Fiú Kadett - 2020/2021
Szakaszok
A csoport
A csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szombathelyi SI KA/A - Vásárhelyi Kosársuli/A 2020. szeptember 12. szombat 83 - 35 Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika
Lehel Kosársuli - Beszterce KK 2020. szeptember 12. szombat 67 - 43 Utasi Balázs, Tóth Tamás
Beszterce KK - Szombathelyi SI KA/A 2020. szeptember 12. szombat 45 - 94 Utasi Balázs, Tóth Tamás
Lehel Kosársuli - Vásárhelyi Kosársuli/A 2020. szeptember 12. szombat 72 - 71 Czékmán Csaba, Dr. Kozma Gábor
Vásárhelyi Kosársuli/A - Beszterce KK 2020. szeptember 13. vasárnap 53 - 38 Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika
Szombathelyi SI KA/A - Lehel Kosársuli 2020. szeptember 13. vasárnap 86 - 51 Utasi Balázs, Tóth Tamás
B csoport
B csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Aligators - Vasas Akadémia/B 2020. szeptember 12. szombat 75 - 72 Minár László Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
Budafoki KK - Kiss Lenke KA/A 2020. szeptember 12. szombat 50 - 78 Minár László Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
Budafoki KK - Dávid Kornél KA Aligators 2020. szeptember 12. szombat 53 - 104 Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN
Kiss Lenke KA/A - Vasas Akadémia/B 2020. szeptember 12. szombat 55 - 107 Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN
Vasas Akadémia/B - Budafoki KK 2020. szeptember 13. vasárnap 95 - 31 Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis
Dávid Kornél KA Aligators - Kiss Lenke KA/A 2020. szeptember 13. vasárnap 108 - 48 Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis
C csoport
C csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/A - Soproni Sportiskola KA/B 2020. szeptember 12. szombat 81 - 33 Polyák Máté, Dr. Popgyákunik Balázs
MEAFC/A - Alba Fehérvár/A 2020. szeptember 12. szombat 68 - 55 Polyák Máté, Dr. Popgyákunik Balázs
Alba Fehérvár/A - MAFC/A 2020. szeptember 12. szombat 51 - 92 Polyák Máté, Dr. Popgyákunik Balázs
MEAFC/A - Soproni Sportiskola KA/B 2020. szeptember 12. szombat 84 - 61 Kiss Márton Balázs, Nagy Bernát
Soproni Sportiskola KA/B - Alba Fehérvár/A 2020. szeptember 13. vasárnap 66 - 81 DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi
MAFC/A - MEAFC/A 2020. szeptember 13. vasárnap 71 - 38 DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi
D csoport
D csoport British International School (1037 Budapest Kiscelli köz 17)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki KA/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2020. szeptember 19. szombat 94 - 49 Tatár Domonkos, Vigh Balázs
Egri VSI KOK - Budapesti Bikák A 2020. szeptember 19. szombat 74 - 36 Belák Zoltán, Novák Bence
Budapesti Bikák A - Szolnoki KA/A 2020. szeptember 19. szombat 19 - 111 Belák Zoltán, Tatár Domonkos
Egri VSI KOK - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2020. szeptember 19. szombat 53 - 57 Novák Bence, Vigh Balázs
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Budapesti Bikák A 2020. szeptember 20. vasárnap 90 - 55 Novák Bence, Tatár Domonkos
Szolnoki KA/A - Egri VSI KOK 2020. szeptember 20. vasárnap 82 - 40 Belák Zoltán, Vigh Balázs
E csoport
E csoport Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola KA/A - Kecskeméti KA/B 2020. szeptember 12. szombat 105 - 63 Kapusi Gábor, Buzai Patrik
Kaposvári SI - DMTK 2020. szeptember 12. szombat 105 - 34 Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor
DMTK - Soproni Sportiskola KA/A 2020. szeptember 12. szombat 25 - 132 Kiss Márton Balázs, Szlávik Bence
Kaposvári SI - Kecskeméti KA/B 2020. szeptember 12. szombat 91 - 37 Buzai Patrik, Szlávik Bence
Kecskeméti KA/B - DMTK 2020. szeptember 13. vasárnap 72 - 54 Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor
Soproni Sportiskola KA/A - Kaposvári SI 2020. szeptember 13. vasárnap 95 - 58 Kapusi Gábor, Szlávik Bence
F csoport
F csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd / B - DMTK 2020. szeptember 12. szombat 126 - 36 Nyíri Péter Patrik, Molnár Péter Zoltán
Atomerőmű SE/A - Budapesti Honvéd / B 2020. szeptember 12. szombat 105 - 54 Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter
Budapesti Honvéd / B - NKA Pécs/A 2020. szeptember 12. szombat 62 - 126 Gergely Csaba, Scholtz Zoltán
Atomerőmű SE/A - NYKK-Eötvös 2020. szeptember 12. szombat 110 - 48 Gergely Csaba, Horányi András
NYKK-Eötvös - Budapesti Honvéd / B 2020. szeptember 13. vasárnap 57 - 111 Szulics Zsolt János, Páll Vivien Zsanett
NKA Pécs/A - Atomerőmű SE/A 2020. szeptember 13. vasárnap 81 - 72 Makrai Márton, Tóth Tamás
G csoport
G csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd / A - NKA Pécs/B 2020. szeptember 12. szombat 102 - 41 Gaál Norbert, Matics Sándor
AKMÉ Körmendi Törpördögök - MAFC/B 2020. szeptember 12. szombat 69 - 33 Gaál Norbert, Matics Sándor
MAFC/B - Budapesti Honvéd / A 2020. szeptember 12. szombat 36 - 150 Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor
AKMÉ Körmendi Törpördögök - NKA Pécs/B 2020. szeptember 12. szombat 61 - 39 Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor
NKA Pécs/B - MAFC/B 2020. szeptember 13. vasárnap 81 - 52 Bagi Bálint, Szőts Dávid István
Budapesti Honvéd / A - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2020. szeptember 13. vasárnap 96 - 50 Bagi Bálint, Szőts Dávid István
H csoport
H csoport Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest Bajza József utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - SZEDEÁK/A 2020. szeptember 12. szombat 69 - 74 Major Ádám, Bagi Bálint
SZEDEÁK/A - DEAC Kosárlabda Akadémia B 2020. szeptember 12. szombat 75 - 46 Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek
DEAC Kosárlabda Akadémia B - Újpest-MT/A 2020. szeptember 12. szombat 78 - 75 Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek

Megyei szövetségek