| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 6 | 24 | 1 | 4 | 25 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 6 | 24 | 1 | 4 | 25 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 10 | 40 | 1.7 | 6.7 | 25 | 1.7 | 6.7 | 25 | 1.7 | 1.7 | 100 | 3.3 | 0 | 3.3 | 0 | 1.7 | 0 | 1.7 | 6.7 | 0 | 0 | 10 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2020/2021 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 23 | 1 | 2.250 | 14.8341 | 0.410 | 1.636 | 27.827.8 | 0.37 | 1.944 | 15.915.9 | 0.49 | 0.614 | 64.264.2 | 1.738 | 0.511 | 2.149 | 0.717 | 0.818 | 0.38 | 0.511 | 1.943 | 0.13 | 0.13 | 3.887 | |||
| 2023/2024 |
|
Kiss Lenke KA | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 0 | 3.545 | 13.8179 | 113 | 2.228 | 46.446.4 | 0.45 | 1.519 | 26.326.3 | 0.34 | 0.56 | 66.766.7 | 0.810 | 0.45 | 1.215 | 0.57 | 0.68 | 0.56 | 0.23 | 1.215 | 0.22 | 0.22 | 3.748 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE-MTK U23 | 23 | 1 | 2.250 | 14.8341 | 0.410 | 1.636 | 27.827.8 | 0.37 | 1.944 | 15.915.9 | 0.49 | 0.614 | 64.264.2 | 1.738 | 0.511 | 2.149 | 0.717 | 0.818 | 0.38 | 0.511 | 1.943 | 0.13 | 0.13 | 3.887 | ||||
| 1 szezon |
|
Kiss Lenke KA | 13 | 0 | 3.545 | 13.8179 | 113 | 2.228 | 46.446.4 | 0.45 | 1.519 | 26.326.3 | 0.34 | 0.56 | 66.766.7 | 0.810 | 0.45 | 1.215 | 0.57 | 0.68 | 0.56 | 0.23 | 1.215 | 0.22 | 0.22 | 3.748 | ||||
| Összesítés | 36 | 1 | 2.895 | 14.3520 | 0.723 | 1.964 | 38.635.9 | 0.312 | 1.763 | 20.419 | 0.313 | 0.520 | 65.364.9 | 1.248 | 0.416 | 1.664 | 0.624 | 0.726 | 0.414 | 0.414 | 1.558 | 0.15 | 0.15 | 3.7135 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kiss Lenke KA | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 5 | 0 | 4.422 | 18.693 | 1.68 | 3.819 | 42.142.1 | 0.42 | 2.814 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 210 | 0.63 | 2.613 | 1.89 | 1.89 | 0.84 | 0.21 | 2.613 | 00 | 0.21 | 5.226 | |||
| 1 szezon |
|
Kiss Lenke KA | 5 | 0 | 4.422 | 18.693 | 1.68 | 3.819 | 42.142.1 | 0.42 | 2.814 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 210 | 0.63 | 2.613 | 1.89 | 1.89 | 0.84 | 0.21 | 2.613 | 00 | 0.21 | 5.226 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 4.422 | 18.693 | 1.68 | 3.819 | 42.142.1 | 0.42 | 2.814 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 210 | 0.63 | 2.613 | 1.89 | 1.89 | 0.84 | 0.21 | 2.613 | 00 | 0.21 | 5.226 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 66 | 2424 | 11 | 44 | 2525 | 11 | 44 | 2525 | 11 | 11 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 00 | 11 | 00 | 11 | 44 | 00 | 00 | 66 | |||
| 2023/2024 |
|
Kiss Lenke KA | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE-MTK U23 | 1 | 0 | 66 | 2424 | 11 | 44 | 2525 | 11 | 44 | 2525 | 11 | 11 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 00 | 11 | 00 | 11 | 44 | 00 | 00 | 66 | ||||
| 1 szezon |
|
Kiss Lenke KA | 1 | 0 | 00 | 55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 36 | 14.529 | 0.51 | 24 | 2525 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 12 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 24 | 00 | 00 | 2.55 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 24 | 1 | 2.356 | 15.2365 | 0.511 | 1.740 | 27.527.5 | 0.38 | 248 | 16.716.7 | 0.410 | 0.615 | 66.666.6 | 1.740 | 0.511 | 2.151 | 0.717 | 0.819 | 0.38 | 0.512 | 247 | 0.13 | 0.13 | 3.993 | |||
| 2023/2024 |
|
Kiss Lenke KA | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 0 | 3.567 | 14.6277 | 1.121 | 2.547 | 44.744.7 | 0.47 | 1.834 | 20.620.6 | 0.24 | 0.36 | 66.766.7 | 1.120 | 0.48 | 1.528 | 0.816 | 0.917 | 0.510 | 0.24 | 1.528 | 0.12 | 0.23 | 3.873 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE-MTK U23 | 24 | 1 | 2.356 | 15.2365 | 0.511 | 1.740 | 27.527.5 | 0.38 | 248 | 16.716.7 | 0.410 | 0.615 | 66.666.6 | 1.740 | 0.511 | 2.151 | 0.717 | 0.819 | 0.38 | 0.512 | 247 | 0.13 | 0.13 | 3.993 | ||||
| 1 szezon |
|
Kiss Lenke KA | 19 | 0 | 3.567 | 14.6277 | 1.121 | 2.547 | 44.744.7 | 0.47 | 1.834 | 20.620.6 | 0.24 | 0.36 | 66.766.7 | 1.120 | 0.48 | 1.528 | 0.816 | 0.917 | 0.510 | 0.24 | 1.528 | 0.12 | 0.23 | 3.873 | ||||
| Összesítés | 43 | 1 | 2.9123 | 14.9642 | 0.832 | 2.187 | 37.836.8 | 0.415 | 1.982 | 18.518.3 | 0.314 | 0.521 | 66.666.6 | 1.460 | 0.419 | 1.879 | 0.833 | 0.836 | 0.418 | 0.416 | 1.775 | 0.15 | 0.16 | 3.9166 | ||||||