|
A csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - Soproni Darazsak Akadémia/B | 2022. szeptember 18. vasárnap | 11 - 99 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
Sportdarázs/A - Tapolcai Párducok | 2022. szeptember 18. vasárnap | 27 - 63 | Fülöp András, Prieger Mihály |
Szombathelyi Sportiskola U14L - Soproni Darazsak Akadémia/B | 2022. szeptember 18. vasárnap | 19 - 46 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Tapolcai Párducok - Soproni Darazsak Akadémia/B | 2022. szeptember 18. vasárnap | 49 - 61 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
B csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VESC U14 - TSE Basket | 2022. szeptember 18. vasárnap | 38 - 113 | Magyari Viktor, Lázár Alina |
Dunaújvárosi Sárkányok U14 - Dávid Kornél KA/B | 2022. szeptember 18. vasárnap | 77 - 47 | Magyari Viktor, Lázár Alina |
MVM-OSE Amazonok - TSE Basket | 2022. szeptember 18. vasárnap | 92 - 53 | Kéri István, Magyari Viktor |
Dunaújvárosi Sárkányok U14 - MVM-OSE Amazonok | 2022. szeptember 18. vasárnap | 14 - 97 | Kéri István, Magyari Viktor |
A csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorló DSE - NKA Pécs u13 leány/B | 2022. szeptember 17. szombat | 54 - 87 | Kiss Zoltán, Lenger Levente |
PVSK NKA/A - Zalaegerszegi KTE | 2022. szeptember 17. szombat | 44 - 88 | Märcz Péter, Lenger Levente |
NKA Pécs u13 leány/B - Zalaegerszegi KTE | 2022. szeptember 17. szombat | 42 - 76 | Märcz Péter, Kiss Zoltán |
A csoport | Csata Csarnok (1135 Budapest, Csata utca 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata DSE/B - BKG PRIMA AKADÉMIA U14LV | 2022. szeptember 17. szombat | 170 - 12 | Pál Roland, Sancilio Alexis |
Gödi SE Gólyák/B - KKS | 2022. szeptember 17. szombat | 20 - 0 | Pál Roland, Sancilio Alexis |
Csata DSE/B - Gödi SE Gólyák/B | 2022. szeptember 17. szombat | 133 - 8 | Pál Roland, Sancilio Alexis |
A csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ICT Pilots Farkasrét - KKS | 2022. szeptember 18. vasárnap | 2 - 0 | Tóth Kitti, Bátovszky Zsolt |
KKS - MTK Budapest | 2022. szeptember 18. vasárnap | 0 - 2 | Tóth Kitti, Bátovszky Zsolt |
MTK Budapest - ICT Pilots Farkasrét | 2022. szeptember 18. vasárnap | 52 - 80 | Tóth Kitti, Bátovszky Zsolt |
A csoport | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2330 Dunaharaszti Eötvös utca 52.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L - TF-Flamingók U14 | 2022. szeptember 18. vasárnap | 2 - 0 | Sértő Róbert, Nagy Dániel Zoltán |
Radobasket Törökbálint U14L - Dunaharaszti MTK | 2022. szeptember 18. vasárnap | 80 - 67 | Sértő Róbert, Nagy Dániel Zoltán |
Kiss Lenke KA - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L | 2022. szeptember 18. vasárnap | 77 - 78 | Czupi Márton, Takács István |
Radobasket Törökbálint U14L - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L | 2022. szeptember 18. vasárnap | 66 - 95 | Czupi Márton, Takács István |
A csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török F.-Törekvés SE/B - Gödi SE Kiscicák/A | 2022. szeptember 17. szombat | 12 - 120 | Hegedűs Attila, Korpás Máté |
Parthus SE - BSC | 2022. szeptember 17. szombat | 79 - 81 | Hegedűs Attila, Korpás Máté |
Gödi SE Kiscicák/A - BSC | 2022. szeptember 17. szombat | 131 - 26 | Káré Gergő, Korpás Máté |
A csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Kosársuli/B - DVTK Zemplén/B | 2022. szeptember 17. szombat | 26 - 49 | Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán |
DVTK Tiszaújváros/A - DEAC U14/B | 2022. szeptember 17. szombat | 103 - 22 | Tóth Tamás Zoltán, Szulics Zsolt János |
Nyíregyházi Kosársuli/A - NYÍKSE U14 | 2022. szeptember 17. szombat | 134 - 15 | Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán |
DVTK Zemplén/B - DVTK Tiszaújváros/A | 2022. szeptember 17. szombat | 12 - 111 | Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán |
A csoport | Bányai Júlia Gimn. és Ált. Isk. (6000 Kecskemét Nyíri út 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/B - Kecskeméti KA/C | 2022. szeptember 17. szombat | 2 - 0 | Csoma Martin, Kovács András |
Miklósi KékRókák - KS Szeged | 2022. szeptember 17. szombat | 0 - 2 | Kónya Levente, Varga Sára |
Szolnoki Sportcentrum/A - Tiszakécske VSE | 2022. szeptember 17. szombat | 96 - 16 | Varga Sára, Bibok Liza |
Kecskeméti KA/B - KS Szeged | 2022. szeptember 17. szombat | 34 - 94 | Kovács Máté László, Lengyel Dorka |
Szolnoki Sportcentrum/A - KS Szeged | 2022. szeptember 17. szombat | 58 - 86 | Kovács Máté László, Fehér Péter |