|
Nemzeti Fiú Junior Bajnokság, "B" Döntő | Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest Bajza József utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. április 5. péntek | 89 - 69 | Kapros Roland, Novák Bence |
Újpest-MT/A - MEAFC/A | 2019. április 5. péntek | 60 - 67 | Pohánka Balázs, Erdész Dávid |
Soproni Sportiskola KA/A - Lehel Kosársuli | 2019. április 5. péntek | 49 - 58 | Gaál Norbert, Jurászik László |
Kaposvári KK - SZEDEÁK/A | 2019. április 5. péntek | 66 - 46 | Erdész Dávid, Novák Bence |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Újpest-MT/A | 2019. április 6. szombat | 69 - 81 | Gaál Norbert, Pohánka Balázs |
Soproni Sportiskola KA/A - SZEDEÁK/A | 2019. április 6. szombat | 63 - 61 | Kapros Roland, Jurászik László |
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A - MEAFC/A | 2019. április 6. szombat | 85 - 40 | Gaál Norbert, Erdész Dávid |
Lehel Kosársuli - Kaposvári KK | 2019. április 6. szombat | 69 - 62 | Kapros Roland, Novák Bence |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - SZEDEÁK/A | 2019. április 7. vasárnap | 74 - 57 | Pohánka Balázs, Jurászik László |
Újpest-MT/A - Soproni Sportiskola KA/A | 2019. április 7. vasárnap | 47 - 44 | Novák Bence, Jurászik László |
MEAFC/A - Kaposvári KK | 2019. április 7. vasárnap | 73 - 64 | Pohánka Balázs, Kapros Roland |
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A - Lehel Kosársuli | 2019. április 7. vasárnap | 73 - 49 | Gaál Norbert, Erdész Dávid |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Verasztó Péter
FALCO-VE KC/A
|
1-2 | 3 | 30.33 | |
2 |
Kolok Balázs Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 19.67 | ||
3 |
Anyanwu Tony Chikezire
Újpest-MT/A
|
3 | 17.33 | ||
4 |
Szőke Péter Soma
Lehel Kosársuli
|
1-3 | 3 | 16.67 | |
5 |
Puska Bence
Kaposvári KK
|
3 | 3 | 16.00 | |
6 |
Orliczki Mátyás
MEAFC/A
|
Irány | 3 | 14.00 | |
7 |
Schöll Richárd
Soproni Sportiskola KA/A
|
5 | 3 | 13.00 | |
8 |
Rédei Péter
FALCO-VE KC/A
|
2-3 | 3 | 12.67 |
Poszt | M. | Érték (*) | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Verasztó Péter
FALCO-VE KC/A
|
1-2 | 3 | 29.00 | |
2 |
Kolok Balázs Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 27.33 | ||
3 |
Schöll Richárd
Soproni Sportiskola KA/A
|
5 | 3 | 25.00 | |
4 |
Kaszás Márton
Lehel Kosársuli
|
3 | 24.00 | ||
5 |
Pásztor Mátyás Bence
FALCO-VE KC/A
|
4-5 | 3 | 22.33 | |
6 |
Anyanwu Tony Chikezire
Újpest-MT/A
|
3 | 22.00 | ||
7 |
Puska Bence
Kaposvári KK
|
3 | 3 | 22.00 | |
8 |
Szük Zsombor Nátán
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 20.67 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Schöll Richárd
Soproni Sportiskola KA/A
|
5 | 3 | 10.00 | |
2 |
Kaszás Márton
Lehel Kosársuli
|
3 | 8.67 | ||
3 |
Takács Zsolt
MEAFC/A
|
4 | 3 | 8.00 | |
4 |
Szük Zsombor Nátán
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 7.00 | ||
5 |
Kolok Balázs Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 6.00 | ||
6 |
Balogh Szilárd
SZEDEÁK/A
|
1 | 3 | 5.67 | |
7 |
Pásztor Mátyás Bence
FALCO-VE KC/A
|
4-5 | 3 | 5.67 | |
8 |
Kovács Ákos
Lehel Kosársuli
|
3 | 5.33 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Anyanwu Tony Chikezire
Újpest-MT/A
|
3 | 5.33 | ||
2 |
Kolok Balázs Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 5.33 | ||
3 |
Schöll Richárd
Soproni Sportiskola KA/A
|
5 | 3 | 4.67 | |
4 |
Kaszás Márton
Lehel Kosársuli
|
3 | 4.33 | ||
5 |
Takács Zsolt
MEAFC/A
|
4 | 3 | 4.33 | |
6 |
Pásztor Mátyás Bence
FALCO-VE KC/A
|
4-5 | 3 | 4.00 | |
7 |
Puska Bence
Kaposvári KK
|
3 | 3 | 4.00 | |
8 |
Rédei Péter
FALCO-VE KC/A
|
2-3 | 3 | 4.00 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Schöll Richárd
Soproni Sportiskola KA/A
|
5 | 3 | 14.67 | |
2 |
Kaszás Márton
Lehel Kosársuli
|
3 | 13.00 | ||
3 |
Takács Zsolt
MEAFC/A
|
4 | 3 | 12.33 | |
4 |
Kolok Balázs Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 11.33 | ||
5 |
Anyanwu Tony Chikezire
Újpest-MT/A
|
3 | 10.67 | ||
6 |
Pásztor Mátyás Bence
FALCO-VE KC/A
|
4-5 | 3 | 9.67 | |
7 |
Szük Zsombor Nátán
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 9.33 | ||
8 |
Sövegjártó Ábel György
FALCO-VE KC/A
|
3-4 | 3 | 8.67 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Orliczki Mátyás
MEAFC/A
|
Irány | 3 | 6.67 | |
2 |
Friedl Kristóf Bence
FALCO-VE KC/A
|
1-2 | 3 | 5.33 | |
3 |
Fekete Bálint
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
2-3 | 3 | 4.67 | |
4 |
Bella Márton Emil
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 4.33 | ||
5 |
Kaszás Márton
Lehel Kosársuli
|
3 | 3.67 | ||
6 |
Balogh Szilárd
SZEDEÁK/A
|
1 | 3 | 3.67 | |
7 |
Csátaljay Barna
Soproni Sportiskola KA/A
|
1-2 | 3 | 3.67 | |
8 |
Verasztó Péter
FALCO-VE KC/A
|
1-2 | 3 | 3.67 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Orliczki Mátyás
MEAFC/A
|
Irány | 3 | 4.00 | |
2 |
Sipos Mátyás
FALCO-VE KC/A
|
2 | 3 | 3.00 | |
3 |
Balogh Szilárd
SZEDEÁK/A
|
1 | 3 | 3.00 | |
4 |
Verasztó Péter
FALCO-VE KC/A
|
1-2 | 3 | 3.00 | |
5 |
Fehér Benjamin
Kaposvári KK
|
3 | 3 | 2.67 | |
6 |
Sövegjártó Ábel György
FALCO-VE KC/A
|
3-4 | 3 | 2.67 | |
7 |
Micev Nikola
Újpest-MT/A
|
3 | 2.33 | ||
8 |
Paár Márk
Kaposvári KK
|
3 | 3 | 2.33 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Szőke Péter Soma
Lehel Kosársuli
|
1-3 | 3 | 4.00 | |
2 |
Balogh Szilárd
SZEDEÁK/A
|
1 | 3 | 4.00 | |
3 |
Vámos Ádám
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
4 | 3 | 4.00 | |
4 |
Faragó Zsombor István
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 4.00 | ||
5 |
Takács Zsolt
MEAFC/A
|
4 | 3 | 3.67 | |
6 |
Csátaljay Barna
Soproni Sportiskola KA/A
|
1-2 | 3 | 3.67 | |
7 |
Puska Bence
Kaposvári KK
|
3 | 3 | 3.67 | |
8 |
Tráser Nándor Zoltán
SZEDEÁK/A
|
4-5 | 3 | 3.33 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Szük Zsombor Nátán
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 2.67 | ||
2 |
Tráser Nándor Zoltán
SZEDEÁK/A
|
4-5 | 3 | 2.00 | |
3 |
Schöll Richárd
Soproni Sportiskola KA/A
|
5 | 3 | 2.00 | |
4 |
Utassy Regő Bán
SZEDEÁK/A
|
3 | 1.67 | ||
5 |
Kaszás Márton
Lehel Kosársuli
|
3 | 1.67 | ||
6 |
Vámi Bálint
Kaposvári KK
|
3 | 1.67 | ||
7 |
Puska Bence
Kaposvári KK
|
3 | 3 | 1.67 | |
8 |
Dokmanovic Milán
Újpest-MT/A
|
3 | 1.33 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Schöll Richárd
Soproni Sportiskola KA/A
|
5 | 3 | 41.67 | |
2 |
Kovács Ákos
Lehel Kosársuli
|
3 | 38.67 | ||
3 |
Szőke Péter Soma
Lehel Kosársuli
|
1-3 | 3 | 38.67 | |
4 |
Vas-Teplán Miklós
Lehel Kosársuli
|
2-3 | 3 | 37.33 | |
5 |
Orliczki Mátyás
MEAFC/A
|
Irány | 3 | 37.00 | |
6 |
Kolok Balázs Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 35.67 | ||
7 |
Horváth Máté
Soproni Sportiskola KA/A
|
1-2 | 3 | 35.33 | |
8 |
Anyanwu Tony Chikezire
Újpest-MT/A
|
3 | 35.00 |