Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Soproni Sportiskolás Farkasok | Tatabányai KC | -0001. november 30. | 52 - 65 |
Szeged KE - Hópárducok | Kecskeméti KA Amazonok | 2018. május 5. | 11:00 | 5 - 109 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Szeged KE - Vadmacskák | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2018. május 5. | 12:30 | 70 - 41 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Kecskeméti KA Amazonok | Szeged KE - Vadmacskák | 2018. május 5. | 14:00 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Kecskeméti KA Amazonok | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2018. május 5. | 14:00 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Szeged KE - Hópárducok | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2018. május 5. | 14:00 | 20 - 60 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Szeged KE - Hópárducok | Szeged KE - Vadmacskák | 2018. május 5. | 14:00 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Szeged KE - Hópárducok | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2018. május 5. | 15:30 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Szeged KE - Hópárducok | Szeged KE - Vadmacskák | 2018. május 5. | 15:30 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Kecskeméti KA Amazonok | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2018. május 5. | 15:30 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Kecskeméti KA Amazonok | Szeged KE - Vadmacskák | 2018. május 5. | 15:30 | 67 - 28 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Vasas Akadémia U11 | 2018. október 19. | 16:00 | 35 - 76 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté | |||||
Kölökös Törpék | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2018. október 19. | 17:15 | 28 - 71 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga | |||||
Vasas Akadémia U11 | Kölökös Törpék | 2018. október 19. | 18:30 | 75 - 18 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | Kecskeméti KA Mitugrász | 2018. október 26. | 12:00 | 86 - 32 | |
Pityke KSE | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2018. október 26. | 13:15 | 27 - 96 | |
Kecskeméti KA Mitugrász | Pityke KSE | 2018. október 26. | 14:30 | 42 - 33 | |
Velencei Vadkacsák | Pákozdi Kócsagok | 2018. október 27. | 08:15 | 38 - 18 | |
MTK Budapest | BEAC Kisvizslák | 2018. október 27. | 08:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Boros Krisztina (Schwarz Mária) | |||||
SZEDEÁK Karolina | SZEDEÁK Boni-Csikók | 2018. október 27. | 08:30 | 24 - 16 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Kozma Ádám Gergő | |||||
Vásárhelyi Párducok | Vásárhelyi Kacsák | 2018. október 27. | 08:30 | 60 - 45 | |
MAFC Farkasrét | Grosics Vizslák | 2018. október 27. | 08:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Winkler Áron, Szilágyi Tamás (Dernei Gábor) | |||||
KASI/C | Kozármisleny SE/A | 2018. október 27. | 08:30 | 59 - 55 | |
Cívis Debreceni KA TK Rakéták | Nyíregyházi Sportcentrum | 2018. október 27. | 09:00 | 46 - 24 | |
Dűlői Kaszások | Zuglói Sasok Herman | 2018. október 27. | 09:00 | 54 - 42 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szabó Péter (Kincs Károly) | |||||
Gyakorlós Törpék | KASI/D | 2018. október 27. | 09:00 | 68 - 17 | |
Békéscsabai KK/A | Mezőberényi KK | 2018. október 27. | 09:00 | 46 - 29 | |
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2018. október 27. | 09:00 | 80 - 30 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány | Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B | 2018. október 27. | 09:00 | 42 - 59 | |
Pilis Basket | Radobasket Bicske | 2018. október 27. | 09:00 | 29 - 16 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Porkoláb Mercédesz Anett (Dr. Kovács András) | |||||
Salgó Basket Szécsény | Salgótarjáni KI | 2018. október 27. | 09:00 | 40 - 31 | |
Bajai NKK/A | Bajai Bácska FKE | 2018. október 27. | 09:00 | 35 - 37 | |
Győri KC Vizslák | Villámló Tigrisek | 2018. október 27. | 09:00 | 37 - 46 | |
Kecskeméti KA Amazonok | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2018. október 27. | 09:00 | 44 - 33 | |
Soproni Sportiskolás Párducok | Soproni Sportiskolás Elefántok | 2018. október 27. | 09:00 | 104 - 11 | |
SZPA-HSE | Ziccer Bocsok | 2018. október 27. | 09:00 | 63 - 26 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea (Kővári Gyula) | |||||
Szeged KE - Rókusi Mókusok | Szeged KE - Karolina | 2018. október 27. | 09:30 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Barabás Dorina Mónika | |||||
DKKA Ördögök | Velencei Vadkacsák | 2018. október 27. | 09:30 | 70 - 46 | |
BEAC Kisvizslák | Törekvés Törpillák | 2018. október 27. | 09:45 | 56 - 14 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Steiner Máté (Schwarz Mária) | |||||
Budapesti Honvéd Sólymok | MAFC Farkasrét | 2018. október 27. | 09:45 | 49 - 53 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Winkler Áron (Dernei Gábor) | |||||
SZEDEÁK Boni-Csikók | SZEDEÁK Dózsa | 2018. október 27. | 09:50 | 14 - 35 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Liszkai Dávid | |||||
MEAFC Basket Bulls | DVTK-ÉLKSK Encs | 2018. október 27. | 10:00 | 91 - 13 | |
Monok SE | KASI/C | 2018. október 27. | 10:00 | 47 - 69 | |
NYKK Eötvös | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. október 27. | 10:00 | 30 - 33 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Remete Roland (Csizmadia Levente) | |||||
Vásárhelyi Kacsák | Szeged KE - Vadmacskák | 2018. október 27. | 10:00 | 41 - 54 | |
Dunaújvárosi Sárkányok | Várpalotai Párducok | 2018. október 27. | 10:00 | 20 - 0 | |
FTSI József A. Iskola | FTSI Platán Iskola | 2018. október 27. | 10:00 | 59 - 36 | |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. október 27. | 10:00 | 44 - 42 | |
Kecskeméti KA Villámok | Kecskeméti KA Amazonok | 2018. október 27. | 10:15 | 10 - 56 | |
BLF Bolhák | Dűlői Kaszások | 2018. október 27. | 10:15 | 30 - 58 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szabó Péter (Kincs Károly) | |||||
VUA Törpék | SZPA-HSE | 2018. október 27. | 10:15 | 18 - 85 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Rabi Panna (Kővári Gyula) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum | ACS Wildcats Baia Mare I. | 2018. október 27. | 10:15 | 28 - 47 | |
Baja MNAMK Rakétái | Bajai NKK/A | 2018. október 27. | 10:15 | 5 - 61 | |
Tatai Mosómedvék | MAFC Farkasrét | 2018. október 27. | 10:15 | 70 - 44 | |
Győri KC Lovagok | Soproni Sportiskolás Zsiráfok | 2018. október 27. | 10:15 | 53 - 45 | |
Beszterce KK Bolyky | Kövesdi Oroszlán Kölykök | 2018. október 27. | 10:15 | 42 - 19 | |
Radobasket Bicske | DMTK Haraszti Sasok/B | 2018. október 27. | 10:20 | 34 - 12 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Szájer József (Dr. Kovács András) | |||||
Bonyhádi KSE | Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B | 2018. október 27. | 10:30 | 0 - 2 | |
KASI/D | KASI/E | 2018. október 27. | 10:30 | 31 - 58 | |
Mezőberényi KK | Kisújszállási SE | 2018. október 27. | 10:30 | 15 - 38 | |
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2018. október 27. | 10:30 | 22 - 116 | |
Pákozdi Kócsagok | DKKA Ördögök | 2018. október 27. | 10:45 | 47 - 71 | |
Szeged KE - Karolina | HSA Sasok | 2018. október 27. | 10:45 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Tóth Cecília, dr. Márok Soma | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok | 2018. október 27. | 11:00 | 103 - 21 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | Zalakarosi Fókák | 2018. október 27. | 11:00 | 38 - 55 | |
Grosics Vizslák | Budapesti Honvéd Sólymok | 2018. október 27. | 11:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szilágyi Tamás (Dernei Gábor) | |||||
Törekvés Törpillák | MTK Budapest | 2018. október 27. | 11:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Boros Krisztina (Schwarz Mária) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | SZEDEÁK Karolina | 2018. október 27. | 11:10 | 18 - 46 | |
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Kozma Ádám Gergő | |||||
Szerencs VSE | Fürge Gyík DSE | 2018. október 27. | 11:15 | 39 - 29 | |
FTSI Darvas Iskola | FTSI József A. Iskola | 2018. október 27. | 11:15 | 61 - 75 | |
DVTK | DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2018. október 27. | 11:15 | 32 - 59 | |
Várpalotai Párducok | Fűzfői AK | 2018. október 27. | 11:15 | 0 - 20 | |
Nyíregyházi Kék Cápák | Cívis Debreceni KA Tigrisek | 2018. október 27. | 11:15 | 17 - 103 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
Kecskeméti KA Vadmacskák | Kecskeméti KA Villámok | 2018. október 27. | 11:30 | 54 - 27 | |
Kozármisleny SE/A | Monok SE | 2018. október 27. | 11:30 | 59 - 57 | |
Salgótarjáni KI | Kövesdi Oroszlán Kölykök | 2018. október 27. | 11:30 | 21 - 28 | |
Ziccer Bocsok | VUA Törpék | 2018. október 27. | 11:30 | 42 - 26 | |
Játékvezetők: Sebestyén Elemér Richárd , Kutrik Andrea (Kővári Gyula) | |||||
Soproni Sportiskolás Elefántok | Győri KC Lovagok | 2018. október 27. | 11:30 | 2 - 0 | |
Villámló Tigrisek | Tatai Mosómedvék | 2018. október 27. | 11:30 | 25 - 57 | |
Bajai Bácska FKE | Baja MNAMK Rakétái | 2018. október 27. | 11:30 | 82 - 6 | |
ACS Wildcats Baia Mare I. | Cívis Debreceni KA TK Rakéták | 2018. október 27. | 11:30 | 41 - 64 | |
Zuglói Sasok Herman | BLF Bolhák | 2018. október 27. | 11:30 | 61 - 8 | |
Játékvezetők: Horváth Péter, Novák Zsuzsanna (Kincs Károly) | |||||
Szeged KE - Vadmacskák | Vásárhelyi Párducok | 2018. október 27. | 11:30 | 40 - 41 | |
DMTK Haraszti Sasok/B | Pilis Basket | 2018. október 27. | 11:40 | 11 - 38 | |
Játékvezetők: Szájer József, Porkoláb Mercédesz Anett (Dr. Kovács András) | |||||
KASI/E | Gyakorlós Törpék | 2018. október 27. | 12:00 | 51 - 55 | |
HSA Sasok | Szeged KE - Rókusi Mókusok | 2018. október 27. | 12:00 | 62 - 34 | |
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Barabás Dorina Mónika | |||||
Salgó Basket Szécsény | Beszterce KK Bolyky | 2018. október 27. | 12:00 | 19 - 37 | |
Kisújszállási SE | Békéscsabai KK/A | 2018. október 27. | 12:00 | 29 - 39 | |
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | 2018. október 27. | 12:00 | 69 - 50 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány | Bonyhádi KSE | 2018. október 27. | 12:00 | 2 - 0 | |
Kanizsai Mókusok | Sólyomfiókák | 2018. október 27. | 12:15 | 80 - 36 | |
Pannónia Vasas | Újpest-MT/A | 2018. október 27. | 12:15 | 27 - 28 | |
Játékvezetők: Matics Sándor, Matóczay Bálint (Dernei Gábor) | |||||
BEAC Vizslák | Vasas Amazonok | 2018. október 27. | 12:15 | 76 - 25 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kiss Mihály (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Szolnoki Sasok | SZEDEÁK Villámok | 2018. október 27. | 12:30 | 57 - 33 | |
Játékvezetők: Horgos Péter, Utasi Gábor | |||||
FTSI Platán Iskola | FTSI Darvas Iskola | 2018. október 27. | 12:30 | 61 - 45 | |
Kalózok | Ifjú Sólyomfiókák | 2018. október 27. | 12:30 | 29 - 103 | |
Tiszaújvárosi Phoenix KK | DVTK | 2018. október 27. | 12:30 | 59 - 54 | |
Cívis Debreceni KA Tigrisek | NYKK Eötvös | 2018. október 27. | 12:30 | 69 - 22 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Remete Richárd (Csizmadia Levente) | |||||
Fűzfői AK | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. október 27. | 12:30 | 2 - 0 | |
DVTK-ÉLKSK Encs | Fürge Gyík DSE | 2018. október 27. | 12:30 | 23 - 53 | |
DKKA Vezérek | DKKA Ugrómókusok | 2018. október 27. | 12:30 | 55 - 56 | |
Soproni Sportiskolás Zsiráfok | Soproni Sportiskolás Párducok | 2018. október 27. | 12:45 | 5 - 96 | |
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek | Zsákoló Zsiráfok | 2018. október 27. | 12:45 | 86 - 10 | |
Harcias Kenguruk | Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2018. október 27. | 12:45 | 50 - 54 | |
Ziccer Pumák | Malév Zsiráfok | 2018. október 27. | 12:45 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Sebestyén Elemér Richárd , Rabi Panna (Kővári Gyula) | |||||
KKS Titánok | Malév Pandák | 2018. október 27. | 12:45 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Horváth Péter, Novák Zsuzsanna (Kincs Károly) | |||||
CEKK | Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2018. október 27. | 12:45 | 24 - 53 | |
DMTK Haraszti Sasok/A | Gödi SE - Dk. Kiscicák | 2018. október 27. | 13:00 | 67 - 22 | |
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Erdész Dávid (Belák Zoltán) | |||||
Vásárhelyi Villámok | ACS Baschet Star Oradea II. | 2018. október 27. | 13:00 | 42 - 30 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Czékmán Csaba | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok | BEAC Vizslák | 2018. október 27. | 13:30 | 30 - 58 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kiss Mihály (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | Sólyomfiókák | 2018. október 27. | 13:30 | 59 - 30 | |
Kéksárga Gepárdok | Pannónia Vasas | 2018. október 27. | 13:30 | 20 - 85 | |
Játékvezetők: Matics Sándor, Matóczay Bálint (Dernei Gábor) | |||||
MEAFC Basket Bulls | Szerencs VSE | 2018. október 27. | 13:45 | 58 - 38 | |
DKKA Ugrómókusok | VUKE U11 fiú | 2018. október 27. | 13:45 | 2 - 0 | |
SZEDEÁK Villámok | ACS Baschet Star Oradea I. | 2018. október 27. | 13:50 | 21 - 90 | |
Játékvezetők: Utasi Gábor, Horgos Péter | |||||
Mórás Cápák | Soproni Sportiskolás Farkasok | 2018. október 27. | 14:00 | 34 - 48 | |
Mezőörsi Oroszlánok | Harcos Darazsak | 2018. október 27. | 14:00 | 67 - 10 | |
Zsákoló Zsiráfok | Hajdúböszörményi TE | 2018. október 27. | 14:00 | 16 - 27 | |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Ziccer Pumák | 2018. október 27. | 14:00 | 41 - 34 | |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Székely Zoltán (Kővári Gyula) | |||||
Miklósi KékRókák | CEKK | 2018. október 27. | 14:00 | 58 - 20 | |
SZSE Teri | KKS Titánok | 2018. október 27. | 14:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Szabó István, Lőrincz Erzsébet Sára (Kincs Károly) | |||||
GYKSE Szekszárd | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2018. október 27. | 14:00 | 51 - 44 | |
Kövesdi Zsiráfok | Harcias Kenguruk | 2018. október 27. | 14:00 | 14 - 65 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok | Kalózok | 2018. október 27. | 14:00 | 60 - 53 | |
Gödi SE - Dk. Kiscicák | ELITE Rínók | 2018. október 27. | 14:20 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Erdész Dávid, Gombos Márk Bálint (Belák Zoltán) | |||||
ACS Baschet Star Oradea II. | SZEDEÁK Bikák | 2018. október 27. | 14:30 | 46 - 33 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bartucz Csaba | |||||
Újpest-MT/A | Kéksárga Gepárdok | 2018. október 27. | 14:45 | 74 - 21 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szokolainé Váradi Anetta Csilla (Dernei Gábor) | |||||
Vasas Amazonok | Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok | 2018. október 27. | 14:45 | 64 - 40 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Zalakarosi Fókák | Kanizsai Mókusok | 2018. október 27. | 14:45 | 28 - 65 | |
VUKE U11 fiú | DKKA Vezérek | 2018. október 27. | 15:00 | 0 - 2 | |
ACS Baschet Star Oradea I. | Szolnoki Sasok | 2018. október 27. | 15:10 | 62 - 28 | |
Játékvezetők: Horgos Péter, Utasi Gábor | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | Miklósi KékRókák | 2018. október 27. | 15:15 | 47 - 50 | |
Malév Zsiráfok | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. október 27. | 15:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Székely Zoltán (Kővári Gyula) | |||||
Hajdúböszörményi TE | Cívis Debreceni KA Fehértigrisek | 2018. október 27. | 15:15 | 13 - 76 | |
Malév Pandák | SZSE Teri | 2018. október 27. | 15:15 | 46 - 22 | |
Játékvezetők: Szabó István, Lőrincz Erzsébet Sára (Kincs Károly) | |||||
Mosonmagyaróvári Kenguruk | Kövesdi Zsiráfok | 2018. október 27. | 15:15 | 89 - 2 | |
SMAFC Nagycenki Gepárdok | Mórás Cápák | 2018. október 27. | 15:15 | 34 - 65 | |
Győri KC Párducok | Győri KC Kenguruk | 2018. október 27. | 15:15 | 0 - 0 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Dombóvári KS | 2018. október 27. | 15:30 | 50 - 40 | |
ELITE Rínók | DMTK Haraszti Sasok/A | 2018. október 27. | 15:40 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Gombos Márk Bálint (Belák Zoltán) | |||||
BLF Kenguruk | Zuglói Sasok | 2018. október 27. | 16:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szokolainé Váradi Anetta Csilla (László Zsolt Károly) | |||||
Csata Garfield | Kéksárga Okapik | 2018. október 27. | 16:00 | 77 - 12 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bárány Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
SZEDEÁK Bikák | Vásárhelyi Villámok | 2018. október 27. | 16:00 | 31 - 61 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba | |||||
Soproni Sportiskolás Farkasok | SMAFC Nagycenki Gepárdok | 2018. október 27. | 16:30 | 54 - 18 | |
Harcos Darazsak | Győri KC Párducok | 2018. október 27. | 16:30 | 2 - 0 | |
Dombóvári KS | GYKSE Szekszárd | 2018. október 27. | 17:00 | 36 - 43 | |
Török Sasfiókák | Csata Garfield | 2018. október 27. | 17:15 | 9 - 42 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KLKS Benkő | BLF Kenguruk | 2018. október 27. | 17:15 | 24 - 47 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Adjudani Dániel Pezsman (László Zsolt Károly) | |||||
Mezőörsi Oroszlánok | Győri KC Kenguruk | 2018. október 27. | 17:45 | 2 - 0 | |
Kéksárga Okapik | Török Sasfiókák | 2018. október 27. | 18:30 | 23 - 38 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bárány Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Zuglói Sasok | KLKS Benkő | 2018. október 27. | 18:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Adjudani Dániel Pezsman (László Zsolt Károly) | |||||
Békási Kaszások | Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia | 2018. október 28. | 08:30 | 51 - 29 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Villányi Mátyás (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BEAC Petőfi | Pasa Csillagok | 2018. október 28. | 08:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Waigand Ágoston (László Zsolt Károly) | |||||
Tatabányai KC | OSE Mókusok | 2018. október 28. | 09:00 | 60 - 42 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter (Gecsei Ferenc) | |||||
Csípős Darazsak | Soproni Tigrisek Orsolya | 2018. október 28. | 09:00 | 71 - 23 | |
KASI/A | Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | 2018. október 28. | 09:00 | 69 - 51 | |
BKG DSE | PAFC Basket | 2018. október 28. | 09:00 | 15 - 75 | |
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Gombos Márk Bálint (Gyurkovics István) | |||||
Kecskeméti KC Halas | Kecskeméti KC Mátyás | 2018. október 28. | 09:00 | 3 - 119 | |
Zalakerámia ZTE KK/A | Körmendi Törpördögök/A | 2018. október 28. | 09:00 | 49 - 116 | |
BSC Bocsok | BKG-VMG DSE | 2018. október 28. | 09:00 | 43 - 23 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás (Nyilas Zoltán) | |||||
Szeged KE - Madách | Szeged KE - Ságvári | 2018. október 28. | 09:00 | 73 - 18 | |
Játékvezetők: Nyilas István, Lugosi Lilla | |||||
MEAFC Szürke Farkasok | Egri Kék Oroszlánok | 2018. október 28. | 09:30 | 96 - 38 | |
Budapesti Honvéd Bakáts | Békási Kaszások | 2018. október 28. | 09:45 | 41 - 35 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Villányi Mátyás (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Csata Pónik | BEAC Petőfi | 2018. október 28. | 09:45 | 37 - 17 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Horváth Brúnó József (László Zsolt Károly) | |||||
DKKA Békák | DKKA Tigrisek | 2018. október 28. | 10:00 | 101 - 19 | |
Atomerőmű SE | DKKA Darazsak | 2018. október 28. | 10:00 | 66 - 50 | |
FTSI Dózsa Gy. Iskola | FTSI Constantinum 1. | 2018. október 28. | 10:00 | 25 - 53 | |
Hajdúhadházi Farkasok KK | Hadházi Farkasok KK | 2018. október 28. | 10:00 | 56 - 13 | |
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. október 28. | 10:00 | 40 - 12 | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Mócsán András) | |||||
Soproni Tigrisek Orsolya | Feketés Darazsak | 2018. október 28. | 10:15 | 78 - 28 | |
Lehel Kosársuli | Kecskeméti KC Halas | 2018. október 28. | 10:15 | 122 - 2 | |
OSE Mókusok | Szorgos Darazsak | 2018. október 28. | 10:15 | 42 - 53 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Szeged KE - Ságvári | SZEDEÁK Béke | 2018. október 28. | 10:15 | 11 - 45 | |
Játékvezetők: Nyilas István, Liszkai Dávid | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2018. október 28. | 10:15 | 82 - 73 | |
BKG-VMG DSE | BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2018. október 28. | 10:20 | 23 - 36 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás (Nyilas Zoltán) | |||||
PAFC Basket | Viadukt SE | 2018. október 28. | 10:20 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Gombos Márk Bálint (Gyurkovics István) | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | KASI/B | 2018. október 28. | 10:30 | 33 - 82 | |
Beszterce KK | MEAFC Szürke Farkasok | 2018. október 28. | 10:45 | 37 - 115 | |
Pasa Csillagok | Csata Pónik | 2018. október 28. | 11:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Waigand Ágoston (László Zsolt Károly) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia | Budapesti Honvéd Bakáts | 2018. október 28. | 11:00 | 32 - 43 | |
Játékvezetők: Németh Fanni , Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas | West Activ Timisoara | 2018. október 28. | 11:00 | 20 - 53 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Szikora Balázs András (Hegedűs Ferenc) | |||||
DKKA Tigrisek | Kenguru Füred | 2018. október 28. | 11:15 | 24 - 59 | |
Kecskeméti KA Gepárdok | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2018. október 28. | 11:15 | 80 - 7 | |
DKKA Darazsak | Marcali Szürkefarkasok | 2018. október 28. | 11:15 | 48 - 18 | |
Hajdúhadházi Farkasok KK | ACS Wildcats Baia Mare II. | 2018. október 28. | 11:15 | 10 - 51 | |
BKGDSE-Ebes | Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok | 2018. október 28. | 11:15 | 23 - 27 | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Mócsán András) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A | 2018. október 28. | 11:30 | 103 - 49 | |
Kecskeméti KC Mátyás | Lehel Kosársuli | 2018. október 28. | 11:30 | 70 - 65 | |
Szorgos Darazsak | Tatabányai KC | 2018. október 28. | 11:30 | 43 - 38 | |
Játékvezetők: Vörös Eszter, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
SZEDEÁK Béke | Szeged KE - Madách | 2018. október 28. | 11:30 | 31 - 57 | |
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Lugosi Lilla | |||||
Feketés Darazsak | Csípős Darazsak | 2018. október 28. | 11:30 | 17 - 92 | |
BTDSE Taksonyi Ördögök/B | BSC Bocsok | 2018. október 28. | 11:40 | 38 - 31 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás (Nyilas Zoltán) | |||||
Viadukt SE | BKG DSE | 2018. október 28. | 11:40 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Gombos Márk Bálint (Gyurkovics István) | |||||
KASI/B | KASI/A | 2018. október 28. | 12:00 | 70 - 38 | |
Szolnoki Kisbaglyok | ACS Baschet Star Oradea III. | 2018. október 28. | 12:00 | 96 - 52 | |
Játékvezetők: Rideg László, Terjéki András (Szabó László) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | Beszterce KK | 2018. október 28. | 12:00 | 83 - 35 | |
JKC/A | Budafoki Békák | 2018. október 28. | 12:15 | 32 - 27 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Horváth Brúnó József (László Zsolt Károly) | |||||
Budapesti Honvéd Falcons | Római Kaszások | 2018. október 28. | 12:15 | 46 - 19 | |
Játékvezetők: Németh Fanni , Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Marcali Szürkefarkasok | Atomerőmű SE | 2018. október 28. | 12:30 | 14 - 64 | |
FTSI Constantinum 1. | Kecskeméti KA Gepárdok | 2018. október 28. | 12:30 | 35 - 102 | |
Nyíregyházi Sportcentrum/B | BKGDSE-Ebes | 2018. október 28. | 12:30 | 36 - 21 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János (Mócsán András) | |||||
West Activ Timisoara | ACS Baschet Star Oradea IV. | 2018. október 28. | 12:30 | 57 - 13 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Szikora Balázs András (Hegedűs Ferenc) | |||||
ACS Wildcats Baia Mare II. | Hadházi Farkasok KK | 2018. október 28. | 12:30 | 42 - 20 | |
Kenguru Füred | DKKA Békák | 2018. október 28. | 12:30 | 22 - 58 | |
JKSE Kosársuli | Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2018. október 28. | 12:45 | 66 - 30 | |
Soproni Sportiskolás Bivalyok | Soproni Tigrisek Deák tér | 2018. október 28. | 12:45 | 101 - 27 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | Egerszegi Zsebibabák | 2018. október 28. | 13:00 | 46 - 19 | |
Pátyi SE | Radobasket Budaörs | 2018. október 28. | 13:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett (Czéh Csaba) | |||||
Gödi SE | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2018. október 28. | 13:00 | 55 - 57 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Magda János József (Csordás Gábor) | |||||
MAFC Csíkihegyek | Budapesti Honvéd Falcons | 2018. október 28. | 13:30 | 9 - 45 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
MEAFC Struccolók | DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2018. október 28. | 13:30 | 52 - 38 | |
Budapest Csepel | JKC/A | 2018. október 28. | 13:30 | 65 - 11 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence (László Zsolt Károly) | |||||
ACS Baschet Star Oradea III. | Békési Heppes Szöcskék | 2018. október 28. | 13:30 | 85 - 20 | |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Czakó Martin (Szabó László) | |||||
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák | Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok | 2018. október 28. | 13:45 | 70 - 20 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István (Mócsán András) | |||||
ACS Baschet Star Oradea IV. | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas | 2018. október 28. | 14:00 | 43 - 48 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Szikora Balázs András (Hegedűs Ferenc) | |||||
Nagykőrösi Sólymok | JKSE Kosársuli | 2018. október 28. | 14:00 | 34 - 64 | |
OSE Simbák | Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2018. október 28. | 14:00 | 67 - 62 | |
Zalakerámia ZTE KK/B | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | 2018. október 28. | 14:15 | 46 - 67 | |
Herceghalmi Tigrisek | Pátyi SE | 2018. október 28. | 14:20 | 47 - 35 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett (Czéh Csaba) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2018. október 28. | 14:20 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Magda János József (Csordás Gábor) | |||||
DVTK-ÉLKSK Zemplén | MVSI Vadmacskák | 2018. október 28. | 14:45 | 23 - 85 | |
Budafoki Békák | Budapest Csepel | 2018. október 28. | 14:45 | 13 - 89 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence (László Zsolt Károly) | |||||
Római Kaszások | MAFC Csíkihegyek | 2018. október 28. | 14:45 | 51 - 23 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Békési Heppes Szöcskék | Szolnoki Kisbaglyok | 2018. október 28. | 15:00 | 27 - 107 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Szabó László) | |||||
Soproni Tigrisek Deák tér | OSE Simbák | 2018. október 28. | 15:15 | 38 - 94 | |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány | Nagykőrösi Sólymok | 2018. október 28. | 15:15 | 63 - 28 | |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | Gödi SE | 2018. október 28. | 15:40 | 30 - 51 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Magda János József (Csordás Gábor) | |||||
Radobasket Budaörs | Herceghalmi Tigrisek | 2018. október 28. | 15:40 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett (Czéh Csaba) | |||||
MVSI Vadmacskák | MEAFC Struccolók | 2018. október 28. | 16:00 | 66 - 39 | |
Budafoki Bolhák | Budapest Blazers | 2018. október 28. | 16:00 | 25 - 27 | |
Játékvezetők: Winkler Áron, Dobi Tamás Barnabás (Schwarz Mária) | |||||
Egerszegi Zsebibabák | Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. október 28. | 16:30 | 45 - 80 | |
Budai Aranysakálok | Budafoki Bolhák | 2018. október 28. | 17:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Winkler Áron (Schwarz Mária) | |||||
Budapest Blazers | Budai Aranysakálok | 2018. október 28. | 18:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Dobi Tamás Barnabás (Schwarz Mária) |
DKKA Vezérek | DKKA Békák | 2018. november 22. | 17:45 | 41 - 48 | |
Bajai NKK/A | Bajai Bácska FKE | 2018. november 24. | 08:30 | 26 - 55 | |
Monok SE | KASI/D | 2018. november 24. | 08:30 | 82 - 19 | |
Kecskeméti KC Mátyás | FTSI Constantinum 1. | 2018. november 24. | 09:00 | 23 - 46 | |
Kecskeméti KC Halas | FTSI Batthyány L. Iskola | 2018. november 24. | 09:00 | 29 - 50 | |
Radobasket - BDSE | Radobasket Bicske | 2018. november 24. | 09:00 | 73 - 21 | |
Játékvezetők: Szájer József, Nagy Helga | |||||
Kecskeméti KA Amazonok | Kecskeméti KA Mitugrász | 2018. november 24. | 09:00 | 25 - 48 | |
Ziccer Bocsok | SZPA-HSE | 2018. november 24. | 09:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea (Kővári Gyula) | |||||
SZEDEÁK Béke | Vásárhelyi Kacsák | 2018. november 24. | 09:00 | 34 - 41 | |
Török Sasfiókák | Budapesti Honvéd Bakáts | 2018. november 24. | 09:00 | 41 - 44 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence (Réger Zsolt Péter) | |||||
Villámló Tigrisek | Feketés Darazsak | 2018. november 24. | 09:00 | 2 - 0 | |
HSA Sasok | Szeged KE - Hópárducok | 2018. november 24. | 09:00 | 0 - 0 | |
Salgó Basket Szécsény | Kövesdi Oroszlán Kölykök | 2018. november 24. | 09:00 | 33 - 18 | |
Kozármisleny SE/A | Bonyhádi KSE | 2018. november 24. | 09:00 | 56 - 23 | |
Viadukt SE | KLKS-VVSK | 2018. november 24. | 09:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Hamzi Balázs | |||||
Kéksárga Gepárdok | BLF/Honvéd | 2018. november 24. | 09:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Bozóki Domonkos Olivér (Kincs Károly) | |||||
Vasas Amazonok | Kölökös Törpék | 2018. november 24. | 09:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Pál Roland (Schwarz Mária) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Dűlői Kaszások | 2018. november 24. | 09:00 | 32 - 31 | |
Játékvezetők: Winkler Áron, Lőrincz Erzsébet Sára (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KASI/C | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány | 2018. november 24. | 09:00 | 26 - 46 | |
SZEDEÁK Boni-Csikók | Szeged KE - Madách | 2018. november 24. | 09:30 | 14 - 33 | |
DKKA Darazsak | DKKA Ördögök | 2018. november 24. | 09:30 | 70 - 59 | |
Bajai Bácska FKE | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2018. november 24. | 09:45 | 23 - 100 | |
Békéscsabai KK/A | Szeged KE - Karolina | 2018. november 24. | 10:00 | 74 - 12 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Hegedűs Ferenc) | |||||
Szolnoki Sasok | Vásárhelyi Villámok | 2018. november 24. | 10:00 | 99 - 29 | |
Játékvezetők: Mile Gábor, Tóth Viktor (Balogh László György) | |||||
Kenguru Füred | Fűzfői AK | 2018. november 24. | 10:00 | 82 - 18 | |
KASI/E | Monok SE | 2018. november 24. | 10:00 | 34 - 64 | |
Malév Pandák | Kéksárga Gepárdok | 2018. november 24. | 10:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Novák Zsuzsanna (Kincs Károly) | |||||
JKSE Kosársuli | Kecskeméti KA Amazonok | 2018. november 24. | 10:15 | 50 - 59 | |
CEKK | Kécskei Vidrák | 2018. november 24. | 10:15 | 0 - 0 | |
Feketés Darazsak | Szorgos Darazsak | 2018. november 24. | 10:15 | 0 - 2 | |
SZPA-HSE | Keresztúri Méhecskék | 2018. november 24. | 10:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea (Kővári Gyula) | |||||
FTSI Constantinum 1. | Nagykőrösi Sólymok | 2018. november 24. | 10:15 | 53 - 43 | |
MTK Budapest | Török Sasfiókák | 2018. november 24. | 10:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence (Réger Zsolt Péter) | |||||
MAFC Farkasrét | Vasas Amazonok | 2018. november 24. | 10:15 | 54 - 37 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Pál Roland (Schwarz Mária) | |||||
JKC/A | Zuglói Sasok Herman | 2018. november 24. | 10:15 | 26 - 47 | |
Játékvezetők: Winkler Áron, Lőrincz Erzsébet Sára (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
DVTK-ÉLKSK Zemplén | MEAFC Basket Bulls | 2018. november 24. | 10:15 | 25 - 71 | |
BSC Bocsok | Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület | 2018. november 24. | 10:20 | 43 - 30 | |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Hamzi Balázs | |||||
Radobasket Bicske | PAFC Basket | 2018. november 24. | 10:20 | 8 - 76 | |
Játékvezetők: Szájer József, Nagy Helga | |||||
Szeged KE - Hópárducok | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas | 2018. november 24. | 10:30 | 0 - 2 | |
Gyakorlós Törpék | Kozármisleny SE/A | 2018. november 24. | 10:30 | 32 - 48 | |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | KASI/C | 2018. november 24. | 10:30 | 21 - 65 | |
Vásárhelyi Kacsák | West Activ Timisoara | 2018. november 24. | 10:30 | 15 - 73 | |
DKKA Ördögök | Atomerőmű SE | 2018. november 24. | 10:45 | 46 - 65 | |
Szeged KE - Vadmacskák | SZEDEÁK Boni-Csikók | 2018. november 24. | 10:45 | 62 - 19 | |
Zalakerámia ZTE KK/A | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | 2018. november 24. | 11:00 | 79 - 32 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | Bajai NKK/A | 2018. november 24. | 11:00 | 83 - 20 | |
Fűzfői AK | VUKE U11 fiú | 2018. november 24. | 11:15 | 9 - 82 | |
Vásárhelyi Villámok | ACS Baschet Star Oradea I. | 2018. november 24. | 11:30 | 30 - 133 | |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Tóth Viktor (Balogh László György) | |||||
Szorgos Darazsak | Villámló Tigrisek | 2018. november 24. | 11:30 | 39 - 36 | |
Kövesdi Oroszlán Kölykök | DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2018. november 24. | 11:30 | 18 - 85 | |
Salgó Basket Szécsény | MEAFC Basket Bulls | 2018. november 24. | 11:30 | 0 - 0 | |
Kölökös Törpék | MAFC Farkasrét | 2018. november 24. | 11:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Waigand Ágoston (Schwarz Mária) | |||||
KASI/D | KASI/E | 2018. november 24. | 11:30 | 23 - 34 | |
Szeged KE - Karolina | ACS Baschet Star Oradea IV. | 2018. november 24. | 11:30 | 4 - 81 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Hegedűs Ferenc) | |||||
Keresztúri Méhecskék | Ziccer Bocsok | 2018. november 24. | 11:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Rabi Panna (Kővári Gyula) | |||||
CEKK | Kécskei Vidrák | 2018. november 24. | 11:30 | 0 - 0 | |
CEKK | FTSI Batthyány L. Iskola | 2018. november 24. | 11:30 | 0 - 0 | |
Kecskeméti KC Halas | Kécskei Vidrák | 2018. november 24. | 11:30 | 0 - 0 | |
Nagykőrösi Sólymok | Kecskeméti KC Mátyás | 2018. november 24. | 11:30 | 37 - 68 | |
Kecskeméti KC Halas | FTSI Batthyány L. Iskola | 2018. november 24. | 11:30 | 0 - 0 | |
Budapesti Honvéd Bakáts | MTK Budapest | 2018. november 24. | 11:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Székely Zoltán (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kecskeméti KA Mitugrász | JKSE Kosársuli | 2018. november 24. | 11:30 | 71 - 54 | |
Kövesdi Oroszlán Kölykök | MEAFC Basket Bulls | 2018. november 24. | 11:30 | 0 - 0 | |
Dűlői Kaszások | JKC/A | 2018. november 24. | 11:30 | 68 - 21 | |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BLF/Honvéd | Malév Pandák | 2018. november 24. | 11:30 | 42 - 33 | |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Bozóki Domonkos Olivér (Kincs Károly) | |||||
Viadukt SE | Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület | 2018. november 24. | 11:40 | 0 - 0 | |
KLKS-VVSK | Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület | 2018. november 24. | 11:40 | 0 - 2 | |
PAFC Basket | Radobasket - BDSE | 2018. november 24. | 11:40 | 53 - 61 | |
Játékvezetők: Szájer József, Nagy Helga | |||||
Viadukt SE | BSC Bocsok | 2018. november 24. | 11:40 | 0 - 0 | |
KLKS-VVSK | BSC Bocsok | 2018. november 24. | 11:40 | 0 - 0 | |
Bonyhádi KSE | Gyakorlós Törpék | 2018. november 24. | 12:00 | 35 - 48 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2018. november 24. | 12:00 | 96 - 12 | |
ACS Baschet Star Oradea IV. | Békéscsabai KK/A | 2018. november 24. | 12:00 | 34 - 19 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Hegedűs Ferenc) | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas | HSA Sasok | 2018. november 24. | 12:00 | 65 - 33 | |
West Activ Timisoara | SZEDEÁK Béke | 2018. november 24. | 12:00 | 90 - 17 | |
Atomerőmű SE | DKKA Darazsak | 2018. november 24. | 12:00 | 74 - 58 | |
Szeged KE - Madách | Szeged KE - Vadmacskák | 2018. november 24. | 12:00 | 26 - 39 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok | Zalakerámia ZTE KK/A | 2018. november 24. | 12:30 | 62 - 103 | |
VUKE U11 fiú | Kenguru Füred | 2018. november 24. | 12:30 | 61 - 33 | |
Salgó Basket Szécsény | MEAFC Basket Bulls | 2018. november 24. | 12:45 | 17 - 85 | |
Kövesdi Oroszlán Kölykök | DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2018. november 24. | 12:45 | 0 - 0 | |
Kövesdi Oroszlán Kölykök | MEAFC Basket Bulls | 2018. november 24. | 12:45 | 0 - 0 | |
Salgó Basket Szécsény | DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2018. november 24. | 12:45 | 0 - 0 | |
Kövesdi Zsiráfok | Soproni Sportiskolás Párducok | 2018. november 24. | 12:45 | 0 - 2 | |
CEKK | Kécskei Vidrák | 2018. november 24. | 12:45 | 0 - 0 | |
CEKK | FTSI Batthyány L. Iskola | 2018. november 24. | 12:45 | 111 - 15 | |
Kecskeméti KC Halas | Kécskei Vidrák | 2018. november 24. | 12:45 | 0 - 0 | |
Kecskeméti KC Halas | FTSI Batthyány L. Iskola | 2018. november 24. | 12:45 | 0 - 0 | |
Baja MNAMK Rakétái | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2018. november 24. | 12:45 | 0 - 0 | |
Újpest-MT/A | Csata Garfield | 2018. november 24. | 12:45 | 27 - 32 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Hőgerl Bence (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kéksárga Okapik | BEAC Kisvizslák | 2018. november 24. | 12:45 | 15 - 43 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Novák Zsuzsanna (Kincs Károly) | |||||
MAFC Csíkihegyek | Budafoki Békák | 2018. november 24. | 12:45 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Lőrincz Erzsébet Sára (Halmos Péter) | |||||
KKS Titánok | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. november 24. | 12:45 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Rabi Panna (Kővári Gyula) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok | Budapesti Honvéd Sólymok | 2018. november 24. | 12:45 | 34 - 58 | |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Waigand Ágoston (Schwarz Mária) | |||||
ELITE Rínók | Pátyi SE | 2018. november 24. | 13:00 | 52 - 30 | |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
KLKS-VVSK | BSC Bocsok | 2018. november 24. | 13:00 | 0 - 0 | |
KLKS-VVSK | Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület | 2018. november 24. | 13:00 | 0 - 0 | |
Viadukt SE | Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület | 2018. november 24. | 13:00 | 0 - 0 | |
Viadukt SE | BSC Bocsok | 2018. november 24. | 13:00 | 0 - 2 | |
ACS Baschet Star Oradea I. | Szolnoki Sasok | 2018. november 24. | 13:00 | 109 - 48 | |
Játékvezetők: Mile Gábor, Szpiró Balázs (Balogh László György) | |||||
Kisújszállási SE | Szeged KE - Rókusi Mókusok | 2018. november 24. | 13:15 | 44 - 33 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2018. november 24. | 13:30 | 70 - 32 | |
KASI/B | GYKSE Szekszárd | 2018. november 24. | 13:30 | 85 - 35 | |
SZECSKA Bikák | ACS Baschet Star Oradea III. | 2018. november 24. | 13:30 | 20 - 70 | |
Csata Pónik | Kéksárga Okapik | 2018. november 24. | 14:00 | 38 - 20 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Bozóki Domonkos Olivér (Kincs Károly) | |||||
Pasa Csillagok | MAFC Csíkihegyek | 2018. november 24. | 14:00 | 29 - 30 | |
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla (Halmos Péter) | |||||
Törekvés Törpillák | KKS Titánok | 2018. november 24. | 14:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kutrik Andrea (Kővári Gyula) | |||||
FTSI Platán Iskola | Baja MNAMK Rakétái | 2018. november 24. | 14:00 | 0 - 0 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok | 2018. november 24. | 14:00 | 61 - 68 | |
Mórás Cápák | Kövesdi Zsiráfok | 2018. november 24. | 14:00 | 2 - 0 | |
Grosics Vizslák | Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok | 2018. november 24. | 14:00 | 69 - 21 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Boros Krisztina (Schwarz Mária) | |||||
BLF Kenguruk | Újpest-MT/A | 2018. november 24. | 14:00 | 51 - 47 | |
Játékvezetők: Winkler Áron, Székely Zoltán (Réger Zsolt Péter) | |||||
Pátyi SE | Pilis Basket | 2018. november 24. | 14:20 | 19 - 66 | |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | Gödi SE - Dk. Kiscicák | 2018. november 24. | 14:20 | 76 - 27 | |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Rab Domonkos | |||||
Mezőberényi KK | Kisújszállási SE | 2018. november 24. | 14:30 | 16 - 24 | |
Atomerőmű-KSC Szekszárd | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2018. november 24. | 15:00 | 25 - 51 | |
GYKSE Szekszárd | KASI/A | 2018. november 24. | 15:00 | 34 - 85 | |
ACS Baschet Star Oradea III. | SZEDEÁK Karolina | 2018. november 24. | 15:00 | 73 - 16 | |
Csata Garfield | BLF Kenguruk | 2018. november 24. | 15:15 | 31 - 41 | |
Játékvezetők: Winkler Áron, Székely Zoltán (Réger Zsolt Péter) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Törekvés Törpillák | 2018. november 24. | 15:15 | 41 - 28 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kutrik Andrea (Kővári Gyula) | |||||
Kecskeméti KA Vadmacskák | FTSI Platán Iskola | 2018. november 24. | 15:15 | 32 - 57 | |
Soproni Sportiskolás Párducok | Mórás Cápák | 2018. november 24. | 15:15 | 103 - 7 | |
Budafoki Békák | Pasa Csillagok | 2018. november 24. | 15:15 | 39 - 17 | |
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla (Halmos Péter) | |||||
Budapesti Honvéd Sólymok | Grosics Vizslák | 2018. november 24. | 15:15 | 67 - 59 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Boros Krisztina (Schwarz Mária) | |||||
BEAC Kisvizslák | Csata Pónik | 2018. november 24. | 15:15 | 40 - 12 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Novák Zsuzsanna (Kincs Károly) | |||||
Gödi SE - Dk. Kiscicák | Herceghalmi Tigrisek | 2018. november 24. | 15:40 | 51 - 53 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Rab Domonkos | |||||
Pilis Basket | ELITE Rínók | 2018. november 24. | 15:40 | 49 - 22 | |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
Szeged KE - Rókusi Mókusok | Mezőberényi KK | 2018. november 24. | 15:45 | 38 - 18 | |
SZEDEÁK Karolina | SZECSKA Bikák | 2018. november 24. | 16:30 | 33 - 43 | |
KASI/A | KASI/B | 2018. november 24. | 16:30 | 30 - 76 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | 2018. november 24. | 16:30 | 56 - 74 | |
Herceghalmi Tigrisek | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2018. november 24. | 17:00 | 15 - 71 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Rab Domonkos | |||||
SZSE Teri | Budai Aranysakálok | 2018. november 25. | 08:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Waigand Ágoston (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | Ifjú Sólyomfiókák | 2018. november 25. | 09:00 | 71 - 51 | |
Kecskeméti KA Gepárdok | FTSI József A. Iskola | 2018. november 25. | 09:00 | 64 - 40 | |
Cívis Debreceni KA TK Rakéták | Cívis Debreceni KA Tigrisek | 2018. november 25. | 09:00 | 67 - 29 | |
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Péter) | |||||
Budapest Csepel | Zuglói Sasok | 2018. november 25. | 09:00 | 47 - 28 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Székely Zoltán (László Zsolt Károly) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2018. november 25. | 09:00 | 24 - 48 | |
KLKS Benkő | Békási Kaszások | 2018. november 25. | 09:00 | 22 - 71 | |
Játékvezetők: Szabó István, Török Béla (Réger Zsolt Péter) | |||||
Győri KC Vizslák | Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2018. november 25. | 09:00 | 0 - 2 | |
Soproni Tigrisek Orsolya | Soproni Tigrisek Deák tér | 2018. november 25. | 09:00 | 48 - 52 | |
Vásárhelyi Párducok | SZEDEÁK Dózsa | 2018. november 25. | 09:00 | 70 - 31 | |
Győri KC Párducok | Hunyadis Darazsak | 2018. november 25. | 09:00 | 0 - 2 | |
Zsákoló Zsiráfok | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. november 25. | 09:00 | 8 - 34 | |
DMTK Haraszti Sasok/B | BKG-VMG DSE | 2018. november 25. | 09:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia | Malév Zsiráfok | 2018. november 25. | 09:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea (Kővári Gyula) | |||||
MVSI Vadmacskák | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. november 25. | 09:30 | 45 - 56 | |
Kalózok | Egerszegi Zsebibabák | 2018. november 25. | 09:30 | 0 - 0 | |
Csípős Darazsak | Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2018. november 25. | 09:30 | 43 - 40 | |
DKKA Ugrómókusok | Marcali Szürkefarkasok | 2018. november 25. | 09:30 | 30 - 45 | |
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák | Hajdúböszörményi TE | 2018. november 25. | 09:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Terjéki András (Farkas János) | |||||
Római Kaszások | SZSE Teri | 2018. november 25. | 09:45 | 23 - 49 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Waigand Ágoston (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Szolnoki Kisbaglyok | SZEDEÁK Villámok | 2018. november 25. | 10:00 | 58 - 65 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Bernáth András) | |||||
ACS Wildcats Baia Mare II. | Hadházi Farkasok KK | 2018. november 25. | 10:00 | 77 - 8 | |
BKGDSE-Ebes | Hajdúhadházi Farkasok KK | 2018. november 25. | 10:00 | 31 - 43 | |
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek | Nyíregyházi Sportcentrum | 2018. november 25. | 10:00 | 26 - 48 | |
MEAFC Szürke Farkasok | DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2018. november 25. | 10:00 | 66 - 17 | |
Salgótarjáni KI | DVTK-ÉLKSK Encs | 2018. november 25. | 10:00 | 44 - 46 | |
Gyönyűi Harcsák | Vidám Kenguruk | 2018. november 25. | 10:15 | 0 - 2 | |
Tatabányai KC | Győri KC Vizslák | 2018. november 25. | 10:15 | 2 - 0 | |
Ziccer Pumák | Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia | 2018. november 25. | 10:15 | 12 - 63 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea (Kővári Gyula) | |||||
Pannónia Vasas | Budapest Csepel | 2018. november 25. | 10:15 | 39 - 44 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Székely Zoltán (László Zsolt Károly) | |||||
Miklósi KékRókák | Lehel Kosársuli | 2018. november 25. | 10:15 | 74 - 39 | |
Budapesti Honvéd Falcons | KLKS Benkő | 2018. november 25. | 10:15 | 75 - 5 | |
Játékvezetők: Szabó István, Török Béla (Réger Zsolt Péter) | |||||
Soproni Tigrisek Deák tér | Tatai Mosómedvék | 2018. november 25. | 10:15 | 68 - 39 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A | Körmendi Törpördögök/A | 2018. november 25. | 10:15 | 53 - 83 | |
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok | 2018. november 25. | 10:15 | 43 - 20 | |
Pityke KSE | Kecskeméti KA Gepárdok | 2018. november 25. | 10:15 | 73 - 44 | |
BKG DSE | BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2018. november 25. | 10:20 | 32 - 51 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs | |||||
Cívis Debreceni KA Tigrisek | ACS Wildcats Baia Mare I. | 2018. november 25. | 10:30 | 42 - 41 | |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs (Torzsa Péter) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | Békési Heppes Szöcskék | 2018. november 25. | 10:30 | 49 - 30 | |
DKKA Tigrisek | Várpalotai Sárkányok | 2018. november 25. | 10:30 | 28 - 71 | |
Zalakerámia ZTE KK/B | Kanizsai Mókusok | 2018. november 25. | 10:40 | 0 - 0 | |
Hajdúböszörményi TE | NYKK Eötvös | 2018. november 25. | 10:45 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Rideg László, Terjéki András (Farkas János) | |||||
Marcali Szürkefarkasok | Velencei Vadkacsák | 2018. november 25. | 10:45 | 46 - 23 | |
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Beszterce KK | 2018. november 25. | 10:45 | 72 - 41 | |
Soproni Sportiskolás Bivalyok | OSE Simbák | 2018. november 25. | 10:45 | 54 - 74 | |
SMAFC Nagycenki Gepárdok | Soproni Sportiskolás Elefántok | 2018. november 25. | 11:00 | 0 - 2 | |
Budai Aranysakálok | Római Kaszások | 2018. november 25. | 11:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Rabi Panna (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Szerencs VSE | Fürge Gyík DSE | 2018. november 25. | 11:15 | 31 - 40 | |
Egri Kék Oroszlánok | MEAFC Szürke Farkasok | 2018. november 25. | 11:15 | 63 - 69 | |
Nyíregyházi Sportcentrum | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 25. | 11:15 | 53 - 33 | |
Malév Zsiráfok | Ziccer Pumák | 2018. november 25. | 11:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea (Kővári Gyula) | |||||
Győri KC Párducok | Gyönyűi Harcsák | 2018. november 25. | 11:30 | 0 - 0 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | Lehel Kosársuli | 2018. november 25. | 11:30 | 0 - 0 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | Miklósi KékRókák | 2018. november 25. | 11:30 | 33 - 64 | |
FTSI Dózsa Gy. Iskola | Miklósi KékRókák | 2018. november 25. | 11:30 | 0 - 0 | |
Győri KC Párducok | Vidám Kenguruk | 2018. november 25. | 11:30 | 0 - 0 | |
Hunyadis Darazsak | Gyönyűi Harcsák | 2018. november 25. | 11:30 | 0 - 0 | |
Hunyadis Darazsak | Vidám Kenguruk | 2018. november 25. | 11:30 | 0 - 0 | |
FTSI Dózsa Gy. Iskola | Lehel Kosársuli | 2018. november 25. | 11:30 | 0 - 0 | |
FTSI József A. Iskola | Pityke KSE | 2018. november 25. | 11:30 | 58 - 85 | |
Tatai Mosómedvék | Soproni Tigrisek Orsolya | 2018. november 25. | 11:30 | 40 - 57 | |
Ifjú Sólyomfiókák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A | 2018. november 25. | 11:30 | 83 - 41 | |
SZEDEÁK Villámok | ACS Baschet Star Oradea II. | 2018. november 25. | 11:30 | 74 - 35 | |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté (Bernáth András) | |||||
Mosonmagyaróvári Kenguruk | Tatabányai KC | 2018. november 25. | 11:30 | 124 - 33 | |
Zuglói Sasok | Pannónia Vasas | 2018. november 25. | 11:30 | 23 - 43 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Konta Csanád János (László Zsolt Károly) | |||||
Békási Kaszások | Budapesti Honvéd Falcons | 2018. november 25. | 11:30 | 49 - 37 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Réger Zsolt Péter) | |||||
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok | Zsákoló Zsiráfok | 2018. november 25. | 11:30 | 44 - 19 | |
BKG-VMG DSE | BKG DSE | 2018. november 25. | 11:40 | 0 - 0 | |
DMTK Haraszti Sasok/B | BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2018. november 25. | 11:40 | 0 - 0 | |
DMTK Haraszti Sasok/B | BKG DSE | 2018. november 25. | 11:40 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs | |||||
BKG-VMG DSE | BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2018. november 25. | 11:40 | 0 - 0 | |
Hadházi Farkasok KK | BKGDSE-Ebes | 2018. november 25. | 11:45 | 17 - 65 | |
ACS Wildcats Baia Mare I. | Hajdúhadházi Farkasok KK | 2018. november 25. | 11:45 | 0 - 0 | |
ACS Wildcats Baia Mare I. | BKGDSE-Ebes | 2018. november 25. | 11:45 | 0 - 0 | |
Dunaújvárosi Sárkányok | Várpalotai Párducok | 2018. november 25. | 11:45 | 15 - 70 | |
Hadházi Farkasok KK | Hajdúhadházi Farkasok KK | 2018. november 25. | 11:45 | 0 - 0 | |
ACS Wildcats Baia Mare I. | BKGDSE-Ebes | 2018. november 25. | 11:45 | 0 - 0 | |
ACS Wildcats Baia Mare II. | Hajdúhadházi Farkasok KK | 2018. november 25. | 11:45 | 16 - 25 | |
Hadházi Farkasok KK | BKGDSE-Ebes | 2018. november 25. | 11:45 | 0 - 0 | |
Hadházi Farkasok KK | Hajdúhadházi Farkasok KK | 2018. november 25. | 11:45 | 0 - 0 | |
Kalózok | Kanizsai Mókusok | 2018. november 25. | 11:50 | 0 - 0 | |
Egerszegi Zsebibabák | Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 25. | 11:50 | 0 - 0 | |
Egerszegi Zsebibabák | Kanizsai Mókusok | 2018. november 25. | 11:50 | 0 - 0 | |
Kalózok | Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 25. | 11:50 | 0 - 0 | |
Beszterce KK | MVSI Vadmacskák | 2018. november 25. | 12:00 | 41 - 65 | |
ACS Wildcats Baia Mare I. | Cívis Debreceni KA TK Rakéták | 2018. november 25. | 12:00 | 27 - 60 | |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Péter) | |||||
Békési Heppes Szöcskék | Vásárhelyi Párducok | 2018. november 25. | 12:00 | 22 - 59 | |
Velencei Vadkacsák | DKKA Ugrómókusok | 2018. november 25. | 12:00 | 49 - 28 | |
OSE Simbák | Csípős Darazsak | 2018. november 25. | 12:00 | 63 - 77 | |
NYKK Eötvös | Karcagi SE Pusztai Sasfiókák | 2018. november 25. | 12:00 | 19 - 83 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Rideg László (Farkas János) | |||||
Soproni Sportiskolás Zsiráfok | SMAFC Nagycenki Gepárdok | 2018. november 25. | 12:15 | 2 - 0 | |
PSE Párducok | Budapest Blazers | 2018. november 25. | 12:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Török Béla, Rabi Panna (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | Cívis Debreceni KA Fehértigrisek | 2018. november 25. | 12:30 | 48 - 40 | |
Salgótarjáni KI | Szerencs VSE | 2018. november 25. | 12:30 | 42 - 31 | |
Salgótarjáni KI | Fürge Gyík DSE | 2018. november 25. | 12:30 | 0 - 0 | |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | Egri Kék Oroszlánok | 2018. november 25. | 12:30 | 34 - 66 | |
DVTK-ÉLKSK Encs | Szerencs VSE | 2018. november 25. | 12:30 | 0 - 0 | |
DVTK-ÉLKSK Encs | Fürge Gyík DSE | 2018. november 25. | 12:30 | 23 - 55 | |
Vasas Akadémia U11 | BEAC Vizslák | 2018. november 25. | 12:45 | 66 - 39 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Konta Csanád János (László Zsolt Károly) | |||||
OSE Mókusok | Soproni Sportiskolás Farkasok | 2018. november 25. | 12:45 | 47 - 69 | |
BEAC Petőfi | Kéksárga Flamingók | 2018. november 25. | 12:45 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | Lehel Kosársuli | 2018. november 25. | 12:45 | 0 - 0 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | Miklósi KékRókák | 2018. november 25. | 12:45 | 0 - 0 | |
FTSI Dózsa Gy. Iskola | Lehel Kosársuli | 2018. november 25. | 12:45 | 0 - 0 | |
FTSI Dózsa Gy. Iskola | Miklósi KékRókák | 2018. november 25. | 12:45 | 0 - 0 | |
Győri KC Párducok | Vidám Kenguruk | 2018. november 25. | 12:45 | 0 - 0 | |
Győri KC Párducok | Gyönyűi Harcsák | 2018. november 25. | 12:45 | 0 - 0 | |
Hunyadis Darazsak | Vidám Kenguruk | 2018. november 25. | 12:45 | 10 - 28 | |
Hunyadis Darazsak | Gyönyűi Harcsák | 2018. november 25. | 12:45 | 0 - 0 | |
Egerszegi Zsebibabák | Kanizsai Mókusok | 2018. november 25. | 13:00 | 0 - 0 | |
Zalakarosi Fókák | Sólyomfiókák | 2018. november 25. | 13:00 | 24 - 57 | |
DMTK Haraszti Sasok/B | BKG DSE | 2018. november 25. | 13:00 | 0 - 0 | |
BKG-VMG DSE | BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2018. november 25. | 13:00 | 0 - 2 | |
DMTK Haraszti Sasok/B | BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2018. november 25. | 13:00 | 0 - 0 | |
BKG-VMG DSE | BKG DSE | 2018. november 25. | 13:00 | 0 - 0 | |
Kalózok | Kanizsai Mókusok | 2018. november 25. | 13:00 | 0 - 0 | |
Kalózok | Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 25. | 13:00 | 0 - 0 | |
Egerszegi Zsebibabák | Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 25. | 13:00 | 0 - 0 | |
Várpalotai Sárkányok | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 25. | 13:00 | 0 - 0 | |
DKKA Tigrisek | Várpalotai Párducok | 2018. november 25. | 13:00 | 0 - 0 | |
DKKA Tigrisek | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 25. | 13:00 | 41 - 47 | |
Soproni Sportiskolás Elefántok | Soproni Sportiskolás Zsiráfok | 2018. november 25. | 13:30 | 57 - 37 | |
DVTK | Beszterce KK Bolyky | 2018. november 25. | 13:30 | 68 - 22 | |
Budapest Blazers | Budafoki Bolhák | 2018. november 25. | 13:30 | 29 - 15 | |
Játékvezetők: Török Béla, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
DVTK-ÉLKSK Encs | Szerencs VSE | 2018. november 25. | 13:45 | 0 - 0 | |
Salgótarjáni KI | Fürge Gyík DSE | 2018. november 25. | 13:45 | 0 - 0 | |
Salgótarjáni KI | Szerencs VSE | 2018. november 25. | 13:45 | 0 - 0 | |
DVTK-ÉLKSK Encs | Fürge Gyík DSE | 2018. november 25. | 13:45 | 0 - 0 | |
Vasas Bolhák | BEAC Petőfi | 2018. november 25. | 14:00 | 59 - 15 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Székely Zoltán (Réger Zsolt Péter) | |||||
FTSI Darvas Iskola | Kecskeméti KA Villámok | 2018. november 25. | 14:00 | 71 - 24 | |
Harcias Kenguruk | OSE Mókusok | 2018. november 25. | 14:00 | 46 - 48 | |
Mezőörsi Oroszlánok | Harcos Darazsak | 2018. november 25. | 14:00 | 51 - 14 | |
Dombóvári KS | Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B | 2018. november 25. | 14:00 | 79 - 21 | |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Vasas Akadémia U11 | 2018. november 25. | 14:00 | 32 - 86 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Pál Roland (László Zsolt Károly) | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | Tapolcai Gepárdok | 2018. november 25. | 14:15 | 0 - 0 | |
DKKA Tigrisek | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 25. | 14:15 | 2 - 0 | |
Várpalotai Sárkányok | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 25. | 14:15 | 0 - 0 | |
DKKA Tigrisek | Várpalotai Párducok | 2018. november 25. | 14:15 | 0 - 0 | |
Várpalotai Sárkányok | Várpalotai Párducok | 2018. november 25. | 14:15 | 56 - 38 | |
Gödi SE | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2018. november 25. | 14:20 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
MEAFC Struccolók | DVTK | 2018. november 25. | 14:45 | 22 - 72 | |
VUA Törpék | PSE Párducok | 2018. november 25. | 14:45 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
ACS Baschet Star Oradea II. | Szolnoki Kisbaglyok | 2018. november 25. | 15:00 | 42 - 53 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Bernáth András) | |||||
Hernádi Kosárlabda Alapítvány | FTSI Darvas Iskola | 2018. november 25. | 15:15 | 47 - 54 | |
BEAC Vizslák | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2018. november 25. | 15:15 | 66 - 59 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Pál Roland (László Zsolt Károly) | |||||
Győri KC Lovagok | Győri KC Kenguruk | 2018. november 25. | 15:15 | 0 - 0 | |
Soproni Sportiskolás Farkasok | Harcias Kenguruk | 2018. november 25. | 15:15 | 37 - 51 | |
Kéksárga Flamingók | Vasas Bolhák | 2018. november 25. | 15:15 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Székely Zoltán (Réger Zsolt Péter) | |||||
Zalakarosi Fókák | Tapolcai Gepárdok | 2018. november 25. | 15:30 | 0 - 0 | |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | Dombóvári KS | 2018. november 25. | 15:30 | 49 - 62 | |
Zalakarosi Fókák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2018. november 25. | 15:30 | 0 - 0 | |
Sólyomfiókák | Tapolcai Gepárdok | 2018. november 25. | 15:30 | 0 - 0 | |
Sólyomfiókák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2018. november 25. | 15:30 | 0 - 0 | |
Szentendrei Kölyökfarkasok | DMTK Haraszti Sasok/A | 2018. november 25. | 15:40 | 72 - 45 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
Beszterce KK Bolyky | MEAFC Struccolók | 2018. november 25. | 16:00 | 43 - 32 | |
Budafoki Bolhák | VUA Törpék | 2018. november 25. | 16:00 | 13 - 37 | |
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kecskeméti KA Villámok | Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2018. november 25. | 16:30 | 23 - 63 | |
Mezőörsi Oroszlánok | Győri KC Lovagok | 2018. november 25. | 16:30 | 0 - 0 | |
Mezőörsi Oroszlánok | Győri KC Kenguruk | 2018. november 25. | 16:30 | 0 - 0 | |
Harcos Darazsak | Győri KC Lovagok | 2018. november 25. | 16:30 | 2 - 0 | |
Harcos Darazsak | Győri KC Kenguruk | 2018. november 25. | 16:30 | 0 - 0 | |
Sólyomfiókák | Tapolcai Gepárdok | 2018. november 25. | 16:45 | 0 - 0 | |
Sólyomfiókák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2018. november 25. | 16:45 | 19 - 63 | |
Zalakarosi Fókák | Tapolcai Gepárdok | 2018. november 25. | 16:45 | 0 - 0 | |
Zalakarosi Fókák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2018. november 25. | 16:45 | 0 - 0 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | 2018. november 25. | 17:00 | 47 - 48 | |
DMTK Haraszti Sasok/A | Gödi SE | 2018. november 25. | 17:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
Mezőörsi Oroszlánok | Győri KC Lovagok | 2018. november 25. | 17:45 | 0 - 0 | |
Harcos Darazsak | Győri KC Kenguruk | 2018. november 25. | 17:45 | 0 - 0 | |
Harcos Darazsak | Győri KC Lovagok | 2018. november 25. | 17:45 | 0 - 0 | |
Mezőörsi Oroszlánok | Győri KC Kenguruk | 2018. november 25. | 17:45 | 2 - 0 | |
Pákozdi Kócsagok | DKKA Vezérek | 2018. november 27. | 16:15 | 27 - 82 | |
DKKA Békák | Pákozdi Kócsagok | 2018. november 29. | 17:45 | 56 - 42 |
Vasas Bolhák | KLKS Benkő | 2019. május 4. | 08:30 | 51 - 28 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Benkő Glória (Halmos Péter) | |||||
Zuglói Sasok | Budapesti Honvéd Bakáts | 2019. május 4. | 08:30 | 51 - 34 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy István, Fulai Bátor (László Zsolt Károly) | |||||
Malév Zsiráfok | PSE Párducok | 2019. május 4. | 08:30 | 27 - 39 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina (Kővári Gyula) | |||||
FTSI Platán Iskola | FTSI József A. Iskola | 2019. május 4. | 08:30 | 39 - 63 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Pityke KSE | Kecskeméti KA Gepárdok | 2019. május 4. | 09:00 | 74 - 50 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Dr. Kondrák Mihály Attila (Solymosi Tamás) | |||||
Vásárhelyi Villámok | Békési Heppes Szöcskék | 2019. május 4. | 09:00 | 58 - 21 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Liszkai Dávid (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Miklósi KékRókák | Kecskeméti KC Mátyás | 2019. május 4. | 09:00 | 0 - 20 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
MEAFC Struccolók | MEAFC Basket Bulls | 2019. május 4. | 09:00 | 45 - 43 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Győri KC Vizslák | Mórás Cápák | 2019. május 4. | 09:00 | 43 - 40 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Harcos Darazsak | Sportdarázs | 2019. május 4. | 09:00 | 36 - 64 | NOVOMATIC Aréna |
Ricsilla-Kunszentmárton | Kisújszállási SE | 2019. május 4. | 09:00 | 2 - 0 | Móricz Zsigmond Református Kollégium |
Salgótarjáni KI | Salgó Basket Szécsény | 2019. május 4. | 09:00 | 69 - 18 | PSZF terem |
DMTK Haraszti Sasok/A | Pilis Basket | 2019. május 4. | 09:00 | 69 - 39 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila (Kis Balázs Ferenc) | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | Sólyomfiókák | 2019. május 4. | 09:00 | 52 - 18 | Nagy Lajos Gimnázium |
Gödi SE | PAFC Basket | 2019. május 4. | 09:00 | 48 - 47 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Jurászik László, Hamzi Virág (Konta Gyula) | |||||
Soproni Sportiskolás Farkasok | Soproni Sportiskolás Párducok | 2019. május 4. | 09:00 | 19 - 93 | NOVOMATIC Aréna |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2019. május 4. | 09:00 | 57 - 38 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Dűlői Kaszások | Vasas Amazonok | 2019. május 4. | 09:00 | 49 - 42 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Bujtor Péter (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kenguru Füred | VUKE U11 fiú | 2019. május 4. | 09:30 | 86 - 39 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
DKKA Ördögök | Velencei Vadkacsák | 2019. május 4. | 09:30 | 69 - 51 | Bory Jenő Általános Iskola |
VUA Törpék | Malév Zsiráfok | 2019. május 4. | 09:45 | 27 - 26 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina (Kővári Gyula) | |||||
Budapesti Honvéd Falcons | Zuglói Sasok | 2019. május 4. | 09:45 | 28 - 50 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy István, Lőrincz Erzsébet Sára (László Zsolt Károly) | |||||
FTSI Darvas Iskola | FTSI Platán Iskola | 2019. május 4. | 09:45 | 64 - 58 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Pasa Csillagok | Vasas Bolhák | 2019. május 4. | 09:45 | 0 - 20 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Bózsó Gábor (Halmos Péter) | |||||
NYKK Eötvös | Nyíregyházi Sportcentrum | 2019. május 4. | 10:00 | 39 - 55 | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
Vásárhelyi Kacsák | Békéscsabai KK/A | 2019. május 4. | 10:00 | 56 - 24 | Lencsési Általános Iskola |
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Kis Sándor (Hegedűs Ferenc) | |||||
Karcagi SE Farkaskölykök | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. május 4. | 10:00 | 0 - 0 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Tatai Mosómedvék | Soproni Tigrisek Orsolya | 2019. május 4. | 10:00 | 65 - 78 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Bognár Tibor, Novák Bence (Szakáll András) | |||||
Sólyomfiókák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | 2019. május 4. | 10:15 | 44 - 20 | Nagy Lajos Gimnázium |
CEKK | Baja MNAMK Rakétái | 2019. május 4. | 10:15 | 53 - 60 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Sportdarázs | Győri KC Lovagok | 2019. május 4. | 10:15 | 21 - 49 | NOVOMATIC Aréna |
Szorgos Darazsak | Soproni Sportiskolás Farkasok | 2019. május 4. | 10:15 | 50 - 17 | NOVOMATIC Aréna |
Mezőörsi Oroszlánok | Győri KC Kenguruk | 2019. május 4. | 10:15 | 38 - 37 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Salgó Basket Szécsény | DVTK-ÉLKSK Encs | 2019. május 4. | 10:15 | 19 - 75 | PSZF terem |
Budapest Csepel | Dűlői Kaszások | 2019. május 4. | 10:15 | 14 - 6 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Rózsavölgyi Alexandra (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Beszterce KK | MEAFC Struccolók | 2019. május 4. | 10:15 | 51 - 48 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Kecskeméti KA Gepárdok | JKSE Kosársuli | 2019. május 4. | 10:15 | 63 - 60 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Dr. Kondrák Mihály Attila (Solymosi Tamás) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | Gödi SE | 2019. május 4. | 10:20 | 53 - 54 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Jurászik László, Sersovszky Gergely Péter (Konta Gyula) | |||||
Gödi SE - Dk. Kiscicák | DMTK Haraszti Sasok/A | 2019. május 4. | 10:20 | 61 - 51 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Várpalotai Sárkányok | Fűzfői AK | 2019. május 4. | 10:30 | 0 - 0 | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola |
Békési Heppes Szöcskék | ACS Baschet Star Oradea II. | 2019. május 4. | 10:30 | 19 - 35 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Liszkai Dávid (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Harcias Kenguruk | OSE Mókusok | 2019. május 4. | 10:30 | 42 - 62 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc) | |||||
HSA Sasok | Gyulai Vidrák | 2019. május 4. | 10:30 | 47 - 33 | Móricz Zsigmond Református Kollégium |
KASI/D | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. május 4. | 10:30 | 50 - 45 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
VUKE U11 fiú | DKKA Ugrómókusok | 2019. május 4. | 10:45 | 52 - 62 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
Velencei Vadkacsák | Marcali Szürkefarkasok | 2019. május 4. | 10:45 | 37 - 39 | Bory Jenő Általános Iskola |
Budapesti Honvéd Bakáts | Budapesti Honvéd Falcons | 2019. május 4. | 11:00 | 36 - 40 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Pál Roland, Fulai Bátor (László Zsolt Károly) | |||||
PSE Párducok | VUA Törpék | 2019. május 4. | 11:00 | 40 - 21 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina (Kővári Gyula) | |||||
OSE Simbák | Körmendi Törpördögök/A | 2019. május 4. | 11:00 | 67 - 88 | Alba Regia Sportcsarnok |
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek | DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2019. május 4. | 11:00 | 48 - 72 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Cívis Debreceni KA TK Rakéták | MEAFC Szürke Farkasok | 2019. május 4. | 11:00 | 57 - 76 | Zöld Ház |
KLKS Benkő | Pasa Csillagok | 2019. május 4. | 11:00 | 20 - 0 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Benkő Glória (Halmos Péter) | |||||
FTSI József A. Iskola | FTSI Darvas Iskola | 2019. május 4. | 11:00 | 72 - 58 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Mosonmagyaróvári Kenguruk | Tatai Mosómedvék | 2019. május 4. | 11:15 | 80 - 58 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Bognár Tibor, Novák Bence (Szakáll András) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum | ACS Wildcats Baia Mare I. | 2019. május 4. | 11:15 | 35 - 40 | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
JKSE Kosársuli | Pityke KSE | 2019. május 4. | 11:30 | 64 - 88 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Dr. Kondrák Mihály Attila (Solymosi Tamás) | |||||
Miklósi KékRókák | Baja MNAMK Rakétái | 2019. május 4. | 11:30 | 0 - 0 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Kecskeméti KC Mátyás | Baja MNAMK Rakétái | 2019. május 4. | 11:30 | 0 - 0 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Miklósi KékRókák | CEKK | 2019. május 4. | 11:30 | 0 - 0 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Cívis Debreceni KA Tigrisek | Egri Kék Oroszlánok | 2019. május 4. | 11:30 | 33 - 57 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Kecskeméti KC Mátyás | CEKK | 2019. május 4. | 11:30 | 0 - 0 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
ACS Baschet Star Oradea IV. | Vásárhelyi Kacsák | 2019. május 4. | 11:30 | 30 - 40 | Lencsési Általános Iskola |
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Kis Sándor (Hegedűs Ferenc) | |||||
DVTK-ÉLKSK Encs | Salgótarjáni KI | 2019. május 4. | 11:30 | 36 - 48 | PSZF terem |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2019. május 4. | 11:30 | 18 - 45 | Nagy Lajos Gimnázium |
Soproni Sportiskolás Párducok | Szorgos Darazsak | 2019. május 4. | 11:30 | 52 - 25 | NOVOMATIC Aréna |
Vasas Amazonok | Budapest Csepel | 2019. május 4. | 11:30 | 17 - 19 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Bujtor Péter (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Győri KC Lovagok | Harcos Darazsak | 2019. május 4. | 11:30 | 82 - 25 | NOVOMATIC Aréna |
Győri KC Vizslák | Mezőörsi Oroszlánok | 2019. május 4. | 11:30 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Győri KC Vizslák | Győri KC Kenguruk | 2019. május 4. | 11:30 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Mórás Cápák | Mezőörsi Oroszlánok | 2019. május 4. | 11:30 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Villámló Tigrisek | Egerszegi Zsebibabák | 2019. május 4. | 11:30 | 41 - 59 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Csaba, Hegedűs Attla (Silló Zsolt) | |||||
Mórás Cápák | Győri KC Kenguruk | 2019. május 4. | 11:30 | 38 - 34 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Pilis Basket | Gödi SE - Dk. Kiscicák | 2019. május 4. | 11:40 | 74 - 56 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila (Kis Balázs Ferenc) | |||||
PAFC Basket | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2019. május 4. | 11:40 | 60 - 47 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág (Konta Gyula) | |||||
Fűzfői AK | VUKE U11 vegyes | 2019. május 4. | 11:45 | 0 - 2 | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola |
OSE Mókusok | Soproni Sportiskolás Elefántok | 2019. május 4. | 11:45 | 57 - 46 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc) | |||||
MEAFC Basket Bulls | Beszterce KK | 2019. május 4. | 11:45 | 2 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B | KASI/D | 2019. május 4. | 12:00 | 0 - 0 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
ACS Baschet Star Oradea II. | Vásárhelyi Villámok | 2019. május 4. | 12:00 | 46 - 37 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Liszkai Dávid (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Szentesi KK | SZEDEÁK Béke | 2019. május 4. | 12:00 | 59 - 45 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor (Angyal Frigyes) | |||||
Ricsilla-Kunszentmárton | HSA Sasok | 2019. május 4. | 12:00 | 0 - 0 | Móricz Zsigmond Református Kollégium |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | KASI/D | 2019. május 4. | 12:00 | 0 - 0 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. május 4. | 12:00 | 0 - 0 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Ricsilla-Kunszentmárton | Gyulai Vidrák | 2019. május 4. | 12:00 | 0 - 0 | Móricz Zsigmond Református Kollégium |
Kisújszállási SE | HSA Sasok | 2019. május 4. | 12:00 | 0 - 0 | Móricz Zsigmond Református Kollégium |
Kisújszállási SE | Gyulai Vidrák | 2019. május 4. | 12:00 | 0 - 2 | Móricz Zsigmond Református Kollégium |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. május 4. | 12:00 | 29 - 49 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
DKKA Ugrómókusok | Kenguru Füred | 2019. május 4. | 12:00 | 41 - 90 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
Marcali Szürkefarkasok | DKKA Ördögök | 2019. május 4. | 12:00 | 56 - 102 | Bory Jenő Általános Iskola |
Ziccer Bocsok | Törekvés Törpillák | 2019. május 4. | 12:15 | 95 - 24 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szabó Péter, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula) | |||||
Vasas Akadémia U10 | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. május 4. | 12:15 | 44 - 22 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Pál Roland (László Zsolt Károly) | |||||
Malév Pandák | MTK Budapest | 2019. május 4. | 12:15 | 42 - 32 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla (Réger Zsolt Péter) | |||||
Nagykőrösi Sólymok | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2019. május 4. | 12:15 | 37 - 69 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
KASI/B | DKKA Darazsak | 2019. május 4. | 12:30 | 83 - 56 | Alba Regia Sportcsarnok |
ACS Wildcats Baia Mare I. | NYKK Eötvös | 2019. május 4. | 12:30 | 45 - 32 | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
Soproni Tigrisek Orsolya | Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2019. május 4. | 12:30 | 56 - 49 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Bognár Tibor, Novák Bence (Szakáll András) | |||||
Szolnoki Sasok | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2019. május 4. | 12:30 | 57 - 86 | Zöld Ház |
Szolnoki Kisbaglyok | Bajai NKK/A | 2019. május 4. | 12:30 | 2 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Kövesdi Zsiráfok | Vidám Kenguruk | 2019. május 4. | 12:45 | 25 - 17 | NOVOMATIC Aréna |
Mórás Cápák | Mezőörsi Oroszlánok | 2019. május 4. | 12:45 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Budapesti Honvéd Sólymok | Radobasket - BDSE | 2019. május 4. | 12:45 | 79 - 50 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Tatabányai KC | Kanizsa DKK | 2019. május 4. | 12:45 | 22 - 90 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Hegedűs Attla (Silló Zsolt) | |||||
Győri KC Vizslák | Győri KC Kenguruk | 2019. május 4. | 12:45 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Kecskeméti KC Mátyás | Baja MNAMK Rakétái | 2019. május 4. | 12:45 | 63 - 50 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Kecskeméti KC Mátyás | CEKK | 2019. május 4. | 12:45 | 0 - 0 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Miklósi KékRókák | Baja MNAMK Rakétái | 2019. május 4. | 12:45 | 0 - 0 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Miklósi KékRókák | CEKK | 2019. május 4. | 12:45 | 0 - 20 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Mórás Cápák | Győri KC Kenguruk | 2019. május 4. | 12:45 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Győri KC Vizslák | Mezőörsi Oroszlánok | 2019. május 4. | 12:45 | 40 - 36 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Egri Kék Oroszlánok | 2019. május 4. | 13:00 | 0 - 0 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Cívis Debreceni KA Tigrisek | 2019. május 4. | 13:00 | 0 - 0 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Radobasket-Érd | BKG-VMG DSE | 2019. május 4. | 13:00 | 2 - 0 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Czupi Márton (Konta Gyula) | |||||
Békéscsabai KK/A | ACS Baschet Star Oradea IV. | 2019. május 4. | 13:00 | 37 - 36 | Lencsési Általános Iskola |
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Kis Sándor (Hegedűs Ferenc) | |||||
OSE Simbák | DKKA Darazsak | 2019. május 4. | 13:00 | 0 - 0 | Alba Regia Sportcsarnok |
Körmendi Törpördögök/A | KASI/B | 2019. május 4. | 13:00 | 0 - 0 | Alba Regia Sportcsarnok |
Körmendi Törpördögök/A | DKKA Darazsak | 2019. május 4. | 13:00 | 0 - 0 | Alba Regia Sportcsarnok |
Fürge Gyík DSE | Beszterce KK Bolyky | 2019. május 4. | 13:00 | 47 - 58 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
VUKE U11 vegyes | Várpalotai Sárkányok | 2019. május 4. | 13:00 | 2 - 0 | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola |
OSE Simbák | KASI/B | 2019. május 4. | 13:00 | 0 - 0 | Alba Regia Sportcsarnok |
Soproni Sportiskolás Elefántok | Harcias Kenguruk | 2019. május 4. | 13:00 | 47 - 45 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc) | |||||
Karcagi SE Farkaskölykök | Cívis Debreceni KA Tigrisek | 2019. május 4. | 13:00 | 0 - 0 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Karcagi SE Farkaskölykök | Egri Kék Oroszlánok | 2019. május 4. | 13:00 | 0 - 0 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | KASI/D | 2019. május 4. | 13:30 | 0 - 0 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. május 4. | 13:30 | 0 - 0 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. május 4. | 13:30 | 0 - 0 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Törekvés Törpillák | Budafoki Békák | 2019. május 4. | 13:30 | 23 - 86 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szabó Péter, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula) | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B | KASI/D | 2019. május 4. | 13:30 | 63 - 55 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
ACS Baschet Star Oradea I. | West Activ Timisoara | 2019. május 4. | 13:30 | 76 - 26 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Horgos Péter (Szabó Attila) | |||||
Ricsilla-Kunszentmárton | Gyulai Vidrák | 2019. május 4. | 13:30 | 0 - 0 | Móricz Zsigmond Református Kollégium |
SZEDEÁK Béke | SZECSKA Bikák | 2019. május 4. | 13:30 | 26 - 87 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor (Angyal Frigyes) | |||||
Ricsilla-Kunszentmárton | HSA Sasok | 2019. május 4. | 13:30 | 58 - 82 | Móricz Zsigmond Református Kollégium |
Kisújszállási SE | HSA Sasok | 2019. május 4. | 13:30 | 0 - 0 | Móricz Zsigmond Református Kollégium |
Kisújszállási SE | Gyulai Vidrák | 2019. május 4. | 13:30 | 0 - 0 | Móricz Zsigmond Református Kollégium |
Csata Pónik | Vasas Akadémia U10 | 2019. május 4. | 13:30 | 17 - 46 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Lőrincz Erzsébet Sára (László Zsolt Károly) | |||||
FTSI Constantinum 1. | Nagykőrösi Sólymok | 2019. május 4. | 13:30 | 51 - 36 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
BLF/Honvéd | Malév Pandák | 2019. május 4. | 13:30 | 34 - 33 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Makay Dániel József (Réger Zsolt Péter) | |||||
Egerszegi Zsebibabák | Kanizsa DKK | 2019. május 4. | 14:00 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba (Silló Zsolt) | |||||
Egerszegi Zsebibabák | Tatabányai KC | 2019. május 4. | 14:00 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba (Silló Zsolt) | |||||
Villámló Tigrisek | Kanizsa DKK | 2019. május 4. | 14:00 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba (Silló Zsolt) | |||||
Hunyadis Darazsak | Gyönyűi Harcsák | 2019. május 4. | 14:00 | 68 - 27 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Cívis Debreceni KA TK Rakéták | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2019. május 4. | 14:00 | 0 - 0 | Zöld Ház |
Villámló Tigrisek | Tatabányai KC | 2019. május 4. | 14:00 | 76 - 50 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba (Silló Zsolt) | |||||
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek | Bajai NKK/A | 2019. május 4. | 14:00 | 2 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
MEAFC Szürke Farkasok | Szolnoki Sasok | 2019. május 4. | 14:00 | 0 - 0 | Zöld Ház |
MEAFC Szürke Farkasok | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2019. május 4. | 14:00 | 0 - 0 | Zöld Ház |
Cívis Debreceni KA TK Rakéták | Szolnoki Sasok | 2019. május 4. | 14:00 | 74 - 70 | Zöld Ház |
Soproni Sportiskolás Zsiráfok | Kövesdi Zsiráfok | 2019. május 4. | 14:00 | 41 - 24 | NOVOMATIC Aréna |
Szentendrei Kölyökfarkasok | Grosics Vizslák | 2019. május 4. | 14:00 | 33 - 83 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | Bajai NKK/A | 2019. május 4. | 14:00 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | Szolnoki Kisbaglyok | 2019. május 4. | 14:00 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek | Szolnoki Kisbaglyok | 2019. május 4. | 14:00 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
MEAFC Kossuth | Fürge Gyík DSE | 2019. május 4. | 14:15 | 44 - 60 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Pátyi SE | FKE Kőrösi | 2019. május 4. | 14:20 | 30 - 37 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Czupi Márton (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Karcagi SE Farkaskölykök | Cívis Debreceni KA Tigrisek | 2019. május 4. | 14:30 | 0 - 0 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Egri Kék Oroszlánok | 2019. május 4. | 14:30 | 75 - 78 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Cívis Debreceni KA Tigrisek | 2019. május 4. | 14:30 | 0 - 0 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Karcagi SE Farkaskölykök | Egri Kék Oroszlánok | 2019. május 4. | 14:30 | 0 - 0 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
OSE Simbák | DKKA Darazsak | 2019. május 4. | 14:30 | 89 - 76 | Alba Regia Sportcsarnok |
OSE Simbák | KASI/B | 2019. május 4. | 14:30 | 0 - 0 | Alba Regia Sportcsarnok |
Körmendi Törpördögök/A | KASI/B | 2019. május 4. | 14:30 | 66 - 35 | Alba Regia Sportcsarnok |
Körmendi Törpördögök/A | DKKA Darazsak | 2019. május 4. | 14:30 | 0 - 0 | Alba Regia Sportcsarnok |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Csata Pónik | 2019. május 4. | 14:45 | 39 - 24 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Lőrincz Erzsébet Sára (László Zsolt Károly) | |||||
MTK Budapest | BLF/Honvéd | 2019. május 4. | 14:45 | 58 - 37 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Fulai Bátor (Réger Zsolt Péter) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | FTSI Constantinum 1. | 2019. május 4. | 14:45 | 34 - 42 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Budafoki Békák | Ziccer Bocsok | 2019. május 4. | 14:45 | 48 - 35 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina (Kővári Gyula) | |||||
SZECSKA Bikák | Szentesi KK | 2019. május 4. | 15:00 | 54 - 61 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor (Angyal Frigyes) | |||||
West Activ Timisoara | ACS Baschet Star Oradea III. | 2019. május 4. | 15:00 | 38 - 21 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Horgos Péter (Szabó Attila) | |||||
Vidám Kenguruk | Soproni Sportiskolás Zsiráfok | 2019. május 4. | 15:15 | 18 - 44 | NOVOMATIC Aréna |
Egerszegi Zsebibabák | Kanizsa DKK | 2019. május 4. | 15:15 | 29 - 63 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Csaba, Hegedűs Attla (Silló Zsolt) | |||||
Villámló Tigrisek | Tatabányai KC | 2019. május 4. | 15:15 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Csaba, Hegedűs Attla (Silló Zsolt) | |||||
Egerszegi Zsebibabák | Tatabányai KC | 2019. május 4. | 15:15 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Csaba, Hegedűs Attla (Silló Zsolt) | |||||
Radobasket - BDSE | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2019. május 4. | 15:15 | 0 - 0 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Budapesti Honvéd Sólymok | Grosics Vizslák | 2019. május 4. | 15:15 | 0 - 0 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Villámló Tigrisek | Kanizsa DKK | 2019. május 4. | 15:15 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Csaba, Hegedűs Attla (Silló Zsolt) | |||||
Radobasket - BDSE | Grosics Vizslák | 2019. május 4. | 15:15 | 0 - 0 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Győri KC Párducok | Soproni Tigrisek Fenyő tér | 2019. május 4. | 15:15 | 70 - 16 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Budapesti Honvéd Sólymok | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2019. május 4. | 15:15 | 0 - 0 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
MEAFC Szürke Farkasok | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2019. május 4. | 15:30 | 57 - 90 | Zöld Ház |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | Bajai NKK/A | 2019. május 4. | 15:30 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | Szolnoki Kisbaglyok | 2019. május 4. | 15:30 | 92 - 47 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek | Bajai NKK/A | 2019. május 4. | 15:30 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek | Szolnoki Kisbaglyok | 2019. május 4. | 15:30 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
MEAFC Szürke Farkasok | Szolnoki Sasok | 2019. május 4. | 15:30 | 0 - 0 | Zöld Ház |
Cívis Debreceni KA TK Rakéták | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2019. május 4. | 15:30 | 0 - 0 | Zöld Ház |
Cívis Debreceni KA TK Rakéták | Szolnoki Sasok | 2019. május 4. | 15:30 | 0 - 0 | Zöld Ház |
Beszterce KK Bolyky | MEAFC Kossuth | 2019. május 4. | 15:30 | 42 - 50 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
BKG-VMG DSE | Pátyi SE | 2019. május 4. | 15:40 | 0 - 2 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Káré Gergő (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Radobasket-Érd | FKE Kőrösi | 2019. május 4. | 15:40 | 0 - 0 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Káré Gergő (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Radobasket-Érd | Pátyi SE | 2019. május 4. | 15:40 | 0 - 0 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Káré Gergő (Buday Zsolt Tamás) | |||||
BKG-VMG DSE | FKE Kőrösi | 2019. május 4. | 15:40 | 0 - 0 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Káré Gergő (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia | Római Kaszások | 2019. május 4. | 16:00 | 79 - 25 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina (Kővári Gyula) | |||||
SZPA-HSE | MAFC Csíkihegyek | 2019. május 4. | 16:00 | 60 - 27 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Adjudani Dániel Pezsman (László Zsolt Károly) | |||||
Budafoki Bolhák | BEAC Petőfi | 2019. május 4. | 16:00 | 42 - 44 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla (Réger Zsolt Péter) | |||||
Budapesti Honvéd Sólymok | Grosics Vizslák | 2019. május 4. | 16:30 | 78 - 58 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Budapesti Honvéd Sólymok | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2019. május 4. | 16:30 | 0 - 0 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Radobasket - BDSE | Grosics Vizslák | 2019. május 4. | 16:30 | 0 - 0 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Hunyadis Darazsak | Soproni Tigrisek Fenyő tér | 2019. május 4. | 16:30 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Hunyadis Darazsak | Győri KC Párducok | 2019. május 4. | 16:30 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Gyönyűi Harcsák | Győri KC Párducok | 2019. május 4. | 16:30 | 13 - 55 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Gyönyűi Harcsák | Soproni Tigrisek Fenyő tér | 2019. május 4. | 16:30 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
ACS Baschet Star Oradea III. | ACS Baschet Star Oradea I. | 2019. május 4. | 16:30 | 28 - 59 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Horgos Péter (Szabó Attila) | |||||
Radobasket - BDSE | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2019. május 4. | 16:30 | 57 - 43 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Radobasket-Érd | Pátyi SE | 2019. május 4. | 17:00 | 0 - 0 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Káré Gergő (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Radobasket-Érd | FKE Kőrösi | 2019. május 4. | 17:00 | 23 - 58 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Káré Gergő (Buday Zsolt Tamás) | |||||
BKG-VMG DSE | Pátyi SE | 2019. május 4. | 17:00 | 0 - 0 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Káré Gergő (Buday Zsolt Tamás) | |||||
BKG-VMG DSE | FKE Kőrösi | 2019. május 4. | 17:00 | 0 - 0 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Káré Gergő (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Kéksárga Flamingók | Budafoki Bolhák | 2019. május 4. | 17:15 | 17 - 46 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szokolainé Váradi Anetta Csilla (Réger Zsolt Péter) | |||||
SZSE Teri | SZPA-HSE | 2019. május 4. | 17:15 | 34 - 58 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Matóczay Bálint (László Zsolt Károly) | |||||
Török Sasfiókák | Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia | 2019. május 4. | 17:15 | 37 - 68 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szabó Péter, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula) | |||||
Hunyadis Darazsak | Soproni Tigrisek Fenyő tér | 2019. május 4. | 17:45 | 37 - 22 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Hunyadis Darazsak | Győri KC Párducok | 2019. május 4. | 17:45 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Gyönyűi Harcsák | Győri KC Párducok | 2019. május 4. | 17:45 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Gyönyűi Harcsák | Soproni Tigrisek Fenyő tér | 2019. május 4. | 17:45 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola |
Római Kaszások | Török Sasfiókák | 2019. május 4. | 18:30 | 25 - 32 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szabó Péter, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula) | |||||
BEAC Petőfi | Kéksárga Flamingók | 2019. május 4. | 18:30 | 39 - 32 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Fulai Bátor (Réger Zsolt Péter) | |||||
MAFC Csíkihegyek | SZSE Teri | 2019. május 4. | 18:30 | 48 - 51 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Adjudani Dániel Pezsman (László Zsolt Károly) | |||||
Feketés Darazsak | SMAFC Nagycenki Gepárdok | 2019. május 5. | 00:00 | 39 - 27 | NOVOMATIC Aréna |
Szeged KE - Rókusi Mókusok | Szeged KE - Karolina | 2019. május 5. | 08:00 | 52 - 32 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Nagy Lili (Farkas Zoltán) | |||||
Kölökös Törpék | Békási Kaszások | 2019. május 5. | 08:30 | 32 - 58 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman (Réger Zsolt Péter) | |||||
Budapest Blazers | Újpest-MT/B | 2019. május 5. | 09:00 | 34 - 19 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Csoma Viktor (László Zsolt Károly) | |||||
Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület | BKG DSE | 2019. május 5. | 09:00 | 52 - 26 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Dr. Kondrák Mihály Attila (Farkas László) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | BKGDSE-Ebes | 2019. május 5. | 09:00 | 45 - 29 | Zelk Zoltán Általános Iskola |
Játékvezetők: Koncz János, Scholtz Zoltán (Mócsán András) | |||||
DMTK Haraszti Sasok/B | ELITE Rínók | 2019. május 5. | 09:00 | 30 - 44 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György (Solymosi Tamás) | |||||
Vasas Akadémia U11 | BEAC Vizslák | 2019. május 5. | 09:00 | 61 - 47 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | KASI/C | 2019. május 5. | 09:00 | 83 - 25 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Keresztúri Méhecskék | Kéksárga Gepárdok | 2019. május 5. | 09:00 | 64 - 30 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Püspöki Lotti (Kővári Gyula) | |||||
SMAFC Nagycenki Gepárdok | Lackneros Darazsak | 2019. május 5. | 09:00 | 54 - 28 | NOVOMATIC Aréna |
SZEDEÁK Bikák | Szeged KE - Madách | 2019. május 5. | 09:00 | 81 - 21 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János) | |||||
Békéscsabai KK/B | Mezőberényi KK | 2019. május 5. | 09:15 | 43 - 28 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán) | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A | Zalakerámia ZTE KK/B | 2019. május 5. | 09:30 | 58 - 33 | Nagy Lajos Gimnázium |
Velencei Vízipókok | Pákozdi Kócsagok | 2019. május 5. | 09:30 | 37 - 38 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok | Kölökös Törpék | 2019. május 5. | 09:45 | 55 - 26 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kövesdi Oroszlán Kölykök | DVTK-Szabó Lőrinc | 2019. május 5. | 10:00 | 47 - 4 | Balassi Bálint Általános Iskola |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány | Lehel Kosársuli | 2019. május 5. | 10:00 | 90 - 55 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Zsákoló Zsiráfok | DVTK | 2019. május 5. | 10:00 | 11 - 107 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
BKGDSE-Ebes | ACS Wildcats Baia Mare II. | 2019. május 5. | 10:15 | 36 - 25 | Zelk Zoltán Általános Iskola |
Játékvezetők: Koncz János, Scholtz Zoltán (Mócsán András) | |||||
Kéksárga Okapik | Keresztúri Méhecskék | 2019. május 5. | 10:15 | 25 - 59 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Püspöki Lotti (Kővári Gyula) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Vasas Akadémia U11 | 2019. május 5. | 10:15 | 48 - 82 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Lackneros Darazsak | Feketés Darazsak | 2019. május 5. | 10:15 | 14 - 65 | NOVOMATIC Aréna |
Újpest-MT/B | ICT - Szárnyaló Mókusok | 2019. május 5. | 10:15 | 28 - 33 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Mészáros Nándor Lajos (László Zsolt Károly) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/B | Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület | 2019. május 5. | 10:20 | 44 - 38 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Dr. Kondrák Mihály Attila (Farkas László) | |||||
Viadukt SE | DMTK Haraszti Sasok/B | 2019. május 5. | 10:20 | 27 - 58 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György (Solymosi Tamás) | |||||
GYKSE Szekszárd | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2019. május 5. | 10:30 | 99 - 65 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Szeged KE - Madách | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas | 2019. május 5. | 10:30 | 43 - 73 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János) | |||||
Szeged KE - Karolina | Mezőberényi KK | 2019. május 5. | 10:30 | 64 - 27 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Nagy Lili (Farkas Zoltán) | |||||
Szeged KE - Karolina | Békéscsabai KK/B | 2019. május 5. | 10:30 | 0 - 0 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Nagy Lili (Farkas Zoltán) | |||||
Szeged KE - Rókusi Mókusok | Mezőberényi KK | 2019. május 5. | 10:30 | 0 - 0 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Nagy Lili (Farkas Zoltán) | |||||
Szeged KE - Rókusi Mókusok | Békéscsabai KK/B | 2019. május 5. | 10:30 | 0 - 0 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Nagy Lili (Farkas Zoltán) | |||||
Pákozdi Kócsagok | Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. május 5. | 10:45 | 58 - 59 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Szárnyaló Sólyomfiókák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A | 2019. május 5. | 10:45 | 37 - 31 | Nagy Lajos Gimnázium |
Békási Kaszások | Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok | 2019. május 5. | 11:00 | 54 - 50 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Pál Roland, Fulai Bátor (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vásárhelyi Párducok | Bajai Bácska FKE | 2019. május 5. | 11:00 | 35 - 71 | Zöld Ház |
Csípős Darazsak | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok | 2019. május 5. | 11:00 | 62 - 30 | Alba Regia Sportcsarnok |
Kecskeméti KA Villámok | Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2019. május 5. | 11:15 | 26 - 54 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
DVTK-Nagy Lajos | DVTK-Fazekas | 2019. május 5. | 11:15 | 81 - 27 | Balassi Bálint Általános Iskola |
BEAC Vizslák | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. május 5. | 11:30 | 58 - 57 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Bujtor Péter (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
ACS Wildcats Baia Mare II. | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2019. május 5. | 11:30 | 17 - 36 | Zelk Zoltán Általános Iskola |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Szabados Benedek (Mócsán András) | |||||
Kéksárga Gepárdok | Kéksárga Okapik | 2019. május 5. | 11:30 | 38 - 42 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Benkő Glória (Kővári Gyula) | |||||
ICT - Szárnyaló Mókusok | Budapest Blazers | 2019. május 5. | 11:30 | 33 - 63 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Horváth Kinga (László Zsolt Károly) | |||||
Hajdúböszörményi TE | MVSI Vadmacskák | 2019. május 5. | 11:30 | 0 - 2 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
ELITE Rínók | Viadukt SE | 2019. május 5. | 11:40 | 20 - 0 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György (Solymosi Tamás) | |||||
BKG DSE | BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2019. május 5. | 11:40 | 32 - 54 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Dr. Kondrák Mihály Attila (Farkas László) | |||||
Szeged KE - Rókusi Mókusok | Mezőberényi KK | 2019. május 5. | 11:45 | 0 - 0 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán) | |||||
Szeged KE - Rókusi Mókusok | Békéscsabai KK/B | 2019. május 5. | 11:45 | 38 - 35 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán) | |||||
Szeged KE - Karolina | Mezőberényi KK | 2019. május 5. | 11:45 | 0 - 0 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán) | |||||
Szeged KE - Karolina | Békéscsabai KK/B | 2019. május 5. | 11:45 | 0 - 0 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Velencei Vízipókok | 2019. május 5. | 12:00 | 41 - 29 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas | SZEDEÁK Bikák | 2019. május 5. | 12:00 | 31 - 87 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Szárnyaló Sólyomfiókák | 2019. május 5. | 12:00 | 36 - 66 | Nagy Lajos Gimnázium |
KASI/C | GYKSE Szekszárd | 2019. május 5. | 12:00 | 47 - 98 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Zuglói Sasok Herman | Csata Garfield | 2019. május 5. | 12:15 | 42 - 45 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy István, Pál Roland (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kövesdi Oroszlán Kölykök | DVTK-Fazekas | 2019. május 5. | 12:30 | 0 - 0 | Balassi Bálint Általános Iskola |
Atomerőmű-KSC Szekszárd | DKKA Békák | 2019. május 5. | 12:30 | 53 - 42 | Alba Regia Sportcsarnok |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | Atomerőmű SE | 2019. május 5. | 12:30 | 60 - 57 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Kövesdi Oroszlán Kölykök | DVTK-Nagy Lajos | 2019. május 5. | 12:30 | 26 - 23 | Balassi Bálint Általános Iskola |
DVTK-Szabó Lőrinc | DVTK-Fazekas | 2019. május 5. | 12:30 | 18 - 24 | Balassi Bálint Általános Iskola |
DVTK-Szabó Lőrinc | DVTK-Nagy Lajos | 2019. május 5. | 12:30 | 0 - 0 | Balassi Bálint Általános Iskola |
Lehel Kosársuli | Kecskeméti KA Villámok | 2019. május 5. | 12:30 | 66 - 64 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
SZEDEÁK Villámok | Kecskeméti KA Mitugrász | 2019. május 5. | 12:30 | 56 - 59 | Zöld Ház |
MAFC Farkasrét | Pannónia Vasas | 2019. május 5. | 12:45 | 39 - 43 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Bujtor Péter (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
HSE | JKC/Molnár | 2019. május 5. | 12:45 | 37 - 35 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Mészáros Nándor Lajos (László Zsolt Károly) | |||||
Ziccer Kistigrisek | KKS Titánok | 2019. május 5. | 12:45 | 64 - 35 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Benkő Glória (Kővári Gyula) | |||||
DVTK | MVSI Vadmacskák | 2019. május 5. | 13:00 | 0 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
KLKS-VVSK | Herceghalmi Tigrisek | 2019. május 5. | 13:00 | 46 - 29 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Vigh Balázs (Czéh Csaba) | |||||
Soproni Tigrisek Deák tér | Ifjú Sólyomfiókák | 2019. május 5. | 13:00 | 30 - 85 | Nagy Lajos Gimnázium |
Zsákoló Zsiráfok | Hajdúböszörményi TE | 2019. május 5. | 13:00 | 2 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
DVTK | Hajdúböszörményi TE | 2019. május 5. | 13:00 | 0 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Zsákoló Zsiráfok | MVSI Vadmacskák | 2019. május 5. | 13:00 | 0 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
SZEDEÁK Boni-Csikók | SZEDEÁK Karolina | 2019. május 5. | 13:30 | 42 - 51 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Utasi Gábor, Dr. Kozma Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | DKKA Tigrisek | 2019. május 5. | 13:30 | 100 - 14 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
Nyíregyházi Kék Cápák | Hajdúhadházi Farkasok KK | 2019. május 5. | 13:30 | 40 - 36 | Zelk Zoltán Általános Iskola |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Szabados Benedek (Mócsán András) | |||||
Komló Sport | Gyakorlós Törpék | 2019. május 5. | 13:30 | 62 - 54 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Újpest-MT/A | Zuglói Sasok Herman | 2019. május 5. | 13:30 | 31 - 32 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy István, Matóczay Bálint (Réger Zsolt Péter) | |||||
DVTK-Szabó Lőrinc | DVTK-Nagy Lajos | 2019. május 5. | 13:45 | 0 - 0 | Balassi Bálint Általános Iskola |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | Kecskeméti KC Halas | 2019. május 5. | 13:45 | 71 - 12 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
DVTK-Szabó Lőrinc | DVTK-Fazekas | 2019. május 5. | 13:45 | 0 - 0 | Balassi Bálint Általános Iskola |
Kövesdi Oroszlán Kölykök | DVTK-Nagy Lajos | 2019. május 5. | 13:45 | 0 - 0 | Balassi Bálint Általános Iskola |
Kövesdi Oroszlán Kölykök | DVTK-Fazekas | 2019. május 5. | 13:45 | 0 - 0 | Balassi Bálint Általános Iskola |
Csípős Darazsak | DKKA Békák | 2019. május 5. | 14:00 | 0 - 0 | Alba Regia Sportcsarnok |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. május 5. | 14:00 | 0 - 0 | Alba Regia Sportcsarnok |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok | DKKA Békák | 2019. május 5. | 14:00 | 69 - 40 | Alba Regia Sportcsarnok |
Tapolcai Gepárdok | Tapolcai Vadmacskák | 2019. május 5. | 14:00 | 29 - 53 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Bajai Bácska FKE | Kecskeméti KA Mitugrász | 2019. május 5. | 14:00 | 0 - 0 | Zöld Ház |
Ziccer Pumák | Ziccer Kistigrisek | 2019. május 5. | 14:00 | 26 - 88 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Püspöki Lotti (Kővári Gyula) | |||||
Bajai Bácska FKE | SZEDEÁK Villámok | 2019. május 5. | 14:00 | 0 - 0 | Zöld Ház |
KASI/A | DKKA Vezérek | 2019. május 5. | 14:00 | 57 - 23 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
BLF Kenguruk | MAFC Farkasrét | 2019. május 5. | 14:00 | 47 - 30 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Kapros Roland, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Vásárhelyi Párducok | Kecskeméti KA Mitugrász | 2019. május 5. | 14:00 | 0 - 0 | Zöld Ház |
Vásárhelyi Párducok | SZEDEÁK Villámok | 2019. május 5. | 14:00 | 34 - 84 | Zöld Ház |
JKC/Molnár | Törekvés Törpicúrok | 2019. május 5. | 14:00 | 17 - 65 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba (László Zsolt Károly) | |||||
Csípős Darazsak | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. május 5. | 14:00 | 0 - 0 | Alba Regia Sportcsarnok |
Újfehértói Zsiráfok | Alma utcai Zsiráfok | 2019. május 5. | 14:00 | 24 - 20 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa (Koncz János) | |||||
Szakolyi Zsiráfok | Nyírtelki Zsiráfok | 2019. május 5. | 14:00 | 9 - 11 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa (Koncz János) | |||||
Soproni Sportiskolás Bivalyok | Zalakerámia ZTE KK/A | 2019. május 5. | 14:15 | 50 - 53 | Nagy Lajos Gimnázium |
BSC Bocsok | KLKS-VVSK | 2019. május 5. | 14:20 | 61 - 47 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Vigh Balázs (Czéh Csaba) | |||||
DVTK | Hajdúböszörményi TE | 2019. május 5. | 14:30 | 0 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
DVTK | MVSI Vadmacskák | 2019. május 5. | 14:30 | 57 - 55 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Zsákoló Zsiráfok | Hajdúböszörményi TE | 2019. május 5. | 14:30 | 0 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Zsákoló Zsiráfok | MVSI Vadmacskák | 2019. május 5. | 14:30 | 0 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Csata Garfield | Újpest-MT/A | 2019. május 5. | 14:45 | 38 - 30 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Fulai Bátor (Réger Zsolt Péter) | |||||
Hajdúhadházi Farkasok KK | Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok | 2019. május 5. | 14:45 | 37 - 39 | Zelk Zoltán Általános Iskola |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András (Mócsán András) | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány | Várpalotai Párducok | 2019. május 5. | 15:00 | 103 - 7 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
SZEDEÁK Karolina | SZEDEÁK Dózsa | 2019. május 5. | 15:00 | 39 - 44 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Utasi Gábor, Dr. Kozma Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
KASI/E | Bonyhádi KSE | 2019. május 5. | 15:00 | 20 - 0 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Kécskei Vidrák | FTSI Batthyány L. Iskola | 2019. május 5. | 15:00 | 79 - 14 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Szakolyi Zsiráfok | Újfehértói Zsiráfok | 2019. május 5. | 15:15 | 0 - 0 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Pelyvás Lajos) | |||||
Nyírtelki Zsiráfok | Alma utcai Zsiráfok | 2019. május 5. | 15:15 | 0 - 0 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Pelyvás Lajos) | |||||
Nyírtelki Zsiráfok | Újfehértói Zsiráfok | 2019. május 5. | 15:15 | 0 - 0 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Pelyvás Lajos) | |||||
Szakolyi Zsiráfok | Újfehértói Zsiráfok | 2019. május 5. | 15:15 | 0 - 0 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Pelyvás Lajos) | |||||
Szakolyi Zsiráfok | Alma utcai Zsiráfok | 2019. május 5. | 15:15 | 10 - 19 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Pelyvás Lajos) | |||||
Hévíz SK | Tapolcai Gepárdok | 2019. május 5. | 15:15 | 42 - 56 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Szakolyi Zsiráfok | Alma utcai Zsiráfok | 2019. május 5. | 15:15 | 0 - 0 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Pelyvás Lajos) | |||||
KKS Titánok | Ziccer Pumák | 2019. május 5. | 15:15 | 44 - 35 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Püspöki Lotti (Kővári Gyula) | |||||
Nyírtelki Zsiráfok | Alma utcai Zsiráfok | 2019. május 5. | 15:15 | 0 - 0 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Pelyvás Lajos) | |||||
Nyírtelki Zsiráfok | Újfehértói Zsiráfok | 2019. május 5. | 15:15 | 24 - 38 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Pelyvás Lajos) | |||||
Pannónia Vasas | BLF Kenguruk | 2019. május 5. | 15:15 | 45 - 49 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Kapros Roland, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Törekvés Törpicúrok | HSE | 2019. május 5. | 15:15 | 55 - 19 | Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Mészáros Nándor Lajos (László Zsolt Károly) | |||||
Bajai Bácska FKE | Kecskeméti KA Mitugrász | 2019. május 5. | 15:30 | 50 - 54 | Zöld Ház |
Bajai Bácska FKE | SZEDEÁK Villámok | 2019. május 5. | 15:30 | 0 - 0 | Zöld Ház |
Vásárhelyi Párducok | Kecskeméti KA Mitugrász | 2019. május 5. | 15:30 | 0 - 0 | Zöld Ház |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | KASI/A | 2019. május 5. | 15:30 | 0 - 0 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Vásárhelyi Párducok | SZEDEÁK Villámok | 2019. május 5. | 15:30 | 0 - 0 | Zöld Ház |
Ifjú Sólyomfiókák | Zalakerámia ZTE KK/A | 2019. május 5. | 15:30 | 0 - 0 | Nagy Lajos Gimnázium |
Csípős Darazsak | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. május 5. | 15:30 | 100 - 31 | Alba Regia Sportcsarnok |
Ifjú Sólyomfiókák | Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2019. május 5. | 15:30 | 0 - 0 | Nagy Lajos Gimnázium |
Atomerőmű SE | DKKA Vezérek | 2019. május 5. | 15:30 | 64 - 25 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Soproni Tigrisek Deák tér | Zalakerámia ZTE KK/A | 2019. május 5. | 15:30 | 0 - 0 | Nagy Lajos Gimnázium |
Soproni Tigrisek Deák tér | Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2019. május 5. | 15:30 | 56 - 38 | Nagy Lajos Gimnázium |
Atomerőmű SE | KASI/A | 2019. május 5. | 15:30 | 0 - 0 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | DKKA Vezérek | 2019. május 5. | 15:30 | 0 - 0 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Herceghalmi Tigrisek | BSC Bocsok | 2019. május 5. | 15:40 | 40 - 54 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Vigh Balázs (Czéh Csaba) | |||||
Budai Aranysakálok | JKC/A | 2019. május 5. | 16:00 | 30 - 40 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy István, Boros Krisztina (Réger Zsolt Péter) | |||||
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok | Nyíregyházi Kék Cápák | 2019. május 5. | 16:00 | 49 - 50 | Zelk Zoltán Általános Iskola |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András (Mócsán András) | |||||
Kecskeméti KC Halas | Kécskei Vidrák | 2019. május 5. | 16:15 | 0 - 0 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Kecskeméti KC Halas | FTSI Batthyány L. Iskola | 2019. május 5. | 16:15 | 15 - 37 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | Kécskei Vidrák | 2019. május 5. | 16:15 | 0 - 0 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | FTSI Batthyány L. Iskola | 2019. május 5. | 16:15 | 0 - 0 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
DKKA Tigrisek | Várpalotai Párducok | 2019. május 5. | 16:30 | 53 - 19 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | Várpalotai Párducok | 2019. május 5. | 16:30 | 0 - 0 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány | 2019. május 5. | 16:30 | 0 - 0 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
Gyakorlós Törpék | Bonyhádi KSE | 2019. május 5. | 16:30 | 20 - 0 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Gyakorlós Törpék | KASI/E | 2019. május 5. | 16:30 | 0 - 0 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Komló Sport | Bonyhádi KSE | 2019. május 5. | 16:30 | 0 - 0 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Komló Sport | KASI/E | 2019. május 5. | 16:30 | 57 - 58 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Tapolcai Vadmacskák | Hévíz SK | 2019. május 5. | 16:30 | 70 - 23 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
DKKA Tigrisek | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány | 2019. május 5. | 16:30 | 0 - 0 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
SZEDEÁK Dózsa | SZEDEÁK Boni-Csikók | 2019. május 5. | 16:30 | 53 - 33 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Utasi Gábor, Dr. Kozma Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2019. május 5. | 16:45 | 0 - 0 | Nagy Lajos Gimnázium |
Ifjú Sólyomfiókák | Zalakerámia ZTE KK/A | 2019. május 5. | 16:45 | 76 - 37 | Nagy Lajos Gimnázium |
Soproni Tigrisek Deák tér | Zalakerámia ZTE KK/A | 2019. május 5. | 16:45 | 0 - 0 | Nagy Lajos Gimnázium |
Soproni Tigrisek Deák tér | Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2019. május 5. | 16:45 | 0 - 0 | Nagy Lajos Gimnázium |
Atomerőmű SE | DKKA Vezérek | 2019. május 5. | 17:00 | 0 - 0 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | DKKA Vezérek | 2019. május 5. | 17:00 | 0 - 0 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Atomerőmű SE | KASI/A | 2019. május 5. | 17:00 | 0 - 0 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | KASI/A | 2019. május 5. | 17:00 | 47 - 63 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
BEAC Kisvizslák | Budai Aranysakálok | 2019. május 5. | 17:15 | 51 - 27 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy István, Horváth Kinga (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | FTSI Batthyány L. Iskola | 2019. május 5. | 17:30 | 0 - 0 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Kecskeméti KC Halas | Kécskei Vidrák | 2019. május 5. | 17:30 | 0 - 0 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | Kécskei Vidrák | 2019. május 5. | 17:30 | 56 - 50 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Kecskeméti KC Halas | FTSI Batthyány L. Iskola | 2019. május 5. | 17:30 | 0 - 0 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
DKKA Tigrisek | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány | 2019. május 5. | 18:00 | 0 - 0 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | Várpalotai Párducok | 2019. május 5. | 18:00 | 0 - 0 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány | 2019. május 5. | 18:00 | 66 - 44 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
DKKA Tigrisek | Várpalotai Párducok | 2019. május 5. | 18:00 | 0 - 0 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
Gyakorlós Törpék | Bonyhádi KSE | 2019. május 5. | 18:00 | 0 - 0 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Gyakorlós Törpék | KASI/E | 2019. május 5. | 18:00 | 0 - 0 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Komló Sport | Bonyhádi KSE | 2019. május 5. | 18:00 | 0 - 0 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Komló Sport | KASI/E | 2019. május 5. | 18:00 | 0 - 0 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
JKC/A | BEAC Kisvizslák | 2019. május 5. | 18:30 | 51 - 41 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Boros Krisztina (Réger Zsolt Péter) | |||||
Zalakarosi Fókák | Kalózok | 2019. május 11. | 09:00 | 44 - 68 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Körmendi Törpördögök/B | Zalakarosi Fókák | 2019. május 11. | 10:15 | 77 - 24 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Kalózok | Körmendi Törpördögök/B | 2019. május 11. | 11:30 | 53 - 67 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
DVTK Miskolc/B | Szerencs VSE | 2019. május 12. | 10:00 | 51 - 39 | Hunyadi Sportcsarnok |
DVTK-ÉLKSK Zemplén | Mágusok Egyesület | 2019. május 12. | 11:15 | 47 - 57 | Hunyadi Sportcsarnok |
Kozármisleny SE/A | Dombóvári KS | 2019. május 12. | 12:30 | 0 - 0 | Kozármislenyi Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Lovász Balázs (Éles Péter Emil) | |||||
Szerencs VSE | DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2019. május 12. | 12:30 | 54 - 50 | Hunyadi Sportcsarnok |
Dombóvári KS | Monok SE | 2019. május 12. | 14:00 | 0 - 0 | Kozármislenyi Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Mándity Marko (Éles Péter Emil) | |||||
Monok SE | Kozármisleny SE/A | 2019. május 12. | 15:30 | 0 - 0 | Kozármislenyi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Mándity Marko (Éles Péter Emil) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | Csata Garfield | 2019. május 13. | 20:00 | 0 - 0 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Csata Garfield | Körmendi Törpördögök/A | 2019. május 14. | 20:00 | 0 - 0 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |