| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 10 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | -5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2020/2021 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 2 | 1.725 | 9.3139 | 0.35 | 1.218 | 27.827.8 | 0.23 | 0.914 | 21.421.4 | 0.46 | 0.69 | 66.766.7 | 1.218 | 0.711 | 1.929 | 0.46 | 1.116 | 1.319 | 0.46 | 0.34 | 0.12 | 0.11 | 1.929 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 15 | 2 | 1.725 | 9.3139 | 0.35 | 1.218 | 27.827.8 | 0.23 | 0.914 | 21.421.4 | 0.46 | 0.69 | 66.766.7 | 1.218 | 0.711 | 1.929 | 0.46 | 1.116 | 1.319 | 0.46 | 0.34 | 0.12 | 0.11 | 1.929 | ||||
| Összesítés | 15 | 2 | 1.725 | 9.3139 | 0.35 | 1.218 | 27.827.8 | 0.23 | 0.914 | 21.421.4 | 0.46 | 0.69 | 66.766.7 | 1.218 | 0.711 | 1.929 | 0.46 | 1.116 | 1.319 | 0.46 | 0.34 | 0.12 | 0.11 | 1.929 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | -1-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 16 | 2 | 1.625 | 9.2147 | 0.35 | 1.320 | 2525 | 0.23 | 0.915 | 2020 | 0.46 | 0.69 | 66.766.7 | 1.118 | 0.712 | 1.930 | 0.47 | 1.117 | 1.320 | 0.46 | 0.34 | 0.23 | 0.11 | 1.728 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 16 | 2 | 1.625 | 9.2147 | 0.35 | 1.320 | 2525 | 0.23 | 0.915 | 2020 | 0.46 | 0.69 | 66.766.7 | 1.118 | 0.712 | 1.930 | 0.47 | 1.117 | 1.320 | 0.46 | 0.34 | 0.23 | 0.11 | 1.728 | ||||
| Összesítés | 16 | 2 | 1.625 | 9.2147 | 0.35 | 1.320 | 2525 | 0.23 | 0.915 | 2020 | 0.46 | 0.69 | 66.766.7 | 1.118 | 0.712 | 1.930 | 0.47 | 1.117 | 1.320 | 0.46 | 0.34 | 0.23 | 0.11 | 1.728 | ||||||