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B
-
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B
|
2019. május 4. szombat |
13:30 |
|
ACS Baschet Star Oradea I.
-
West Activ Timisoara
|
2019. május 4. szombat |
76 - 26
|
Utasi Balázs, Horgos Péter |
BLF/Honvéd
-
Malév Pandák
|
2019. május 4. szombat |
34 - 33
|
Makay Dániel József |
Ricsilla-Kunszentmárton
-
HSA Sasok
|
2019. május 4. szombat |
58 - 82
|
|
SZEDEÁK Béke
-
SZECSKA Bikák
|
2019. május 4. szombat |
26 - 87
|
Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor |
Törekvés Törpillák
-
Budafoki Békák
|
2019. május 4. szombat |
23 - 86
|
Szabó Péter, Ürögi Zsolt |
Ricsilla-Kunszentmárton
-
Gyulai Vidrák
|
2019. május 4. szombat |
13:30 |
|
Csata Pónik
-
Vasas Akadémia U10
|
2019. május 4. szombat |
17 - 46
|
Rózsavölgyi Alexandra, Lőrincz Erzsébet Sára |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B
-
KASI/D
|
2019. május 4. szombat |
63 - 55
|
|
Kisújszállási SE
-
HSA Sasok
|
2019. május 4. szombat |
13:30 |
|
FTSI Constantinum 1.
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2019. május 4. szombat |
51 - 36
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B
-
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B
|
2019. május 4. szombat |
13:30 |
|
Kisújszállási SE
-
Gyulai Vidrák
|
2019. május 4. szombat |
13:30 |
|
Hunyadis Darazsak
-
Gyönyűi Harcsák
|
2019. május 4. szombat |
68 - 27
|
|
Soproni Sportiskolás Zsiráfok
-
Kövesdi Zsiráfok
|
2019. május 4. szombat |
41 - 24
|
|
Szentendrei Kölyökfarkasok
-
Grosics Vizslák
|
2019. május 4. szombat |
33 - 83
|
Gaál Norbert, Horváth Kinga |
MEAFC Kossuth
-
Fürge Gyík DSE
|
2019. május 4. szombat |
44 - 60
|
|
Pátyi SE
-
FKE Kőrösi
|
2019. május 4. szombat |
30 - 37
|
Czupi Márton |
FTSI Dózsa Gy. Iskola
-
FTSI Constantinum 1.
|
2019. május 4. szombat |
34 - 42
|
|
MTK Budapest
-
BLF/Honvéd
|
2019. május 4. szombat |
58 - 37
|
Makay Dániel József, Fulai Bátor |
Budafoki Békák
-
Ziccer Bocsok
|
2019. május 4. szombat |
48 - 35
|
Szőke Gábor, Boros Krisztina |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
-
Csata Pónik
|
2019. május 4. szombat |
39 - 24
|
Rózsavölgyi Alexandra, Lőrincz Erzsébet Sára |
West Activ Timisoara
-
ACS Baschet Star Oradea III.
|
2019. május 4. szombat |
38 - 21
|
Utasi Balázs, Horgos Péter |
SZECSKA Bikák
-
Szentesi KK
|
2019. május 4. szombat |
54 - 61
|
Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor |
Győri KC Párducok
-
Soproni Tigrisek Fenyő tér
|
2019. május 4. szombat |
70 - 16
|
|
Vidám Kenguruk
-
Soproni Sportiskolás Zsiráfok
|
2019. május 4. szombat |
18 - 44
|
|
Budapesti Honvéd Sólymok
-
Szentendrei Kölyökfarkasok
|
2019. május 4. szombat |
15:15 |
Hartai Tamás, Pál Roland |
Budapesti Honvéd Sólymok
-
Grosics Vizslák
|
2019. május 4. szombat |
15:15 |
Hartai Tamás, Pál Roland |
Radobasket - BDSE
-
Szentendrei Kölyökfarkasok
|
2019. május 4. szombat |
15:15 |
Hartai Tamás, Pál Roland |
Radobasket - BDSE
-
Grosics Vizslák
|
2019. május 4. szombat |
15:15 |
Hartai Tamás, Pál Roland |
Beszterce KK Bolyky
-
MEAFC Kossuth
|
2019. május 4. szombat |
42 - 50
|
|
Radobasket-Érd
-
Pátyi SE
|
2019. május 4. szombat |
15:40 |
Káré Gergő |
Radobasket-Érd
-
FKE Kőrösi
|
2019. május 4. szombat |
15:40 |
Káré Gergő |
BKG-VMG DSE
-
Pátyi SE
|
2019. május 4. szombat |
0 - 2
|
Káré Gergő |
BKG-VMG DSE
-
FKE Kőrösi
|
2019. május 4. szombat |
15:40 |
Káré Gergő |
SZPA-HSE
-
MAFC Csíkihegyek
|
2019. május 4. szombat |
60 - 27
|
Bujtor Péter, Adjudani Dániel Pezsman |
Budafoki Bolhák
-
BEAC Petőfi
|
2019. május 4. szombat |
42 - 44
|
Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia
-
Római Kaszások
|
2019. május 4. szombat |
79 - 25
|
Szőke Gábor, Boros Krisztina |
Budapesti Honvéd Sólymok
-
Grosics Vizslák
|
2019. május 4. szombat |
78 - 58
|
Hartai Tamás, Pál Roland |
Radobasket - BDSE
-
Szentendrei Kölyökfarkasok
|
2019. május 4. szombat |
57 - 43
|
Hartai Tamás, Pál Roland |
Radobasket - BDSE
-
Grosics Vizslák
|
2019. május 4. szombat |
16:30 |
Hartai Tamás, Pál Roland |
Hunyadis Darazsak
-
Győri KC Párducok
|
2019. május 4. szombat |
16:30 |
|
Hunyadis Darazsak
-
Soproni Tigrisek Fenyő tér
|
2019. május 4. szombat |
16:30 |
|
ACS Baschet Star Oradea III.
-
ACS Baschet Star Oradea I.
|
2019. május 4. szombat |
28 - 59
|
Utasi Balázs, Horgos Péter |
Gyönyűi Harcsák
-
Győri KC Párducok
|
2019. május 4. szombat |
13 - 55
|
|
Gyönyűi Harcsák
-
Soproni Tigrisek Fenyő tér
|
2019. május 4. szombat |
16:30 |
|
Budapesti Honvéd Sólymok
-
Szentendrei Kölyökfarkasok
|
2019. május 4. szombat |
16:30 |
Hartai Tamás, Pál Roland |
Radobasket-Érd
-
FKE Kőrösi
|
2019. május 4. szombat |
23 - 58
|
Káré Gergő |
BKG-VMG DSE
-
Pátyi SE
|
2019. május 4. szombat |
17:00 |
Káré Gergő |
BKG-VMG DSE
-
FKE Kőrösi
|
2019. május 4. szombat |
17:00 |
Káré Gergő |
Radobasket-Érd
-
Pátyi SE
|
2019. május 4. szombat |
17:00 |
Káré Gergő |
Török Sasfiókák
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia
|
2019. május 4. szombat |
37 - 68
|
Szabó Péter, Ürögi Zsolt |
SZSE Teri
-
SZPA-HSE
|
2019. május 4. szombat |
34 - 58
|
Bujtor Péter, Matóczay Bálint |
Kéksárga Flamingók
-
Budafoki Bolhák
|
2019. május 4. szombat |
17 - 46
|
Komlódi Benedek, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Hunyadis Darazsak
-
Soproni Tigrisek Fenyő tér
|
2019. május 4. szombat |
37 - 22
|
|
Gyönyűi Harcsák
-
Győri KC Párducok
|
2019. május 4. szombat |
17:45 |
|
Gyönyűi Harcsák
-
Soproni Tigrisek Fenyő tér
|
2019. május 4. szombat |
17:45 |
|
Hunyadis Darazsak
-
Győri KC Párducok
|
2019. május 4. szombat |
17:45 |
|
BEAC Petőfi
-
Kéksárga Flamingók
|
2019. május 4. szombat |
39 - 32
|
Komlódi Benedek, Fulai Bátor |
Római Kaszások
-
Török Sasfiókák
|
2019. május 4. szombat |
25 - 32
|
Szabó Péter, Ürögi Zsolt |
MAFC Csíkihegyek
-
SZSE Teri
|
2019. május 4. szombat |
48 - 51
|
Matóczay Bálint, Adjudani Dániel Pezsman |
Feketés Darazsak
-
SMAFC Nagycenki Gepárdok
|
2019. május 5. vasárnap |
39 - 27
|
|
Szeged KE - Rókusi Mókusok
-
Szeged KE - Karolina
|
2019. május 5. vasárnap |
52 - 32
|
Jáhni Bence, Nagy Lili |
Kölökös Törpék
-
Békási Kaszások
|
2019. május 5. vasárnap |
32 - 58
|
Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman |
Vasas Akadémia U11
-
BEAC Vizslák
|
2019. május 5. vasárnap |
61 - 47
|
Komlódi Benedek, Matóczay Bálint |
SZEDEÁK Bikák
-
Szeged KE - Madách
|
2019. május 5. vasárnap |
81 - 21
|
Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
KASI/C
|
2019. május 5. vasárnap |
83 - 25
|
|
Keresztúri Méhecskék
-
Kéksárga Gepárdok
|
2019. május 5. vasárnap |
64 - 30
|
Szőke Gábor, Püspöki Lotti |
Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület
-
BKG DSE
|
2019. május 5. vasárnap |
52 - 26
|
Dr. Kondrák Mihály Attila |
Budapest Blazers
-
Újpest-MT/B
|
2019. május 5. vasárnap |
34 - 19
|
Csoma Viktor |
Nyíregyházi Sportcentrum/B
-
BKGDSE-Ebes
|
2019. május 5. vasárnap |
45 - 29
|
Koncz János, Scholtz Zoltán |
DMTK Haraszti Sasok/B
-
ELITE Rínók
|
2019. május 5. vasárnap |
30 - 44
|
Lázár Zsigmond György |
SMAFC Nagycenki Gepárdok
-
Lackneros Darazsak
|
2019. május 5. vasárnap |
54 - 28
|
|
Békéscsabai KK/B
-
Mezőberényi KK
|
2019. május 5. vasárnap |
43 - 28
|
Utasi Balázs, Liszkai Dávid |
Velencei Vízipókok
-
Pákozdi Kócsagok
|
2019. május 5. vasárnap |
37 - 38
|
|
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2019. május 5. vasárnap |
58 - 33
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok
-
Kölökös Törpék
|
2019. május 5. vasárnap |
55 - 26
|
Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
-
Lehel Kosársuli
|
2019. május 5. vasárnap |
90 - 55
|
|
Kövesdi Oroszlán Kölykök
-
DVTK-Szabó Lőrinc
|
2019. május 5. vasárnap |
47 - 4
|
|
Lackneros Darazsak
-
Feketés Darazsak
|
2019. május 5. vasárnap |
14 - 65
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
-
Vasas Akadémia U11
|
2019. május 5. vasárnap |
48 - 82
|
Komlódi Benedek, Matóczay Bálint |
Kéksárga Okapik
-
Keresztúri Méhecskék
|
2019. május 5. vasárnap |
25 - 59
|
Szőke Gábor, Püspöki Lotti |
Újpest-MT/B
-
ICT - Szárnyaló Mókusok
|
2019. május 5. vasárnap |
28 - 33
|
Csoma Viktor, Mészáros Nándor Lajos |
BKGDSE-Ebes
-
ACS Wildcats Baia Mare II.
|
2019. május 5. vasárnap |
36 - 25
|
Koncz János, Scholtz Zoltán |
BTDSE Taksonyi Ördögök/B
-
Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület
|
2019. május 5. vasárnap |
44 - 38
|
Dr. Kondrák Mihály Attila |
Viadukt SE
-
DMTK Haraszti Sasok/B
|
2019. május 5. vasárnap |
27 - 58
|
Lázár Zsigmond György |
GYKSE Szekszárd
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2019. május 5. vasárnap |
99 - 65
|
|
Szeged KE - Madách
-
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas
|
2019. május 5. vasárnap |
43 - 73
|
Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
Szeged KE - Rókusi Mókusok
-
Békéscsabai KK/B
|
2019. május 5. vasárnap |
10:30 |
Jáhni Bence, Nagy Lili |
Szeged KE - Rókusi Mókusok
-
Mezőberényi KK
|
2019. május 5. vasárnap |
10:30 |
Jáhni Bence, Nagy Lili |
Szeged KE - Karolina
-
Békéscsabai KK/B
|
2019. május 5. vasárnap |
10:30 |
Jáhni Bence, Nagy Lili |
Szeged KE - Karolina
-
Mezőberényi KK
|
2019. május 5. vasárnap |
64 - 27
|
Jáhni Bence, Nagy Lili |
Pákozdi Kócsagok
-
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2019. május 5. vasárnap |
58 - 59
|
|
Szárnyaló Sólyomfiókák
-
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A
|
2019. május 5. vasárnap |
37 - 31
|
|
Békási Kaszások
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok
|
2019. május 5. vasárnap |
54 - 50
|
Pál Roland, Fulai Bátor |
Kecskeméti KA Villámok
-
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
|
2019. május 5. vasárnap |
26 - 54
|
|
DVTK-Nagy Lajos
-
DVTK-Fazekas
|
2019. május 5. vasárnap |
81 - 27
|
|
ICT - Szárnyaló Mókusok
-
Budapest Blazers
|
2019. május 5. vasárnap |
33 - 63
|
Horváth Kinga |
ACS Wildcats Baia Mare II.
-
Nyíregyházi Sportcentrum/B
|
2019. május 5. vasárnap |
17 - 36
|
Zalai Ákos István, Szabados Benedek |
BEAC Vizslák
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
2019. május 5. vasárnap |
58 - 57
|
Gaál Norbert, Bujtor Péter |
Kéksárga Gepárdok
-
Kéksárga Okapik
|
2019. május 5. vasárnap |
38 - 42
|
Hőgerl Bence, Benkő Glória |
ELITE Rínók
-
Viadukt SE
|
2019. május 5. vasárnap |
20 - 0
|
Lázár Zsigmond György |
BKG DSE
-
BTDSE Taksonyi Ördögök/B
|
2019. május 5. vasárnap |
32 - 54
|
Dr. Kondrák Mihály Attila |
Szeged KE - Karolina
-
Békéscsabai KK/B
|
2019. május 5. vasárnap |
11:45 |
Utasi Balázs, Liszkai Dávid |
Szeged KE - Karolina
-
Mezőberényi KK
|
2019. május 5. vasárnap |
11:45 |
Utasi Balázs, Liszkai Dávid |
Szeged KE - Rókusi Mókusok
-
Békéscsabai KK/B
|
2019. május 5. vasárnap |
38 - 35
|
Utasi Balázs, Liszkai Dávid |
Szeged KE - Rókusi Mókusok
-
Mezőberényi KK
|
2019. május 5. vasárnap |
11:45 |
Utasi Balázs, Liszkai Dávid |
KASI/C
-
GYKSE Szekszárd
|
2019. május 5. vasárnap |
47 - 98
|
|
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas
-
SZEDEÁK Bikák
|
2019. május 5. vasárnap |
31 - 87
|
Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
Dunaújvárosi Sárkányok
-
Velencei Vízipókok
|
2019. május 5. vasárnap |
41 - 29
|
|
Zalakerámia ZTE KK/B
-
Szárnyaló Sólyomfiókák
|
2019. május 5. vasárnap |
36 - 66
|
|
Zuglói Sasok Herman
-
Csata Garfield
|
2019. május 5. vasárnap |
42 - 45
|
Nagy István, Pál Roland |
Lehel Kosársuli
-
Kecskeméti KA Villámok
|
2019. május 5. vasárnap |
66 - 64
|
|
Kövesdi Oroszlán Kölykök
-
DVTK-Nagy Lajos
|
2019. május 5. vasárnap |
26 - 23
|
|
Kövesdi Oroszlán Kölykök
-
DVTK-Fazekas
|
2019. május 5. vasárnap |
12:30 |
|
DVTK-Szabó Lőrinc
-
DVTK-Nagy Lajos
|
2019. május 5. vasárnap |
12:30 |
|
DVTK-Szabó Lőrinc
-
DVTK-Fazekas
|
2019. május 5. vasárnap |
18 - 24
|
|
HSE
-
JKC/Molnár
|
2019. május 5. vasárnap |
37 - 35
|
Horváth Kinga, Mészáros Nándor Lajos |
MAFC Farkasrét
-
Pannónia Vasas
|
2019. május 5. vasárnap |
39 - 43
|
Gaál Norbert, Bujtor Péter |
Ziccer Kistigrisek
-
KKS Titánok
|
2019. május 5. vasárnap |
64 - 35
|
Hőgerl Bence, Benkő Glória |
KLKS-VVSK
-
Herceghalmi Tigrisek
|
2019. május 5. vasárnap |
46 - 29
|
Vigh Balázs |
SZEDEÁK Boni-Csikók
-
SZEDEÁK Karolina
|
2019. május 5. vasárnap |
42 - 51
|
Utasi Gábor, Dr. Kozma Gábor |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Hajdúhadházi Farkasok KK
|
2019. május 5. vasárnap |
40 - 36
|
Zalai Ákos István, Szabados Benedek |
Újpest-MT/A
-
Zuglói Sasok Herman
|
2019. május 5. vasárnap |
31 - 32
|
Nagy István, Matóczay Bálint |
Komló Sport
-
Gyakorlós Törpék
|
2019. május 5. vasárnap |
62 - 54
|
|
Kövesdi Oroszlán Kölykök
-
DVTK-Nagy Lajos
|
2019. május 5. vasárnap |
13:45 |
|
Kövesdi Oroszlán Kölykök
-
DVTK-Fazekas
|
2019. május 5. vasárnap |
13:45 |
|
DVTK-Szabó Lőrinc
-
DVTK-Nagy Lajos
|
2019. május 5. vasárnap |
13:45 |
|
DVTK-Szabó Lőrinc
-
DVTK-Fazekas
|
2019. május 5. vasárnap |
13:45 |
|
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
-
Kecskeméti KC Halas
|
2019. május 5. vasárnap |
71 - 12
|
|
JKC/Molnár
-
Törekvés Törpicúrok
|
2019. május 5. vasárnap |
17 - 65
|
Szentpáli-Gavallér Csaba |
BLF Kenguruk
-
MAFC Farkasrét
|
2019. május 5. vasárnap |
47 - 30
|
Kapros Roland, Pál Roland |
Szakolyi Zsiráfok
-
Nyírtelki Zsiráfok
|
2019. május 5. vasárnap |
9 - 11
|
Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
Újfehértói Zsiráfok
-
Alma utcai Zsiráfok
|
2019. május 5. vasárnap |
24 - 20
|
Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
Ziccer Pumák
-
Ziccer Kistigrisek
|
2019. május 5. vasárnap |
26 - 88
|
Tahin András, Püspöki Lotti |
Tapolcai Gepárdok
-
Tapolcai Vadmacskák
|
2019. május 5. vasárnap |
29 - 53
|
|
BSC Bocsok
-
KLKS-VVSK
|
2019. május 5. vasárnap |
61 - 47
|
Vigh Balázs |
Hajdúhadházi Farkasok KK
-
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok
|
2019. május 5. vasárnap |
37 - 39
|
Szulics Zsolt János, Horányi András |
Csata Garfield
-
Újpest-MT/A
|
2019. május 5. vasárnap |
38 - 30
|
Matóczay Bálint, Fulai Bátor |
SZEDEÁK Karolina
-
SZEDEÁK Dózsa
|
2019. május 5. vasárnap |
39 - 44
|
Utasi Gábor, Dr. Kozma Gábor |
KASI/E
-
Bonyhádi KSE
|
2019. május 5. vasárnap |
20 - 0
|
|
Kécskei Vidrák
-
FTSI Batthyány L. Iskola
|
2019. május 5. vasárnap |
79 - 14
|
|
Nyírtelki Zsiráfok
-
Újfehértói Zsiráfok
|
2019. május 5. vasárnap |
24 - 38
|
Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Nyírtelki Zsiráfok
-
Alma utcai Zsiráfok
|
2019. május 5. vasárnap |
15:15 |
Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Szakolyi Zsiráfok
-
Újfehértói Zsiráfok
|
2019. május 5. vasárnap |
15:15 |
Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Szakolyi Zsiráfok
-
Alma utcai Zsiráfok
|
2019. május 5. vasárnap |
10 - 19
|
Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Törekvés Törpicúrok
-
HSE
|
2019. május 5. vasárnap |
55 - 19
|
Szentpáli-Gavallér Csaba, Mészáros Nándor Lajos |
Nyírtelki Zsiráfok
-
Újfehértói Zsiráfok
|
2019. május 5. vasárnap |
15:15 |
Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Nyírtelki Zsiráfok
-
Alma utcai Zsiráfok
|
2019. május 5. vasárnap |
15:15 |
Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Pannónia Vasas
-
BLF Kenguruk
|
2019. május 5. vasárnap |
45 - 49
|
Kapros Roland, Pál Roland |
Szakolyi Zsiráfok
-
Újfehértói Zsiráfok
|
2019. május 5. vasárnap |
15:15 |
Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
KKS Titánok
-
Ziccer Pumák
|
2019. május 5. vasárnap |
44 - 35
|
Tahin András, Püspöki Lotti |
Hévíz SK
-
Tapolcai Gepárdok
|
2019. május 5. vasárnap |
42 - 56
|
|
Szakolyi Zsiráfok
-
Alma utcai Zsiráfok
|
2019. május 5. vasárnap |
15:15 |
Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Herceghalmi Tigrisek
-
BSC Bocsok
|
2019. május 5. vasárnap |
40 - 54
|
Vigh Balázs |
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2019. május 5. vasárnap |
49 - 50
|
Szulics Zsolt János, Horányi András |
Budai Aranysakálok
-
JKC/A
|
2019. május 5. vasárnap |
30 - 40
|
Nagy István, Boros Krisztina |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
-
Kécskei Vidrák
|
2019. május 5. vasárnap |
16:15 |
|
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
-
FTSI Batthyány L. Iskola
|
2019. május 5. vasárnap |
16:15 |
|
Kecskeméti KC Halas
-
Kécskei Vidrák
|
2019. május 5. vasárnap |
16:15 |
|
Kecskeméti KC Halas
-
FTSI Batthyány L. Iskola
|
2019. május 5. vasárnap |
15 - 37
|
|
Komló Sport
-
KASI/E
|
2019. május 5. vasárnap |
57 - 58
|
|
Komló Sport
-
Bonyhádi KSE
|
2019. május 5. vasárnap |
16:30 |
|
Gyakorlós Törpék
-
KASI/E
|
2019. május 5. vasárnap |
16:30 |
|
SZEDEÁK Dózsa
-
SZEDEÁK Boni-Csikók
|
2019. május 5. vasárnap |
53 - 33
|
Utasi Gábor, Dr. Kozma Gábor |
Gyakorlós Törpék
-
Bonyhádi KSE
|
2019. május 5. vasárnap |
20 - 0
|
|
Tapolcai Vadmacskák
-
Hévíz SK
|
2019. május 5. vasárnap |
70 - 23
|
|
BEAC Kisvizslák
-
Budai Aranysakálok
|
2019. május 5. vasárnap |
51 - 27
|
Nagy István, Horváth Kinga |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
-
Kécskei Vidrák
|
2019. május 5. vasárnap |
56 - 50
|
|
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
-
FTSI Batthyány L. Iskola
|
2019. május 5. vasárnap |
17:30 |
|
Kecskeméti KC Halas
-
Kécskei Vidrák
|
2019. május 5. vasárnap |
17:30 |
|
Kecskeméti KC Halas
-
FTSI Batthyány L. Iskola
|
2019. május 5. vasárnap |
17:30 |
|
Komló Sport
-
KASI/E
|
2019. május 5. vasárnap |
18:00 |
|
Komló Sport
-
Bonyhádi KSE
|
2019. május 5. vasárnap |
18:00 |
|
Gyakorlós Törpék
-
KASI/E
|
2019. május 5. vasárnap |
18:00 |
|
Gyakorlós Törpék
-
Bonyhádi KSE
|
2019. május 5. vasárnap |
18:00 |
|
JKC/A
-
BEAC Kisvizslák
|
2019. május 5. vasárnap |
51 - 41
|
Horváth Kinga, Boros Krisztina |
Zalakarosi Fókák
-
Kalózok
|
2019. május 11. szombat |
44 - 68
|
|
Körmendi Törpördögök/B
-
Zalakarosi Fókák
|
2019. május 11. szombat |
77 - 24
|
|
Kalózok
-
Körmendi Törpördögök/B
|
2019. május 11. szombat |
53 - 67
|
|
DVTK Miskolc/B
-
Szerencs VSE
|
2019. május 12. vasárnap |
51 - 39
|
|
DVTK-ÉLKSK Zemplén
-
Mágusok Egyesület
|
2019. május 12. vasárnap |
47 - 57
|
|
Kozármisleny SE/A
-
Dombóvári KS
|
2019. május 12. vasárnap |
12:30 |
dr. Szakács Imre Vilmos, Lovász Balázs |
Szerencs VSE
-
DVTK-ÉLKSK Zemplén
|
2019. május 12. vasárnap |
54 - 50
|
|
Dombóvári KS
-
Monok SE
|
2019. május 12. vasárnap |
14:00 |
dr. Szakács Imre Vilmos, Mándity Marko |
Monok SE
-
Kozármisleny SE/A
|
2019. május 12. vasárnap |
15:30 |
Lovász Balázs, Mándity Marko |
Körmendi Törpördögök/A
-
Csata Garfield
|
2019. május 13. hétfő |
0 - 0
|
|
Csata Garfield
-
Körmendi Törpördögök/A
|
2019. május 14. kedd |
20:00 |
|