Leány Serdülő - 2022/2023
Szakaszok
A csoport
A csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/A - MVM-OSE Amazonok 2022. szeptember 24. szombat 70 - 53 Szőcs Péter, Tóth Bence
Dávid Kornél KA/A - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L 2022. szeptember 24. szombat 128 - 31 Szőcs Péter, Tóth Bence
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L - Soproni Darazsak Akadémia/A 2022. szeptember 24. szombat 27 - 99 Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF
Dávid Kornél KA/A - MVM-OSE Amazonok 2022. szeptember 24. szombat 97 - 65 Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF
MVM-OSE Amazonok - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L 2022. szeptember 25. vasárnap 73 - 58 Molnár Tamás, Lázár Alina
Soproni Darazsak Akadémia/A - Dávid Kornél KA/A 2022. szeptember 25. vasárnap 76 - 50 Molnár Tamás, Lázár Alina
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 245 130 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 275 172 V1 2-0 0-1 2-1
3 MVM-OSE Amazonok
MVM-OSE Amazonok
3 0.67 4 1 2 191 225 GY1 1-0 0-2 1-2
4 BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L
3 0.50 3 0 3 116 300 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport
B csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya - Soproni Darazsak Akadémia/B 2022. szeptember 24. szombat 106 - 11 Hőgerl Bence, Korpás Máté
DVTK Akadémia/B - KS Szeged 2022. szeptember 24. szombat 86 - 49 Hőgerl Bence, Korpás Máté
KS Szeged - Zsíros Akadémia Kőbánya 2022. szeptember 24. szombat 34 - 66 Kovács Róbert Márió, Tóth Olivér
DVTK Akadémia/B - Soproni Darazsak Akadémia/B 2022. szeptember 24. szombat 57 - 35 Kovács Róbert Márió, Tóth Olivér
Soproni Darazsak Akadémia/B - KS Szeged 2022. szeptember 25. vasárnap 40 - 61 Hartai Tamás, Bujtor Péter
Zsíros Akadémia Kőbánya - DVTK Akadémia/B 2022. szeptember 25. vasárnap 72 - 40 Hartai Tamás, Bujtor Péter
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
3 1.00 6 3 0 244 85 GY3 2-0 1-0 3-0
2 DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 183 156 V1 2-0 0-1 2-1
3 KS Szeged
KS Szeged
3 0.67 4 1 2 144 192 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Soproni Darazsak Akadémia / B
Soproni Darazsak Akadémia / B
3 0.50 3 0 3 86 224 V3 0-1 0-2 0-3


C csoport
C csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsa DKK - Zalaegerszegi KTE 2022. szeptember 23. péntek 58 - 73 Boros Gyevi Ádám, Imre Márk
BEAC - Újbuda KA/B - Gödi SE Kiscicák/A 2022. szeptember 23. péntek 60 - 57 Kovács István, Boros Krisztina
Gödi SE Kiscicák/A - Kanizsa DKK 2022. szeptember 24. szombat 33 - 58 Tarnai Gyula Csaba, Konta Csanád János
BEAC - Újbuda KA/B - Zalaegerszegi KTE 2022. szeptember 24. szombat 77 - 62 Tarnai Gyula Csaba, Konta Csanád János
Zalaegerszegi KTE - Gödi SE Kiscicák/A 2022. szeptember 24. szombat 65 - 47 Horváth Brúnó József, Korpás Máté
Kanizsa DKK - BEAC - Újbuda KA/B 2022. szeptember 24. szombat 91 - 67 Horváth Brúnó József, Korpás Máté
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 0.83 5 2 1 207 173 GY2 1-1 1-0 2-1
2 Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.83 5 2 1 200 182 GY1 1-0 1-1 2-1
3 BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B
3 0.83 5 2 1 204 210 V1 2-0 0-1 2-1
4 Gödi SE Kiscicák/A
Gödi SE Kiscicák/A
3 0.50 3 0 3 137 183 V3 0-1 0-2 0-3


D csoport
D csoport Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török F.-Törekvés SE/A - ICT Pilots Farkasrét 2022. szeptember 24. szombat 84 - 49 Bujtor Péter, Steiner Máté
Óbudai Kaszások/A - DVTK Tiszaújváros/A 2022. szeptember 24. szombat 64 - 35 Bujtor Péter, Steiner Máté
DVTK Tiszaújváros/A - Török F.-Törekvés SE/A 2022. szeptember 24. szombat 39 - 86 Korompai Zsolt László, Bárány Levente
Óbudai Kaszások/A - ICT Pilots Farkasrét 2022. szeptember 24. szombat 66 - 41 Korompai Zsolt László, Bárány Levente
Török F.-Törekvés SE/A - Óbudai Kaszások/A 2022. szeptember 25. vasárnap 64 - 36 Horváth Brúnó József, Korpás Máté
ICT Pilots Farkasrét - DVTK Tiszaújváros/A 2022. szeptember 25. vasárnap 50 - 30 Horváth Brúnó József, Korpás Máté
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
3 1.00 6 3 0 234 124 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.83 5 2 1 166 140 V1 2-0 0-1 2-1
3 ICT Pilots Farkasrét
ICT Pilots Farkasrét
3 0.67 4 1 2 140 180 GY1 1-0 0-2 1-2
4 DVTK Tiszaújváros/A
DVTK Tiszaújváros/A
3 0.50 3 0 3 104 200 V3 0-1 0-2 0-3


E csoport
E csoport Csata Csarnok (1135 Budapest, Csata utca 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/B - Csata DSE/B 2022. szeptember 24. szombat 25 - 87 Szőke Gábor, Waigand Ágoston
DEAC U14/A - Nyíregyházi Kosársuli/A 2022. szeptember 24. szombat 65 - 40 Szőke Gábor, Waigand Ágoston
Nyíregyházi Kosársuli/A - Vasas Akadémia/B 2022. szeptember 24. szombat 49 - 93 Kutrik Andrea, Kovalcsik Emese Zsófia
DEAC U14/A - Csata DSE/B 2022. szeptember 24. szombat 25 - 116 Kutrik Andrea, Kovalcsik Emese Zsófia
Csata DSE/B - Nyíregyházi Kosársuli/A 2022. szeptember 25. vasárnap 107 - 23 Bárány Levente, Steiner Máté
Vasas Akadémia/B - DEAC U14/A 2022. szeptember 25. vasárnap 50 - 49 Bárány Levente, Steiner Máté
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE/B
Csata DSE/B
3 1.00 6 3 0 310 73 GY3 1-0 2-0 3-0
2 Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 168 185 GY2 1-1 1-0 2-1
3 DEAC U14/A
DEAC U14/A
3 0.67 4 1 2 139 206 V2 1-1 0-1 1-2
4 Nyíregyházi Kosársuli/A
Nyíregyházi Kosársuli/A
3 0.50 3 0 3 112 265 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek