|
4. forduló | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Kanizsa DKK | 2020. december 19. szombat | 49 - 91 | Märcz Péter, Mándity Mirna |
NKA Pécs u13 - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. december 21. hétfő | 71 - 49 | dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor |
NKA Pécs u13 - Kanizsa DKK | 2021. január 13. szerda | 50 - 91 | Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia/B | Egyeztetés alatt szerda |
A csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/B - Félegyházi TSI | 2021. január 9. szombat | 36 - 57 | Hajagos-Kiss Hedvig, Nagy Joel |
Félegyházi TSI - Szolnoki Sportcentrum/B | 2021. január 9. szombat | 73 - 53 | Nagy Joel, Pelikán Dóra |
Szolnoki Sportcentrum/B - Kecskeméti KA/B | 2021. január 9. szombat | 55 - 53 | Hajagos-Kiss Hedvig, Pelikán Dóra |
A csoport | Generali Aréna (3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - DVTK Akadémia/C | 2021. január 10. vasárnap | 114 - 17 | Bene Szilárd Csaba, Dr. Ormay Gábor |
Nyíregyházi Kosársuli/A - DVTK-ÉLKSK Z | 2021. január 10. vasárnap | 80 - 42 | Bene Szilárd Csaba, Sztankovics Attila |
DVTK Akadémia/C - DVTK-ÉLKSK Z | 2021. január 10. vasárnap | 68 - 64 | Dr. Ormay Gábor, Sztankovics Attila |
DVTK Akadémia/B - Nyíregyházi Kosársuli/A | 2021. január 10. vasárnap | 13:00 | Dr. Ormay Gábor, Sztankovics Attila |
DVTK Akadémia/B - DVTK-ÉLKSK Z | 2021. január 10. vasárnap | 13:00 | Dr. Ormay Gábor, Sztankovics Attila |
DVTK Akadémia/C - Nyíregyházi Kosársuli/A | 2021. január 10. vasárnap | 13:00 | Dr. Ormay Gábor, Sztankovics Attila |
DVTK Akadémia/B - Nyíregyházi Kosársuli/A | 2021. január 10. vasárnap | 86 - 44 | Bene Szilárd Csaba, Dr. Ormay Gábor |
DVTK Akadémia/B - DVTK-ÉLKSK Z | 2021. január 10. vasárnap | 15:00 | Bene Szilárd Csaba, Dr. Ormay Gábor |
DVTK Akadémia/C - Nyíregyházi Kosársuli/A | 2021. január 10. vasárnap | 15:00 | Bene Szilárd Csaba, Dr. Ormay Gábor |
DVTK Akadémia/C - DVTK-ÉLKSK Z | 2021. január 10. vasárnap | 15:00 | Bene Szilárd Csaba, Dr. Ormay Gábor |
B csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK E - Nyíregyházi Kosársuli/C | 2021. január 10. vasárnap | 166 - 12 | Tóth Tamás Zoltán, Horányi András |
Újfehértói Sportklub - Nyíregyházi Kosársuli/B | 2021. január 10. vasárnap | 101 - 9 | Molnár Péter Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
DVTK-ÉLKSK E - Nyíregyházi Kosársuli/B | 2021. január 10. vasárnap | 12:00 | Tóth Tamás Zoltán, Molnár Péter Zoltán |
Nyíregyházi Kosársuli/C - Újfehértói Sportklub | 2021. január 10. vasárnap | 12:00 | Tóth Tamás Zoltán, Molnár Péter Zoltán |
Nyíregyházi Kosársuli/C - Nyíregyházi Kosársuli/B | 2021. január 10. vasárnap | 44 - 22 | Tóth Tamás Zoltán, Molnár Péter Zoltán |
DVTK-ÉLKSK E - Újfehértói Sportklub | 2021. január 10. vasárnap | 131 - 29 | Nyíri Péter Patrik, Páll Vivien Zsanett |
DVTK-ÉLKSK E - Nyíregyházi Kosársuli/B | 2021. január 10. vasárnap | 12:00 | Nyíri Péter Patrik, Páll Vivien Zsanett |
Nyíregyházi Kosársuli/C - Újfehértói Sportklub | 2021. január 10. vasárnap | 12:00 | Nyíri Péter Patrik, Páll Vivien Zsanett |
Nyíregyházi Kosársuli/C - Nyíregyházi Kosársuli/B | 2021. január 10. vasárnap | 12:00 | Nyíri Péter Patrik, Páll Vivien Zsanett |
DVTK-ÉLKSK E - Újfehértói Sportklub | 2021. január 10. vasárnap | 12:00 | Tóth Tamás Zoltán, Molnár Péter Zoltán |
A csoport | Szécheny Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Széchenyi KA - Dávid Kornél KA/B | 2021. január 9. szombat | 2 - 0 | Bakó László Ferenc, Tamás Anna |
Szombathelyi SI - Sportdarázs/A | 2021. január 9. szombat | 87 - 43 | Nagy Péter, Tamás Anna |
Széchenyi KA - Szombathelyi SI | 2021. január 9. szombat | 15:00 | Tamás Pálma, Bakó László Ferenc |
Széchenyi KA - Sportdarázs/A | 2021. január 9. szombat | 15:00 | Tamás Pálma, Bakó László Ferenc |
Dávid Kornél KA/B - Szombathelyi SI | 2021. január 9. szombat | 15:00 | Tamás Pálma, Bakó László Ferenc |
Dávid Kornél KA/B - Sportdarázs/A | 2021. január 9. szombat | 0 - 2 | Tamás Pálma, Bakó László Ferenc |
Dávid Kornél KA/B - Sportdarázs/A | 2021. január 9. szombat | 17:00 | Tamás Pálma, Nagy Péter |
Széchenyi KA - Szombathelyi SI | 2021. január 9. szombat | 86 - 61 | Tamás Pálma, Nagy Péter |
Széchenyi KA - Sportdarázs/A | 2021. január 9. szombat | 17:00 | Tamás Pálma, Nagy Péter |
Dávid Kornél KA/B - Szombathelyi SI | 2021. január 9. szombat | 17:00 | Tamás Pálma, Nagy Péter |
B csoport | Városi Sportcsarnok (8790 Zalaszentgrót Kossuth Lajos u. 11) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA - Zalaegerszegi KTE | 2021. január 9. szombat | 105 - 61 | Földesi Ádám, Kocsis Tamás |
Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Párducok | Egyeztetés alatt szerda | ||
Tapolcai Párducok - RICSILLA | Egyeztetés alatt szerda |
C csoport | Szécheny Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Amazonok - Sportdarázs/B | 2021. január 10. vasárnap | 118 - 33 | Nagy Péter, Bakó László Ferenc |
Sportdarázs/B - Széchenyi KA/B | 2021. január 10. vasárnap | 13 - 67 | Nagy Péter, Tamás Anna |
Széchenyi KA/B - OSE Amazonok | 2021. január 10. vasárnap | 53 - 89 | Tamás Pálma, Bakó László Ferenc |
D csoport | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalotai Gepárdok - VUKE-Veszprém | 2021. január 9. szombat | 0 - 0 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
VUKE-Veszprém - OSE TKC U14 | 2021. január 9. szombat | 0 - 2 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
OSE TKC U14 - Várpalotai Gepárdok | 2021. január 9. szombat | 2 - 0 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
A csoport | Kaszások Sportcsarnok (1037 Budapest Rádl árok utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC - Újbuda KA/B - Kaszások Akadémia/B | 2021. január 9. szombat | 109 - 18 | Paulus Bence Máté, Kiss Bálint |
MTK Budapest - Radobasket | 2021. január 9. szombat | 49 - 64 | Paulus Bence Máté, Kiss Bálint |
BEAC - Újbuda KA/B - MTK Budapest | 2021. január 9. szombat | 13:00 | Stáber Alex Bence, Mészáros Nándor Lajos |
BEAC - Újbuda KA/B - Radobasket | 2021. január 9. szombat | 13:00 | Stáber Alex Bence, Mészáros Nándor Lajos |
Kaszások Akadémia/B - MTK Budapest | 2021. január 9. szombat | 0 - 2 | Stáber Alex Bence, Mészáros Nándor Lajos |
Kaszások Akadémia/B - Radobasket | 2021. január 9. szombat | 13:00 | Stáber Alex Bence, Mészáros Nándor Lajos |
BEAC - Újbuda KA/B - MTK Budapest | 2021. január 9. szombat | 15:00 | Stáber Alex Bence, Mészáros Nándor Lajos |
BEAC - Újbuda KA/B - Radobasket | 2021. január 9. szombat | 97 - 29 | Stáber Alex Bence, Mészáros Nándor Lajos |
Kaszások Akadémia/B - MTK Budapest | 2021. január 9. szombat | 15:00 | Stáber Alex Bence, Mészáros Nándor Lajos |
Kaszások Akadémia/B - Radobasket | 2021. január 9. szombat | 15:00 | Stáber Alex Bence, Mészáros Nándor Lajos |
B csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC - Újbuda KA/C - DMTK | 2021. január 10. vasárnap | 46 - 43 | Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt |
DMTK - Török Flóris-Törekvés SE/B | 2021. január 10. vasárnap | 45 - 70 | Koncsag Csaba, Török Béla |
Török Flóris-Törekvés SE/B - BEAC - Újbuda KA/C | 2021. január 10. vasárnap | 79 - 63 | Török Béla, Ürögi Zsolt |
C csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kiss Lenke KA/B - Pilis Basket | 2021. január 16. szombat | 2 - 0 | Agócs Gábor Mihály, Iski Zsolt István |
Pilis Basket - Gödi SE | 2021. január 16. szombat | 0 - 0 | Iski Zsolt István, Porkoláb Mercédesz Anett |
Gödi SE - Kiss Lenke KA/B | 2021. január 16. szombat | 0 - 2 | Agócs Gábor Mihály, Porkoláb Mercédesz Anett |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA Akadémia - SZPA-HSE | 2021. január 17. vasárnap | 20 - 0 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
SZPA-HSE - BSC | 2021. január 17. vasárnap | 0 - 20 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
BSC - BKG PRIMA Akadémia | 2021. január 17. vasárnap | 2 - 0 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
|