Leány Kadett - 2022/2023 Leány Kadett - 2022/2023
Legutóbbi - Leány Kadett
7. forduló BEAC-Újbuda KA/A - Vasas Akadémia/A 2023. január 29. vasárnap 56 - 53
5. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Csata DSE/A 2023. január 25. szerda 75 - 65
6. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - BEAC-Újbuda KA/A 2023. január 7. szombat 59 - 47
7. forduló Bajai NKK/A - NKA Pécs/A 2023. január 6. péntek 61 - 69
5. forduló BEAC-Újbuda KA/B - NKA Pécs u15 leány/B 2022. december 21. szerda 57 - 58
10. forduló Vasas Akadémia/A - KS Szeged 2022. december 20. kedd 107 - 28
5. forduló Darazsak Sportakadémia/A - NKA Pécs/A 2022. december 18. vasárnap 62 - 72
10. forduló DVTK Akadémia/A - Vasas Akadémia/B 2022. december 18. vasárnap 66 - 49
10. forduló Óbudai Kaszások - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2022. december 18. vasárnap 53 - 72
10. forduló UNI Győr NKA - Dávid Kornél KA/A 2022. december 17. szombat 74 - 49
Következik - Leány Kadett
1. forduló Kecskeméti KA/A - Darazsak Sportakadémia/A 2023. február 2. csütörtök 15:00
1. forduló Csata DSE/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2023. február 2. csütörtök 17:30
2. forduló BEAC-Újbuda KA/A - Kecskeméti KA/A 2023. február 8. szerda 15:30
5. forduló PVSK NKA/A - NKA Pécs u15 leány/B 2023. február 8. szerda 15:30
1. forduló Dávid Kornél KA/A - Török Flóris-Törekvés SE 2023. február 8. szerda 16:30
3. forduló Csata DSE/A - Darazsak Sportakadémia/A 2023. február 9. csütörtök 17:30
1. forduló Bajai NKK/A - BEAC-Újbuda KA/B 2023. február 10. péntek 16:00
4. forduló MVM-OSE Oroszlányok - Radobasket Törökbálint U16L 2023. február 11. szombat 11:00
1. forduló Zalaegerszegi KTE - DVTK Akadémia/B 2023. február 11. szombat 17:30
6. forduló Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2023. február 12. vasárnap 13:00
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Helyosztók
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Fehér "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Fehér "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
6 1.00 12 6 0 486 321 GY10 5-0 5-0 5-0
2. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
6 0.92 11 5 1 328 293 V1 5-0 4-1 4-1
3. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
7 0.79 11 4 3 404 479 GY4 5-1 3-2 4-1
4. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
6 0.75 9 3 3 349 320 GY1 4-1 3-2 3-2
5. Csata DSE/A
Csata DSE/A
7 0.71 10 3 4 379 379 V1 5-0 2-4 3-2
6. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
7 0.71 10 3 4 400 421 GY1 5-1 2-3 3-2
7. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
6 0.58 7 1 5 364 420 V5 2-3 2-3 0-5
8. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
7 0.57 8 1 6 326 403 V1 5-2 3-4 2-3
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
10 0.90 18 8 2 605 549 GY1 6-1 6-2 4-1
2. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
10 0.85 17 7 3 636 545 V1 7-1 4-3 3-2
3. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
10 0.75 15 5 5 610 622 V1 7-2 3-3 3-2
4. NKA Pécs u15 leány/B
NKA Pécs u15 leány/B
10 0.75 15 5 5 627 639 GY2 3-4 5-3 3-2
5. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
10 0.70 14 4 6 678 649 GY1 4-4 4-3 2-3
6. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
10 0.55 11 1 9 535 687 V8 2-6 1-6 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
10 1.00 20 10 0 817 508 GY10 5-0 5-0 5-0
2. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
10 0.85 17 7 3 703 615 GY4 5-1 3-2 4-1
3. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
10 0.80 16 6 4 612 570 GY1 5-1 2-3 3-2
4. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
10 0.70 14 4 6 665 666 V5 2-3 2-3 0-5
5. Bajai NKK/A
Bajai NKK/A
10 0.60 12 2 8 571 771 V2 3-4 2-4 1-4
6. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
10 0.55 11 1 9 535 773 V2 2-5 2-4 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
10 0.95 19 9 1 627 465 V1 5-0 4-1 4-1
2. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
10 0.85 17 7 3 658 510 GY1 4-1 3-2 3-2
3. Csata DSE/A
Csata DSE/A
10 0.85 17 7 3 612 430 V1 5-0 2-4 3-2
4. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
10 0.75 15 5 5 544 494 V1 5-2 3-4 2-3
5. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
10 0.60 12 2 8 448 637 V3 2-4 3-4 1-4
6. KS Szeged
KS Szeged
10 0.50 10 0 10 410 763 V10 0-5 0-5 0-5
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
2 1.00 4 2 0 150 104 GY1 4-4 4-3 2-3
2. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
2 0.75 3 1 1 109 142 V1 0-2 1-2 1-4
3. Soproni Darazsak Akadémia
Soproni Darazsak Akadémia
2 0.50 2 0 2 104 117 V2 0-1 3-1 3-2
4. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
2 1.00 4 2 0 186 90 V1 7-1 4-3 3-2
5. MVM-OSE Oroszlányok
MVM-OSE Oroszlányok
2 0.75 3 1 1 122 133 GY1 1-0 2-1 3-1
6. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
2 0.50 2 0 2 100 185 V5 0-3 0-2 0-5
7. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
2 1.00 4 2 0 177 81 GY1 6-1 6-2 4-1
8. Radobasket Törökbálint U16L
Radobasket Törökbálint U16L
2 0.75 3 1 1 140 142 GY1 3-0 0-1 3-1
9. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
2 0.50 2 0 2 109 203 V5 0-2 0-3 0-5
10. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
2 1.00 4 2 0 157 81 V1 7-2 3-3 3-2
11. Szombathelyi Sportiskola U16L
Szombathelyi Sportiskola U16L
2 0.75 3 1 1 118 150 GY1 0-2 2-1 2-3
12. Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
2 0.50 2 0 2 111 155 V3 1-1 0-3 1-4
13. NKA Pécs u15 leány/B
NKA Pécs u15 leány/B
2 1.00 4 2 0 157 115 GY2 3-4 5-3 3-2
14. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 144 134 V1 1-1 1-2 2-3
15. DEAC
DEAC
2 0.50 2 0 2 95 147 V2 1-1 1-1 2-2
16. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 1.00 4 2 0 142 123 V8 2-6 1-6 0-5
17. Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/A
2 0.75 3 1 1 144 125 V1 0-1 3-0 3-1
18. Török Flóris-Törekvés SE
Török Flóris-Törekvés SE
2 0.50 2 0 2 114 152 V3 2-1 0-2 2-3
Tabella - Előselejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 276 87 V1 5-2 3-4 2-3
2. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
3 0.83 5 2 1 152 181 V1 7-1 4-3 3-2
3. Szombathelyi Sportiskola U16L
Szombathelyi Sportiskola U16L
3 0.67 4 1 2 124 204 GY1 0-2 2-1 2-3
4. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.50 3 0 3 122 202 V1 0-2 1-2 1-4
5. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 1.00 6 3 0 245 184 V2 2-5 2-4 1-4
6. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
3 0.83 5 2 1 187 149 GY1 6-1 6-2 4-1
7. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 138 204 V1 1-1 1-2 2-3
8. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 178 211 V8 2-6 1-6 0-5
9. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 1.00 6 3 0 309 134 V3 2-4 3-4 1-4
10. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.83 5 2 1 279 179 GY1 4-4 4-3 2-3
11. Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
3 0.67 4 1 2 152 235 V3 1-1 0-3 1-4
12. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
3 0.50 3 0 3 116 308 V5 0-3 0-2 0-5
13. Bajai NKK/A
Bajai NKK/A
3 1.00 6 3 0 240 145 V2 3-4 2-4 1-4
14. Török Flóris-Törekvés SE
Török Flóris-Törekvés SE
3 0.83 5 2 1 160 185 V3 2-1 0-2 2-3
15. NKA Pécs u15 leány/B
NKA Pécs u15 leány/B
3 0.67 4 1 2 185 212 GY2 3-4 5-3 3-2
16. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
3 0.50 3 0 3 153 196 V5 0-2 0-3 0-5
Ranglisták - Leány Kadett
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek