|
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Tigrisek - Cívis KK TK Rakéták | 2021. november 21. vasárnap | 38 - 49 | Nyíri Péter Patrik, Fülöp Ádám László |
KARCAGI SE Oroszlánkák - Cívis KK Tigrisek | 2021. november 21. vasárnap | 33 - 80 | Nyíri Péter Patrik, Szabó Gréta |
Cívis KK TK Rakéták - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2021. november 21. vasárnap | 69 - 22 | Fülöp Ádám László, Szabó Gréta |
B csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis Efrém Kenguruk - Cívis KK Fehértigrisek | 2021. november 20. szombat | 73 - 12 | Kokas Sándor Zsolt, Szabó Gréta |
Cívis KK Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. november 20. szombat | 21 - 83 | Kokas Sándor Zsolt, Szabó Gréta |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Cívis Efrém Kenguruk | 2021. november 20. szombat | 83 - 55 | Kokas Sándor Zsolt, Szabó Gréta |
C csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - ACS Wildcats Baia Mare I. | 2021. november 21. vasárnap | 42 - 46 | Rácz Bence, Pozsonyi Anna Csenge |
ACS Wildcats Baia Mare I. - Zsákoló Zsiráfok/A | 2021. november 21. vasárnap | 20 - 0 | Rácz Bence, Pozsonyi Anna Csenge |
Zsákoló Zsiráfok/A - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2021. november 21. vasárnap | 17 - 64 | Rácz Bence, Pozsonyi Anna Csenge |
D csoport | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2021. november 20. szombat | 7 - 99 | Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter |
ACS Wildcats Baia Mare II. - ACS Wildcats Baia Mare III. | 2021. november 20. szombat | 22 - 21 | Szulics Zsolt János, Szilágyi Sámuel |
- | 2021. november 20. szombat | 11:30 | Tóth Tamás Zoltán, Tömöri Péter András |
- | 2021. november 20. szombat | 12:45 | Horányi András, Szabó Zsuzsa |
E csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK - Cívis KK Kossuth Leopárdok/B | 2021. november 20. szombat | 29 - 59 | Rácz Bence, Fülöp Ádám László |
Hajdúböszörményi TE - TSK-Magiszter | 2021. november 20. szombat | 30 - 15 | Rácz Bence, Lakatos István |
Dife KK - TSK-Magiszter | 2021. november 20. szombat | 12 - 62 | Fülöp Ádám László, Lakatos István |
Cívis KK Kossuth Leopárdok/B - Hajdúböszörményi TE | 2021. november 20. szombat | 36 - 59 | Fülöp Ádám László, Lakatos István |
A csoport | DVTK Aréna (3532 Miskolc, Andrássy utca 61.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Vidrák - DVTK Akadémia/A | 2021. november 20. szombat | 66 - 42 | Lónáth László, dr. Nagy Zsombor |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Vidrák | 2021. november 20. szombat | 11 - 112 | dr. Nagy Zsombor, Bodrogi Éva |
DVTK Akadémia/A - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2021. november 20. szombat | 90 - 17 | Lónáth László, Bodrogi Éva |
B csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencs VSE - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2021. november 20. szombat | 36 - 71 | Dr. Ormay Gábor, Burján Márk |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencs VSE | 2021. november 20. szombat | 67 - 32 | Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina Enikő |
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2021. november 20. szombat | 46 - 57 | Szalontai Dorina Enikő, Burján Márk |
C csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Kossuth - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2021. november 21. vasárnap | 31 - 46 | Siska-Sándor Ivett, Bartovics Ákos |
Salgótarjáni KI - MEAFC Kossuth | 2021. november 21. vasárnap | 49 - 43 | Siska-Sándor Ivett, Szendrey Zsombor |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Salgótarjáni KI | 2021. november 21. vasárnap | 56 - 42 | Szendrey Zsombor, Bartovics Ákos |
D csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Beszterce KK Bolyky - Beszterce KK | 2021. november 20. szombat | 6 - 65 | Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Beszterce KK - DVTK Akadémia/B | 2021. november 20. szombat | 58 - 20 | Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
DVTK Akadémia/B - Beszterce KK Bolyky | 2021. november 20. szombat | 41 - 12 | Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
E csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SLÁGER KKSE/A - SLÁGER KKSE/B | 2021. november 20. szombat | 9 - 40 | Vaszi Ádám, Bilkay Hanna |
Salgó Basket Szécsény - Egri Kék Oroszlánok | 2021. november 20. szombat | 13 - 58 | Vaszi Ádám, Bilkay Hanna |
Salgó Basket Szécsény - SLÁGER KKSE/A | 2021. november 20. szombat | 23 - 7 | Molnár Zoltán, Gombos Dorka |
Egri Kék Oroszlánok - SLÁGER KKSE/B | 2021. november 20. szombat | 48 - 15 | Molnár Zoltán, Gombos Dorka |
A csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bodrogi Bau Vásárhelyi Vikingek - SZEDEÁK Aranysakálok | 2021. november 20. szombat | 0 - 2 | Bartucz Csaba, Liszkai Dávid |
SZEDEÁK Aranysakálok - Szolnoki Bikák | 2021. november 20. szombat | 2 - 0 | Liszkai Dávid, Bartucz Csaba |
Szolnoki Bikák - Bodrogi Bau Vásárhelyi Vikingek | 2021. november 20. szombat | 0 - 0 | Bartucz Csaba, Liszkai Dávid |
B csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas/A - Tiszaparti Tigrisek | 2021. november 20. szombat | 86 - 18 | Czékmán Csaba, Boros Eszter |
Tiszaparti Tigrisek - Bodrogi Bau Vásárhelyi Farkasok | 2021. november 20. szombat | 13 - 48 | Czékmán Csaba, Gedra János |
Bodrogi Bau Vásárhelyi Farkasok - Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas/A | 2021. november 20. szombat | 29 - 87 | Boros Eszter, Gedra János |
C csoport | Tiszavirág Aréna (5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány 9735/2. hrsz.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Kenguruk - Lehel Kosársuli U11 | 2021. november 20. szombat | 31 - 45 | Rideg László, Kovács Karina Erzsébet |
Lehel Kosársuli U11 - CSC MOSNITA fiú | 2021. november 20. szombat | 16 - 70 | Rideg László, Terjéki András |
CSC MOSNITA fiú - Szolnoki Kenguruk | 2021. november 20. szombat | 55 - 30 | Terjéki András, Kovács Karina Erzsébet |
D csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Kisgladiátorok - Mezőberényi KK Leány | 2021. november 20. szombat | 27 - 51 | PAPY ZSOLT, Perák Denis |
Mezőberényi KK Leány - Szandai Farkasok | 2021. november 20. szombat | 2 - 0 | Perák Denis, PAPY ZSOLT |
Szandai Farkasok - Békési Kisgladiátorok | 2021. november 20. szombat | 0 - 2 | PAPY ZSOLT, Perák Denis |
E csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Pindúrok - Mezőberényi KK Vegyes | 2021. november 17. szerda | 21 - 57 | Gyenge Gábor, Terjéki András |
Mezőberényi KK Vegyes - Szeged KE - Vadmacskák | 2021. november 17. szerda | 52 - 31 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
Szeged KE - Vadmacskák - Szolnoki Pindúrok | 2021. november 17. szerda | 29 - 24 | Gyenge Gábor, Fenyvesi Zénó |
F csoport | Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szeged KE - Hópárducok - Szeged KE - Rókusi Mókusok | 2021. november 21. vasárnap | 47 - 19 | Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
Rákóczifalvai Párducok - Szeged KE - Hópárducok | 2021. november 21. vasárnap | 0 - 20 | Dr. Kozma Gábor, Gedra János |
Szeged KE - Rókusi Mókusok - Rákóczifalvai Párducok | 2021. november 21. vasárnap | 20 - 0 | Boros Eszter, Gedra János |
G csoport | Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula Szent István út 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyulasport Nonprofit Kft. - Bodrogi Bau Vásárhelyi Párducok | 2021. november 21. vasárnap | 39 - 18 | Kátay Csaba András, Szabó Krisztina |
Békéscsabai KK/A - Szentesi KK | 2021. november 21. vasárnap | 69 - 1 | Szabó Krisztina, Kátay Csaba András |
Bodrogi Bau Vásárhelyi Párducok - Szentesi KK | 2021. november 21. vasárnap | 44 - 3 | Kátay Csaba András, Szabó Krisztina |
Gyulasport Nonprofit Kft. - Békéscsabai KK/A | 2021. november 21. vasárnap | 24 - 34 | Szabó Krisztina, Kátay Csaba András |
H csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Ezüstrókák - SZEDEÁK Karolina | 2021. november 20. szombat | 2 - 0 | Dr. Kozma Gábor, Dr. Bodnár Gábor |
SZEDEÁK Karolina - SZEDEÁK Kiscsikók | 2021. november 20. szombat | 0 - 2 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
SZEDEÁK Kiscsikók - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2021. november 20. szombat | 23 - 48 | Tóth Tamás, Dr. Bodnár Gábor |
A csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Kenguruk - MVM-OSE Simbák | 2021. november 20. szombat | 37 - 109 | Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
MVM-OSE Simbák - Soproni SI Bivalyok | 2021. november 20. szombat | 60 - 67 | Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Soproni SI Bivalyok - Győri KC Kenguruk | 2021. november 20. szombat | 71 - 39 | Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
B csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek/A - Csípős Darazsak | 2021. november 20. szombat | 56 - 29 | Wischy Péter, Szlávik Bence |
Tatai SE Aprók - Soproni Tigrisek/A | 2021. november 20. szombat | 17 - 101 | Hernicz Balazs, Wischy Péter |
Csípős Darazsak - Tatai SE Aprók | 2021. november 20. szombat | 52 - 31 | Hernicz Balazs, Szlávik Bence |
C csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Villámló Tigrisek/A - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2021. november 21. vasárnap | 2 - 0 | Erős Florentina, Bakó László Ferenc |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Hunyadis Darazsak | 2021. november 21. vasárnap | 0 - 0 | Erős Florentina, Bakó László Ferenc |
Hunyadis Darazsak - Villámló Tigrisek/A | 2021. november 21. vasárnap | 0 - 2 | Erős Florentina, Bakó László Ferenc |
D csoport | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szorgos Darazsak - Győri KC Vizslák | 2021. november 20. szombat | 0 - 2 | Erős Florentina, Tamás Anna |
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - Szorgos Darazsak | 2021. november 20. szombat | 2 - 0 | Erős Florentina, Tamás Anna |
Győri KC Vizslák - Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2021. november 20. szombat | 22 - 66 | Erős Florentina, Tamás Anna |
E csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek Fenyő tér - Harcos Darazsak | 2021. november 20. szombat | 0 - 20 | Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston |
Soproni SI Lackneros Bivalyok - Soproni Tigrisek Fenyő tér | 2021. november 20. szombat | 20 - 0 | Herczeg Ágoston, Söveges Tamás |
Harcos Darazsak - Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2021. november 20. szombat | 24 - 45 | Rokob Krisztián, Söveges Tamás |
F csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Deákos Bivalyok - Feketés Darazsak | 2021. november 20. szombat | 0 - 2 | Nagy Péter, Bakó László Ferenc |
Feketés Darazsak - Vad Darazsak | 2021. november 20. szombat | 41 - 6 | Nagy Péter, Bakó László Ferenc |
Vad Darazsak - Soproni SI Deákos Bivalyok | 2021. november 20. szombat | 2 - 0 | Nagy Péter, Bakó László Ferenc |
G csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE TKC U11 - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2021. november 21. vasárnap | 2 - 0 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
Soproni SI Bivalykölykök - MVM-OSE TKC U11 | 2021. november 21. vasárnap | 25 - 97 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok - Soproni SI Bivalykölykök | 2021. november 21. vasárnap | 0 - 2 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA - Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. november 28. vasárnap | 83 - 49 | Antoni Márk Ágoston, Németh Balázs |
Körmendi Törpördögök/A - RICSILLA | 2021. november 28. vasárnap | 40 - 95 | Antoni Márk Ágoston, Németh Balázs |
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök/A | 2021. november 28. vasárnap | 55 - 63 | Antoni Márk Ágoston, Németh Balázs |
B csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hévíz SK I. - Ifjú Sólyomfiókák | 2021. november 20. szombat | 25 - 52 | Schneider Bertold Antal, Novák Marcell |
Zalaegerszegi KTE - Hévíz SK I. | 2021. november 20. szombat | 53 - 36 | Schneider Bertold Antal, Novák Marcell |
Ifjú Sólyomfiókák - Zalaegerszegi KTE | 2021. november 20. szombat | 73 - 29 | Schneider Bertold Antal, Novák Marcell |
C csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Rakéták - Zalakarosi Fókák | 2021. november 20. szombat | 92 - 22 | Kocsis Tamás, Imre Márk |
Kanizsai Mókusok - Tapolcai Rakéták | 2021. november 20. szombat | 28 - 76 | Kocsis Tamás, Imre Márk |
Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok | 2021. november 20. szombat | 30 - 45 | Kocsis Tamás, Imre Márk |
D csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsa Kosárlabda Klub - Tapolcai Lepkék | 2021. november 20. szombat | 35 - 32 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Szombathelyi SI - Tapolcai Minimanók | 2021. november 20. szombat | 44 - 61 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Kanizsa Kosárlabda Klub - Szombathelyi SI | 2021. november 20. szombat | 19 - 49 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Tapolcai Lepkék - Tapolcai Minimanók | 2021. november 20. szombat | 23 - 69 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
A csoport | PTK-PVK Szekszárd (7100 Szekszárd, Rákóczi utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GYKSE Szekszárd/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2021. november 21. vasárnap | 66 - 40 | Kovács Kincső, Lipovszky Fanni |
KASI Delfinek/A - GYKSE Szekszárd/A | 2021. november 21. vasárnap | 48 - 57 | Kovács Kincső, Liszkai Rebeka |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - KASI Delfinek/A | 2021. november 21. vasárnap | 57 - 55 | Liszkai Rebeka, Finta Zétény |
B csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - NKA Pécs Leány/A | 2021. november 20. szombat | 132 - 29 | Barics Bálint, Peti Zsófia |
NKA Pécs Leány/A - Dombóvári KS/A | 2021. november 20. szombat | 41 - 84 | Barics Bálint, Peti Zsófia |
Dombóvári KS/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2021. november 20. szombat | 32 - 113 | Barics Bálint, Peti Zsófia |
C csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Fiú/A - PVSK NKA Leány/A | 2021. november 21. vasárnap | 78 - 10 | Lenger Levente, Barics Bálint |
PVSK NKA Leány/A - GYKSE Szekszárd/B | 2021. november 21. vasárnap | 31 - 71 | Lenger Levente, Ignácz Kristóf |
GYKSE Szekszárd/B - NKA Pécs Fiú/A | 2021. november 21. vasárnap | 31 - 71 | Ignácz Kristóf, Barics Bálint |
D csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI Delfinek/C - Kozármisleny SE/A | 2021. november 28. vasárnap | 25 - 63 | Szántó Dénes, Bencs Vivien |
Kozármisleny SE/A - Monok SE | 2021. november 28. vasárnap | 63 - 34 | Szántó Dénes, Tolnai Gergő |
Monok SE - KASI Delfinek/C | 2021. november 28. vasárnap | 16 - 42 | Tolnai Gergő, Bencs Vivien |
E csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI Delfinek/B - Gyakorlós Törpék | 2021. november 20. szombat | 61 - 38 | Koncsek Balázs, Horváth Dorina |
Dombóvári KS/B - KASI Delfinek/B | 2021. november 20. szombat | 65 - 79 | Koncsek Balázs, Bencs Vivien |
Gyakorlós Törpék - Dombóvári KS/B | 2021. november 20. szombat | 35 - 67 | Koncsek Balázs, Ivók Milán Larion |
F csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 - NKA Pécs Leány/B | 2021. november 21. vasárnap | 25 - 66 | Mándity Mirna, Peti Zsófia |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | 2021. november 21. vasárnap | 57 - 34 | Mándity Marko, Mándity Mirna |
NKA Pécs Leány/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2021. november 21. vasárnap | 38 - 47 | Mándity Marko, Peti Zsófia |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KECSKEMÉTI KA JIMMY - Bajai Bácska FKE | 2021. november 20. szombat | 80 - 38 | Tóth Mihály, Baukó Ferenc |
Kecskeméti KA Amazonok - KECSKEMÉTI KA JIMMY | 2021. november 20. szombat | 43 - 51 | Tóth Mihály, Baukó Ferenc |
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Amazonok | 2021. november 20. szombat | 54 - 51 | Tóth Mihály, Baukó Ferenc |
B csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Mitugrász | 2021. november 21. vasárnap | 39 - 38 | Velkey István, Kovács István |
Bajai NKK/A - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2021. november 21. vasárnap | 62 - 27 | Velkey István, Kovács István |
Kecskeméti KA Mitugrász - Bajai NKK/A | 2021. november 21. vasárnap | 45 - 64 | Velkey István, Kovács István |
C csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI József A. Iskola - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2021. november 20. szombat | 60 - 33 | Farkas Dominik, Pettner Hanna |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Nagykőrösi Sólymok/A | 2021. november 20. szombat | 49 - 93 | Farkas Dominik, Könyves Teréz Ráhel |
Nagykőrösi Sólymok/A - FTSI József A. Iskola | 2021. november 20. szombat | 74 - 40 | Könyves Teréz Ráhel, Pettner Hanna |
D csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE - FTSI Platán Iskola | 2021. november 21. vasárnap | 85 - 27 | Csoma Martin, Kocsis Attila |
MNÁMK Rakéták - Pityke KSE | 2021. november 21. vasárnap | 10:15 | Fehér Ádám, Csoma Martin |
FTSI Platán Iskola - MNÁMK Rakéták | 2021. november 21. vasárnap | 11:30 | Fehér Ádám, Kocsis Attila |
E csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kécskei Vidrák - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2021. november 20. szombat | 6 - 136 | Kovács Máté László, Varga Sára |
MIKLÓSI KÉKRÓKÁK KE - Kécskei Vidrák | 2021. november 20. szombat | 14:00 | |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - MIKLÓSI KÉKRÓKÁK KE | 2021. november 20. szombat | 15:15 |
F csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Constantinum - Kecskeméti KA Villámok | 2021. november 20. szombat | 17 - 86 | Fehér Ádám, Kocsis Attila |
Kecskeméti KA Villámok - Gerje-CEKK | 2021. november 20. szombat | 81 - 34 | Fehér Ádám, Kocsis Attila |
Gerje-CEKK - FTSI Constantinum | 2021. november 20. szombat | 40 - 54 | Fehér Ádám, Kocsis Attila |
G csoport | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme (6044 Kecskemét, Iskola utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KC Hetény - Kecskeméti KC Mátyás | 2021. november 21. vasárnap | 20 - 43 | Gelányi Dániel, Horváth Alexandra |
Kecskeméti KC Méntelek - Kecskeméti KC Hetény | 2021. november 21. vasárnap | 10:15 | |
Kecskeméti KC Mátyás - Kecskeméti KC Méntelek | 2021. november 21. vasárnap | 11:30 |
A csoport | Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok/A - DKKA Ugrómókusok | 2021. november 20. szombat | 61 - 34 | Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF |
DKKA Ugrómókusok - Alba Fehérvár Cápák | 2021. november 20. szombat | 19 - 99 | Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF |
Alba Fehérvár Cápák - Dunaújvárosi Sárkányok/A | 2021. november 20. szombat | 51 - 49 | Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF |
B csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE U11 Farkasok - DKKA Darazsak | 2021. november 20. szombat | 40 - 43 | Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós |
DKKA Darazsak - DKKA Ördögök | 2021. november 20. szombat | 50 - 27 | Tóth Bence, Poór Tamás |
DKKA Ördögök - VUKE U11 Farkasok | 2021. november 20. szombat | 43 - 22 | Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós |
C csoport | Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Balatonfüred - Fűzfői AK | 2021. november 20. szombat | 10:00 | |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Balatonfüred | 2021. november 20. szombat | 110 - 22 | Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián |
Fűzfői AK - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok | 2021. november 20. szombat | 12:30 |
D csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Oroszlánok - DKKA Vezérek | 2021. november 21. vasárnap | 19 - 78 | Nagy-Pál Petra, Tóth Bence |
AF-Velencei Vadkacsák - AF-Tatabányai Medvék | 2021. november 21. vasárnap | 83 - 21 | Nagy-Pál Petra, Poór Tamás |
Alba Fehérvár Oroszlánok - AF-Tatabányai Medvék | 2021. november 21. vasárnap | 38 - 31 | Tóth Bence, Poór Tamás |
DKKA Vezérek - AF-Velencei Vadkacsák | 2021. november 21. vasárnap | 65 - 39 | Nagy-Pál Petra, Tóth Bence |
E csoport | Nepomuki Szent János Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre út 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalota Gepárdok - Ajka | 2021. november 20. szombat | 0 - 2 | Mónus Péter, Majkó Ádám |
Marcali Szürkefarkasok/A - Dunavecsei Sárkányok | 2021. november 20. szombat | 2 - 0 | Mónus Péter, Molnár Krisztián |
Várpalota Gepárdok - Dunavecsei Sárkányok | 2021. november 20. szombat | 0 - 0 | Majkó Ádám, Molnár Krisztián |
Ajka - Marcali Szürkefarkasok/A | 2021. november 20. szombat | 26 - 41 | Majkó Ádám, Molnár Krisztián |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U11 - Csata Garfield | 2021. november 21. vasárnap | 2 - 0 | |
Kőbányai Darazsak - Vasas Akadémia U11 | 2021. november 21. vasárnap | 75 - 58 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Csata Garfield - Kőbányai Darazsak | 2021. november 21. vasárnap | 0 - 2 |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd SE/A - Budafoki Békák | 2021. november 21. vasárnap | 78 - 45 | Németh Fanni, Borsos Balázs |
Vasas Amazonok - Budapesti Honvéd SE/A | 2021. november 21. vasárnap | 39 - 72 | Horváth Brúnó József, Waigand Ágoston |
Budafoki Békák - Vasas Amazonok | 2021. november 21. vasárnap | 51 - 50 | Horváth Brúnó József, Waigand Ágoston |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Vizslák - Török Sasfiókák | 2021. november 20. szombat | 56 - 71 | Kovács Róbert Márió, Waigand Ágoston |
Újpest-MT/A - BEAC Vizslák | 2021. november 20. szombat | 60 - 41 | Hőgerl Bence, Horváth Brúnó József |
Török Sasfiókák - Újpest-MT/A | 2021. november 20. szombat | 50 - 77 | Hőgerl Bence, Horváth Brúnó József |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Római Kaszások - Zuglói Sasok Herman | 2021. november 20. szombat | 66 - 45 | Horváth Brúnó József, Nagy Joel |
Kőbányai Darázslányok - Római Kaszások | 2021. november 20. szombat | 27 - 57 | Horváth Brúnó József, Nagy Joel |
Zuglói Sasok Herman - Kőbányai Darázslányok | 2021. november 20. szombat | 91 - 18 | Kovács Róbert Márió, Waigand Ágoston |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Pannónia - MTK Budapest | 2021. november 20. szombat | 41 - 46 | Bujtor Péter, Tóth Olivér |
Békási/Dűlői Kaszások - Csata Pannónia | 2021. november 20. szombat | 72 - 30 | Marjai Réka, Borsos Balázs |
MTK Budapest - Békási/Dűlői Kaszások | 2021. november 20. szombat | 17 - 66 | Marjai Réka, Borsos Balázs |
F csoport | Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszás Girls - MAFC Farkasrét | 2021. november 21. vasárnap | 33 - 79 | Bárány Levente, Vigh Balázs |
MAFC Farkasrét - MAFC Grosics | 2021. november 21. vasárnap | 2 - 0 | |
MAFC Grosics - Kaszás Girls | 2021. november 21. vasárnap | 0 - 2 |
G csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Pannónia - Újpest-MT/B | 2021. november 21. vasárnap | 42 - 40 | Mészáros Nándor Lajos, Brunner Brúnó |
KLKA Benkő - Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2021. november 21. vasárnap | 25 - 64 | Mészáros Nándor Lajos, Brunner Brúnó |
Újpest-MT/B - KLKA Benkő | 2021. november 21. vasárnap | 73 - 16 | Tahin András, Szabó István |
H csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Bocsok - PaSa Csillagai | 2021. november 20. szombat | 17 - 59 | Gere Kálmán Richárd, Brunner Brúnó |
KLKA Homoktövis - Ziccer Bocsok | 2021. november 20. szombat | 107 - 13 | Szabó István, Brunner Brúnó |
PaSa Csillagai - KLKA Homoktövis | 2021. november 20. szombat | 33 - 52 | Szabó István, Vigh Balázs |
I csoport | Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Bolhák - Törekvés Törpillák | 2021. november 21. vasárnap | 0 - 2 | |
BEAC Kisvizslák - Vasas Bolhák | 2021. november 21. vasárnap | 2 - 0 | |
Törekvés Törpillák - BEAC Kisvizslák | 2021. november 21. vasárnap | 54 - 29 | Bárány Levente, Vigh Balázs |
J csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Angoltagozatos - Pénzügyőr SE Párducok | 2021. november 20. szombat | 36 - 39 | Korompai Zsolt László, Hőgerl Bence |
Újpest-MT/C - KLKA Angoltagozatos | 2021. november 20. szombat | 34 - 44 | Korompai Zsolt László, Hőgerl Bence |
Pénzügyőr SE Párducok - Újpest-MT/C | 2021. november 20. szombat | 43 - 42 | Gere Kálmán Richárd, Brunner Brúnó |
K csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Törökugrató - Kéksárga Zsiráfok | 2021. november 20. szombat | 2 - 0 | |
Németvölgyi Bocsok - BEAC Törökugrató | 2021. november 20. szombat | 102 - 14 | Marjai Réka, Borsos Balázs |
Kéksárga Zsiráfok - Németvölgyi Bocsok | 2021. november 20. szombat | 0 - 2 |
L csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Szigeti - SZPA-HSE | 2021. november 21. vasárnap | 20 - 0 | Tahin András, Szabó István |
SZPA-HSE - TFSE | 2021. november 21. vasárnap | 0 - 0 | |
TFSE - KLKA Szigeti | 2021. november 21. vasárnap | 0 - 2 |
A csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilis Basket - Gödi Gödények | 2021. november 21. vasárnap | 31 - 83 | Molnár Tamás, Horváth Emese Kata |
BKG PRIMA AKADÉMIA U11/V - Pilis Basket | 2021. november 21. vasárnap | 71 - 45 | Molnár Tamás, Horváth Emese Kata |
Gödi Gödények - BKG PRIMA AKADÉMIA U11/V | 2021. november 21. vasárnap | 87 - 43 | Liktor Viktor, Belák Dorka |
B csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - BKG-Veresegyház | 2021. november 21. vasárnap | 20 - 0 | Liktor Viktor, Belák Dorka |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Vasas Áldás Basket | 2021. november 21. vasárnap | 10 - 125 | Liktor Viktor, Belák Dorka |
BKG-Veresegyház - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2021. november 21. vasárnap | 0 - 20 | Liktor Viktor, Belák Dorka |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői SK - Viadukt SE | 2021. november 21. vasárnap | 72 - 27 | Magda János József, Zakár Adrienn |
DMTK/A - Gödöllői SK | 2021. november 21. vasárnap | 64 - 28 | Magda János József, Zakár Adrienn |
Viadukt SE - DMTK/A | 2021. november 21. vasárnap | 59 - 61 | Magda János József, Zakár Adrienn |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KVSE U11 - BSC Telki | 2021. november 20. szombat | 11 - 99 | Agócs Gábor Mihály, Miklósi László |
DMTK/B - KVSE U11 | 2021. november 20. szombat | 0 - 20 | Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin |
BSC Telki - DMTK/B | 2021. november 20. szombat | 20 - 0 | Miklósi László, Paulik Benjámin |
E csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Herceghalmi Tigrisek - Pátyi SE | 2021. november 20. szombat | 107 - 9 | Szundy Gábor, Liktor Viktor |
ICT Pilots - BSC Farkasrét | 2021. november 20. szombat | 48 - 50 | Szundy Gábor, Nagy Dániel Zoltán |
Pátyi SE - ICT Pilots | 2021. november 20. szombat | 20 - 45 | Liktor Viktor, Nagy Dániel Zoltán |
Herceghalmi Tigrisek - BSC Farkasrét | 2021. november 20. szombat | 92 - 22 | Szundy Gábor, Liktor Viktor |
F csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CKE U11 - Diósdi Sasok KE | 2021. november 21. vasárnap | 9 - 114 | Miklósi László, Szablár Dorina |
BSC Budakeszi - RADOBASKET | 2021. november 21. vasárnap | 2 - 0 | Miklósi László, Szablár Dorina |
Diósdi Sasok KE - BSC Budakeszi | 2021. november 21. vasárnap | 97 - 40 | Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente |
CKE U11 - RADOBASKET | 2021. november 21. vasárnap | 2 - 0 | Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente |