Kenguru Kupa - 2021/2022
Szakaszok
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni SI Bivalyok - Soproni Tigrisek/A 2021. december 19. vasárnap 09:00
MVM-OSE Simbák - Soproni SI Bivalyok 2021. december 19. vasárnap 10:15
Soproni Tigrisek/A - MVM-OSE Simbák 2021. december 19. vasárnap 11:30
B csoport Győr Város Egyetemi Edző Csarnok 1. Kereszt pálya (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Kenguruk - Villámló Tigrisek/A 2021. december 19. vasárnap 14:00
Csípős Darazsak - Győri KC Kenguruk 2021. december 19. vasárnap 15:15
Villámló Tigrisek/A - Csípős Darazsak 2021. december 19. vasárnap 16:30
C csoport UFM Aréna (9200 Mosonmagyaróvár, Kapucinus utca)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Tatai SE Aprók 2021. december 19. vasárnap 09:00
Tatai SE Aprók - Soproni SI Hunyadis Bivalyok 2021. december 19. vasárnap 10:15
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk 2021. december 19. vasárnap 11:30
D csoport Győr Város Egyetemi Edző Csarnok 1. Kereszt pálya (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hunyadis Darazsak - Soproni SI Lackneros Bivalyok 2021. december 18. szombat 10:00
Győri KC Vizslák - Hunyadis Darazsak 2021. december 18. szombat 11:15
Soproni SI Lackneros Bivalyok - Győri KC Vizslák 2021. december 18. szombat 12:30
E csoport Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Darazsak - Szorgos Darazsak 2021. december 18. szombat 09:00
Szorgos Darazsak - Feketés Darazsak 2021. december 18. szombat 10:15
Feketés Darazsak - Harcos Darazsak 2021. december 18. szombat 11:30
F csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek Fenyő tér - MVM-OSE TKC U11 2021. december 19. vasárnap 12:45
Vad Darazsak - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2021. december 19. vasárnap 14:00
MVM-OSE TKC U11 - Vad Darazsak 2021. december 19. vasárnap 15:15
G csoport Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni SI Bivalykölykök - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok 2021. december 19. vasárnap 09:00
Soproni SI Deákos Bivalyok - Villámló Tigrisek/B 2021. december 19. vasárnap 10:15
H csoport Győr Város Egyetemi Edző Csarnok 1. Kereszt pálya (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sopronkövesdi Győr - Vadmacskák 2021. december 19. vasárnap 09:00
Harcias Kenguruk - MVM-OSE Párducok 2021. december 19. vasárnap 10:15
6. régió
A csoport Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
GYKSE Szekszárd/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2021. december 19. vasárnap 09:00
Atomerőmű-KSC Szekszárd - GYKSE Szekszárd/A 2021. december 19. vasárnap 10:30
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2021. december 19. vasárnap 12:00
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI Delfinek/A - NKA Pécs Fiú/A 2021. december 19. vasárnap 13:30
Dombóvári KS/A - KASI Delfinek/A 2021. december 19. vasárnap 15:00
NKA Pécs Fiú/A - Dombóvári KS/A 2021. december 19. vasárnap 16:30
C csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/A - Kozármisleny SE/A 2021. december 19. vasárnap 09:00
Kozármisleny SE/A - GYKSE Szekszárd/B 2021. december 19. vasárnap 10:30
GYKSE Szekszárd/B - NKA Pécs Leány/A 2021. december 19. vasárnap 12:00
D csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI Delfinek/C - PVSK NKA Leány/A 2021. december 18. szombat 14:30
PVSK NKA Leány/A - KASI Delfinek/B 2021. december 18. szombat 16:00
KASI Delfinek/B - KASI Delfinek/C 2021. december 18. szombat 17:30
E csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monok SE - Gyakorlós Törpék 2021. december 18. szombat 08:30
Dombóvári KS/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 2021. december 18. szombat 10:00
F csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/B - NKA Pécs Fiú/B 2021. december 18. szombat 09:00
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 - Komló Sport 2021. december 18. szombat 10:30
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kőbányai Darazsak - Budapesti Honvéd SE/A 2021. december 18. szombat 13:30
Vasas Akadémia U11 - Kőbányai Darazsak 2021. december 18. szombat 14:50
Budapesti Honvéd SE/A - Vasas Akadémia U11 2021. december 18. szombat 16:10
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Garfield - Újpest-MT/A 2021. december 18. szombat 09:00
Újpest-MT/A - Budafoki Békák 2021. december 18. szombat 10:20
Budafoki Békák - Csata Garfield 2021. december 18. szombat 11:40
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - Római Kaszások 2021. december 19. vasárnap 09:00
Török Sasfiókák - Vasas Amazonok 2021. december 19. vasárnap 10:20
Római Kaszások - Török Sasfiókák 2021. december 19. vasárnap 11:40
D csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Vizslák - Békási/Dűlői Kaszások 2021. december 19. vasárnap 09:00
Zuglói Sasok Herman - BEAC Vizslák 2021. december 19. vasárnap 10:15
Békási/Dűlői Kaszások - Zuglói Sasok Herman 2021. december 19. vasárnap 11:30
E csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kőbányai Darázslányok - MAFC Farkasrét 2021. december 19. vasárnap 13:30
MTK Budapest - Kőbányai Darázslányok 2021. december 19. vasárnap 14:50
MAFC Farkasrét - MTK Budapest 2021. december 19. vasárnap 16:10
F csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Pannónia - Kőbányai Darazsak/Pannónia 2021. december 19. vasárnap 09:00
Kaszás Girls - Csata Pannónia 2021. december 19. vasárnap 10:15
Kőbányai Darazsak/Pannónia - Kaszás Girls 2021. december 19. vasárnap 11:30
G csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Grosics - KLKA Homoktövis 2021. december 18. szombat 13:00
Újpest-MT/B - MAFC Grosics 2021. december 18. szombat 14:15
KLKA Homoktövis - Újpest-MT/B 2021. december 18. szombat 15:30
H csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKA Benkő - Törekvés Törpillák 2021. december 18. szombat 09:15
PaSa Csillagai - KLKA Benkő 2021. december 18. szombat 10:30
Törekvés Törpillák - PaSa Csillagai 2021. december 18. szombat 11:45
I csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Bocsok - Pénzügyőr SE Párducok 2021. december 18. szombat 09:00
BEAC Kisvizslák - Ziccer Bocsok 2021. december 18. szombat 10:15
Pénzügyőr SE Párducok - BEAC Kisvizslák 2021. december 18. szombat 11:30
J csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Bolhák - Németvölgyi Bocsok 2021. december 18. szombat 13:00
KLKA Angoltagozatos - Vasas Bolhák 2021. december 18. szombat 14:15
Németvölgyi Bocsok - KLKA Angoltagozatos 2021. december 18. szombat 15:30
K csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/C - KLKA Szigeti 2021. december 19. vasárnap 13:00
BEAC Törökugrató - Újpest-MT/C 2021. december 19. vasárnap 14:15
KLKA Szigeti - BEAC Törökugrató 2021. december 19. vasárnap 15:30
L csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Kenguruk - Budapesti Honvéd SE/B 2021. december 19. vasárnap 08:30
Vasas Akadémia U10 - BLF Kenguruk 2021. december 19. vasárnap 09:45
Budapesti Honvéd SE/B - Vasas Akadémia U10 2021. december 19. vasárnap 11:00
M csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Zsiráfok - TFSE 2021. december 18. szombat 09:00
Kaszás Minik - Kéksárga Zsiráfok 2021. december 18. szombat 10:15
TFSE - Kaszás Minik 2021. december 18. szombat 11:30
N csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Bolhák - Budapesti Honvéd SE-Bakáts-Molnár 2021. december 18. szombat 09:00
Budapesti Honvéd SE-Bakáts-Molnár - KLKS Dunaalmás 2021. december 18. szombat 10:15
KLKS Dunaalmás - BLF Bolhák 2021. december 18. szombat 11:30
O csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Bolhák - SZPA-HSE 2021. december 18. szombat 13:00
SZPA-HSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia 2021. december 18. szombat 14:15
Józsefvárosi KC - Budafoki Bolhák 2021. december 18. szombat 15:30
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Józsefvárosi KC 2021. december 18. szombat 17:00
P csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSE - FKE Kőrösi 2021. december 19. vasárnap 13:00
FKE Kőrösi - TF Pingvinek 2021. december 19. vasárnap 14:15
KKS-Törpikék - HSE 2021. december 19. vasárnap 15:30
TF Pingvinek - KKS-Törpikék 2021. december 19. vasárnap 17:00

Megyei szövetségek