• Férfi NB I. A
    Zala Zalakerámi.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Férfi NB I. A
    DEAC DEAC
    Kapo Kaposvári KK
    2018. 11. 16. 18:00
  • Férfi NB I. B Piros
    MEAF MEAFC-Miskolc
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 16. 17:30
  • Férfi NB I. B Piros
    PE V PE Veszprém
    OSE OSE Lions
    2018. 11. 16. 18:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    Széc Széchenyi .
    Újpe Újpest-MT
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    SMAF SMAFC
    Alba Alba Fehér.
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    Mezõ Mezõberén.
    Gyul Gyulai Color
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC II.
    Szol Szolnoki Ol.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Kosá Kosárlabda.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    CVSE CVSE Vulká.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Közg Közgáz SC.
    Pénz Pénzügyõ.
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Közép B
    SZPA SZPA
    PAFC PAFC Basket
    2018. 11. 16. 19:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Zala Zalakerámi.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 11. 16. 15:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20
    Kapo Kaposvári .
    2018. 11. 16. 15:00
  • NB I. B Piros, F U20
    PE V PE Veszpré.
    OSE OSE Lions U20
    2018. 11. 16. 15:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    Széc Széchenyi .
    Újpe Újpest-MT .
    2018. 11. 16. 16:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    SMAF SMAFC U20
    Buda Budaörsi D.
    2018. 11. 16. 16:45
  • NB I. B Piros, F U20
    MEAF MEAFC U20
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá.
    SZED SZEDEÁK/A
    2018. 11. 16. 16:00
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK
    PVSK PVSK Nemzet.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai NKK
    Baja Bajai Bács.
    2018. 11. 16. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai Bács.
    Pity Pityke Fiú
    2018. 11. 16. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Pity Pityke Fiú
    Baja Bajai NKK
    2018. 11. 16. 18:00
  • Hepp Kupa, Női
    Vasa Vasas AkadÃ.
    MAFC MAFC
    2018. 11. 16. 19:00
  • Leány Junior, Regionális
    Szom Szombathely.
    Pécs Pécsi VSK
    2018. 11. 16. 15:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Egri Egri VSI KOK
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nagy Nagykőrös.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 11. 16. 17:45
  • Fiú Junior, Regionális
    PVSK PVSK-Panthers
    Domb Dombóvári.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Zsír Zsíros Aka.
    KKS KKS
    2018. 11. 16. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Mező Mezőcsáti.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    OSE OSE Lions/A
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 16. 17:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kere Keresztúri.
    ELIT ELITE Baske.
    2018. 11. 16. 17:40
  • Fiú Kadett, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Mező Mezőcsáti.
    2018. 11. 16. 18:00
  • „Horváth Judit” Női Amatőr Bajnokság
    Koml Komló Spor.
    PINK PINKK U20
    2018. 11. 16. 19:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Tata Tatai SE
    Nagy Nagymaros U18
    2018. 11. 16. 16:30
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Domb Dombóvári.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    BGK- BGK-SZEK
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Tata Tatabányai.
    Nagy Nagykőrös.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    NKE NKE SE
    Öreg Öreg KaszÃ.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Zala Megye
    Laza Laza Csukló
    ZKK ZKK II
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    DMTK DMTK Harasz.
    Tata Tatai SE
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Zicc Ziccer KS
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Hajdú-Bihar Megye
    Nyír Nyíradonyi.
    3vs3 3vs3
    2018. 11. 16. 19:30
  • Zala Megye
    Lent Lenti KK
    Rebe Rebels
    2018. 11. 16. 20:15
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    BKGD BKGDSE
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 20:30
  • Zala Megye
    Böjt Böjtös-Ba.
    Kert Kertvárosi.
    2018. 11. 16. 21:30
  • Budapest, Férfi D
    Kere Keresztúri.
    Nagy Nagytétén.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Budapest, Férfi D
    Buda Budai Mind1
    SZPA SZPA-HSE Ta.
    2018. 11. 16. 20:20
  • Budapest, Női A
    Töre Törekvés SE
    BEAC BEAC Bics
    2018. 11. 16. 20:50
  • Budapest, Női B
    BEAC BEAC Dzsoni.
    Viha Viharos Sze.
    2018. 11. 16. 18:45
Női Amatőr NB I. Zöld - 2018/2019 Női Amatőr NB I. Zöld - 2018/2019
Legutóbbi - Női Amatőr NB I. Zöld
6. forduló MTK-Budapest II. - Szolnoki MÁV Sportegyesület 2018. november 11. vasárnap 53 - 48
6. forduló Kanizsai Vadmacskák SE - Szegedi Kosárlabda Egylet 2018. november 11. vasárnap 56 - 68
6. forduló MAFC - ZTE NKK II. 2018. november 10. szombat 98 - 47
6. forduló Bajai Női Kosárlabda Klub - ELTE Fortis 2018. november 9. péntek 18:00
6. forduló Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr - Sportdarázs 2018. november 9. péntek 17:00
5. forduló MTK-Budapest II. - Tatai SE 2018. november 4. vasárnap 63 - 58
5. forduló Szegedi Kosárlabda Egylet - MAFC 2018. november 4. vasárnap 63 - 58
Következik - Női Amatőr NB I. Zöld
5. forduló ELTE Fortis - Szolnoki MÁV Sportegyesület 2018. november 18. vasárnap 13:30
7. forduló MTK-Budapest II. - Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia 2018. november 18. vasárnap 17:00
7. forduló ZTE NKK II. - Kanizsai Vadmacskák SE 2018. november 21. szerda 15:00
7. forduló Szombathelyi Egyetem - Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr 2018. november 23. péntek 18:15
7. forduló Szegedi Kosárlabda Egylet - Sportdarázs 2018. november 24. szombat 18:00
7. forduló Szolnoki MÁV Sportegyesület - Bajai Női Kosárlabda Klub 2018. november 25. vasárnap 12:30
7. forduló ELTE Fortis - MAFC 2018. november 25. vasárnap 18:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr
5 1.00 10 5 0 383 272 GY5 4-0 1-0 5-0
2. Sportdarázs
Sportdarázs
4 1.00 8 4 0 265 187 GY4 1-0 3-0 4-0
3. Szegedi Kosárlabda Egylet
Szegedi Kosárlabda Egylet
6 1.00 12 6 0 414 345 GY6 4-0 2-0 5-0
4. MTK-Budapest II.
MTK-Budapest II.
6 0.92 11 5 1 389 333 GY5 3-1 2-0 5-0
5. Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia
5 0.80 8 3 2 344 339 GY1 1-1 2-1 3-2
6. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
4 0.75 6 2 2 257 282 GY1 1-0 1-2 2-2
7. MAFC
MAFC
5 0.70 7 2 3 357 288 GY1 2-0 0-3 2-3
8. Szolnoki MÁV Sportegyesület
Szolnoki MÁV Sportegyesület
4 0.63 5 1 3 217 216 V1 1-0 0-3 1-3
9. Kanizsai Vadmacskák SE
Kanizsai Vadmacskák SE
5 0.60 6 1 4 349 338 V3 0-4 1-0 1-4
10. Szombathelyi Egyetem
Szombathelyi Egyetem
5 0.60 6 1 4 290 371 V4 0-2 1-2 1-4
11. Tatai SE
Tatai SE
5 0.60 6 1 4 282 392 V1 1-1 0-3 1-4
12. ZTE NKK II.
ZTE NKK II.
6 0.58 7 1 5 333 459 V3 1-2 0-3 1-4
13. ELTE Fortis
ELTE Fortis
4 0.50 4 0 4 231 289 V4 0-2 0-2 0-4
Ranglisták - Női Amatőr NB I. Zöld
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek