PVSK NKA/A - Bajai NKK/A | 2023. június 4. vasárnap | 59 - 50 | |
NKA Pécs/A - Darazsak Sportakadémia/A | 2023. június 4. vasárnap | 68 - 72 | |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Óbudai Kaszások | 2023. június 4. vasárnap | 64 - 85 | |
Kecskeméti KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2023. június 4. vasárnap | 65 - 54 | |
BEAC-Újbuda KA/B - UNI Győr NKA | 2023. június 4. vasárnap | 48 - 60 | |
Csata DSE/A - BEAC-Újbuda KA/A | 2023. június 4. vasárnap | 61 - 68 | |
DVTK Akadémia/A - Vasas Akadémia/A | 2023. június 4. vasárnap | 53 - 40 | |
KS Szeged - Vasas Akadémia/B | 2023. június 4. vasárnap | 72 - 62 | |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Darazsak Sportakadémia/A | 2023. június 3. szombat | 53 - 59 | |
Bajai NKK/A - Óbudai Kaszások | 2023. június 3. szombat | 82 - 70 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Darazsak Sportakadémia/A
|
3 | 1.00 | 6 | 3 | 0 | 191 | 173 | GY7 | 7-3 | 6-7 | 5-0 | |
2. |
NKA Pécs/A
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 231 | 191 | V1 | 9-2 | 9-1 | 4-1 | |
3. |
BEAC-Újbuda KA/A
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 185 | 180 | GY2 | 8-2 | 7-4 | 3-2 | |
4. |
Kecskeméti KA/A
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 197 | 196 | GY1 | 8-4 | 4-5 | 2-3 | |
5. |
Csata DSE/A
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 160 | 187 | V1 | 8-3 | 4-8 | 3-2 | |
6. |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 150 | 163 | V2 | 8-3 | 4-6 | 2-3 | |
7. |
DVTK Akadémia/A
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 151 | 152 | GY1 | 7-4 | 4-6 | 3-2 | |
8. |
Vasas Akadémia/A
|
3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 138 | 161 | V4 | 9-3 | 4-8 | 1-4 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
PVSK NKA/A
|
3 | 1.00 | 6 | 3 | 0 | 209 | 163 | GY4 | 5-9 | 4-8 | 4-1 | |
2. |
Bajai NKK/A
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 197 | 187 | V1 | 7-6 | 4-9 | 3-2 | |
3. |
UNI Győr NKA
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 185 | 174 | GY2 | 11-3 | 8-6 | 3-2 | |
4. |
Óbudai Kaszások
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 224 | 204 | GY1 | 11-3 | 7-7 | 2-3 | |
5. |
Atomerőmű-KSC Szekszárd
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 178 | 194 | V2 | 9-5 | 9-5 | 3-2 | |
6. |
BEAC-Újbuda KA/B
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 151 | 175 | V1 | 11-5 | 8-4 | 1-4 | |
7. |
KS Szeged
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 186 | 206 | GY1 | 4-9 | 1-9 | 2-3 | |
8. |
Vasas Akadémia/B
|
3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 181 | 208 | V3 | 6-5 | 7-8 | 2-3 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Miskolci SI Vadmacskák/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 142 | 126 | GY2 | 4-2 | 5-3 | 3-2 | |
2. |
Dávid Kornél KA/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 146 | 127 | GY1 | 6-7 | 3-11 | 2-3 | |
3. |
NKA Pécs u15 leány/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 131 | 121 | V1 | 4-9 | 7-7 | 1-4 | |
4. |
DVTK Akadémia/B
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 106 | 151 | V3 | 4-4 | 2-5 | 1-4 | |
5. |
Török Flóris-Törekvés SE
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 148 | 119 | GY2 | 4-3 | 2-4 | 3-2 | |
6. |
Zalaegerszegi KTE
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 119 | 92 | V1 | 4-2 | 1-6 | 3-2 | |
7. |
Radobasket Törökbálint U16L
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 114 | 116 | GY1 | 3-3 | 2-4 | 1-4 | |
8. |
MVM-OSE Oroszlányok
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 116 | 170 | V2 | 2-4 | 3-3 | 2-3 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Atomerőmű-KSC Szekszárd
|
4 | 0.88 | 7 | 3 | 1 | 352 | 224 | V2 | 9-5 | 9-5 | 3-2 | |
2. |
Bajai NKK/A
|
4 | 0.88 | 7 | 3 | 1 | 270 | 254 | V1 | 7-6 | 4-9 | 3-2 | |
3. |
KS Szeged
|
4 | 0.88 | 7 | 3 | 1 | 229 | 217 | GY1 | 4-9 | 1-9 | 2-3 | |
4. |
Vasas Akadémia/B
|
4 | 0.75 | 6 | 2 | 2 | 230 | 217 | V3 | 6-5 | 7-8 | 2-3 | |
5. |
UNI Győr NKA
|
4 | 0.75 | 6 | 2 | 2 | 225 | 225 | GY2 | 11-3 | 8-6 | 3-2 | |
6. |
Miskolci SI Vadmacskák/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 121 | 129 | GY2 | 4-2 | 5-3 | 3-2 | |
7. |
BEAC-Újbuda KA/B
|
4 | 0.75 | 6 | 2 | 2 | 243 | 279 | V1 | 11-5 | 8-4 | 1-4 | |
8. |
DVTK Akadémia/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 120 | 168 | V3 | 4-4 | 2-5 | 1-4 | |
9. |
Dávid Kornél KA/A
|
4 | 0.63 | 5 | 1 | 3 | 218 | 245 | GY1 | 6-7 | 3-11 | 2-3 | |
10. |
PVSK NKA/A
|
4 | 0.63 | 5 | 1 | 3 | 219 | 255 | GY4 | 5-9 | 4-8 | 4-1 | |
11. |
Óbudai Kaszások
|
4 | 0.63 | 5 | 1 | 3 | 211 | 256 | GY1 | 11-3 | 7-7 | 2-3 | |
12. |
NKA Pécs u15 leány/B
|
4 | 0.50 | 4 | 0 | 4 | 231 | 338 | V1 | 4-9 | 7-7 | 1-4 | |
13. |
Darazsak Sportakadémia/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 187 | 104 | GY7 | 7-3 | 6-7 | 5-0 | |
14. |
Csata DSE/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 142 | 87 | V1 | 8-3 | 4-8 | 3-2 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
NKA Pécs/A
|
14 | 0.93 | 26 | 12 | 2 | 1039 | 813 | V1 | 9-2 | 9-1 | 4-1 | |
2. |
BEAC-Újbuda KA/A
|
14 | 0.82 | 23 | 9 | 5 | 872 | 865 | GY2 | 8-2 | 7-4 | 3-2 | |
3. |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
14 | 0.75 | 21 | 7 | 7 | 828 | 953 | V2 | 8-3 | 4-6 | 2-3 | |
4. |
Kecskeméti KA/A
|
14 | 0.71 | 20 | 6 | 8 | 781 | 813 | GY1 | 8-4 | 4-5 | 2-3 | |
5. |
DVTK Akadémia/A
|
14 | 0.71 | 20 | 6 | 8 | 874 | 903 | GY1 | 7-4 | 4-6 | 3-2 | |
6. |
Vasas Akadémia/A
|
14 | 0.71 | 20 | 6 | 8 | 848 | 839 | V4 | 9-3 | 4-8 | 1-4 | |
7. |
Darazsak Sportakadémia/A
|
14 | 0.68 | 19 | 5 | 9 | 909 | 927 | GY7 | 7-3 | 6-7 | 5-0 | |
8. |
Csata DSE/A
|
14 | 0.68 | 19 | 5 | 9 | 796 | 834 | V1 | 8-3 | 4-8 | 3-2 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vasas Akadémia/B
|
6 | 1.00 | 12 | 6 | 0 | 368 | 297 | V3 | 6-5 | 7-8 | 2-3 | |
2. |
UNI Győr NKA
|
6 | 0.75 | 9 | 3 | 3 | 349 | 367 | GY2 | 11-3 | 8-6 | 3-2 | |
3. |
NKA Pécs u15 leány/B
|
6 | 0.67 | 8 | 2 | 4 | 353 | 362 | V1 | 4-9 | 7-7 | 1-4 | |
4. |
PVSK NKA/A
|
6 | 0.58 | 7 | 1 | 5 | 334 | 378 | GY4 | 5-9 | 4-8 | 4-1 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
BEAC-Újbuda KA/B
|
6 | 1.00 | 12 | 6 | 0 | 412 | 353 | V1 | 11-5 | 8-4 | 1-4 | |
2. |
Óbudai Kaszások
|
6 | 0.83 | 10 | 4 | 2 | 420 | 343 | GY1 | 11-3 | 7-7 | 2-3 | |
3. |
Bajai NKK/A
|
6 | 0.58 | 7 | 1 | 5 | 361 | 401 | V1 | 7-6 | 4-9 | 3-2 | |
4. |
KS Szeged
|
6 | 0.58 | 7 | 1 | 5 | 324 | 420 | GY1 | 4-9 | 1-9 | 2-3 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Atomerőmű-KSC Szekszárd
|
6 | 1.00 | 12 | 6 | 0 | 552 | 322 | V2 | 9-5 | 9-5 | 3-2 | |
2. |
Miskolci SI Vadmacskák/A
|
6 | 0.75 | 9 | 3 | 3 | 369 | 379 | GY2 | 4-2 | 5-3 | 3-2 | |
3. |
MVM-OSE Oroszlányok
|
6 | 0.67 | 8 | 2 | 4 | 408 | 460 | V2 | 2-4 | 3-3 | 2-3 | |
4. |
Radobasket Törökbálint U16L
|
6 | 0.58 | 7 | 1 | 5 | 311 | 479 | GY1 | 3-3 | 2-4 | 1-4 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dávid Kornél KA/A
|
6 | 0.83 | 10 | 4 | 2 | 433 | 335 | GY1 | 6-7 | 3-11 | 2-3 | |
2. |
DVTK Akadémia/B
|
6 | 0.75 | 9 | 3 | 3 | 397 | 394 | V3 | 4-4 | 2-5 | 1-4 | |
3. |
Zalaegerszegi KTE
|
6 | 0.75 | 9 | 3 | 3 | 374 | 401 | V1 | 4-2 | 1-6 | 3-2 | |
4. |
Török Flóris-Törekvés SE
|
6 | 0.67 | 8 | 2 | 4 | 331 | 405 | GY2 | 4-3 | 2-4 | 3-2 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
UNI Győr NKA
|
10 | 0.90 | 18 | 8 | 2 | 605 | 549 | GY2 | 11-3 | 8-6 | 3-2 | |
2. |
Óbudai Kaszások
|
10 | 0.85 | 17 | 7 | 3 | 636 | 545 | GY1 | 11-3 | 7-7 | 2-3 | |
3. |
BEAC-Újbuda KA/B
|
10 | 0.75 | 15 | 5 | 5 | 610 | 622 | V1 | 11-5 | 8-4 | 1-4 | |
4. |
NKA Pécs u15 leány/B
|
10 | 0.75 | 15 | 5 | 5 | 627 | 639 | V1 | 4-9 | 7-7 | 1-4 | |
5. |
Atomerőmű-KSC Szekszárd
|
10 | 0.70 | 14 | 4 | 6 | 678 | 649 | V2 | 9-5 | 9-5 | 3-2 | |
6. |
Dávid Kornél KA/A
|
10 | 0.55 | 11 | 1 | 9 | 535 | 687 | GY1 | 6-7 | 3-11 | 2-3 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
NKA Pécs/A
|
10 | 1.00 | 20 | 10 | 0 | 817 | 508 | V1 | 9-2 | 9-1 | 4-1 | |
2. |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
10 | 0.85 | 17 | 7 | 3 | 703 | 615 | V2 | 8-3 | 4-6 | 2-3 | |
3. |
BEAC-Újbuda KA/A
|
10 | 0.80 | 16 | 6 | 4 | 612 | 570 | GY2 | 8-2 | 7-4 | 3-2 | |
4. |
Darazsak Sportakadémia/A
|
10 | 0.70 | 14 | 4 | 6 | 665 | 666 | GY7 | 7-3 | 6-7 | 5-0 | |
5. |
Bajai NKK/A
|
10 | 0.60 | 12 | 2 | 8 | 571 | 771 | V1 | 7-6 | 4-9 | 3-2 | |
6. |
PVSK NKA/A
|
10 | 0.55 | 11 | 1 | 9 | 535 | 773 | GY4 | 5-9 | 4-8 | 4-1 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kecskeméti KA/A
|
10 | 0.95 | 19 | 9 | 1 | 627 | 465 | GY1 | 8-4 | 4-5 | 2-3 | |
2. |
DVTK Akadémia/A
|
10 | 0.85 | 17 | 7 | 3 | 658 | 510 | GY1 | 7-4 | 4-6 | 3-2 | |
3. |
Csata DSE/A
|
10 | 0.85 | 17 | 7 | 3 | 612 | 430 | V1 | 8-3 | 4-8 | 3-2 | |
4. |
Vasas Akadémia/A
|
10 | 0.75 | 15 | 5 | 5 | 544 | 494 | V4 | 9-3 | 4-8 | 1-4 | |
5. |
Vasas Akadémia/B
|
10 | 0.60 | 12 | 2 | 8 | 448 | 637 | V3 | 6-5 | 7-8 | 2-3 | |
6. |
KS Szeged
|
10 | 0.50 | 10 | 0 | 10 | 410 | 763 | GY1 | 4-9 | 1-9 | 2-3 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Atomerőmű-KSC Szekszárd
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 150 | 104 | V2 | 9-5 | 9-5 | 3-2 | |
2. |
Zalaegerszegi KTE
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 109 | 142 | V1 | 4-2 | 1-6 | 3-2 | |
3. |
Soproni Darazsak Akadémia
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 104 | 117 | V2 | 0-1 | 3-1 | 3-2 | |
4. |
Óbudai Kaszások
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 186 | 90 | GY1 | 11-3 | 7-7 | 2-3 | |
5. |
MVM-OSE Oroszlányok
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 122 | 133 | V2 | 2-4 | 3-3 | 2-3 | |
6. |
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 100 | 185 | V5 | 0-3 | 0-2 | 0-5 | |
7. |
UNI Győr NKA
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 177 | 81 | GY2 | 11-3 | 8-6 | 3-2 | |
8. |
Radobasket Törökbálint U16L
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 140 | 142 | GY1 | 3-3 | 2-4 | 1-4 | |
9. |
Kiss Lenke KA
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 109 | 203 | V5 | 0-2 | 0-3 | 0-5 | |
10. |
BEAC-Újbuda KA/B
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 157 | 81 | V1 | 11-5 | 8-4 | 1-4 | |
11. |
Szombathelyi Sportiskola U16L
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 118 | 150 | GY1 | 0-2 | 2-1 | 2-3 | |
12. |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 111 | 155 | V3 | 1-1 | 0-3 | 1-4 | |
13. |
NKA Pécs u15 leány/B
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 157 | 115 | V1 | 4-9 | 7-7 | 1-4 | |
14. |
DVTK Akadémia/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 144 | 134 | V3 | 4-4 | 2-5 | 1-4 | |
15. |
DEAC
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 95 | 147 | V2 | 1-1 | 1-1 | 2-2 | |
16. |
Dávid Kornél KA/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 142 | 123 | GY1 | 6-7 | 3-11 | 2-3 | |
17. |
Miskolci SI Vadmacskák/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 144 | 125 | GY2 | 4-2 | 5-3 | 3-2 | |
18. |
Török Flóris-Törekvés SE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 114 | 152 | GY2 | 4-3 | 2-4 | 3-2 |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 |
---|
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vasas Akadémia/A
|
3 | 1.00 | 6 | 3 | 0 | 276 | 87 | V4 | 9-3 | 4-8 | 1-4 | |
2. |
Óbudai Kaszások
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 152 | 181 | GY1 | 11-3 | 7-7 | 2-3 | |
3. |
Szombathelyi Sportiskola U16L
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 124 | 204 | GY1 | 0-2 | 2-1 | 2-3 | |
4. |
Zalaegerszegi KTE
|
3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 122 | 202 | V1 | 4-2 | 1-6 | 3-2 | |
5. |
PVSK NKA/A
|
3 | 1.00 | 6 | 3 | 0 | 245 | 184 | GY4 | 5-9 | 4-8 | 4-1 | |
6. |
UNI Győr NKA
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 187 | 149 | GY2 | 11-3 | 8-6 | 3-2 | |
7. |
DVTK Akadémia/B
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 138 | 204 | V3 | 4-4 | 2-5 | 1-4 | |
8. |
Dávid Kornél KA/A
|
3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 178 | 211 | GY1 | 6-7 | 3-11 | 2-3 | |
9. |
Vasas Akadémia/B
|
3 | 1.00 | 6 | 3 | 0 | 309 | 134 | V3 | 6-5 | 7-8 | 2-3 | |
10. |
Atomerőmű-KSC Szekszárd
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 279 | 179 | V2 | 9-5 | 9-5 | 3-2 | |
11. |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 152 | 235 | V3 | 1-1 | 0-3 | 1-4 | |
12. |
Szolnoki Sportcentrum/A
|
3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 116 | 308 | V5 | 0-3 | 0-2 | 0-5 | |
13. |
Bajai NKK/A
|
3 | 1.00 | 6 | 3 | 0 | 240 | 145 | V1 | 7-6 | 4-9 | 3-2 | |
14. |
Török Flóris-Törekvés SE
|
3 | 0.83 | 5 | 2 | 1 | 160 | 185 | GY2 | 4-3 | 2-4 | 3-2 | |
15. |
NKA Pécs u15 leány/B
|
3 | 0.67 | 4 | 1 | 2 | 185 | 212 | V1 | 4-9 | 7-7 | 1-4 | |
16. |
Kiss Lenke KA
|
3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 153 | 196 | V5 | 0-2 | 0-3 | 0-5 |
1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok, 7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikula Linett
MVM-OSE Oroszlányok
|
4 | 10 | 23.20 | |
2 |
Imre Nikolett Rita
MVM-OSE Oroszlányok
|
3 | 6 | 21.67 | |
3 |
Janzsó Alíz
Darazsak Sportakadémia/A
|
4 | 13 | 18.15 | |
4 |
Fodróczy Lilla
Radobasket Törökbálint U16L
|
1-3 | 6 | 15.67 | |
5 |
Deák Gréta Nóra
MVSI Vadmacskák
|
5 | 12 | 14.00 | |
6 |
Magyari Bianka Anna
Török Flóris-Törekvés SE
|
2 | 10 | 13.90 | |
7 |
Tarjányi Sára Boróka
Radobasket Törökbálint U16L
|
4-5 | 6 | 12.83 | |
8 |
Drótos Szonja
DVTK Akadémia/B
|
3-4 | 9 | 10.56 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Imre Nikolett Rita
MVM-OSE Oroszlányok
|
3 | 6 | 30.50 | |
2 |
Mikula Linett
MVM-OSE Oroszlányok
|
4 | 10 | 28.30 | |
3 |
Janzsó Alíz
Darazsak Sportakadémia/A
|
4 | 13 | 25.23 | |
4 |
Tarjányi Sára Boróka
Radobasket Törökbálint U16L
|
4-5 | 6 | 22.67 | |
5 |
Deák Gréta Nóra
MVSI Vadmacskák
|
5 | 12 | 21.67 | |
6 |
Fodróczy Lilla
Radobasket Törökbálint U16L
|
1-3 | 6 | 18.67 | |
7 |
Drótos Szonja
DVTK Akadémia/B
|
3-4 | 9 | 15.00 | |
8 |
Krucsay Aisa
DVTK Akadémia/B
|
3 | 10 | 13.10 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Tarjányi Sára Boróka
Radobasket Törökbálint U16L
|
4-5 | 6 | 8.17 | |
2 |
Imre Nikolett Rita
MVM-OSE Oroszlányok
|
3 | 6 | 7.00 | |
3 |
Janzsó Alíz
Darazsak Sportakadémia/A
|
4 | 13 | 6.39 | |
4 |
Fodróczy Lilla
Radobasket Törökbálint U16L
|
1-3 | 6 | 5.50 | |
5 |
Deák Gréta Nóra
MVSI Vadmacskák
|
5 | 12 | 5.50 | |
6 |
Mikula Linett
MVM-OSE Oroszlányok
|
4 | 10 | 5.30 | |
7 |
Jovián Polett Édua
Radobasket Törökbálint U16L
|
2-3 | 6 | 4.83 | |
8 |
Barabás Anna
Török Flóris-Törekvés SE
|
5 | 11 | 4.64 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Tarjányi Sára Boróka
Radobasket Törökbálint U16L
|
4-5 | 6 | 6.83 | |
2 |
Deák Gréta Nóra
MVSI Vadmacskák
|
5 | 12 | 6.42 | |
3 |
Janzsó Alíz
Darazsak Sportakadémia/A
|
4 | 13 | 4.77 | |
4 |
Imre Nikolett Rita
MVM-OSE Oroszlányok
|
3 | 6 | 4.00 | |
5 |
Balog Zita
Radobasket Törökbálint U16L
|
2-3 | 6 | 3.33 | |
6 |
Völgyi Szonja
DVTK Akadémia/B
|
2-3 | 11 | 3.18 | |
7 |
Barabás Anna
Török Flóris-Törekvés SE
|
5 | 11 | 3.09 | |
8 |
Szakonyi-Nagy Virág
Zalaegerszegi KTE
|
2 | 12 | 2.92 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Tarjányi Sára Boróka
Radobasket Törökbálint U16L
|
4-5 | 6 | 15.00 | |
2 |
Deák Gréta Nóra
MVSI Vadmacskák
|
5 | 12 | 11.92 | |
3 |
Janzsó Alíz
Darazsak Sportakadémia/A
|
4 | 13 | 11.15 | |
4 |
Imre Nikolett Rita
MVM-OSE Oroszlányok
|
3 | 6 | 11.00 | |
5 |
Fodróczy Lilla
Radobasket Törökbálint U16L
|
1-3 | 6 | 7.83 | |
6 |
Balog Zita
Radobasket Törökbálint U16L
|
2-3 | 6 | 7.83 | |
7 |
Barabás Anna
Török Flóris-Törekvés SE
|
5 | 11 | 7.73 | |
8 |
Jovián Polett Édua
Radobasket Törökbálint U16L
|
2-3 | 6 | 7.50 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Buday Leila Alexia
MVM-OSE Oroszlányok
|
1 | 6 | 3.83 | |
2 |
Drótos Szonja
DVTK Akadémia/B
|
3-4 | 9 | 2.67 | |
3 |
Jovián Polett Édua
Radobasket Törökbálint U16L
|
2-3 | 6 | 2.67 | |
4 |
Imre Nikolett Rita
MVM-OSE Oroszlányok
|
3 | 6 | 2.33 | |
5 |
Kőrösy Kamilla
Radobasket Törökbálint U16L
|
1-2 | 10 | 2.00 | |
6 |
Krucsay Aisa
DVTK Akadémia/B
|
3 | 10 | 1.70 | |
7 |
Mikula Linett
MVM-OSE Oroszlányok
|
4 | 10 | 1.60 | |
8 |
Magyari Bianka Anna
Török Flóris-Törekvés SE
|
2 | 10 | 1.50 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Imre Nikolett Rita
MVM-OSE Oroszlányok
|
3 | 6 | 5.17 | |
2 |
Magyari Bianka Anna
Török Flóris-Törekvés SE
|
2 | 10 | 4.10 | |
3 |
Fodróczy Lilla
Radobasket Törökbálint U16L
|
1-3 | 6 | 3.67 | |
4 |
Mikula Linett
MVM-OSE Oroszlányok
|
4 | 10 | 3.40 | |
5 |
Krucsay Aisa
DVTK Akadémia/B
|
3 | 10 | 3.40 | |
6 |
Drótos Szonja
DVTK Akadémia/B
|
3-4 | 9 | 2.89 | |
7 |
Buday Leila Alexia
MVM-OSE Oroszlányok
|
1 | 6 | 2.83 | |
8 |
Oross Anna
DVTK Akadémia/B
|
3 | 10 | 2.70 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jovián Polett Édua
Radobasket Törökbálint U16L
|
2-3 | 6 | 7.00 | |
2 |
Pintér Lilianna
Radobasket Törökbálint U16L
|
1 | 6 | 6.00 | |
3 |
Magyari Bianka Anna
Török Flóris-Törekvés SE
|
2 | 10 | 5.70 | |
4 |
Buday Leila Alexia
MVM-OSE Oroszlányok
|
1 | 6 | 5.33 | |
5 |
Tóth Zsófia Kata
Radobasket Törökbálint U16L
|
1-2 | 6 | 5.17 | |
6 |
Imre Nikolett Rita
MVM-OSE Oroszlányok
|
3 | 6 | 5.00 | |
7 |
Fodróczy Lilla
Radobasket Törökbálint U16L
|
1-3 | 6 | 4.83 | |
8 |
Balog Zita
Radobasket Törökbálint U16L
|
2-3 | 6 | 4.50 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikula Linett
MVM-OSE Oroszlányok
|
4 | 10 | 1.70 | |
2 |
Janzsó Alíz
Darazsak Sportakadémia/A
|
4 | 13 | 1.23 | |
3 |
Vojcsik Liliom
MVSI Vadmacskák
|
4 | 12 | 0.92 | |
4 |
Imre Nikolett Rita
MVM-OSE Oroszlányok
|
3 | 6 | 0.83 | |
5 |
Tarjányi Sára Boróka
Radobasket Törökbálint U16L
|
4-5 | 6 | 0.67 | |
6 |
Deák Gréta Nóra
MVSI Vadmacskák
|
5 | 12 | 0.58 | |
7 |
Mogyoródi Lili
DVTK Akadémia/B
|
1-2 | 14 | 0.57 | |
8 |
Dohány Maja
DVTK Akadémia/B
|
2-3 | 12 | 0.50 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Imre Nikolett Rita
MVM-OSE Oroszlányok
|
3 | 6 | 34.50 | |
2 |
Janzsó Alíz
Darazsak Sportakadémia/A
|
4 | 13 | 33.39 | |
3 |
Buday Leila Alexia
MVM-OSE Oroszlányok
|
1 | 6 | 33.33 | |
4 |
Magyari Bianka Anna
Török Flóris-Törekvés SE
|
2 | 10 | 30.80 | |
5 |
Barabás Anna
Török Flóris-Törekvés SE
|
5 | 11 | 29.00 | |
6 |
Balog Zita
Radobasket Törökbálint U16L
|
2-3 | 6 | 28.67 | |
7 |
Fodróczy Lilla
Radobasket Törökbálint U16L
|
1-3 | 6 | 28.33 | |
8 |
Deák Gréta Nóra
MVSI Vadmacskák
|
5 | 12 | 28.25 |