• Férfi NB I. A
    Zala Zalakerámi.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Férfi NB I. A
    DEAC DEAC
    Kapo Kaposvári KK
    2018. 11. 16. 18:00
  • Férfi NB I. B Piros
    MEAF MEAFC-Miskolc
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 16. 17:30
  • Férfi NB I. B Piros
    PE V PE Veszprém
    OSE OSE Lions
    2018. 11. 16. 18:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    Széc Széchenyi .
    Újpe Újpest-MT
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    SMAF SMAFC
    Alba Alba Fehér.
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    Mezõ Mezõberén.
    Gyul Gyulai Color
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC II.
    Szol Szolnoki Ol.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Kosá Kosárlabda.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    CVSE CVSE Vulká.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Közg Közgáz SC.
    Pénz Pénzügyõ.
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Közép B
    SZPA SZPA
    PAFC PAFC Basket
    2018. 11. 16. 19:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Zala Zalakerámi.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 11. 16. 15:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20
    Kapo Kaposvári .
    2018. 11. 16. 15:00
  • NB I. B Piros, F U20
    PE V PE Veszpré.
    OSE OSE Lions U20
    2018. 11. 16. 15:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    Széc Széchenyi .
    Újpe Újpest-MT .
    2018. 11. 16. 16:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    SMAF SMAFC U20
    Buda Budaörsi D.
    2018. 11. 16. 16:45
  • NB I. B Piros, F U20
    MEAF MEAFC U20
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá.
    SZED SZEDEÁK/A
    2018. 11. 16. 16:00
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK
    PVSK PVSK Nemzet.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai NKK
    Baja Bajai Bács.
    2018. 11. 16. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai Bács.
    Pity Pityke Fiú
    2018. 11. 16. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Pity Pityke Fiú
    Baja Bajai NKK
    2018. 11. 16. 18:00
  • Hepp Kupa, Női
    Vasa Vasas AkadÃ.
    MAFC MAFC
    2018. 11. 16. 19:00
  • Leány Junior, Regionális
    Szom Szombathely.
    Pécs Pécsi VSK
    2018. 11. 16. 15:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Egri Egri VSI KOK
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nagy Nagykőrös.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 11. 16. 17:45
  • Fiú Junior, Regionális
    PVSK PVSK-Panthers
    Domb Dombóvári.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Zsír Zsíros Aka.
    KKS KKS
    2018. 11. 16. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Mező Mezőcsáti.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    OSE OSE Lions/A
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 16. 17:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kere Keresztúri.
    ELIT ELITE Baske.
    2018. 11. 16. 17:40
  • Fiú Kadett, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Mező Mezőcsáti.
    2018. 11. 16. 18:00
  • „Horváth Judit” Női Amatőr Bajnokság
    Koml Komló Spor.
    PINK PINKK U20
    2018. 11. 16. 19:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Tata Tatai SE
    Nagy Nagymaros U18
    2018. 11. 16. 16:30
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Domb Dombóvári.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    BGK- BGK-SZEK
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Tata Tatabányai.
    Nagy Nagykőrös.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    NKE NKE SE
    Öreg Öreg KaszÃ.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Zala Megye
    Laza Laza Csukló
    ZKK ZKK II
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    DMTK DMTK Harasz.
    Tata Tatai SE
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Zicc Ziccer KS
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Hajdú-Bihar Megye
    Nyír Nyíradonyi.
    3vs3 3vs3
    2018. 11. 16. 19:30
  • Zala Megye
    Lent Lenti KK
    Rebe Rebels
    2018. 11. 16. 20:15
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    BKGD BKGDSE
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 20:30
  • Zala Megye
    Böjt Böjtös-Ba.
    Kert Kertvárosi.
    2018. 11. 16. 21:30
  • Budapest, Férfi D
    Kere Keresztúri.
    Nagy Nagytétén.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Budapest, Férfi D
    Buda Budai Mind1
    SZPA SZPA-HSE Ta.
    2018. 11. 16. 20:20
  • Budapest, Női A
    Töre Törekvés SE
    BEAC BEAC Bics
    2018. 11. 16. 20:50
  • Budapest, Női B
    BEAC BEAC Dzsoni.
    Viha Viharos Sze.
    2018. 11. 16. 18:45
  • Budapest, Leány Kadett A
    Kiss Kiss Lenke KA
    Pénz Pénzügyő.
    2018. 11. 16. 18:15
Játékosok
Mez Játékos Születési év Poszt Magasság Súly
0
LOVRITY Dóra
1997 2-3 174 cm 59 kg
0
DEME Zsófia
1999 4-5 180 cm 70 kg
0
RATKAI Bonita
2000 2 178 cm 65 kg
0
MUNKáCSI Enikö
2000 4-5 185 cm 70 kg
0
S.NAGY Panna
2001 2-3 174 cm 64 kg
0
BACZUK Virág
2001 1 173 cm 61 kg
0
JóZSA Virág
2000 4-5 178 cm 60 kg
0
JóZSA Viktória
2000 2 174 cm 55 kg
0
RONTó Nikolett Bianka
2000 2-3 168 cm 66 kg
0
KAPOCSI Eszter
2001 4 178 cm 64 kg
0
DONKó Anna
2001 2 164 cm 52 kg
0
ZáHORSZKY Nikolett
2000 2-3 168 cm 66 kg
0
IMRE Noémi
2001 4 178 cm 55 kg
0
CSERI Barbara Réka
2001 4-5 174 cm 66 kg
0
CZINGER Boglárka
2002 5 183 cm 67 kg
0
FRANK Fanni Lili
2002 3 174 cm 66 kg
0
BARTA Sára Liliána
2002 2 160 cm 48 kg
0
KOVáCS Jázmin
2002 1 160 cm 47 kg
0
MUNKáCSI Adél Ivett
2003 2 163 cm 53 kg
0
EMEL Gyöngyi
2003 1 160 cm 45 kg
0
VáRALJAI Fanni
2002 2-2 169 cm 60 kg
0
HARMATI Adrienn
2003 4 179 cm 68 kg
0
BEDE Petra
2003 4 173 cm 58 kg
0
HEGEDüS Hanna
2002 2-2 168 cm 66 kg
0
SZABó Gréta Szilvia
2003 3 162 cm 54 kg

Sportszervezet

Szolnoki MÁV Sportegyesület

Cím: 5000 Szolnok Vésõ út Sporttelep
Levelezési cím: 5000 Szolnok Vésõ út Sporttelep.
Telefon: 06-56/426-622
E-mail: szolnokimavse@t-online.hu    
Honlap: www.szolnokimavse.hu

Terem

Szolnok Városi Körcsarnok

Cím: 5000 Szolnok Tiszaligeti 9691/12 hr
Telefon: 06-56/423-902
Férőhely: 3000

Személyzet

Vezetőedző

Neve: Tóth Viktor


Másodedző

Neve: -

Műsor
Kövektkező mérkőzés - 2018. november 18.
5. forduló
Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők és MKOSZ ellenőr:
Oláh Márk, Tóth Kitti
Legutóbbi mérkőzés - 2018. november 11.
6. forduló
MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők és MKOSZ ellenőr:
Czupi Márton, Hartai Tamás
Statisztikák
BACZUK Virag
15.8
Pont/Mérkőzés
*ligaátlag
MAX* 29

Megyei szövetségek