|
A csoport | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja (6500 Baja, Duna utca 33.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/A - BKG PRIMA Szigetszentmiklós U18L | 2023. szeptember 16. szombat | 101 - 19 | Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Nagykőrösi Sólymok KE/LU18 | 2023. szeptember 16. szombat | 77 - 60 | Burján Bianka, Pettner Hanna |
Nagykőrösi Sólymok KE/LU18 - Vasas Akadémia/A | 2023. szeptember 16. szombat | 41 - 102 | Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna |
Bajai Női Kosárlabda Klub - BKG PRIMA Szigetszentmiklós U18L | 2023. szeptember 16. szombat | 83 - 54 | Burján Bianka, Pettner Hanna |
BKG PRIMA Szigetszentmiklós U18L - Nagykőrösi Sólymok KE/LU18 | 2023. szeptember 17. vasárnap | 70 - 80 | Goldring Gergő, Goldring Zsuzsanna |
Vasas Akadémia/A - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. szeptember 17. vasárnap | 92 - 54 | Burján Bianka, Pettner Hanna |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vasas Akadémia/A
|
3 | 1.00 | 6 | 3 | 0 | 295 | 114 | GY3 | 2-0 | 1-0 | 3-0 | |
2 |
Bajai Női Kosárlabda Klub
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 214 | 206 | V1 | 2-0 | 0-1 | 2-1 | |
3 |
Nagykőrösi Sólymok KE/LU18
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 181 | 249 | GY1 | 0-1 | 1-1 | 1-2 | |
4 |
BKG PRIMA Szigetszentmiklós U18L
|
3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 143 | 264 | V3 | 0-1 | 0-2 | 0-3 |
B csoport | Kaszások Sportcsarnok (1037 Budapest Rádl árok utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások - Szombathelyi Sportiskola U18L | 2023. szeptember 16. szombat | 81 - 51 | Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla |
TARR KSC Szekszárd - BEAC-Újbuda KA/B | 2023. szeptember 16. szombat | 101 - 55 | Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla |
TARR KSC Szekszárd - Óbudai Kaszások | 2023. szeptember 17. vasárnap | 88 - 29 | Kruk Melinda, Gombos Márk Bálint |
BEAC-Újbuda KA/B - Szombathelyi Sportiskola U18L | 2023. szeptember 17. vasárnap | 90 - 51 | Kruk Melinda, Gombos Márk Bálint |
Szombathelyi Sportiskola U18L - TARR KSC Szekszárd | 2023. szeptember 17. vasárnap | 49 - 111 | Szőts Dávid István, Boros Krisztina |
BEAC-Újbuda KA/B - Óbudai Kaszások | 2023. szeptember 17. vasárnap | 71 - 50 | Tóth Kitti, Boros Krisztina |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Atomerőmű KSC Szekszárd
|
3 | 1.00 | 6 | 3 | 0 | 300 | 133 | GY3 | 2-0 | 1-0 | 3-0 | |
2 |
BEAC-Újbuda KA/B
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 216 | 202 | GY2 | 2-0 | 0-1 | 2-1 | |
3 |
Óbudai Kaszások
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 160 | 210 | V2 | 1-0 | 0-2 | 1-2 | |
4 |
Szombathelyi Sportiskola U18L
|
3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 151 | 282 | V3 | 0-1 | 0-2 | 0-3 |
C csoport | Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DEAC - UNI Győr NKA | 2023. szeptember 16. szombat | 39 - 117 | Fazekas Hajnal Erzsébet, Bende Réka |
Szegedi KE U18 - DEAC | 2023. szeptember 16. szombat | 72 - 60 | Erős Florentina, Bakó László Ferenc |
UNI Győr NKA - Szegedi KE U18 | 2023. szeptember 16. szombat | 115 - 39 | Erős Florentina, Bakó László Ferenc |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
UNI Győr NKA
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 232 | 78 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Szegedi KE U18
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 111 | 175 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
DEAC
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 99 | 189 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
D csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Darazsak Sportakadémia/B - Vasas Akadémia/B | 2023. szeptember 16. szombat | 77 - 62 | Jankovics Viktor Zsolt, Darai Zoé Grèta |
Török Flóris Törekvés SE - Dávid Kornél KA | 2023. szeptember 16. szombat | 74 - 75 | Jankovics Viktor Zsolt, Darai Zoé Grèta |
Dávid Kornél KA - Darazsak Sportakadémia/B | 2023. szeptember 16. szombat | 43 - 106 | Mezei Tibor, Schönborn Tamás |
Török Flóris Törekvés SE - Vasas Akadémia/B | 2023. szeptember 16. szombat | 30 - 108 | Mezei Tibor, Schönborn Tamás |
Vasas Akadémia/B - Dávid Kornél KA | 2023. szeptember 17. vasárnap | 76 - 25 | Korompai Zsolt László, Novák Bence |
Darazsak Sportakadémia/B - Török Flóris Törekvés SE | 2023. szeptember 17. vasárnap | 123 - 34 | Korompai Zsolt László, Novák Bence |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Darazsak Sportakadémia/B
|
3 | 1.00 | 6 | 3 | 0 | 306 | 139 | GY3 | 2-0 | 1-0 | 3-0 | |
2 |
Vasas Akadémia/B
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 246 | 132 | GY2 | 1-0 | 1-1 | 2-1 | |
3 |
Dávid Kornél KA
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 143 | 256 | V2 | 0-1 | 1-1 | 1-2 | |
4 |
Török Flóris Törekvés SE
|
3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 138 | 306 | V3 | 0-2 | 0-1 | 0-3 |
E csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya - Radobasket Törökbálint | 2023. szeptember 16. szombat | 104 - 52 | Takács István, Magda János József |
Nyíregyházi Kosársuli - Parthus SE | 2023. szeptember 16. szombat | 35 - 62 | Takács István, Magda János József |
Parthus SE - Zsíros Akadémia Kőbánya | 2023. szeptember 16. szombat | 36 - 100 | Takács István, Dévai Ádám Dániel |
Nyíregyházi Kosársuli - Radobasket Törökbálint | 2023. szeptember 16. szombat | 25 - 88 | Takács István, Dévai Ádám Dániel |
Zsíros Akadémia Kőbánya - Nyíregyházi Kosársuli | 2023. szeptember 17. vasárnap | 108 - 17 | Szántó Dénes, Egri Norbert |
Radobasket Törökbálint - Parthus SE | 2023. szeptember 17. vasárnap | 67 - 54 | Szántó Dénes, Egri Norbert |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
3 | 1.00 | 6 | 3 | 0 | 312 | 105 | GY3 | 2-0 | 1-0 | 3-0 | |
2 |
Radobasket Törökbálint
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 207 | 183 | GY2 | 1-0 | 1-1 | 2-1 | |
3 |
Parthus SE
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 152 | 202 | V2 | 0-1 | 1-1 | 1-2 | |
4 |
Nyíregyházi Kosársuli
|
3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 77 | 258 | V3 | 0-2 | 0-1 | 0-3 |
F csoport | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola (1046 Budapest, Fóti út 66.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA/A - Szolnoki MÁV SE | 2023. szeptember 16. szombat | 74 - 57 | Pohánka Balázs, Bárány Levente |
Kiss Lenke KA - BEAC-Újbuda KA/M | 2023. szeptember 16. szombat | 28 - 82 | Pohánka Balázs, Bárány Levente |
PVSK NKA/A - Kiss Lenke KA | 2023. szeptember 17. vasárnap | 94 - 32 | Korpás Máté, Waigand Ágoston |
Szolnoki MÁV SE - BEAC-Újbuda KA/M | 2023. szeptember 17. vasárnap | 55 - 74 | Korpás Máté, Waigand Ágoston |
BEAC-Újbuda KA/M - PVSK NKA/A | 2023. szeptember 17. vasárnap | 58 - 48 | Gaál István Tamás, Vass Dávid Áron |
Szolnoki MÁV SE - Kiss Lenke KA | 2023. szeptember 17. vasárnap | 65 - 53 | Gaál István Tamás, Vass Dávid Áron |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
BEAC-Újbuda KA/M
|
3 | 1.00 | 6 | 3 | 0 | 214 | 131 | GY3 | 1-0 | 2-0 | 3-0 | |
2 |
PVSK NKA/A
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 216 | 147 | V1 | 2-0 | 0-1 | 2-1 | |
3 |
Szolnoki MÁV SE
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 177 | 201 | GY1 | 1-1 | 0-1 | 1-2 | |
4 |
Kiss Lenke KA
|
3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 113 | 241 | V3 | 0-1 | 0-2 | 0-3 |