|
A csoport | Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd Mátyás kir. u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorló DSE - Komló Sport KK | 2020. február 9. vasárnap | 59 - 57 | Csapó Gábor, Farkas Roland |
NKA Pécs/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. február 9. vasárnap | 40 - 115 | Csapó Gábor, Ivók Milán Larion |
Komló Sport KK - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. február 9. vasárnap | 17:30 | |
Gyakorló DSE - NKA Pécs/B | 2020. február 9. vasárnap | 17:30 | |
Gyakorló DSE - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. február 9. vasárnap | 17:30 | |
Komló Sport KK - NKA Pécs/B | 2020. február 9. vasárnap | 77 - 67 | Farkas Roland, Ivók Milán Larion |
Gyakorló DSE - NKA Pécs/B | 2020. február 9. vasárnap | 19:30 | |
Gyakorló DSE - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. február 9. vasárnap | 68 - 39 | Csapó Gábor, Farkas Roland |
Komló Sport KK - NKA Pécs/B | 2020. február 9. vasárnap | 19:30 | |
Komló Sport KK - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. február 9. vasárnap | 19:30 |
A csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/B - Félegyházi TSI | 2020. február 8. szombat | 64 - 51 | Arató Balázs, Pásztor Patrik |
Félegyházi TSI - Szolnoki Sportcentrum/B | 2020. február 8. szombat | 2 - 0 | Kovács Máté László, Pásztor Patrik |
Szolnoki Sportcentrum/B - Kecskeméti KA/B | 2020. február 8. szombat | 0 - 2 | Arató Balázs, Kovács Máté |
B csoport | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK - Pityke KSE | 2020. február 9. vasárnap | 32 - 71 | Belák Zoltán, Magda János József |
Szeged KE/B - CEKK | 2020. február 9. vasárnap | 53 - 19 | Belák Zoltán, Magda János József |
Pityke KSE - Szeged KE/B | 2020. február 9. vasárnap | 57 - 47 | Belák Zoltán, Magda János József |
A csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK T - Nyíregyházi Kosársuli | 2020. február 8. szombat | 65 - 62 | Makrai Márton, Tóth Tamás Zoltán |
Nyíregyházi Kosársuli - DVTK Akadémia/C | 2020. február 8. szombat | 42 - 103 | Sallai István József, Makrai Márton |
DVTK Akadémia/C - DVTK-ÉLKSK T | 2020. február 8. szombat | 67 - 66 | Sallai István József, Tóth Tamás Zoltán |
B csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - Miskolci SI Vadmacskák/B | 2020. február 9. vasárnap | 111 - 33 | Takács Zoltán, Sándor Ivett |
Miskolci SI Vadmacskák/B - DVTK-ÉLKSK M | 2020. február 9. vasárnap | 42 - 105 | Takács Zoltán, Sándor Ivett |
DVTK-ÉLKSK M - DVTK Akadémia/B | 2020. február 9. vasárnap | 94 - 72 | Takács Zoltán, Sándor Ivett |
C csoport | Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA DSI - Nyíregyházi Kosársuli/B | 2020. február 9. vasárnap | 79 - 15 | Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence |
Nyíregyházi Kosársuli/B - DVTK-ÉLKSK X | 2020. február 9. vasárnap | 17 - 84 | Kokas Sándor Zsolt, Szabó Gréta |
DVTK-ÉLKSK X - Debreceni KA DSI | 2020. február 9. vasárnap | 20 - 58 | Kiss Gabriella, Rácz Bence |
A csoport | Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Széchenyi KA - Tapolcai Párducok | 2020. február 9. vasárnap | 2 - 0 | Földesi Marcell, Tóth Bence |
Tapolcai Párducok - Zalaegerszegi KTE | 2020. február 9. vasárnap | 0 - 2 | Tóth Bence, Káli Szabolcs |
Zalaegerszegi KTE - Széchenyi KA | 2020. február 9. vasárnap | 61 - 83 | Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
B csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szombathelyi SI - VUKE-Veszprém | 2020. február 9. vasárnap | 80 - 10 | Németh András, Kovács Máté |
VUKE-Veszprém - OSE Oroszlánykák | 2020. február 9. vasárnap | 2 - 0 | DR. MAGYARI TIBOR, Németh András |
OSE Oroszlánykák - Szombathelyi SI | 2020. február 9. vasárnap | 0 - 2 | DR. MAGYARI TIBOR, Kovács Máté |
C csoport | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soporoni Darazsak Serdülő Darazsak - Tatabányai KC | 2020. február 9. vasárnap | 77 - 29 | Prieger Mihály, Lenger Levente |
Tatabányai KC - Várpalotai Gepárdok | 2020. február 9. vasárnap | 12 - 104 | Prieger Mihály, Lenger Levente |
Várpalotai Gepárdok - Soporoni Darazsak Serdülő Darazsak | 2020. február 9. vasárnap | 60 - 67 | Prieger Mihály, Lenger Levente |
A csoport | Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE - BEAC - Újbuda KA/B | 2020. február 16. vasárnap | 54 - 41 | Komlódi Benedek, Matejovics Márk |
Radobasket - Vasas Akadémia/B | 2020. február 16. vasárnap | 64 - 59 | Komlódi Benedek, Matejovics Márk |
Radobasket - BEAC - Újbuda KA/B | 2020. február 16. vasárnap | 13:30 | Tahin András, Bózsó Gábor |
Vasas Akadémia/B - Gödi SE | 2020. február 16. vasárnap | 13:30 | Tahin András, Bózsó Gábor |
BEAC - Újbuda KA/B - Vasas Akadémia/B | 2020. február 16. vasárnap | 39 - 48 | Tahin András, Bózsó Gábor |
Radobasket - Gödi SE | 2020. február 16. vasárnap | 13:30 | Tahin András, Bózsó Gábor |
Radobasket - Gödi SE | 2020. február 16. vasárnap | 15:15 | Tahin András, Bózsó Gábor |
Radobasket - BEAC - Újbuda KA/B | 2020. február 16. vasárnap | 15:15 | Tahin András, Bózsó Gábor |
Vasas Akadémia/B - Gödi SE | 2020. február 16. vasárnap | 15:15 | Tahin András, Bózsó Gábor |
Radobasket - Gödi SE | 2020. február 16. vasárnap | 47 - 63 | Tahin András, Bózsó Gábor |
B csoport | Török Flóris Általános Iskola (1237 Budapest Dinnyehegyi köz 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Flóris-Törekvés SE/B - Százhalombattai KSE | 2020. február 8. szombat | 2 - 0 | Bárány Levente, Boros Krisztina |
Százhalombattai KSE - BEAC - Újbuda KA/C | 2020. február 8. szombat | 0 - 2 | Bárány Levente, Matejovics Márk |
BEAC - Újbuda KA/C - Török Flóris-Törekvés SE/B | 2020. február 8. szombat | 80 - 43 | Matejovics Márk, Boros Krisztina |
C csoport | HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKS - SZPA-HSE | 2020. február 8. szombat | 67 - 6 | Szabó István, Gere Kálmán Richárd |
SZPA-HSE - BKG-KOS Akadémia | 2020. február 8. szombat | 22 - 93 | Szabó István, Süveges Zalán |
BKG-KOS Akadémia - KKS | 2020. február 8. szombat | 58 - 64 | Gere Kálmán Richárd, Süveges Zalán |
D csoport | Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király utca 72.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VMG DSE - Pilis Basket | 2020. február 16. vasárnap | 84 - 85 | Gombos Ádám Attila, Belák Dorka |
Pilis Basket - Treff SE | 2020. február 16. vasárnap | 89 - 56 | Gombos Ádám Attila, Belák Dorka |
Treff SE - VMG DSE | 2020. február 16. vasárnap | 47 - 78 | Gombos Ádám Attila, Belák Dorka |