Fiú Kadett - 2022/2023 Fiú Kadett - 2022/2023
Legutóbbi - Fiú Kadett
1. forduló Soproni SI KA SKC/A - Szombathelyi Sportiskola U16 2022. október 1. szombat 130 - 50
1. forduló DEAC KA U16/A - Szolnoki KA/A 2022. október 1. szombat 102 - 61
1. forduló Újpest-MT/A - NYKK Eötvös U16 2022. október 1. szombat 33 - 77
1. forduló Félegyházi Térségi Sportiskola - BASKETBAJA SE/A 2022. október 1. szombat 0
1. forduló MEAFC U16/A - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2022. október 1. szombat 0
1. forduló Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2022. szeptember 30. péntek 96 - 41
1. forduló Kecskeméti KA/A - NKA Pécs u15 fiú/B 2022. szeptember 30. péntek 86 - 73
0. forduló Budapesti Honvéd SE/B - Dávid Kornél KA/B 2022. szeptember 25. vasárnap 103 - 43
0. forduló MEAFC U16/A - NYKK Eötvös U16 2022. szeptember 25. vasárnap 88 - 22
0. forduló MVM-OSE Lions U16/A - Egri VSI KOK/B 2022. szeptember 25. vasárnap 91 - 59
Következik - Fiú Kadett
1. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - Vasas Akadémia/B 2022. október 2. vasárnap 13:00
1. forduló Budapesti Honvéd SE/A - SZEDEÁK U16/A 2022. október 2. vasárnap 13:00
1. forduló PVSK NKA/A - Óbudai Kaszások/A 2022. október 2. vasárnap 14:00
1. forduló Nyíregyházi Sportcentrum/A - BUDAFOK 2022. október 2. vasárnap 15:00
1. forduló Dávid Kornél KA/A - KASI/A 2022. október 2. vasárnap 15:30
1. forduló NKA Pécs/A - MAFC/A 2022. október 2. vasárnap 18:00
1. forduló Budapesti Honvéd SE/B - DEAC KA U16/B 2022. október 2. vasárnap 19:00
1. forduló Kiss Lenke KA/A - Zuglói Sasok/A 2022. október 3. hétfő 17:30
9. forduló Soproni SI KA SKC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2022. október 7. péntek 15:00
2. forduló NYKK Eötvös U16 - Budapesti Honvéd SE/B 2022. október 7. péntek 17:30
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Helyosztók
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - 25-32. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "D" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 1.00 6 3 0 286 178 GY5 3-0 2-0 5-0
2. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
3 0.83 5 2 1 290 164 GY2 1-2 2-1 3-2
3. Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/B
3 0.67 4 1 2 155 244 V2 2-1 1-1 3-2
4. Békési SZSK
Békési SZSK
3 0.50 3 0 3 120 265 V3 1-1 1-2 2-3
5. MEAFC U16/A
MEAFC U16/A
3 1.00 6 3 0 311 106 GY4 2-1 2-1 4-1
6. NYKK Eötvös U16
NYKK Eötvös U16
3 0.83 5 2 1 160 164 GY1 4-0 1-1 4-1
7. Radobasket/A
Radobasket/A
3 0.67 4 1 2 149 216 GY1 2-0 1-2 3-2
8. Dunaharaszti MTK
Dunaharaszti MTK
3 0.50 3 0 3 124 258 V3 2-1 0-2 2-3
9. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 1.00 6 3 0 297 146 GY3 3-1 1-1 3-2
10. Szerencsi Darazsak
Szerencsi Darazsak
3 0.83 5 2 1 211 210 V1 4-0 0-1 4-1
11. Zuglói Sasok/A
Zuglói Sasok/A
3 0.67 4 1 2 250 245 GY1 1-1 2-1 3-2
12. Pityke KSE
Pityke KSE
3 0.50 3 0 3 147 304 V3 2-1 0-2 2-3
13. MVM-OSE Lions U16/A
MVM-OSE Lions U16/A
3 1.00 6 3 0 310 175 GY3 3-1 1-1 3-2
14. MAFC/B
MAFC/B
3 0.83 5 2 1 200 221 GY2 3-0 2-1 4-1
15. Egri VSI KOK/B
Egri VSI KOK/B
3 0.67 4 1 2 206 248 V2 2-1 1-1 3-2
16. BLF KK
BLF KK
3 0.50 3 0 3 219 291 V3 2-1 0-2 2-3
17. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 0.83 5 2 1 281 211 GY1 3-1 1-0 4-1
18. BUDAFOK
BUDAFOK
3 0.83 5 2 1 239 229 GY2 3-0 1-1 4-1
19. Atomerőmű GYKSE U16/A
Atomerőmű GYKSE U16/A
3 0.83 5 2 1 255 248 V1 1-3 1-1 2-3
20. Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
3 0.50 3 0 3 194 281 V3 2-1 0-2 2-3
21. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 279 135 GY5 2-0 3-0 5-0
22. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.83 5 2 1 197 191 V1 1-1 3-0 4-1
23. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.67 4 1 2 213 199 GY1 1-2 2-0 3-2
24. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
3 0.50 3 0 3 137 301 V6 0-3 0-3 0-5
25. Félegyházi Térségi Sportiskola
Félegyházi Térségi Sportiskola
3 1.00 6 3 0 277 159 GY3 2-1 1-2 3-2
26. BASKETBAJA SE/A
BASKETBAJA SE/A
3 0.83 5 2 1 220 157 GY2 2-0 2-1 4-1
27. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
3 0.67 4 1 2 154 212 V2 2-1 1-1 3-2
28. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
3 0.50 3 0 3 145 268 V3 0-2 2-1 2-3
29. DEAC KA U16/B
DEAC KA U16/B
3 1.00 6 3 0 245 140 GY5 2-0 3-0 5-0
30. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.83 5 2 1 245 149 V2 1-3 1-2 2-3
31. Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/A
3 0.67 4 1 2 226 187 GY1 2-0 0-2 2-2
32. Százhalombattai KSE
Százhalombattai KSE
3 0.50 3 0 3 76 316 V3 1-1 1-2 2-3
Tabella - Előselejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. KASI/A
KASI/A
3 1.00 6 3 0 312 190 GY3 1-0 2-0 3-0
2. SZEDEÁK U16/A
SZEDEÁK U16/A
3 0.83 5 2 1 193 216 GY1 2-0 0-1 2-1
3. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
3 0.67 4 1 2 252 212 GY2 1-2 2-1 3-2
4. Atomerőmű GYKSE U16/A
Atomerőmű GYKSE U16/A
3 0.50 3 0 3 111 250 V1 1-3 1-1 2-3
5. Szombathelyi Sportiskola U16
Szombathelyi Sportiskola U16
3 1.00 6 3 0 299 183 V1 2-0 1-1 3-1
6. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 256 203 V1 2-0 0-1 2-1
7. MEAFC U16/A
MEAFC U16/A
3 0.67 4 1 2 270 244 GY4 2-1 2-1 4-1
8. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
3 0.50 3 0 3 151 346 V6 0-3 0-3 0-5
9. MAFC/A
MAFC/A
3 1.00 6 3 0 334 174 GY3 2-0 1-0 3-0
10. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.83 5 2 1 246 245 V1 1-0 1-2 2-2
11. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.67 4 1 2 188 271 GY3 3-1 1-1 3-2
12. Félegyházi Térségi Sportiskola
Félegyházi Térségi Sportiskola
3 0.50 3 0 3 192 270 GY3 2-1 1-2 3-2
13. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 1.00 6 3 0 364 121 V1 2-0 1-1 3-1
14. NKA Pécs u15 fiú/B
NKA Pécs u15 fiú/B
3 0.83 5 2 1 210 249 V1 1-0 1-2 2-2
15. MVM-OSE Lions U16/A
MVM-OSE Lions U16/A
3 0.67 4 1 2 183 265 GY3 3-1 1-1 3-2
16. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.50 3 0 3 163 285 V2 1-3 1-2 2-3
Ranglisták - Fiú Kadett
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek