Kenguru Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - ACS Wildcats Baia Mare I. 2019. március 24. vasárnap 14:30
ACS Wildcats Baia Mare I. - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2019. március 24. vasárnap 15:45
Cívis Debreceni KA Tigrisek - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2019. március 24. vasárnap 17:00
B csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. március 29. péntek 15:15
Nyíregyházi Sportcentrum - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák 2019. március 29. péntek 16:30
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2019. március 29. péntek 17:45
C csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - BKGDSE-Ebes 2019. március 23. szombat 10:00
BKGDSE-Ebes - ACS Wildcats Baia Mare II. 2019. március 23. szombat 11:15
ACS Wildcats Baia Mare II. - NYKK Eötvös 2019. március 23. szombat 12:30
D csoport Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium (4400 Nyíregyháza Széchenyi utca 29-37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hajdúhadházi Farkasok KK - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2019. március 24. vasárnap 13:30
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Hajdúhadházi Farkasok KK 2019. március 24. vasárnap 14:45
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2019. március 24. vasárnap 16:00
E csoport Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium (4400 Nyíregyháza Széchenyi utca 29-37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - Zsákoló Zsiráfok 2019. március 24. vasárnap 09:00
Zsákoló Zsiráfok - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2019. március 24. vasárnap 10:15
BKGDSE-Hajdúszoboszló - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. március 24. vasárnap 11:30
F csoport Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA TK Macskák - Hadházi Farkasok KK 2019. március 24. vasárnap 09:00
Hajdúböszörményi TE - Újfehértói Sportklub 2019. március 24. vasárnap 10:15
G csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alma utcai Zsiráfok - Szakolyi Zsiráfok 2019. március 24. vasárnap 14:00
Újfehértói Zsiráfok - Nyírtelki Zsiráfok 2019. március 24. vasárnap 14:00
2. régió
A csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Szürke Farkasok - Egri Kék Oroszlánok 2019. március 24. vasárnap 10:00
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Szürke Farkasok 2019. március 24. vasárnap 11:15
Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. március 24. vasárnap 12:30
B csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Basket Bulls 2019. március 23. szombat 09:00
DVTK - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. március 23. szombat 10:15
MEAFC Basket Bulls - DVTK 2019. március 23. szombat 11:30
C csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVSI Vadmacskák - MEAFC Struccolók 2019. március 24. vasárnap 09:30
Beszterce KK - MVSI Vadmacskák 2019. március 24. vasárnap 10:45
MEAFC Struccolók - Beszterce KK 2019. március 24. vasárnap 12:00
D csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Fürge Gyík DSE 2019. március 23. szombat 10:00
MEAFC Kossuth - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. március 23. szombat 11:15
Fürge Gyík DSE - MEAFC Kossuth 2019. március 23. szombat 12:30
E csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - DVTK Miskolc/B 2019. március 23. szombat 13:15
DVTK-ÉLKSK Encs - Beszterce KK Bolyky 2019. március 23. szombat 14:30
DVTK Miskolc/B - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. március 23. szombat 15:45
F csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgó Basket Szécsény - Salgótarjáni KI 2019. március 24. vasárnap 10:00
Szerencs VSE - Salgó Basket Szécsény 2019. március 24. vasárnap 11:15
Salgótarjáni KI - Szerencs VSE 2019. március 24. vasárnap 12:30
G csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-Nagy Lajos - DVTK-Fazekas 2019. március 23. szombat 09:00
Kövesdi Oroszlán Kölykök - DVTK-Szabó Lőrinc 2019. március 23. szombat 10:15
3. régió
A csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Kisbaglyok - Szolnoki Sasok 2019. március 23. szombat 10:00
Szolnoki Sasok - ACS Baschet Star Oradea I. 2019. március 23. szombat 11:30
ACS Baschet Star Oradea I. - Szolnoki Kisbaglyok 2019. március 23. szombat 13:00
B csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Villámok - ACS Baschet Star Oradea II. 2019. március 23. szombat 13:30
ACS Baschet Star Oradea II. - West Activ Timisoara 2019. március 23. szombat 15:00
West Activ Timisoara - SZEDEÁK Villámok 2019. március 23. szombat 16:30
C csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párducok - ACS Baschet Star Oradea III. 2019. március 23. szombat 14:30
ACS Baschet Star Oradea III. - Szeged KE - Vadmacskák 2019. március 23. szombat 16:00
Szeged KE - Vadmacskák - Vásárhelyi Párducok 2019. március 23. szombat 17:30
D csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Villámok - Szeged KE - Madách 2019. március 24. vasárnap 08:30
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - Vásárhelyi Villámok 2019. március 24. vasárnap 09:45
Szeged KE - Madách - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2019. március 24. vasárnap 11:00
E csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Heppes Szöcskék - SZEDEÁK Bikák 2019. március 23. szombat 10:00
SZEDEÁK Bikák - ACS Baschet Star Oradea IV. 2019. március 23. szombat 11:30
ACS Baschet Star Oradea IV. - Békési Heppes Szöcskék 2019. március 23. szombat 13:00
F csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Dózsa - SZEDEÁK Karolina 2019. március 23. szombat 09:00
SZEDEÁK Karolina - Vásárhelyi Kacsák 2019. március 23. szombat 10:30
Vásárhelyi Kacsák - SZEDEÁK Dózsa 2019. március 23. szombat 12:00
G csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - SZEDEÁK Béke 2019. március 24. vasárnap 10:00
SZEDEÁK Béke - Békéscsabai KK/A 2019. március 24. vasárnap 11:30
Békéscsabai KK/A - Szentesi KK 2019. március 24. vasárnap 13:00
H csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kisújszállási SE - Szeged KE - Hópárducok 2019. március 24. vasárnap 12:15
SZEDEÁK Boni-Csikók - Kisújszállási SE 2019. március 24. vasárnap 13:30
Szeged KE - Hópárducok - SZEDEÁK Boni-Csikók 2019. március 24. vasárnap 17:00
I csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Rókusi Mókusok - SZECSKA Bikák 2019. március 23. szombat 10:00
Ricsilla-Kunszentmárton - Békéscsabai KK/B 2019. március 23. szombat 11:30
J csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Sasok - Szeged KE - Karolina 2019. március 23. szombat 08:30
Gyulai Vidrák - Mezőberényi KK 2019. március 23. szombat 10:00
4. régió
A csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Simbák - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. március 24. vasárnap 10:00
Csípős Darazsak - OSE Simbák 2019. március 24. vasárnap 11:15
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Csípős Darazsak 2019. március 24. vasárnap 12:30
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Tigrisek Deák tér 2019. március 24. vasárnap 09:00
Soproni Tigrisek Deák tér - Mosonmagyaróvári Kenguruk 2019. március 24. vasárnap 10:15
Mosonmagyaróvári Kenguruk - Soproni Tigrisek Orsolya 2019. március 24. vasárnap 11:30
C csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Mosómedvék - Szorgos Darazsak 2019. március 23. szombat 10:00
Szorgos Darazsak - Soproni Sportiskolás Farkasok 2019. március 23. szombat 11:15
Soproni Sportiskolás Farkasok - Tatai Mosómedvék 2019. március 23. szombat 12:30
D csoport Kodály Zoltán Általános Iskola (2800 Tatabánya Kodály tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - Villámló Tigrisek 2019. március 23. szombat 14:00
Villámló Tigrisek - Soproni Sportiskolás Párducok 2019. március 23. szombat 15:15
Soproni Sportiskolás Párducok - Tatabányai KC 2019. március 23. szombat 16:30
E csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Elefántok - Kövesdi Zsiráfok 2019. március 24. vasárnap 13:45
OSE Mókusok - Soproni Sportiskolás Elefántok 2019. március 24. vasárnap 15:00
Kövesdi Zsiráfok - OSE Mókusok 2019. március 24. vasárnap 16:15
F csoport Fekete István Általános Iskola (9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Feketés Darazsak - Harcias Kenguruk 2019. március 23. szombat 09:00
Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Feketés Darazsak 2019. március 23. szombat 10:15
Harcias Kenguruk - Soproni Sportiskolás Zsiráfok 2019. március 23. szombat 11:30
G csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Vizslák - Győri KC Lovagok 2019. március 24. vasárnap 09:00
Vidám Kenguruk - Győri KC Vizslák 2019. március 24. vasárnap 10:15
Győri KC Lovagok - Győri KC Vizslák 2019. március 24. vasárnap 11:30
H csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Darazsak - Sportdarázs 2019. március 24. vasárnap 14:00
Mezőörsi Oroszlánok - Harcos Darazsak 2019. március 24. vasárnap 15:15
Sportdarázs - Mezőörsi Oroszlánok 2019. március 24. vasárnap 16:30
I csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mórás Cápák - Lackneros Darazsak 2019. március 24. vasárnap 12:45
Győri KC Kenguruk - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2019. március 24. vasárnap 14:00
J csoport Fekete István Általános Iskola (9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hunyadis Darazsak - Győri KC Párducok 2019. március 23. szombat 12:45
Gyönyűi Harcsák - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2019. március 23. szombat 14:00
5. régió
A csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok 2019. március 24. vasárnap 09:00
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A 2019. március 24. vasárnap 10:15
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok - Ifjú Sólyomfiókák 2019. március 24. vasárnap 11:30
B csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Kanizsa DKK 2019. március 23. szombat 13:00
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. március 23. szombat 14:15
Kanizsa DKK - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A 2019. március 23. szombat 15:30
C csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/B - Szárnyaló Sólyomfiókák 2019. március 24. vasárnap 09:30
Sólyomfiókák - Zalakerámia ZTE KK/B 2019. március 24. vasárnap 10:45
Szárnyaló Sólyomfiókák - Sólyomfiókák 2019. március 24. vasárnap 12:00
D csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Egerszegi Zsebibabák 2019. március 24. vasárnap 13:00
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2019. március 24. vasárnap 14:15
Egerszegi Zsebibabák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2019. március 24. vasárnap 15:30
E csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - Tapolcai Gepárdok 2019. március 24. vasárnap 09:00
Zalakarosi Fókák - Kalózok 2019. március 24. vasárnap 10:15
Tapolcai Gepárdok - Zalakarosi Fókák 2019. március 24. vasárnap 11:30
F csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/B - Tapolcai Vadmacskák 2019. március 23. szombat 10:00
Hévíz SK - Körmendi Törpördögök/B 2019. március 23. szombat 11:15
Tapolcai Vadmacskák - Hévíz SK 2019. március 23. szombat 12:30
6. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/A - KASI/B 2019. március 24. vasárnap 09:00
GYKSE Szekszárd - KASI/A 2019. március 24. vasárnap 10:30
KASI/B - GYKSE Szekszárd 2019. március 24. vasárnap 12:30
B csoport Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2019. március 23. szombat 09:30
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. március 23. szombat 11:00
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Dombóvári KS 2019. március 23. szombat 12:30
C csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI/C 2019. március 24. vasárnap 13:30
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 24. vasárnap 15:00
KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány 2019. március 24. vasárnap 16:30
D csoport Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka (7629 Pécs Dobó István utca 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Kozármisleny SE/A 2019. március 24. vasárnap 13:15
Kozármisleny SE/A - Monok SE 2019. március 24. vasárnap 14:45
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. március 24. vasárnap 16:15
E csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Törpék - KASI/E 2019. március 23. szombat 09:00
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Komló Sport 2019. március 23. szombat 10:30
F csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bonyhádi KSE - KASI/D 2019. március 24. vasárnap 09:00
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. március 24. vasárnap 10:30
7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska FKE 2019. március 24. vasárnap 12:45
Kecskeméti KA Gepárdok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. március 24. vasárnap 14:00
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Gepárdok 2019. március 24. vasárnap 15:15
B csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Mitugrász - Pityke KSE 2019. március 23. szombat 09:00
Bajai NKK/A - Kecskeméti KA Mitugrász 2019. március 23. szombat 10:15
Pityke KSE - Bajai NKK/A 2019. március 23. szombat 11:30
C csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. március 24. vasárnap 09:00
JKSE Kosársuli - Kecskeméti KA Amazonok 2019. március 24. vasárnap 10:15
Kecskeméti KA Vadmacskák - JKSE Kosársuli 2019. március 24. vasárnap 11:30
D csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Platán Iskola - FTSI József A. Iskola 2019. március 24. vasárnap 09:00
FTSI Darvas Iskola - FTSI Platán Iskola 2019. március 24. vasárnap 10:15
FTSI József A. Iskola - FTSI Darvas Iskola 2019. március 24. vasárnap 11:30
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KA Villámok 2019. március 23. szombat 14:00
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. március 23. szombat 15:15
Kecskeméti KA Villámok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. március 23. szombat 16:30
F csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Constantinum 1. - Nagykőrösi Sólymok 2019. március 24. vasárnap 09:00
Miklósi KékRókák - FTSI Constantinum 1. 2019. március 24. vasárnap 10:15
Nagykőrösi Sólymok - Miklósi KékRókák 2019. március 24. vasárnap 11:30
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KC Mátyás 2019. március 23. szombat 09:00
Lehel Kosársuli - Baja MNAMK Rakétái 2019. március 23. szombat 10:15
H csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kécskei Vidrák - Kecskeméti KC Halas 2019. március 23. szombat 14:00
CEKK - FTSI Batthyány L. Iskola 2019. március 23. szombat 15:15
8. régió
A csoport II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (7030 Paks Ifjúság útja 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű SE - DKKA Darazsak 2019. március 24. vasárnap 10:00
DKKA Darazsak - DKKA Ördögök 2019. március 24. vasárnap 11:15
DKKA Ördögök - Atomerőmű SE 2019. március 24. vasárnap 12:30
B csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Velencei Vadkacsák - Marcali Szürkefarkasok 2019. március 24. vasárnap 14:00
Marcali Szürkefarkasok - DKKA Vezérek 2019. március 24. vasárnap 15:15
DKKA Vezérek - Velencei Vadkacsák 2019. március 24. vasárnap 16:30
C csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred, Nádor u. 17,)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kenguru Füred - VUKE U11 fiú 2019. március 24. vasárnap 09:30
VUKE U11 fiú - DKKA Békák 2019. március 24. vasárnap 10:45
DKKA Békák - Kenguru Füred 2019. március 24. vasárnap 12:00
D csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ugrómókusok - Velencei Vízipókok 2019. március 24. vasárnap 09:30
Velencei Vízipókok - Pákozdi Kócsagok 2019. március 24. vasárnap 10:45
Pákozdi Kócsagok - DKKA Ugrómókusok 2019. március 24. vasárnap 12:00
E csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Párducok - Várpalotai Sárkányok 2019. március 23. szombat 10:30
Várpalotai Sárkányok - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. március 23. szombat 11:45
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Párducok 2019. március 23. szombat 13:00
F csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Tigrisek - Fűzfői AK 2019. március 23. szombat 09:30
Fűzfői AK - VUKE U11 vegyes 2019. március 23. szombat 10:45
VUKE U11 vegyes - DKKA Tigrisek 2019. március 23. szombat 12:00
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. március 24. vasárnap 09:00
BEAC Vizslák - Vasas Akadémia U11 2019. március 24. vasárnap 10:15
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - BEAC Vizslák 2019. március 24. vasárnap 11:30
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - Grosics Vizslák 2019. március 23. szombat 09:00
Grosics Vizslák - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. március 23. szombat 10:15
Budapesti Honvéd Sólymok - Vasas Amazonok 2019. március 23. szombat 11:30
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - Dűlői Kaszások 2019. március 23. szombat 12:45
MAFC Farkasrét - Budapest Csepel 2019. március 23. szombat 14:00
Dűlői Kaszások - MAFC Farkasrét 2019. március 23. szombat 15:15
D csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Újpest-MT/A 2019. március 24. vasárnap 12:45
BLF Kenguruk - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2019. március 24. vasárnap 14:00
Újpest-MT/A - BLF Kenguruk 2019. március 24. vasárnap 15:15
E csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kölökös Törpék - Csata Garfield 2019. március 23. szombat 09:00
Csata Garfield - Pannónia Vasas 2019. március 23. szombat 10:15
Pannónia Vasas - Kölökös Törpék 2019. március 23. szombat 11:30
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok Herman - Békási Kaszások 2019. március 23. szombat 12:45
Zuglói Sasok - Zuglói Sasok Herman 2019. március 23. szombat 14:00
Békási Kaszások - Zuglói Sasok 2019. március 23. szombat 15:15
G csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Pandák - Budapesti Honvéd Falcons 2019. március 24. vasárnap 09:00
Budapesti Honvéd Bakáts - Malév Pandák 2019. március 24. vasárnap 10:15
Budapesti Honvéd Falcons - Budapesti Honvéd Bakáts 2019. március 24. vasárnap 11:30
H csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Török Sasfiókák 2019. március 24. vasárnap 09:00
Török Sasfiókák - BLF/Honvéd 2019. március 24. vasárnap 10:15
BLF/Honvéd - MTK Budapest 2019. március 24. vasárnap 11:30
I csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Kisvizslák - JKC/A 2019. március 23. szombat 12:45
JKC/A - Csata Pónik 2019. március 23. szombat 14:00
Csata Pónik - BEAC Kisvizslák 2019. március 23. szombat 15:15
J csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZSE Teri - Budai Aranysakálok 2019. március 24. vasárnap 12:45
Római Kaszások - SZSE Teri 2019. március 24. vasárnap 14:00
Budai Aranysakálok - Római Kaszások 2019. március 24. vasárnap 15:15
K csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2019. március 23. szombat 08:30
MAFC Csíkihegyek - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. március 23. szombat 09:45
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - MAFC Csíkihegyek 2019. március 23. szombat 11:00
L csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Gepárdok - Vasas Akadémia U10 2019. március 23. szombat 08:30
Kéksárga Okapik - Kéksárga Gepárdok 2019. március 23. szombat 09:45
Vasas Akadémia U10 - Kéksárga Okapik 2019. március 23. szombat 11:00
M csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pasa Csillagok - Budafoki Békák 2019. március 3. vasárnap 13:30
Budafoki Békák - SZPA-HSE 2019. március 23. szombat 12:15
SZPA-HSE - Pasa Csillagok 2019. március 23. szombat 14:45
N csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Benkő - Keresztúri Méhecskék 2019. március 23. szombat 09:00
Törekvés Törpillák - KLKS Benkő 2019. március 23. szombat 10:15
Keresztúri Méhecskék - Törekvés Törpillák 2019. március 23. szombat 11:30
O csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Pumák - Vasas Bolhák 2019. március 23. szombat 16:00
Ziccer Bocsok - Ziccer Pumák 2019. március 23. szombat 17:15
Vasas Bolhák - Ziccer Bocsok 2019. március 23. szombat 18:30
P csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers - KKS Titánok 2019. március 23. szombat 12:15
KKS Titánok - Újpest-MT/B 2019. március 23. szombat 13:30
Újpest-MT/B - Budapest Blazers 2019. március 23. szombat 14:45
Q csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ICT - Szárnyaló Mókusok - Ziccer Kistigrisek 2019. március 24. vasárnap 12:45
PSE Párducok - ICT - Szárnyaló Mókusok 2019. március 24. vasárnap 14:00
Ziccer Kistigrisek - PSE Párducok 2019. március 24. vasárnap 15:15
R csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUA Törpék - Budafoki Bolhák 2019. március 24. vasárnap 13:30
Budafoki Bolhák - BEAC Petőfi 2019. március 24. vasárnap 14:45
Törekvés Törpicúrok - VUA Törpék 2019. március 24. vasárnap 16:00
BEAC Petőfi - Törekvés Törpicúrok 2019. március 24. vasárnap 17:15
S csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Zsiráfok - Kéksárga Flamingók 2019. március 24. vasárnap 08:30
Kéksárga Flamingók - HSE 2019. március 24. vasárnap 09:45
JKC/Molnár - Malév Zsiráfok 2019. március 24. vasárnap 11:00
HSE - JKC/Molnár 2019. március 24. vasárnap 12:15
10. régió
A csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket - BDSE - Szentendrei Kölyökfarkasok 2019. március 24. vasárnap 12:00
Szentendrei Kölyökfarkasok - PAFC Basket 2019. március 24. vasárnap 13:20
PAFC Basket - Radobasket - BDSE 2019. március 24. vasárnap 14:40
B csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - Dk. Kiscicák - Gödi SE 2019. március 23. szombat 08:00
Gödi SE - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2019. március 23. szombat 09:20
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2019. március 23. szombat 10:40
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/A - Pilis Basket 2019. március 23. szombat 12:00
Herceghalmi Tigrisek - DMTK Haraszti Sasok/A 2019. március 23. szombat 13:20
Pilis Basket - Herceghalmi Tigrisek 2019. március 23. szombat 14:40
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - BSC Bocsok 2019. március 23. szombat 16:00
BSC Bocsok - KLKS-VVSK 2019. március 23. szombat 17:20
KLKS-VVSK - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2019. március 23. szombat 18:40
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Viadukt SE - ELITE Rínók 2019. március 24. vasárnap 08:00
ELITE Rínók - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület 2019. március 24. vasárnap 09:20
Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület - Viadukt SE 2019. március 24. vasárnap 10:40
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pátyi SE - BKG DSE 2019. március 24. vasárnap 09:00
BKG DSE - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. március 24. vasárnap 10:20
DMTK Haraszti Sasok/B - Pátyi SE 2019. március 24. vasárnap 11:40
G csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-VMG DSE - FKE Kőrösi 2019. március 24. vasárnap 14:30
FKE Kőrösi - Radobasket-Érd 2019. március 24. vasárnap 15:50
Radobasket-Érd - BKG-VMG DSE 2019. március 24. vasárnap 17:10

Megyei szövetségek