Ranglisták - Hepp Kupa, Női - 2020/2021
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Fuisz Viktória

Fuisz

Viktória
1-2 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 40.00
2 Mérész Petra

Mérész

Petra
2-3 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 40.00
3 Csernik Zita

Csernik

Zita
1 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 40.00
4 Jurkó Noémi

Jurkó

Noémi
3 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 39.00
5 Kovács Virág

Kovács

Virág
1 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 38.00
6 Kovács Rebeka

Kovács

Rebeka
1-2 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 37.00
7 Miklós Melinda

Miklós

Melinda
3-4 Szekszárd II Szekszárd II 2 37.00
8 Nagy Henriett

Nagy

Henriett
3 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 36.00
9 Kovács Orsolya

Kovács

Orsolya
2 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 36.00
10 Karakó Dorina

Karakó

Dorina
5 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 36.00
11 Molnár Flóra

Molnár

Flóra
2 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 35.00
12 Kovács Georgina

Kovács

Georgina
1 Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 35.00
13 Darabos Sára

Darabos

Sára
4-5 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 34.00
14 Dobos Kíra Cintia

Dobos

Kíra Cintia
2 Törekvés Törekvés 3 34.00
15 Mányoky Réka

Mányoky

Réka
3 Csata DSE Csata DSE 2 32.50
16 Shirian Fatime

Shirian

Fatime
3 AJKA AJKA 1 32.00
17 Nagyi Tímea Brigitta

Nagyi

Tímea Brigitta
3 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 32.00
18 Simon Réka

Simon

Réka
1 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 32.00
19 Kiss Virág

Kiss

Virág
1-2 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 32.00
20 Balsay Anna

Balsay

Anna
1-2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 31.00
21 Vörösházi Jázmin

Vörösházi

Jázmin
3 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 31.00
22 Tamás Jázmin

Tamás

Jázmin
4 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 31.00
23 Levente Zsófia Katalin

Levente

Zsófia Katalin
4 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 31.00
24 Balsay Rita

Balsay

Rita
2-3 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 31.00
25 Püspöki Lotti

Püspöki

Lotti
1-3 Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 30.00
26 Fekete Adrienn

Fekete

Adrienn
2-3 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 30.00
27 Budai Zsófia Sára

Budai

Zsófia Sára
4 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 30.00
28 Gereben Lívia

Gereben

Lívia
3 Szekszárd II Szekszárd II 4 30.00
29 Egri Vivien

Egri

Vivien
3 Törekvés Törekvés 3 29.67
30 Takács Dorina

Takács

Dorina
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 2 29.50
31 Angyal Barbara

Angyal

Barbara
1-2 Csata DSE Csata DSE 3 29.33
32 Bánhegyi Beatrix

Bánhegyi

Beatrix
5 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 29.00
33 Horváth Boglárka

Horváth

Boglárka
2 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 29.00
34 Horváth Lili

Horváth

Lili
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 2 28.50
35 Rozmán Lilla Anna

Rozmán

Lilla Anna
3 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 2 28.50
36 Renczes Rebeka

Renczes

Rebeka
1 Szekszárd II Szekszárd II 4 28.25
37 Balogh Viktória

Balogh

Viktória
2-3 Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 28.00
38 Székely-Horváth Zsuzsanna

Székely-Horváth

Zsuzsanna
3-4 AJKA AJKA 1 28.00
39 Pusztai Sára

Pusztai

Sára
1 RADOBASKET RADOBASKET 1 28.00
40 Göbölös Réka

Göbölös

Réka
2-3 RADOBASKET RADOBASKET 1 28.00
41 Szabó Bettina Gréta

Szabó

Bettina Gréta
1-2 AJKA AJKA 1 28.00
42 Mezei Dóra

Mezei

Dóra
1-2 DEAC DEAC 2 28.00
43 Kelemen Barbara Anna

Kelemen

Barbara Anna
TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 28.00
44 Suppán Anna

Suppán

Anna
2-3 BKG PRIMA BKG PRIMA 5 27.80
45 Holinka-Miklós Hanna

Holinka-Miklós

Hanna
2-3 DEAC DEAC 2 27.50
46 Sándor Alexandra

Sándor

Alexandra
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 2 27.50
47 Raus Vivien

Raus

Vivien
3-2 BKG PRIMA BKG PRIMA 5 27.20
48 Király Andrea

Király

Andrea
4 MTK-TFSE MTK-TFSE 5 27.20
49 Frank Fanni Lili

Frank

Fanni Lili
3 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 27.00
50 Czinger Boglárka

Czinger

Boglárka
5 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 27.00
51 Kálló Dóra

Kálló

Dóra
1-2 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 27.00
52 Szilvási Kincső

Szilvási

Kincső
2 Törekvés Törekvés 2 27.00
53 Kiss Anna Virág

Kiss

Anna Virág
3 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 27.00
54 Kuncz Petra Barbara

Kuncz

Petra Barbara
3-4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 27.00
55 Nagy Zsófia

Nagy

Zsófia
3-4 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 27.00
56 Kutrik Dóra

Kutrik

Dóra
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 2 27.00
57 Burján Bianka

Burján

Bianka
2-3 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 27.00
58 Kéita Aya Júlia

Kéita

Aya Júlia
2-3 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 2 27.00
59 Darabos Vera

Darabos

Vera
4-5 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 27.00
60 Mezei-Göttlinger Anna Ilona

Mezei-Göttlinger

Anna Ilona
3-4 DEAC DEAC 3 26.67
61 Horváth Gréta

Horváth

Gréta
2-3 Szegedi KE Szegedi KE 2 26.50
62 Perényi Lídia Dalma

Perényi

Lídia Dalma
1-2 Szegedi KE Szegedi KE 2 26.00
63 Varga Viktória

Varga

Viktória
3 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 26.00
64 Takács Emese Réka

Takács

Emese Réka
2-3 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 26.00
65 Baffy Fanni

Baffy

Fanni
1 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 2 26.00
66 Szabó Eszter

Szabó

Eszter
3 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 26.00
67 Kernács Réka

Kernács

Réka
4 DEAC DEAC 2 25.50
68 Nyilas Enikő

Nyilas

Enikő
3 Szegedi KE Szegedi KE 2 25.50
69 Nagy Dorottya

Nagy

Dorottya
2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 25.00
70 Ódry Krisztina

Ódry

Krisztina
1-2 Szegedi KE Szegedi KE 1 25.00
71 Füredi Linda

Füredi

Linda
1-2 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 25.00
72 Szabó Enikő

Szabó

Enikő
1-2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 25.00
73 Erőss Viktória Anna

Erőss

Viktória Anna
1-2 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 25.00
74 Aradi Zsanett

Aradi

Zsanett
3-4 MAFC MAFC 2 25.00
75 Földvári Andrea

Földvári

Andrea
5 DEAC DEAC 1 25.00
76 Miháczi Diána

Miháczi

Diána
1 MTK-TFSE MTK-TFSE 5 24.00
77 Tóth Friderika Luca

Tóth

Friderika Luca
4 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 24.00
78 Nyulasi Barbara

Nyulasi

Barbara
1-2 BKG PRIMA BKG PRIMA 5 24.00
79 Miklós Boglárka

Miklós

Boglárka
2 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 24.00
80 Révész Boróka

Révész

Boróka
2-3 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 2 24.00
81 Ferenczi Lívia

Ferenczi

Lívia
3 Törekvés Törekvés 1 24.00
82 Lendér Lilla

Lendér

Lilla
3 AJKA AJKA 1 24.00
83 Hruby Lili

Hruby

Lili
3-4 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 24.00
84 Kalocsai Dorina

Kalocsai

Dorina
2-3 AJKA AJKA 1 24.00
85 Jambrik Barbara

Jambrik

Barbara
TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 24.00
86 Gróf Tímea Anna

Gróf

Tímea Anna
5 RADOBASKET RADOBASKET 1 24.00
87 Antal Fanni

Antal

Fanni
4-5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 24.00
88 Nagy Andrea Franciska

Nagy

Andrea Franciska
4-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 24.00
89 Pásztor Lili Jázmin

Pásztor

Lili Jázmin
2-2 Szegedi KE Szegedi KE 2 24.00
90 Harmati Adrienn

Harmati

Adrienn
4 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 24.00
91 Holcz Rebeka

Holcz

Rebeka
3-4 Szekszárd II Szekszárd II 4 23.75
92 Gallyas Andrea Erika

Gallyas

Andrea Erika
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 2 23.50
93 Farkas Szonja

Farkas

Szonja
4-5 Csata DSE Csata DSE 2 23.50
94 Szabó Réka

Szabó

Réka
1-2 DEAC DEAC 2 23.50
95 Hercze Szandra

Hercze

Szandra
1 MAFC MAFC 2 23.50
96 Angyal Nikolett

Angyal

Nikolett
4 Csata DSE Csata DSE 4 23.50
97 Horváth Enikő Judit

Horváth

Enikő Judit
2 MAFC MAFC 2 23.50
98 Rakita Lili

Rakita

Lili
1 Csata DSE Csata DSE 5 23.40
99 Aldazabal Berroa Laura Solanch

Aldazabal Berroa

Laura Solanch
1 BKG PRIMA BKG PRIMA 5 23.20
100 Simoncsik Petra

Simoncsik

Petra
2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 23.00
101 Zana Klaudia Olimpia

Zana

Klaudia Olimpia
1 AJKA AJKA 1 23.00
102 Széky Anna

Széky

Anna
1 Törekvés Törekvés 1 23.00
103 Gróf Júlia

Gróf

Júlia
RADOBASKET RADOBASKET 1 23.00
104 Vincze Nikolett

Vincze

Nikolett
3-4 Szekszárd II Szekszárd II 4 22.50
105 Tamás Gréta

Tamás

Gréta
2-3 Bajai NKK Bajai NKK 3 22.33
106 Munkácsi Enikő Anett

Munkácsi

Enikő Anett
4-5 MTK-TFSE MTK-TFSE 5 22.20
107 Munteán Lili

Munteán

Lili
3 RADOBASKET RADOBASKET 1 22.00
108 Lőrinczy-Csomós Daniella Palóma

Lőrinczy-Csomós

Daniella Palóma
2-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 22.00
109 Szörényi Laura

Szörényi

Laura
2 Csata DSE Csata DSE 3 21.67
110 Lakatos Dóra Csilla

Lakatos

Dóra Csilla
2-3 BKG PRIMA BKG PRIMA 5 21.60
111 Gyöngyösi Janka

Gyöngyösi

Janka
3-4 Csata DSE Csata DSE 5 21.60
112 Balogh Liza

Balogh

Liza
3 Csata DSE Csata DSE 5 21.60
113 Németh-Szabó Vivien

Németh-Szabó

Vivien
4-5 MAFC MAFC 2 21.50
114 dr. Varga Barbara  Nikolett

dr. Varga

Barbara Nikolett
4-5 MAFC MAFC 2 21.50
115 Németh Lili

Németh

Lili
4-5 Szekszárd II Szekszárd II 4 21.50
116 Toman Petra

Toman

Petra
2 Csata DSE Csata DSE 5 21.20
117 Dúl Terka Zsófia

Dúl

Terka Zsófia
1 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 21.00
118 Dobó Lilla

Dobó

Lilla
1 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 21.00
119 Urbán Janka Sára

Urbán

Janka Sára
1-2 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 21.00
120 Reiner Dóra

Reiner

Dóra
3 Csata DSE Csata DSE 1 21.00
121 Szabó-Haklits Zsuzsanna

Szabó-Haklits

Zsuzsanna
2-3 Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 21.00
122 Herdon Anna Gabriella

Herdon

Anna Gabriella
3-4 DEAC DEAC 3 21.00
123 Karlócai Julianna

Karlócai

Julianna
3 MTK-TFSE MTK-TFSE 5 21.00
124 Németh Bíborka

Németh

Bíborka
3 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 21.00
125 Hidas Réka Emma

Hidas

Réka Emma
2 AJKA AJKA 1 21.00
126 Bernáth Luca Szonja

Bernáth

Luca Szonja
4-5 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 21.00
127 Schiroky Szonja

Schiroky

Szonja
2-3 RADOBASKET RADOBASKET 1 21.00
128 Nagy Cecilia Rita

Nagy

Cecilia Rita
1-2 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 21.00
129 Hilcz Alexa

Hilcz

Alexa
2-3 Bajai NKK Bajai NKK 3 20.67
130 Szeitl Vanessa

Szeitl

Vanessa
2 MTK-TFSE MTK-TFSE 5 20.60
131 Pál Szandra

Pál

Szandra
3 BKG PRIMA BKG PRIMA 4 20.50
132 Bodnár Fanni

Bodnár

Fanni
3 BKG PRIMA BKG PRIMA 4 20.50
133 Horváth Dóra

Horváth

Dóra
5 Szekszárd II Szekszárd II 4 20.25
134 Dúl Panka Dulcinea

Dúl

Panka Dulcinea
2-3 MTK-TFSE MTK-TFSE 2 20.00
135 Nagy Lili

Nagy

Lili
1 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 20.00
136 Dr. Boksay Katalin Ágnes

Dr. Boksay

Katalin Ágnes
4 Törekvés Törekvés 1 20.00
137 Tápai Andrea

Tápai

Andrea
2-3 AJKA AJKA 1 20.00
138 Preisinger Boglárka

Preisinger

Boglárka
2 Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 20.00
139 Sándor Anna

Sándor

Anna
4-5 Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 20.00
140 Pintye Petra

Pintye

Petra
4-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 20.00
141 Kardos Eszter

Kardos

Eszter
4 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 20.00
142 Mészáros Vivien

Mészáros

Vivien
2 Szegedi KE Szegedi KE 1 20.00
143 Tuica Zsófia

Tuica

Zsófia
2-3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 20.00
144 Bozsó Katica

Bozsó

Katica
1 MAFC MAFC 2 19.50
145 Milkovics Réka

Milkovics

Réka
2-3 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 2 19.50
146 Lukács Panna

Lukács

Panna
4 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 19.00
147 Nagy Lili

Nagy

Lili
1-2 DEAC DEAC 1 19.00
148 Tarnai Klára

Tarnai

Klára
1-4 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 19.00
149 Bibok Liza

Bibok

Liza
3-4 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 19.00
150 Plózer Petra

Plózer

Petra
5 Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 19.00
151 Vas Beatrix

Vas

Beatrix
1 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 19.00
152 Van Rijs Luca Jenny

Van Rijs

Luca Jenny
1 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 19.00
153 Mohos Eszter

Mohos

Eszter
3 Törekvés Törekvés 2 18.50
154 Horváth Anna

Horváth

Anna
4-5 MAFC MAFC 2 18.50
155 Fűzy-Antolovics Adél

Fűzy-Antolovics

Adél
4-5 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 2 18.50
156 Pap Regina

Pap

Regina
4-5 Bajai NKK Bajai NKK 3 18.33
157 Kuncz Petra Laura

Kuncz

Petra Laura
4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 18.00
158 Turi Eszter Dóra

Turi

Eszter Dóra
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 2 18.00
159 Kucsora Réka

Kucsora

Réka
1 Bajai NKK Bajai NKK 3 18.00
160 Altmann Anna Beatrix

Altmann

Anna Beatrix
3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 18.00
161 Váradi Nóra

Váradi

Nóra
4-5 Szegedi KE Szegedi KE 2 18.00
162 Stekler Kamilla

Stekler

Kamilla
3 MAFC MAFC 1 18.00
163 Szöllősi Boglárka

Szöllősi

Boglárka
4 Bajai NKK Bajai NKK 3 17.67
164 Darázsi Dóra

Darázsi

Dóra
2-3 Törekvés Törekvés 3 17.33
165 Tóth Gabriella

Tóth

Gabriella
1-2 Szegedi KE Szegedi KE 1 17.00
166 Tatár Hanna Anikó

Tatár

Hanna Anikó
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 2 17.00
167 Nieberl Dorina

Nieberl

Dorina
5 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 17.00
168 Molnár Zsófi

Molnár

Zsófi
1-2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 17.00
169 Vitkovszky Vivien

Vitkovszky

Vivien
Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 17.00
170 Sükei Zsuzsa

Sükei

Zsuzsa
2-3 DEAC DEAC 2 16.50
171 Burján Laura

Burján

Laura
2-3 MTK-TFSE MTK-TFSE 4 16.50
172 Dömötör Petra

Dömötör

Petra
1-2 MTK-TFSE MTK-TFSE 5 16.20
173 Sós Anna

Sós

Anna
2-3 DEAC DEAC 1 16.00
174 Hajdu Réka

Hajdu

Réka
2-3 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 16.00
175 Smailbegovic Nadija

Smailbegovic

Nadija
2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 16.00
176 Nagy Bernadett

Nagy

Bernadett
2-3 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 16.00
177 Kerti Adrienn

Kerti

Adrienn
1-2 RADOBASKET RADOBASKET 1 16.00
178 Hegyi Hanna

Hegyi

Hanna
1 MAFC MAFC 2 16.00
179 Mezősi Anna

Mezősi

Anna
2-3 Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 16.00
180 Homonyik Dorka

Homonyik

Dorka
3 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 16.00
181 Rozsics Lilla Mária

Rozsics

Lilla Mária
2-3 MAFC MAFC 2 15.50
182 Vér Violetta Bernadett

Vér

Violetta Bernadett
5 Szegedi KE Szegedi KE 2 15.50
183 Tóbel Lívia Ivett

Tóbel

Lívia Ivett
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 15.00
184 Kléner Kata Sára

Kléner

Kata Sára
3 Törekvés Törekvés 2 15.00
185 Ocsenás Flóra

Ocsenás

Flóra
4 DEAC DEAC 1 15.00
186 Van Rijs Dóra Ágnes

Van Rijs

Dóra Ágnes
2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 15.00
187 Shirian Jázmin

Shirian

Jázmin
4 DEAC DEAC 2 15.00
188 Horváth Lili

Horváth

Lili
2 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 15.00
189 Nemeskéri-Kutlán Nóra

Nemeskéri-Kutlán

Nóra
4 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 15.00
190 Lutche Klaudia

Lutche

Klaudia
3 RADOBASKET RADOBASKET 1 15.00
191 Strausz Edina

Strausz

Edina
5 Csata DSE Csata DSE 5 14.60
192 Bánszegi Borbála

Bánszegi

Borbála
4-5 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 2 14.50
193 Sváb Gréta Viktória

Sváb

Gréta Viktória
2 Törekvés Törekvés 2 14.50
194 Szeli Dorina

Szeli

Dorina
4 MTK-TFSE MTK-TFSE 5 14.20
195 Jávor Petra

Jávor

Petra
3-4 DEAC DEAC 1 14.00
196 Bartos Blanka Éva

Bartos

Blanka Éva
2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 14.00
197 Strbik Fanni Flóra

Strbik

Fanni Flóra
3 Törekvés Törekvés 1 14.00
198 Siklós Dorottya

Siklós

Dorottya
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 14.00
199 Csegény Csenge

Csegény

Csenge
1 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 14.00
200 Vígh Bernadett Emese

Vígh

Bernadett Emese
4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 14.00
201 Geleta Fanni

Geleta

Fanni
4-5 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 2 14.00
202 Tar Csenge

Tar

Csenge
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 2 13.50
203 Scherer Dorottya

Scherer

Dorottya
3-4 Bajai NKK Bajai NKK 2 13.00
204 Glavinics Anna Júlia

Glavinics

Anna Júlia
1-3 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 13.00
205 Ozsvárt Kata

Ozsvárt

Kata
Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 13.00
206 Kovács Kinga

Kovács

Kinga
3-4 MAFC MAFC 1 13.00
207 Opitz Kitti

Opitz

Kitti
1-2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 13.00
208 Soós Lili

Soós

Lili
1 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 13.00
209 Lőrincz Zsófia

Lőrincz

Zsófia
3-2 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 13.00
210 Széplaki Márta

Széplaki

Márta
1-2 Törekvés Törekvés 2 13.00
211 Benke Sára

Benke

Sára
2 MTK-TFSE MTK-TFSE 5 12.80
212 Varga Anna Dorottya

Varga

Anna Dorottya
1 BKG PRIMA BKG PRIMA 5 12.60
213 Záhorszky Nikolett

Záhorszky

Nikolett
2-3 DEAC DEAC 2 12.50
214 Vukmir Angela

Vukmir

Angela
3-4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 12.50
215 Sándorfi Réka

Sándorfi

Réka
5 BKG PRIMA BKG PRIMA 5 12.40
216 Gelei Karola

Gelei

Karola
3 Csata DSE Csata DSE 5 12.20
217 Mohamed Al-Ariki Mariam

Mohamed

Al-Ariki Mariam
2 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 12.00
218 Balatoni Zoé

Balatoni

Zoé
4-5 Szegedi KE Szegedi KE 1 12.00
219 Soós Alexandra Judit

Soós

Alexandra Judit
2-3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 12.00
220 Bogdán Réka Anna

Bogdán

Réka Anna
1-2 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 1 12.00
221 Cseri Barbara Réka

Cseri

Barbara Réka
4-5 DEAC DEAC 1 12.00
222 Abou-Namouss Leila

Abou-Namouss

Leila
5 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 12.00
223 Németh Lili

Németh

Lili
5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 12.00
224 Davis Camesha Rochell

Davis

Camesha Rochell
4 BKG PRIMA BKG PRIMA 5 11.60
225 Koltay Dorottya

Koltay

Dorottya
1 Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 11.00
226 Kaluha-Guti Alexandra

Kaluha-Guti

Alexandra
3 RADOBASKET RADOBASKET 1 11.00
227 Felföldi Liliána

Felföldi

Liliána
3 Szegedi KE Szegedi KE 1 11.00
228 Pandur Réka

Pandur

Réka
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 11.00
229 Vas Viktória

Vas

Viktória
1 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 11.00
230 Balogh Noémi

Balogh

Noémi
4 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 11.00
231 Sólyom Sára

Sólyom

Sára
2-3 MTK-TFSE MTK-TFSE 4 11.00
232 Lugosi Dorottya Tünde

Lugosi

Dorottya Tünde
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 2 10.50
233 Kovács Laura

Kovács

Laura
2-2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 10.00
234 Csuha Patricia

Csuha

Patricia
4 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 10.00
235 Pop Anamaria

Pop

Anamaria
2 Szekszárd II Szekszárd II 3 10.00
236 Szénásy Szonja Réka

Szénásy

Szonja Réka
4 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 10.00
237 Baczuk Virág

Baczuk

Virág
1 DEAC DEAC 2 10.00
238 Kása Tamara Alexanda

Kása

Tamara Alexanda
1-3 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 10.00
239 Cseh Merdédesz

Cseh

Merdédesz
4 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 10.00
240 Czicze Viktória

Czicze

Viktória
3 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 10.00
241 Ágics Barbara Dóra

Ágics

Barbara Dóra
5 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 10.00
242 Kis Dorottya

Kis

Dorottya
2 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 10.00
243 Rácz Karolina

Rácz

Karolina
3-4 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 2 9.50
244 Horváth Jázmin Mária

Horváth

Jázmin Mária
4 Törekvés Törekvés 2 9.00
245 Németi Dana Zsuzsanna

Németi

Dana Zsuzsanna
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 9.00
246 Pálfi Nikolett

Pálfi

Nikolett
2-3 Szegedi KE Szegedi KE 1 9.00
247 Bálind Fanni

Bálind

Fanni
2-3 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 9.00
248 Feke Viktória

Feke

Viktória
4 Bajai NKK Bajai NKK 2 9.00
249 Mihály Emma

Mihály

Emma
3 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 2 9.00
250 Pandur Zsófia

Pandur

Zsófia
2 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 9.00
251 Bagdi Panna

Bagdi

Panna
4-5 DEAC DEAC 1 9.00
252 Hanti Daniella

Hanti

Daniella
1-2 MTK-TFSE MTK-TFSE 5 8.80
253 Polgári Melinda

Polgári

Melinda
3 Csata DSE Csata DSE 5 8.80
254 Szélpál Petra

Szélpál

Petra
3 Szegedi KE Szegedi KE 2 8.50
255 Haag Panna

Haag

Panna
1 Szekszárd II Szekszárd II 4 8.50
256 Pallai Petra Erika

Pallai

Petra Erika
1-2 DEAC DEAC 1 8.00
257 Szakony Kata

Szakony

Kata
2-3 Bajai NKK Bajai NKK 3 8.00
258 Ruzsa-Kiss-Schubert Kinga

Ruzsa-Kiss-Schubert

Kinga
2-3 DEAC DEAC 1 8.00
259 Istókovics Adél

Istókovics

Adél
4-5 Szekszárd II Szekszárd II 4 8.00
260 Virág Luca Vanda

Virág

Luca Vanda
2-3 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 8.00
261 Stelczer Virág Anna

Stelczer

Virág Anna
1 Törekvés Törekvés 3 7.67
262 Andi Hanna Emma

Andi

Hanna Emma
1 Szekszárd II Szekszárd II 4 7.50
263 Kapus Barbara

Kapus

Barbara
2-3 DEAC DEAC 2 7.00
264 Tullner Evelin

Tullner

Evelin
3 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 1 7.00
265 Bihari Anna Júlia

Bihari

Anna Júlia
3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 7.00
266 Kenyeres Anett Beáta

Kenyeres

Anett Beáta
1-2 BKG PRIMA BKG PRIMA 5 6.80
267 Serfőző Viktória

Serfőző

Viktória
1 RADOBASKET RADOBASKET 1 6.00
268 Finsztál Zsófi

Finsztál

Zsófi
3 Szegedi KE Szegedi KE 1 6.00
269 Fábián Dorottya

Fábián

Dorottya
2 Törekvés Törekvés 1 6.00
270 Zánthó Emma Anna

Zánthó

Emma Anna
3 Szegedi KE Szegedi KE 2 6.00
271 Pálfi Veronika

Pálfi

Veronika
1 Bajai NKK Bajai NKK 3 5.67
272 Bánhegyi Dorina

Bánhegyi

Dorina
4-5 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 5.00
273 Ugrics Blanka

Ugrics

Blanka
3 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 5.00
274 Jelinek Réka Sára

Jelinek

Réka Sára
3 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 5.00
275 Vincze Virág

Vincze

Virág
1-2 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 5.00
276 Tálas Lívia

Tálas

Lívia
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 2 5.00
277 Holly Hanga Zóra

Holly

Hanga Zóra
4 RADOBASKET RADOBASKET 1 5.00
278 Sinka Noémi Bernadett

Sinka

Noémi Bernadett
2 Szekszárd II Szekszárd II 4 3.25
279 Novotnik Tifani

Novotnik

Tifani
1-2 Bajai NKK Bajai NKK 3 2.00
280 Rick Mónika

Rick

Mónika
3-4 Szekszárd II Szekszárd II 1 2.00
281 Kastl Dóra

Kastl

Dóra
4-5 Csata DSE Csata DSE 2 1.50
282 Szilvássy Lilla Borbála

Szilvássy

Lilla Borbála
3-4 RADOBASKET RADOBASKET 1 1.00
283 Baksai Vivien

Baksai

Vivien
Komlói Sport KK Komlói Sport KK 1 0.00
284 Vámos Anna

Vámos

Anna
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 2 0.00
285 Sebestyén Réka

Sebestyén

Réka
3 Komlói Sport KK Komlói Sport KK 1 0.00
286 Abaházy Anna

Abaházy

Anna
2 AJKA AJKA 1 0.00
287 Scheiber Vivien

Scheiber

Vivien
2-3 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
288 Kerekes Sarolta

Kerekes

Sarolta
1 Komlói Sport KK Komlói Sport KK 1 0.00
289 Kókány Karolina Zsuzsanna

Kókány

Karolina Zsuzsanna
2 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 0.00
290 Czéró Léna

Czéró

Léna
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 0.00
291 Szabó Nóra

Szabó

Nóra
1 Komlói Sport KK Komlói Sport KK 1 0.00
292 Szórád Anna

Szórád

Anna
3 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
293 Kakócz Kata

Kakócz

Kata
4 Komlói Sport KK Komlói Sport KK 1 0.00
294 Szabó Dóra

Szabó

Dóra
5 Bajai NKK Bajai NKK 1 0.00
295 Németh Orsolya

Németh

Orsolya
2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 0.00
296 Horváth Laura Katalin

Horváth

Laura Katalin
1 Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 0.00
297 Dervalics Anna Márta

Dervalics

Anna Márta
1 Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 0.00
298 Tóth Viktória Panna

Tóth

Viktória Panna
3 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 0.00
299 Horváth Léna Natasa

Horváth

Léna Natasa
Komlói Sport KK Komlói Sport KK 1 0.00
300 Schubert Luca

Schubert

Luca
2-3 Bajai NKK Bajai NKK 1 0.00
301 Marton Kornélia

Marton

Kornélia
5 Komlói Sport KK Komlói Sport KK 1 0.00
302 Egri Zsófia

Egri

Zsófia
3 BKG PRIMA BKG PRIMA 1 0.00
303 Leipold Boglárka

Leipold

Boglárka
2 Komlói Sport KK Komlói Sport KK 1 0.00
304 Szanati Virág

Szanati

Virág
3-4 Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 0.00
305 Földesi Lili

Földesi

Lili
Komlói Sport KK Komlói Sport KK 1 0.00
306 Peti Zsófia

Peti

Zsófia
5 Komlói Sport KK Komlói Sport KK 1 0.00
307 Jakubovics Dóra

Jakubovics

Dóra
1-2 UNI-Győr Szoese UNI-Győr Szoese 1 0.00
308 Tóth Zille

Tóth

Zille
2 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 0.00
309 Kéri Csenge

Kéri

Csenge
1 Komlói Sport KK Komlói Sport KK 1 0.00
310 Tarnai Kata

Tarnai

Kata
1-2 AJKA AJKA 1 0.00
311 Orosz Zoé Virág

Orosz

Zoé Virág
1-2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
312 Kapi Boglárka Vivien

Kapi

Boglárka Vivien
2 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 0.00

Megyei szövetségek