|
A csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis DKA Tigrisek - Cívis DKA Fehértigrisek | 2020. január 11. szombat | 66 - 28 | Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence |
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis DKA Tigrisek | 2020. január 11. szombat | 43 - 57 | Kokas Sándor Zsolt, Pozsonyi Anna Csenge |
Cívis DKA Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. január 11. szombat | 62 - 59 | Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence |
B csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös - ACS Wildcats Baia Mare | 2020. január 11. szombat | 38 - 65 | Gergely Csaba, Páll Vivien Zsanett |
ACS Wildcats Baia Mare - BKG-Ebes | 2020. január 11. szombat | 61 - 49 | Scholtz Zoltán, Szabó Zsuzsa |
BKG-Ebes - NYKK Eötvös | 2020. január 11. szombat | 44 - 64 | Scholtz Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
C csoport | Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hajdúböszörményi TE - Hadházi Farkasok | 2020. január 11. szombat | 61 - 48 | Kiss Gabriella, Lakatos István |
Hadházi Farkasok - Karcagi SE Pusztai Kissasok | 2020. január 11. szombat | 35 - 57 | Kiss Gabriella, Szűcs Sándor |
Karcagi SE Pusztai Kissasok - Hajdúböszörményi TE | 2020. január 11. szombat | 50 - 48 | Szűcs Sándor, Lakatos István |
D csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - Cívis DKA Tigrisek/B | 2020. január 12. vasárnap | 41 - 73 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Cívis DKA Tigrisek/B - Karcagi SE Pusztai Sasok | 2020. január 12. vasárnap | 64 - 59 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Karcagi SE Pusztai Sasok - Zsákoló Zsiráfok | 2020. január 12. vasárnap | 37 - 48 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
E csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szakolyi Zsiráfok - Újfehértói Sportklub | 2020. január 12. vasárnap | 28 - 39 | Tóth Tamás Zoltán, Horányi András |
Újfehértói Sportklub - Dife KK | 2020. január 12. vasárnap | 20 - 0 | Tóth Tamás Zoltán, Horányi András |
Dife KK - Szakolyi Zsiráfok | 2020. január 12. vasárnap | 0 - 20 | Tóth Tamás Zoltán, Horányi András |
F csoport | G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKGDSE-Hajdúszoboszló - TSK-Magiszter | 2020. január 11. szombat | 39 - 20 | Nemes Gábor, Nagy Lili |
TSK-Magiszter - Nyírpazonyi KE U12 | 2020. január 11. szombat | 19 - 24 | Fülöp Ádám László, Nagy Lili |
Nyírpazonyi KE U12 - BKGDSE-Hajdúszoboszló | 2020. január 11. szombat | 25 - 52 | Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
G csoport | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíkse Tűzgolyók M. U12 - Nyíkse Tűzgolyók K. U12 | 2020. január 12. vasárnap | 68 - 9 | Gergely Csaba, Szabó Zsuzsa |
Nyíkse Tűzvirágok K U12 - Nyíkse Tűzvirágok M U12 | 2020. január 12. vasárnap | 14 - 32 | Gergely Csaba, Szabó Zsuzsa |
Nyíkse Tűzgolyók M. U12 - Nyíkse Tűzvirágok M U12 | 2020. január 12. vasárnap | 12:00 | Scholtz Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
Nyíkse Tűzgolyók K. U12 - Nyíkse Tűzvirágok K U12 | 2020. január 12. vasárnap | 20 - 17 | Scholtz Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
Nyíkse Tűzgolyók K. U12 - Nyíkse Tűzvirágok M U12 | 2020. január 12. vasárnap | 12:00 | Scholtz Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
Nyíkse Tűzgolyók M. U12 - Nyíkse Tűzvirágok K U12 | 2020. január 12. vasárnap | 12:00 | Scholtz Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
Nyíkse Tűzgolyók M. U12 - Nyíkse Tűzvirágok K U12 | 2020. január 12. vasárnap | 13:30 | Scholtz Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
Nyíkse Tűzgolyók M. U12 - Nyíkse Tűzvirágok M U12 | 2020. január 12. vasárnap | 52 - 13 | Scholtz Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
Nyíkse Tűzgolyók K. U12 - Nyíkse Tűzvirágok K U12 | 2020. január 12. vasárnap | 13:30 | Scholtz Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
Nyíkse Tűzgolyók K. U12 - Nyíkse Tűzvirágok M U12 | 2020. január 12. vasárnap | 13:30 | Scholtz Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
"A" csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2020. január 11. szombat | 87 - 57 | Molnár Krisztián, Szobonya Erik |
DVTK Akadémia - MEAFC Cápakölykök | 2020. január 11. szombat | 48 - 75 | Molnár Krisztián, Szobonya Erik |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK Akadémia | 2020. január 11. szombat | 58 - 61 | Molnár Krisztián, Szobonya Erik |
"B" csoport | Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencs VSE | 2020. január 11. szombat | 65 - 49 | Vaszi Ádám, Molnár Zoltán |
MEAFC-Struccolók - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. január 11. szombat | 48 - 59 | Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor |
Szerencs VSE - MEAFC-Struccolók | 2020. január 11. szombat | 82 - 44 | Molnár Zoltán, Dr. Ormay Gábor |
"C" csoport | Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Egri Kék Oroszlánok - Beszterce KK | 2020. január 12. vasárnap | 74 - 31 | Lengyel Ádám József, dr. Nagy Zsombor |
MEAFC Basket Bulls - Egri Kék Oroszlánok | 2020. január 12. vasárnap | 36 - 64 | Lengyel Ádám József, Lónáth László |
Beszterce KK - MEAFC Basket Bulls | 2020. január 12. vasárnap | 27 - 70 | Lónáth László, dr. Nagy Zsombor |
"D" csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miskolci SI Vadmacskák - Fürge Gyik DSE | 2020. január 12. vasárnap | 94 - 50 | Bene Szilárd Csaba, Szobonya Erik |
DVTK Akadémia/B - Miskolci SI Vadmacskák | 2020. január 12. vasárnap | 57 - 69 | Bene Szilárd Csaba, Dr. Ormay Gábor |
Fürge Gyik DSE - DVTK Akadémia/B | 2020. január 12. vasárnap | 32 - 73 | Szobonya Erik, Dr. Ormay Gábor |
"E" csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2020. január 11. szombat | 43 - 51 | Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor |
Salgótarjáni KI - DVTK Akadémia/C | 2020. január 11. szombat | 62 - 47 | Bene Szilárd Csaba, Szalontai Dorina |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Salgótarjáni KI | 2020. január 11. szombat | 13:00 | dr. Nagy Zsombor, Szalontai Dorina |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK Akadémia/C | 2020. január 11. szombat | 57 - 46 | dr. Nagy Zsombor, Szalontai Dorina |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Salgótarjáni KI | 2020. január 11. szombat | 13:00 | dr. Nagy Zsombor, Szalontai Dorina |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - DVTK Akadémia/C | 2020. január 11. szombat | 13:00 | dr. Nagy Zsombor, Szalontai Dorina |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Salgótarjáni KI | 2020. január 11. szombat | 14:30 | Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK Akadémia/C | 2020. január 11. szombat | 14:30 | Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Salgótarjáni KI | 2020. január 11. szombat | 79 - 7 | Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - DVTK Akadémia/C | 2020. január 11. szombat | 14:30 | Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor |
"F" csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgó Basket Szécsény - MEAFC Kossuth | 2020. január 12. vasárnap | 40 - 65 | Sörlei Attila, Takács Zoltán |
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Encs | 2020. január 12. vasárnap | 41 - 54 | Sörlei Attila, Takács Zoltán |
MEAFC Kossuth - Beszterce KK Bolyky | 2020. január 12. vasárnap | 13:00 | Vaszi Ádám, Szalontai Dorina |
MEAFC Kossuth - DVTK-ÉLKSK Encs | 2020. január 12. vasárnap | 13:00 | Vaszi Ádám, Szalontai Dorina |
Salgó Basket Szécsény - Beszterce KK Bolyky | 2020. január 12. vasárnap | 32 - 41 | Vaszi Ádám, Szalontai Dorina |
Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Encs | 2020. január 12. vasárnap | 13:00 | Vaszi Ádám, Szalontai Dorina |
Salgó Basket Szécsény - Beszterce KK Bolyky | 2020. január 12. vasárnap | 14:30 | Vaszi Ádám, Szalontai Dorina |
Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Encs | 2020. január 12. vasárnap | 14:30 | Vaszi Ádám, Szalontai Dorina |
MEAFC Kossuth - Beszterce KK Bolyky | 2020. január 12. vasárnap | 14:30 | Vaszi Ádám, Szalontai Dorina |
MEAFC Kossuth - DVTK-ÉLKSK Encs | 2020. január 12. vasárnap | 48 - 38 | Vaszi Ádám, Szalontai Dorina |
A csoport | Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
JKSE Kosársuli U12 - Szolnoki KA | 2020. január 11. szombat | 32 - 93 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
Szolnoki KA - SZEDEÁK Villámok | 2020. január 11. szombat | 64 - 56 | Rideg László, Ócsai József |
SZEDEÁK Villámok - JKSE Kosársuli U12 | 2020. január 11. szombat | 56 - 49 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
B csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Párducok - Szeged KE-Bulldogok | 2020. január 11. szombat | 56 - 47 | Bartucz Csaba, Horgos Péter |
Szeged KE-Bulldogok - Békési Gladiátorok | 2020. január 11. szombat | 46 - 53 | Czékmán Csaba, Bartucz Csaba |
Békési Gladiátorok - Vásárhelyi Párducok | 2020. január 11. szombat | 60 - 56 | Czékmán Csaba, Horgos Péter |
C csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Bikák - ACS Baschet Star Oradea | 2020. január 11. szombat | 57 - 25 | Boros Eszter, Dr. Bodnár Gábor |
ACS Baschet Star Oradea - Szolnoki Sportcentrum | 2020. január 11. szombat | 28 - 92 | Liszkai Dávid, Boros Eszter |
Szolnoki Sportcentrum - SZEDEÁK Bikák | 2020. január 11. szombat | 66 - 46 | Liszkai Dávid, Dr. Bodnár Gábor |
D csoport | Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel U12/B - Vásárhelyi Kacsák | 2020. január 11. szombat | 71 - 60 | Rideg László, Ócsai József |
Vásárhelyi Kacsák - RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas | 2020. január 11. szombat | 55 - 65 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Lehel U12/B | 2020. január 11. szombat | 82 - 75 | Rideg László, Ócsai József |
E csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Ezüstvillámok - HSA Sasok | 2020. január 11. szombat | 79 - 51 | dr. Márok Soma, Gedra János |
HSA Sasok - SZECSKA Szöcskék | 2020. január 11. szombat | 53 - 47 | Márkus Gábor, dr. Márok Soma |
SZECSKA Szöcskék - SZEDEÁK Ezüstvillámok | 2020. január 11. szombat | 37 - 60 | Márkus Gábor, Gedra János |
F csoport | Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szeged KE Sárkány - Szeged KE-Madách | 2020. január 11. szombat | 47 - 36 | Barabás Dorina Mónika, Kaszab Zsuzsa |
Szeged KE-Madách - Békéscsabai KK | 2020. január 11. szombat | 24 - 68 | Jáhni Bence, Barabás Dorina Mónika |
Békéscsabai KK - Szeged KE Sárkány | 2020. január 11. szombat | 64 - 30 | Jáhni Bence, Kaszab Zsuzsa |
G csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK - HSA Pumák | 2020. január 11. szombat | 41 - 25 | Utasi Balázs, Tóth Márk |
Szeged KE-Tigrisek - Nagyszalontai Tigrisek BC | 2020. január 11. szombat | 48 - 19 | Lugosi Lilla, Dr. Kozma Gábor |
HSA Pumák - Nagyszalontai Tigrisek BC | 2020. január 11. szombat | 16:00 | Utasi Balázs, Tóth Márk |
Szentesi KK - Szeged KE-Tigrisek | 2020. január 11. szombat | 30 - 56 | Utasi Balázs, Tóth Márk |
Szentesi KK - Nagyszalontai Tigrisek BC | 2020. január 11. szombat | 16:00 | Utasi Balázs, Tóth Márk |
HSA Pumák - Szeged KE-Tigrisek | 2020. január 11. szombat | 16:00 | Utasi Balázs, Tóth Márk |
Szentesi KK - Szeged KE-Tigrisek | 2020. január 11. szombat | 17:30 | Lugosi Lilla, Dr. Kozma Gábor |
Szentesi KK - Nagyszalontai Tigrisek BC | 2020. január 11. szombat | 17:30 | Lugosi Lilla, Dr. Kozma Gábor |
HSA Pumák - Szeged KE-Tigrisek | 2020. január 11. szombat | 17:30 | Lugosi Lilla, Dr. Kozma Gábor |
HSA Pumák - Nagyszalontai Tigrisek BC | 2020. január 11. szombat | 20 - 26 | Lugosi Lilla, Dr. Kozma Gábor |
H csoport | Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula Szent István út 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Kunszentmárton - Gyulasport Nkft. | 2020. január 12. vasárnap | 12 - 58 | PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó |
Szentesi KK B - SZEDEÁK Aranysakálok | 2020. január 12. vasárnap | 17 - 46 | PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó |
RICSILLA Kunszentmárton - SZEDEÁK Aranysakálok | 2020. január 12. vasárnap | 12:30 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
Gyulasport Nkft. - Szentesi KK B | 2020. január 12. vasárnap | 12:30 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
Gyulasport Nkft. - SZEDEÁK Aranysakálok | 2020. január 12. vasárnap | 12:30 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
RICSILLA Kunszentmárton - Szentesi KK B | 2020. január 12. vasárnap | 14 - 28 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
RICSILLA Kunszentmárton - Szentesi KK B | 2020. január 12. vasárnap | 14:00 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
RICSILLA Kunszentmárton - SZEDEÁK Aranysakálok | 2020. január 12. vasárnap | 14:00 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
Gyulasport Nkft. - Szentesi KK B | 2020. január 12. vasárnap | 14:00 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
Gyulasport Nkft. - SZEDEÁK Aranysakálok | 2020. január 12. vasárnap | 23 - 48 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
A csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A | 2020. január 11. szombat | 66 - 55 | Rudasits Ákos, Wischy Péter |
Soproni Darazsak Akadémia/A - OSE Oroszlánok | 2020. január 11. szombat | 55 - 60 | Rudasits Ákos, Wischy Péter |
OSE Oroszlánok - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2020. január 11. szombat | 66 - 53 | Rudasits Ákos, Dr Tallós Gábor |
B csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek/A - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2020. január 12. vasárnap | 84 - 26 | Wischy Péter, Buzai Patrik |
Soproni Sportiskolás Sasok - Soproni Tigrisek/A | 2020. január 12. vasárnap | 31 - 56 | Wischy Péter, Buzai Patrik |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Sportiskolás Sasok | 2020. január 12. vasárnap | 51 - 37 | Wischy Péter, Buzai Patrik |
C csoport | Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Széchenyi KA - Tatai Törpék | 2020. január 11. szombat | 99 - 42 | Magyari Viktor, Novák Bence |
OSE MórMoták - Széchenyi KA | 2020. január 11. szombat | 44 - 98 | Magyari Viktor, Novák Bence |
Tatai Törpék - OSE MórMoták | 2020. január 11. szombat | 76 - 53 | Magyari Viktor, Novák Bence |
D csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Darazsak Akadémia/B - OSE Vadmacskák | 2020. január 11. szombat | 28 - 87 | Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Győri KC Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/B | 2020. január 11. szombat | 39 - 43 | Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet |
OSE Vadmacskák - Győri KC Oroszlánok | 2020. január 11. szombat | 69 - 47 | Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet |
E csoport | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Darazsak Akadémia/D - Vidám Kenguruk | 2020. január 12. vasárnap | 72 - 38 | Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor |
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Soproni Darazsak Akadémia/D | 2020. január 12. vasárnap | 59 - 52 | Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor |
Vidám Kenguruk - SMAFC Nagycenki Gepárdok | 2020. január 12. vasárnap | 31 - 68 | Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor |
F csoport | Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatabányai KC - Győri KC Mókusok | 2020. január 11. szombat | 42 - 72 | Kaposi Renátó, Alina Lazar |
Tatai Aprók - Tatabányai KC | 2020. január 11. szombat | 102 - 47 | Kaposi Renátó, Alina Lazar |
Győri KC Mókusok - Tatai Aprók | 2020. január 11. szombat | 71 - 57 | Kaposi Renátó, Alina Lazar |
G csoport | Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola (9025 Győr Bercsényi liget) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Zsiráfok - Esztergom U12 | 2020. január 12. vasárnap | 33 - 48 | Tamás Pálma, Tamás Anna |
Kapuvári Párducok - Győri KC Zsiráfok | 2020. január 12. vasárnap | 0 - 2 | Nagy Péter, Tamás Pálma |
Esztergom U12 - Kapuvári Párducok | 2020. január 12. vasárnap | 2 - 0 | Nagy Péter, Tamás Anna |
H csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőörsi Hangyák - Széchenyi Tömegsport SE Medvék | 2020. január 11. szombat | 43 - 78 | Kovács Zoltán, Szlávik Bence |
Vad Darazsak - KVSE Kemények U12 | 2020. január 11. szombat | 80 - 36 | Kovács Zoltán, Dr Tallós Gábor |
Mezőörsi Hangyák - KVSE Kemények U12 | 2020. január 11. szombat | 13 - 90 | Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - Vad Darazsak | 2020. január 11. szombat | 16:30 | Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - KVSE Kemények U12 | 2020. január 11. szombat | 16:30 | Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Mezőörsi Hangyák - Vad Darazsak | 2020. január 11. szombat | 16:30 | Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Mezőörsi Hangyák - Vad Darazsak | 2020. január 11. szombat | 18:00 | Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Mezőörsi Hangyák - KVSE Kemények U12 | 2020. január 11. szombat | 18:00 | Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - Vad Darazsak | 2020. január 11. szombat | 14 - 100 | Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - KVSE Kemények U12 | 2020. január 11. szombat | 18:00 | Rokob Krisztián, Wischy Péter |
I csoport | Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gönyűi Harcsák - Titánok U12 | 2020. január 11. szombat | 24 - 65 | |
Sopronkövesdi Zsiráfok - Téti Tigrisek | 2020. január 11. szombat | 30 - 26 | |
Gönyűi Harcsák - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2020. január 11. szombat | 11 - 37 | |
Gönyűi Harcsák - Téti Tigrisek | 2020. január 11. szombat | 13:00 | |
Titánok U12 - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2020. január 11. szombat | 13:00 | |
Titánok U12 - Téti Tigrisek | 2020. január 11. szombat | 13:00 | |
Titánok U12 - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2020. január 11. szombat | 14:30 | |
Titánok U12 - Téti Tigrisek | 2020. január 11. szombat | 53 - 19 | |
Gönyűi Harcsák - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2020. január 11. szombat | 14:30 | |
Gönyűi Harcsák - Téti Tigrisek | 2020. január 11. szombat | 14:30 |
A csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - RICSILLA | 2020. január 11. szombat | 85 - 31 | Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula |
Ifjú Sólymok KS - Körmendi Törpördögök/A | 2020. január 11. szombat | 40 - 62 | Schneider Bertold Antal, Püspöki Lotti |
RICSILLA - Ifjú Sólymok KS | 2020. január 11. szombat | 39 - 70 | Püspöki Lotti, Matucza Gyula |
B csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK - Kanizsai Vadmacskák | 2020. január 11. szombat | 85 - 52 | Németh Balázs, Bárczai Krisztofer Márk |
RICSILLA Lányok - Zalakerámia ZTE KK | 2020. január 11. szombat | 73 - 64 | Németh Balázs, Bárczai Krisztofer Márk |
Kanizsai Vadmacskák - RICSILLA Lányok | 2020. január 11. szombat | 56 - 54 | Németh Balázs, Bárczai Krisztofer Márk |
C csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/B - Zalaegerszegi KTE | 2020. január 11. szombat | 94 - 39 | Tóth Zalán Balázs, Pesz Alexandra |
Harcos Sólymok - Körmendi Törpördögök/B | 2020. január 11. szombat | 38 - 59 | Nagy Bernát, Pesz Alexandra |
Zalaegerszegi KTE - Harcos Sólymok | 2020. január 11. szombat | 49 - 62 | Tóth Zalán Balázs, Nagy Bernát |
D csoport | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK/B - Tapolcai Gazellák | 2020. január 11. szombat | 62 - 51 | Benedek Zoltán, Lovas Dávid |
Kalózok - ZTE KK/B | 2020. január 11. szombat | 45 - 48 | Benedek Zoltán, Lovas Dávid |
Tapolcai Gazellák - Kalózok | 2020. január 11. szombat | 65 - 42 | Benedek Zoltán, Lovas Dávid |
E csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Sárkányok - Celldömölki Góliátok | 2020. január 12. vasárnap | 85 - 15 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
Hévíz SK - Tapolcai Sárkányok | 2020. január 12. vasárnap | 22 - 55 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
Celldömölki Góliátok - Hévíz SK | 2020. január 12. vasárnap | 18 - 56 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
A csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/A - KASI/B | 2020. január 11. szombat | 45 - 103 | |
Dombóvári KS - KASI/A | 2020. január 11. szombat | 50 - 66 | |
KASI/B - Dombóvári KS | 2020. január 11. szombat | 104 - 38 |
B csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/C - GYKSE Szekszárd | 2020. január 11. szombat | 60 - 41 | |
GYKSE Szekszárd - NKA Pécs Fiú/A | 2020. január 11. szombat | 39 - 84 | |
NKA Pécs Fiú/A - KASI/C | 2020. január 11. szombat | 50 - 68 |
C csoport | PVSK csarnok (7622 Pécs Verseny utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. január 12. vasárnap | 35 - 90 | Nagy Kevin, Krisztián, Potz Gábor |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2020. január 12. vasárnap | 42 - 45 | Nagy Kevin, Krisztián, Borsos Balázs |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PVSK NKA Leány/A | 2020. január 12. vasárnap | 88 - 36 | Potz Gábor, Borsos Balázs |
D csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Leány/A - Gyakorlós Csibék | 2020. január 12. vasárnap | 83 - 37 | |
Szekszárdi Karvalyok - NKA Pécs Leány/A | 2020. január 12. vasárnap | 55 - 57 | |
Gyakorlós Csibék - Szekszárdi Karvalyok | 2020. január 12. vasárnap | 53 - 70 |
E csoport | Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Fiú/B - Kozármisleny SE | 2020. január 12. vasárnap | 42 - 75 | Mándity Marko, Popgyákunik Balázs |
NKA Pécs Leány/B - NKA Pécs Fiú/B | 2020. január 12. vasárnap | 47 - 56 | Mándity Marko |
Kozármisleny SE - NKA Pécs Leány/B | 2020. január 12. vasárnap | 54 - 27 | Popgyákunik Balázs |
F csoport | Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok (7090 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorlós Mágusok - Tamási Dámocskák | 2020. január 12. vasárnap | 52 - 34 | |
Bonyhádi KSE - PVSK NKA Leány/B | 2020. január 12. vasárnap | 56 - 30 | |
Gyakorlós Mágusok - Bonyhádi KSE | 2020. január 12. vasárnap | 13:00 | |
Gyakorlós Mágusok - PVSK NKA Leány/B | 2020. január 12. vasárnap | 13:00 | |
Tamási Dámocskák - Bonyhádi KSE | 2020. január 12. vasárnap | 13:00 | |
Tamási Dámocskák - PVSK NKA Leány/B | 2020. január 12. vasárnap | 58 - 30 | |
Gyakorlós Mágusok - Bonyhádi KSE | 2020. január 12. vasárnap | 41 - 51 | |
Gyakorlós Mágusok - PVSK NKA Leány/B | 2020. január 12. vasárnap | 14:30 | |
Tamási Dámocskák - Bonyhádi KSE | 2020. január 12. vasárnap | 14:30 | |
Tamási Dámocskák - PVSK NKA Leány/B | 2020. január 12. vasárnap | 14:30 |
A csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - FTSI Fiú | 2020. január 12. vasárnap | 88 - 63 | Papp Attila, Velkey István |
Kecskeméti KA/Gepárdok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2020. január 12. vasárnap | 37 - 59 | Papp Attila, Velkey István |
FTSI Fiú - Kecskeméti KA/Gepárdok | 2020. január 12. vasárnap | 63 - 65 | Papp Attila, Velkey István |
B csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai Bácska - Pityke Fiú | 2020. január 11. szombat | 77 - 53 | Kónya Levente, Gelányi Dániel |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Bajai Bácska | 2020. január 11. szombat | 31 - 50 | Kónya Levente, Gelányi Dániel |
Pityke Fiú - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2020. január 11. szombat | 46 - 62 | Kónya Levente, Gelányi Dániel |
C csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KA Amazonok | 2020. január 12. vasárnap | 57 - 50 | Arató Balázs, Pásztor Patrik |
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai NKK | 2020. január 12. vasárnap | 50 - 53 | Arató Balázs |
Bajai NKK - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2020. január 12. vasárnap | 66 - 64 | Arató Balázs, Pásztor Patrik |
D csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miklósi Kékrókák - Kecskeméti KA Jimmy | 2020. január 12. vasárnap | 33 - 44 | Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika |
FTSI Leány - Miklósi Kékrókák | 2020. január 12. vasárnap | 41 - 52 | Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika |
Kecskeméti KA Jimmy - FTSI Leány | 2020. január 12. vasárnap | 76 - 32 | Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnár Máté |
E csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Nagykőrösi Sólymok | 2020. január 11. szombat | 74 - 49 | Papp Attila, Pásztor Patrik |
Bátaszéki Oroszlánok U12 - FTSI Fiú 2. | 2020. január 11. szombat | 43 - 48 | Papp Attila, Pásztor Patrik |
Bátaszéki Oroszlánok U12 - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2020. január 11. szombat | 12:00 | Bodnárné Pasek Mónika |
Bátaszéki Oroszlánok U12 - Nagykőrösi Sólymok | 2020. január 11. szombat | 52 - 49 | Bodnár Máté |
FTSI Fiú 2. - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2020. január 11. szombat | 12:00 | Bodnárné Pasek Mónika |
FTSI Fiú 2. - Nagykőrösi Sólymok | 2020. január 11. szombat | 12:00 | Bodnárné Pasek Mónika |
Bátaszéki Oroszlánok U12 - Nagykőrösi Sólymok | 2020. január 11. szombat | 13:30 | Bodnárné Pasek Mónika |
FTSI Fiú 2. - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2020. január 11. szombat | 24 - 73 | Bodnárné Pasek Mónika |
FTSI Fiú 2. - Nagykőrösi Sólymok | 2020. január 11. szombat | 13:30 | Bodnárné Pasek Mónika |
Bátaszéki Oroszlánok U12 - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2020. január 11. szombat | 13:30 | Bodnárné Pasek Mónika |
F csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Villámok - Bajai MNÁMK Rakétái | 2020. január 12. vasárnap | 53 - 36 | Kovács István, Gelányi Dániel |
CEKK - Tiszakécskei Vidrák | 2020. január 12. vasárnap | 42 - 24 | Gelányi Dániel, Bodnár Máté |
Kecskeméti KA Villámok - Tiszakécskei Vidrák | 2020. január 12. vasárnap | 16:30 | Kovács István, Bodnár Máté |
Bajai MNÁMK Rakétái - CEKK | 2020. január 12. vasárnap | 16:30 | Kovács István, Bodnár Máté |
Bajai MNÁMK Rakétái - Tiszakécskei Vidrák | 2020. január 12. vasárnap | 34 - 32 | Kovács István, Bodnár Máté |
Kecskeméti KA Villámok - CEKK | 2020. január 12. vasárnap | 16:30 | Kovács István, Bodnár Máté |
Kecskeméti KA Villámok - CEKK | 2020. január 12. vasárnap | 60 - 41 | Kovács István, Gelányi Dániel |
Kecskeméti KA Villámok - Tiszakécskei Vidrák | 2020. január 12. vasárnap | 18:00 | Kovács István, Gelányi Dániel |
Bajai MNÁMK Rakétái - CEKK | 2020. január 12. vasárnap | 18:00 | Kovács István, Gelányi Dániel |
Bajai MNÁMK Rakétái - Tiszakécskei Vidrák | 2020. január 12. vasárnap | 18:00 | Kovács István, Gelányi Dániel |
A csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Alligators - Dávid Kornél KA Békák | 2020. január 11. szombat | 88 - 31 | Horváth Andreasz, Koller István |
Dávid Kornél KA Békák - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok | 2020. január 11. szombat | 51 - 60 | Horváth Andreasz, Koller István |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Dávid Kornél KA/Alligators | 2020. január 11. szombat | 49 - 65 | Horváth Andreasz, Koller István |
B csoport | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Velencei Gézengúzok - Dávid Kornél KA/Bulls | 2020. január 11. szombat | 43 - 44 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
Dávid Kornél KA/Bulls - VUKE-Veszprém fiú | 2020. január 11. szombat | 47 - 23 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
VUKE-Veszprém fiú - Velencei Gézengúzok | 2020. január 11. szombat | 18 - 51 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
C csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Cougars - Marcali Szürkefarkasok | 2020. január 11. szombat | 76 - 45 | Nagy-Pál Petra, Kaposi Gábor |
Marcali Szürkefarkasok - Radi Balatonfüred | 2020. január 11. szombat | 65 - 15 | Nagy-Pál Petra, Kaposi Gábor |
Radi Balatonfüred - Dávid Kornél KA/Cougars | 2020. január 11. szombat | 16 - 68 | Nagy-Pál Petra, Kaposi Gábor |
D csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár - Dávid Kornél KA Pandák | 2020. január 12. vasárnap | 51 - 31 | Szőcs Péter, Koller István |
Dávid Kornél KA Pandák - Várpalotai Sárkányok | 2020. január 12. vasárnap | 31 - 48 | Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós |
Várpalotai Sárkányok - Alba Fehérvár | 2020. január 12. vasárnap | 53 - 49 | Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós |
E csoport | Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalota Párducok - Concordia Motax KC Pápa | 2020. január 11. szombat | 61 - 41 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
Concordia Motax KC Pápa - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. január 11. szombat | 19 - 58 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalota Párducok | 2020. január 11. szombat | 70 - 39 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
F csoport | Rády József Sportcsarnok (8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fűzfői AK - VUKE-Veszprém leány | 2020. január 11. szombat | 43 - 36 | Mónus Péter, Majkó Ádám |
VUKE-Veszprém leány - Siófoki KS | 2020. január 11. szombat | 48 - 43 | Mónus Péter, Majkó Ádám |
Siófoki KS - Fűzfői AK | 2020. január 11. szombat | 36 - 49 | Mónus Péter, Majkó Ádám |
G csoport | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Velencei Vadkacsák - Rácalmási Sárkányok | 2020. január 12. vasárnap | 2 - 0 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
Ajka - Péti Darazsak | 2020. január 12. vasárnap | 6 - 17 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
Velencei Vadkacsák - Péti Darazsak | 2020. január 12. vasárnap | 15:30 | |
Rácalmási Sárkányok - Ajka | 2020. január 12. vasárnap | 0 - 2 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
Rácalmási Sárkányok - Péti Darazsak | 2020. január 12. vasárnap | 15:30 | |
Velencei Vadkacsák - Ajka | 2020. január 12. vasárnap | 15:30 | |
Rácalmási Sárkányok - Péti Darazsak | 2020. január 12. vasárnap | 16:45 | |
Velencei Vadkacsák - Ajka | 2020. január 12. vasárnap | 16:45 | |
Velencei Vadkacsák - Péti Darazsak | 2020. január 12. vasárnap | 51 - 11 | Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
Rácalmási Sárkányok - Ajka | 2020. január 12. vasárnap | 16:45 |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - MAFC Gabányi | 2020. január 12. vasárnap | 88 - 22 | Bujtor Péter, Korhetz Szilárd |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 | 2020. január 12. vasárnap | 34 - 58 | Horváth Kinga, Lakos Koppány Ádám |
MAFC Gabányi - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. január 12. vasárnap | 32 - 64 | Horváth Kinga, Lakos Koppány Ádám |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Sólymok - Dűlői Kaszások | 2020. január 11. szombat | 98 - 61 | Csoma Viktor, Korompai Zsolt László |
BEAC Újbuda KA - Budapesti Honvéd Sólymok | 2020. január 11. szombat | 69 - 71 | Csoma Viktor, Balogh Kristóf |
Dűlői Kaszások - BEAC Újbuda KA | 2020. január 11. szombat | 40 - 80 | Balogh Kristóf, Korompai Zsolt László |
C csoport | Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KöLöKöS Fiúk - Csata Csillagok | 2020. január 12. vasárnap | 43 - 77 | Matóczay Bálint, Korompai Zsolt László |
Budapest Csepel - KöLöKöS Fiúk | 2020. január 12. vasárnap | 36 - 71 | Korompai Zsolt László, Matóczay Bálint |
Csata Csillagok - Budapest Csepel | 2020. január 12. vasárnap | 116 - 23 | Bertók Botond, Hőgerl Bence |
D csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Darázslányok - Honvéd-SZSE | 2020. január 12. vasárnap | 40 - 47 | Szilágyi Tamás, Kiss Mihály Barna |
Zuglói Sasok - Zsíros Akadémia Darázslányok | 2020. január 12. vasárnap | 34 - 43 | Szilágyi Tamás, Kiss Mihály Barna |
Honvéd-SZSE - Zuglói Sasok | 2020. január 12. vasárnap | 52 - 23 | Kutrik Andrea, Török Béla |
E csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/A - Vasas Akadémia U11 | 2020. január 11. szombat | 37 - 52 | Németh Fanni , Gereben Dorka |
Vasas Amazonok - Újpest-MT/A | 2020. január 11. szombat | 56 - 30 | Németh Fanni , Gereben Dorka |
Vasas Akadémia U11 - Vasas Amazonok | 2020. január 11. szombat | 40 - 42 | Korompai Zsolt László, Kutrik Andrea |
F csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Heisler - Békási Kaszások | 2020. január 11. szombat | 0 - 2 | Kiss Mihály Barna, Konta Csanád János |
BLF KK/A - MAFC Heisler | 2020. január 11. szombat | 2 - 0 | Kiss Mihály Barna, Konta Csanád János |
Békási Kaszások - BLF KK/A | 2020. január 11. szombat | 43 - 45 | Hőgerl Bence, Kovács Gedeon |
G csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasok - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2020. január 12. vasárnap | 38 - 49 | Szilágyi Tamás, Boros Krisztina |
MTK Budapest - Török Sasok | 2020. január 12. vasárnap | 40 - 43 | Szilágyi Tamás, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - MTK Budapest | 2020. január 12. vasárnap | 40 - 32 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina |
H csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Malév Kobrák - Keresztúri SE/A | 2020. január 11. szombat | 29 - 30 | Hőgerl Bence, Szabó Péter |
Ziccer Tigrisek - Malév Kobrák | 2020. január 11. szombat | 39 - 33 | Szabó Péter, Kovács Gedeon |
Keresztúri SE/A - Ziccer Tigrisek | 2020. január 11. szombat | 44 - 34 | Szőke Gábor, Kovács Gedeon |
I csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
JKC - Budafoki Bikák | 2020. január 11. szombat | 15 - 66 | Kutrik Andrea, Boros Krisztina |
BEAC Újbuda KA/B - JKC | 2020. január 11. szombat | 55 - 30 | Bárány Levente, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Budafoki Bikák - BEAC Újbuda KA/B | 2020. január 11. szombat | 60 - 27 | Bárány Levente, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
J csoport | Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KöLöKöS Lányok - Kaszás Girls | 2020. január 12. vasárnap | 31 - 70 | Bertók Botond, Hőgerl Bence |
BLF KK/B - KöLöKöS Lányok | 2020. január 12. vasárnap | 44 - 31 | Szabó István, Benkő Glória |
Kaszás Girls - BLF KK/B | 2020. január 12. vasárnap | 71 - 31 | Szabó István, Benkő Glória |
K csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE - MAFC-Grosics | 2020. január 11. szombat | 34 - 66 | Korompai Zsolt László, Kutrik Andrea |
Vasas Bolhák - SZPA-HSE | 2020. január 11. szombat | 63 - 34 | Bujtor Péter, Korhetz Szilárd |
MAFC-Grosics - Vasas Bolhák | 2020. január 11. szombat | 62 - 31 | Bujtor Péter, Korhetz Szilárd |
L csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Repülő Mókusok - Török Sasmadarak | 2020. január 11. szombat | 44 - 15 | Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina |
BEAC Farkasrét - Repülő Mókusok | 2020. január 11. szombat | 52 - 42 | Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina |
Török Sasmadarak - BEAC Farkasrét | 2020. január 11. szombat | 28 - 52 | Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina |
M csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKS-Titánok - SZSE U12 | 2020. január 11. szombat | 43 - 20 | Szőke Gábor, Szabó Péter |
SZSE U12 - Újpest-MT/B | 2020. január 11. szombat | 20 - 41 | Bózsó Gábor, Szabó Péter |
Újpest-MT/B - KKS-Titánok | 2020. január 11. szombat | 47 - 29 | Bózsó Gábor, Szőke Gábor |
N csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Garfield - Németvölgyi Medvék | 2020. január 12. vasárnap | 39 - 21 | Török Béla, Kutrik Andrea |
Malév Zsiráfok - Csata Garfield | 2020. január 12. vasárnap | 25 - 20 | Matejovics Márk, Mészáros Nándor Lajos |
Németvölgyi Medvék - Malév Zsiráfok | 2020. január 12. vasárnap | 41 - 37 | Matejovics Márk, Mészáros Nándor Lajos |
O csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PSE Párducok - Budapesti Honvéd Bakáts | 2020. január 11. szombat | 38 - 26 | Ürögi Zsolt, Benkő Glória |
TFSE - PSE Párducok | 2020. január 11. szombat | 25 - 31 | Benkő Glória, Miháczi Ádám |
Budapesti Honvéd Bakáts - TFSE | 2020. január 11. szombat | 48 - 32 | Ürögi Zsolt, Miháczi Ádám |
P csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Falcons - Budai Aranysakálok | 2020. január 11. szombat | 45 - 58 | Ürögi Zsolt, Benkő Glória |
Budai Aranysakálok - BUDAFOKI BaKoK | 2020. január 11. szombat | 57 - 35 | Benkő Glória, Miháczi Ádám |
BUDAFOKI BaKoK - Budapesti Honvéd Falcons | 2020. január 11. szombat | 10 - 72 | Ürögi Zsolt, Miháczi Ádám |
Q csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA-Veresegyház - Budapest Blazers | 2020. január 11. szombat | 16 - 50 | Gereben Dorka, Ágoston Álmos Pál |
Budapest Blazers - HSE | 2020. január 11. szombat | 81 - 10 | Gereben Dorka, Ágoston Álmos Pál |
HSE - KLKA-Veresegyház | 2020. január 11. szombat | 8 - 76 | Kutrik Andrea, Boros Krisztina |
R csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Keresztúri SE/B - Városgazda UP Akadémia | 2020. január 12. vasárnap | 29 - 49 | Bárány Levente, Marjai Réka |
Városgazda UP Akadémia - Ziccer Manók | 2020. január 12. vasárnap | 17 - 57 | Bárány Levente, Kutrik Andrea |
TF BP U12 - Keresztúri SE/B | 2020. január 12. vasárnap | 0 - 2 | Kutrik Andrea, Marjai Réka |
Ziccer Manók - TF BP U12 | 2020. január 12. vasárnap | 2 - 0 | Bujtor Péter, Korhetz Szilárd |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilis Basket Buda - Gödi Gödények | 2020. január 11. szombat | 74 - 33 | Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter |
Szentendrei KSE - Pilis Basket Buda | 2020. január 11. szombat | 46 - 58 | Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter |
Gödi Gödények - Szentendrei KSE | 2020. január 11. szombat | 57 - 34 | Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter |
B csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket BDSE - Gödi SE-Dk. Kiscicák | 2020. január 12. vasárnap | 62 - 60 | Sersovszky Gergely Péter, Bolyki Dávid |
DMTK - Radobasket BDSE | 2020. január 12. vasárnap | 44 - 62 | Sersovszky Gergely Péter, Bolyki Dávid |
Gödi SE-Dk. Kiscicák - DMTK | 2020. január 12. vasárnap | 56 - 53 | Sersovszky Gergely Péter, Bolyki Dávid |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket - BTDSE Taksonyi Ördögök | 2020. január 11. szombat | 48 - 47 | Szájer József, Gyurkovics István János |
DMTK/B - Radobasket | 2020. január 11. szombat | 57 - 39 | Szájer József, Gyurkovics István János |
BTDSE Taksonyi Ördögök - DMTK/B | 2020. január 11. szombat | 49 - 32 | Szájer József, Gyurkovics István János |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Herceghalmi Tigrisek - BKG Prima Akadémia SZSZM U12A | 2020. január 11. szombat | 42 - 58 | Dr. Kovács András, Fajszi Zsombor Levente |
PILIS Basket - Herceghalmi Tigrisek | 2020. január 11. szombat | 53 - 40 | Dr. Kovács András, Fajszi Zsombor Levente |
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A - PILIS Basket | 2020. január 11. szombat | 62 - 25 | Dr. Kovács András, Fajszi Zsombor Levente |
E csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZKHSE - Százhalombattai KSE | 2020. január 11. szombat | 50 - 45 | Sersovszky Gergely Péter |
Monori SE - SZKHSE | 2020. január 11. szombat | 49 - 40 | Sersovszky Gergely Péter |
Százhalombattai KSE - Monori SE | 2020. január 11. szombat | 55 - 65 | Sersovszky Gergely Péter |
F csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC - VMG DSE | 2020. január 12. vasárnap | 42 - 54 | Magda János József, Mátyás Ferenc |
Viadukt SE - BSC | 2020. január 12. vasárnap | 37 - 42 | Magda János József, Mátyás Ferenc |
VMG DSE - Viadukt SE | 2020. január 12. vasárnap | 30 - 49 | Magda János József, Mátyás Ferenc |
G csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B - FKE Kőrösi | 2020. január 12. vasárnap | 41 - 33 | Iski Zsolt István |
BKG Prima Akadémia U12 M - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B | 2020. január 12. vasárnap | 36 - 70 | Iski Zsolt István |
FKE Kőrösi - BKG Prima Akadémia U12 M | 2020. január 12. vasárnap | 30 - 22 | Iski Zsolt István |
H csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Veresegyház - Diósdi Sasok | 2020. január 12. vasárnap | 0 - 2 | Agócs Gábor Mihály |
KVSE U12 - BKG Veresegyház | 2020. január 12. vasárnap | 2 - 0 | Agócs Gábor Mihály |
Diósdi Sasok - KVSE U12 | 2020. január 12. vasárnap | 34 - 21 | Agócs Gábor Mihály |
I csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket/B - ELITE Basket | 2020. január 12. vasárnap | 9 - 91 | Kovács Róbert Márió, Porkoláb Mercédesz Anett |
CKE U12 - Radobasket/B | 2020. január 12. vasárnap | 8 - 67 | Kovács Róbert Márió, Porkoláb Mercédesz Anett |
ELITE Basket - CKE U12 | 2020. január 12. vasárnap | 103 - 3 | Kovács Róbert Márió, Porkoláb Mercédesz Anett |