Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
MTK-Budapest II. | Sportdarázs | 2018. szeptember 23. | 17:00 | 39 - 64 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2018. szeptember 28. | 18:00 | 72 - 71 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gelencsér György, Szalóki Bence | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Szombathelyi Egyetem | 2018. szeptember 28. | 18:30 | 57 - 62 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt | |||||
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | ELTE Fortis | 2018. szeptember 29. | 11:00 | 82 - 54 | Egyetemi Munkacsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert | |||||
MAFC | Tatai SE | 2018. szeptember 30. | 15:00 | 90 - 34 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Stánicz Péter | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | ZTE NKK II. | 2018. szeptember 30. | 15:00 | 82 - 60 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor |
Szombathelyi Egyetem | Sportdarázs | 2018. október 5. | 18:15 | 36 - 62 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Lovas Péter | |||||
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2018. október 5. | 19:00 | 68 - 51 | Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
ZTE NKK II. | MTK-Budapest II. | 2018. október 6. | 13:00 | 61 - 67 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | MAFC | 2018. október 6. | 16:00 | 70 - 56 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Bátovszky Zsolt | |||||
Tatai SE | Kanizsai Vadmacskák SE | 2018. október 7. | 13:00 | 58 - 98 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó | |||||
ELTE Fortis | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2018. október 7. | 18:00 | 61 - 72 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert | |||||
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2018. október 13. | 11:30 | 82 - 44 | Egyetemi Munkacsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2018. október 13. | 16:30 | 59 - 46 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2018. október 13. | 17:30 | 70 - 73 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián | |||||
ZTE NKK II. | ELTE Fortis | 2018. október 14. | 15:00 | 70 - 63 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lovas Péter, Csák Máté Károly | |||||
MTK-Budapest II. | Szombathelyi Egyetem | 2018. október 14. | 17:00 | 102 - 49 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tóth Kitti | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Sportdarázs | 2018. október 20. | 16:00 | 62 - 75 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti | |||||
Sportdarázs | Tatai SE | 2018. október 25. | 17:15 | 64 - 50 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | MAFC | 2018. október 27. | 11:00 | 74 - 55 | Egyetemi Munkacsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2018. október 27. | 15:30 | 70 - 64 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
Tatai SE | Szombathelyi Egyetem | 2018. október 28. | 13:00 | 82 - 77 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kéri István | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | ZTE NKK II. | 2018. október 28. | 15:00 | 72 - 36 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás | |||||
ELTE Fortis | MTK-Budapest II. | 2018. október 28. | 18:00 | 53 - 65 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Hartai Tamás |
Kanizsai Vadmacskák SE | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | 2018. november 2. | 18:30 | 68 - 77 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert | |||||
ZTE NKK II. | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2018. november 3. | 12:30 | 59 - 77 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly | |||||
Szombathelyi Egyetem | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2018. november 3. | 15:00 | 66 - 68 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Rudasits Ákos | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | MAFC | 2018. november 4. | 16:00 | 63 - 58 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor | |||||
MTK-Budapest II. | Tatai SE | 2018. november 4. | 17:00 | 63 - 58 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Kozma Balázs | |||||
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | Sportdarázs | 2018. november 9. | 17:00 | 52 - 66 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | ELTE Fortis | 2018. november 9. | 18:00 | 79 - 51 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence | |||||
MAFC | ZTE NKK II. | 2018. november 10. | 18:00 | 98 - 47 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tóth Kitti | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2018. november 11. | 15:00 | 56 - 68 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba | |||||
MTK-Budapest II. | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2018. november 11. | 17:00 | 53 - 48 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Hartai Tamás | |||||
ELTE Fortis | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2018. november 18. | 13:30 | 63 - 41 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Oláh Márk, Tóth Kitti | |||||
MTK-Budapest II. | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2018. november 18. | 17:00 | 73 - 65 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert | |||||
ZTE NKK II. | Kanizsai Vadmacskák SE | 2018. november 21. | 16:00 | 56 - 63 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán | |||||
Szombathelyi Egyetem | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | 2018. november 23. | 18:15 | 49 - 88 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Lovas Péter | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Sportdarázs | 2018. november 24. | 18:00 | 59 - 54 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2018. november 25. | 12:30 | 48 - 58 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba | |||||
ELTE Fortis | MAFC | 2018. november 25. | 18:00 | 52 - 75 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Czupi Márton | |||||
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | Tatai SE | 2018. november 30. | 17:30 | 109 - 76 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Kaposi Renátó |
Szegedi Kosárlabda Egylet | Szombathelyi Egyetem | 2018. december 1. | 16:00 | 84 - 63 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | ELTE Fortis | 2018. december 1. | 17:00 | 74 - 58 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt | |||||
Sportdarázs | ZTE NKK II. | 2018. december 2. | 15:00 | 78 - 31 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly | |||||
MAFC | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2018. december 2. | 15:00 | 71 - 45 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy-Pál Petra | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | MTK-Budapest II. | 2018. december 2. | 18:00 | 60 - 71 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba | |||||
Szombathelyi Egyetem | ZTE NKK II. | 2018. december 7. | 18:15 | 74 - 55 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | 2018. december 8. | 16:00 | 79 - 89 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Makrai Márton | |||||
Tatai SE | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2018. december 9. | 13:00 | 74 - 86 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Stánicz Péter | |||||
ELTE Fortis | Sportdarázs | 2018. december 9. | 18:00 | 43 - 61 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gaál Norbert | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | MAFC | 2018. december 9. | 18:00 | 83 - 79 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2018. december 13. | 18:30 | 73 - 82 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
ELTE Fortis | Szombathelyi Egyetem | 2018. december 13. | 18:30 | 80 - 53 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Nagy-Pál Petra | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2018. december 16. | 16:00 | 79 - 59 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Zahorán Kitti Mária | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Tatai SE | 2018. december 18. | 20:15 | 66 - 75 | Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gaál Norbert | |||||
Sportdarázs | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2018. december 20. | 15:00 | 49 - 36 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly | |||||
MTK-Budapest II. | MAFC | 2018. december 21. | 19:15 | 47 - 66 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Hartai Tamás | |||||
ZTE NKK II. | Tatai SE | 2018. december 22. | 15:30 | 47 - 71 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | ZTE NKK II. | 2019. január 5. | 16:00 | 83 - 68 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Czupi Márton, Hartai Tamás | |||||
MAFC | Kanizsai Vadmacskák SE | 2019. január 5. | 18:00 | 88 - 69 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik | |||||
Tatai SE | ELTE Fortis | 2019. január 6. | 13:00 | 80 - 72 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó | |||||
MTK-Budapest II. | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | 2019. január 6. | 17:00 | 69 - 73 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Makrai Márton, Gaál Norbert | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | MTK-Budapest II. | 2019. január 11. | 18:30 | 76 - 61 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos | |||||
Sportdarázs | MAFC | 2019. január 12. | 13:00 | 53 - 28 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Surányi Gábor, Esztergályos Róbert | |||||
Szombathelyi Egyetem | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2019. január 12. | 15:00 | 58 - 82 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Tatai SE | 2019. január 13. | 13:00 | 51 - 53 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | 2019. január 13. | 17:00 | 65 - 64 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Sportdarázs | 2019. január 16. | 17:00 | 77 - 90 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Kanizsai Vadmacskák SE | 2019. január 18. | 14:00 | 67 - 58 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Sportdarázs | 2019. január 26. | 17:00 | 69 - 80 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor | |||||
MAFC | Szombathelyi Egyetem | 2019. január 26. | 18:00 | 92 - 61 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Nagy-Pál Petra | |||||
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | ZTE NKK II. | 2019. január 27. | 13:30 | 93 - 62 | Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Tatai SE | 2019. január 27. | 17:00 | 96 - 58 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs | |||||
MTK-Budapest II. | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2019. január 27. | 17:00 | 57 - 63 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Hartai Tamás |
Szombathelyi Egyetem | Kanizsai Vadmacskák SE | 2019. február 1. | 18:15 | 76 - 83 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos | |||||
ELTE Fortis | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | 2019. február 2. | 13:00 | 49 - 96 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2019. február 2. | 16:00 | 87 - 72 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Makrai Márton, Nagy-Pál Petra | |||||
Tatai SE | MAFC | 2019. február 3. | 13:00 | 63 - 96 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik | |||||
Sportdarázs | MTK-Budapest II. | 2019. február 3. | 15:00 | 72 - 30 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
ZTE NKK II. | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2019. február 3. | 15:00 | 77 - 76 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert | |||||
ELTE Fortis | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2019. február 7. | 18:30 | 62 - 69 | Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | 2019. február 8. | 15:30 | 34 - 70 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Simon Tamás | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Tatai SE | 2019. február 9. | 15:00 | 93 - 71 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor | |||||
MAFC | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2019. február 9. | 18:00 | 81 - 72 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gaál Norbert | |||||
Sportdarázs | Szombathelyi Egyetem | 2019. február 9. | 18:00 | 67 - 42 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | ELTE Fortis | 2019. február 10. | 14:00 | 66 - 57 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | 2019. február 14. | 17:00 | 83 - 80 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Reisz Péter, Szalóki Bence | |||||
ELTE Fortis | ZTE NKK II. | 2019. február 14. | 18:30 | 67 - 62 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Czupi Márton | |||||
Szombathelyi Egyetem | MTK-Budapest II. | 2019. február 16. | 15:00 | 55 - 67 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Lovas Péter | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Kanizsai Vadmacskák SE | 2019. február 16. | 16:00 | 64 - 65 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Oláh Márk, Tóth Kitti | |||||
Tatai SE | Sportdarázs | 2019. február 17. | 13:00 | 59 - 74 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2019. február 17. | 15:00 | 37 - 55 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Szombathelyi Egyetem | 2019. február 20. | 14:00 | 41 - 47 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás | |||||
Szombathelyi Egyetem | ELTE Fortis | 2019. február 22. | 18:15 | 68 - 53 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2019. február 24. | 12:00 | 59 - 40 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton | |||||
MTK-Budapest II. | ZTE NKK II. | 2019. február 24. | 17:00 | 60 - 72 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gaál Norbert |
Bajai Női Kosárlabda Klub | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2019. március 1. | 18:30 | 65 - 61 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Maár Gábor, Bálind Attila | |||||
Szombathelyi Egyetem | Tatai SE | 2019. március 2. | 15:00 | 99 - 80 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
MAFC | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | 2019. március 2. | 18:00 | 71 - 62 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Hartai Tamás | |||||
Sportdarázs | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2019. március 3. | 14:00 | 65 - 53 | NOVOMATIC Aréna |
MTK-Budapest II. | ELTE Fortis | 2019. március 3. | 17:00 | 51 - 55 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Bátovszky Zsolt | |||||
MAFC | ELTE Fortis | 2019. március 9. | 18:00 | 75 - 63 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Oláh Márk, Kozma Balázs | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | ELTE Fortis | 2019. március 13. | 19:30 | 66 - 57 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | ZTE NKK II. | 2019. március 16. | 12:30 | 70 - 66 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás | |||||
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | Kanizsai Vadmacskák SE | 2019. március 16. | 14:00 | 110 - 51 | Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Szombathelyi Egyetem | 2019. március 16. | 16:00 | 80 - 78 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Polonkai Balázs | |||||
Tatai SE | MTK-Budapest II. | 2019. március 17. | 13:00 | 58 - 88 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Hartai Tamás | |||||
MAFC | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2019. március 17. | 18:00 | 71 - 65 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Polonkai Balázs | |||||
Tatai SE | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2019. március 24. | 13:00 | 85 - 68 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Magyari Viktor | |||||
ELTE Fortis | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2019. március 24. | 13:30 | 51 - 68 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Czupi Márton | |||||
ZTE NKK II. | MAFC | 2019. március 24. | 15:00 | 57 - 68 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Lovas Péter, Koncsek Balázs | |||||
Sportdarázs | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | 2019. március 24. | 15:00 | 48 - 53 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Németh Sándor, Csák Máté Károly | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | MTK-Budapest II. | 2019. március 24. | 15:00 | 52 - 60 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Kanizsai Vadmacskák SE | 2019. március 24. | 15:00 | 83 - 73 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | ZTE NKK II. | 2019. március 27. | 18:30 | 61 - 49 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | Szombathelyi Egyetem | 2019. március 29. | 17:00 | 106 - 45 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2019. március 30. | 16:00 | 60 - 48 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | MTK-Budapest II. | 2019. március 30. | 16:00 | 65 - 64 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Czupi Márton, Bátovszky Zsolt |
Sportdarázs | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2019. április 2. | 19:00 | 76 - 41 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly | |||||
ELTE Fortis | Kanizsai Vadmacskák SE | 2019. április 4. | 18:30 | 82 - 59 | Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nagy-Pál Petra | |||||
Szombathelyi Egyetem | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2019. április 6. | 15:00 | 77 - 69 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt | |||||
Tatai SE | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | 2019. április 7. | 10:00 | 59 - 104 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | MAFC | 2019. április 7. | 13:00 | 54 - 66 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás | |||||
ZTE NKK II. | Sportdarázs | 2019. április 7. | 13:00 | 47 - 70 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter | |||||
MTK-Budapest II. | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2019. április 7. | 17:00 | 69 - 74 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Stánicz Péter | |||||
ZTE NKK II. | Szombathelyi Egyetem | 2019. április 9. | 15:00 | 65 - 70 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2019. április 12. | 18:30 | 77 - 60 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
ZTE NKK II. | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2019. április 13. | 13:00 | 72 - 60 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Horváth Alajos | |||||
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2019. április 13. | 14:00 | 98 - 66 | Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
MAFC | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2019. április 13. | 18:00 | 63 - 51 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Gaál Norbert | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Tatai SE | 2019. április 14. | 16:00 | 73 - 54 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Kanizsai Vadmacskák SE | 2019. április 16. | 18:00 | 93 - 60 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence | |||||
MAFC | Sportdarázs | 2019. április 19. | 16:00 | 52 - 58 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Lázár Zsigmond György | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Sportdarázs | 2019. április 20. | 12:00 | 46 - 67 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba | |||||
Tatai SE | ZTE NKK II. | 2019. április 21. | 12:00 | 68 - 71 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | ELTE Fortis | 2019. április 23. | 20:00 | 59 - 57 | Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Oláh Márk | |||||
Szombathelyi Egyetem | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2019. április 25. | 18:00 | 71 - 47 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Csák Máté Károly | |||||
ZTE NKK II. | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2019. április 27. | 14:00 | 60 - 58 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter | |||||
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | MTK-Budapest II. | 2019. április 27. | 14:00 | 70 - 61 | Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
Sportdarázs | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2019. április 27. | 15:00 | 87 - 58 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2019. április 28. | 13:00 | 67 - 79 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | MAFC | 2019. április 28. | 18:00 | 56 - 67 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Csák Máté Károly | |||||
Sportdarázs | Kanizsai Vadmacskák SE | 2019. április 30. | 15:00 | 67 - 61 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2019. május 4. | 11:45 | 79 - 60 | Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Szombathelyi Egyetem | 2019. május 4. | 16:00 | 68 - 65 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Dr. Danka Péter | |||||
MAFC | MTK-Budapest II. | 2019. május 4. | 18:00 | 89 - 77 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik | |||||
Tatai SE | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2019. május 5. | 13:00 | 73 - 34 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó | |||||
MTK-Budapest II. | Kanizsai Vadmacskák SE | 2019. május 5. | 17:00 | 58 - 64 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Polonkai Balázs | |||||
ELTE Fortis | Tatai SE | 2019. május 9. | 18:30 | 70 - 55 | Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Czupi Márton | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2019. május 11. | 18:00 | 67 - 63 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Válé Flórián, Tóth Kitti | |||||
ZTE NKK II. | Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr | 2019. május 11. | 18:00 | 52 - 71 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert | |||||
Szombathelyi Egyetem | MAFC | 2019. május 11. | 18:00 | 66 - 80 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Földesi Ádám | |||||
Tatai SE | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2019. május 11. | 18:00 | 73 - 80 | Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
Sportdarázs | ELTE Fortis | 2019. május 11. | 18:00 | 74 - 57 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | MTK-Budapest II. | 2019. május 11. | 18:00 | 56 - 51 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs |