Fiú Serdülő - 2022/2023 Fiú Serdülő - 2022/2023
Legutóbbi - Fiú Serdülő
0. forduló Cívis KK Debrecen/A - MVM-OSE Lions U14/A 2023. január 30. hétfő 100 - 51
0. forduló Nyíregyházi Sportcentrum - Soproni SI KA SMAFC/B 2023. január 30. hétfő 87 - 42
0. forduló MVM-OSE Lions U14/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2023. január 29. vasárnap 93 - 53
0. forduló SZEDEÁK U14/A - Óbudai Kaszások/A 2023. január 29. vasárnap 60 - 53
0. forduló Soproni SI KA SMAFC/B - Cívis KK Debrecen/A 2023. január 29. vasárnap 43 - 114
0. forduló Vasas Akadémia/B - NKA Pécs/A 2023. január 29. vasárnap 16 - 126
0. forduló MVM-OSE Lions U14/A - Soproni SI KA SMAFC/B 2023. január 29. vasárnap 103 - 46
0. forduló Cívis KK Debrecen/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2023. január 29. vasárnap 88 - 40
0. forduló AKMÉ Körmendi Törpördögök - Óbudai Kaszások/B 2023. január 29. vasárnap 124 - 37
0. forduló NKA Pécs u13 fiú/B - NYKK Eötvös U14/A 2023. január 29. vasárnap 87 - 40
Következik - Fiú Serdülő
0. forduló Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis KK Debrecen/B 2023. február 11. szombat 10:00
0. forduló NKA Pécs u13 fiú/B - Békéscsabai KK/B 2023. február 11. szombat 10:00
0. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - PVSK NKA/A 2023. február 11. szombat 10:00
0. forduló Dávid Kornél KA/A - Vasas Akadémia/B 2023. február 11. szombat 10:00
0. forduló Cívis KK Debrecen/A - KASI/A 2023. február 11. szombat 10:00
0. forduló Vasas Akadémia/A - Szombathelyi Sportiskola U14 2023. február 11. szombat 10:00
0. forduló MAFC/A - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2023. február 11. szombat 10:00
0. forduló Budapesti Honvéd/A - SZEDEÁK U14/A 2023. február 11. szombat 10:00
0. forduló Vásárhelyi Sólymok - Soproni SI KA SMAFC/B 2023. február 11. szombat 12:00
0. forduló Budapesti Honvéd/B - NYKK Eötvös U14/A 2023. február 11. szombat 12:00
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Országos Főtábla - 6. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Országos Főtábla - 5. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Országos Főtábla - 4. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Országos Főtábla - 3. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Országos Főtábla - 2. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Országos Főtábla - 1. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 1.00 6 3 0 251 148 GY7 8-0 5-1 5-0
2. BUDAFOK/A
BUDAFOK/A
3 0.83 5 2 1 190 212 GY2 5-3 4-4 2-3
3. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 173 176 V2 6-3 3-5 3-2
4. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.50 3 0 3 148 226 V3 8-1 4-4 2-3
5. MAFC/A
MAFC/A
3 1.00 6 3 0 317 85 GY7 8-0 3-3 5-0
6. BASKETBAJA SE
BASKETBAJA SE
3 0.83 5 2 1 159 204 GY2 4-5 2-6 2-3
7. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.67 4 1 2 151 163 V2 5-5 5-2 3-2
8. Atomerőmű GYKSE U14/A
Atomerőmű GYKSE U14/A
3 0.50 3 0 3 108 283 V3 4-3 6-4 2-3
9. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 317 146 GY3 5-3 3-3 3-2
10. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.83 5 2 1 219 183 V1 8-2 4-3 4-1
11. NKA Pécs u13 fiú/B
NKA Pécs u13 fiú/B
3 0.67 4 1 2 196 265 GY1 4-3 3-7 1-4
12. NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/A
3 0.50 3 0 3 122 260 V4 4-2 5-4 1-4
13. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
3 1.00 6 3 0 302 134 GY5 6-2 3-3 5-0
14. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
3 0.83 5 2 1 247 199 V1 3-4 2-5 2-3
15. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.67 4 1 2 180 223 GY1 4-4 0-9 1-4
16. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
3 0.50 3 0 3 131 304 V4 6-2 3-4 1-4
17. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 342 141 GY14 8-0 6-0 5-0
18. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
3 0.83 5 2 1 207 222 GY2 5-4 4-4 3-2
19. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.67 4 1 2 188 192 V2 7-0 6-5 3-2
20. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 101 283 V3 6-2 3-3 2-3
21. MEAFC - Jezsuita/A
MEAFC - Jezsuita/A
3 1.00 6 3 0 318 91 GY3 7-2 6-2 4-1
22. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 295 114 GY1 3-4 5-2 3-2
23. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
3 0.67 4 1 2 134 322 V2 3-4 5-7 2-3
24. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 0.50 3 0 3 108 328 V3 5-3 3-3 1-4
25. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 1.00 6 3 0 326 145 GY14 9-1 6-1 5-0
26. Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
3 0.83 5 2 1 267 152 V1 3-4 5-2 4-1
27. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 0.67 4 1 2 168 299 GY1 2-4 7-6 3-2
28. Békéscsabai KK/B
Békéscsabai KK/B
3 0.50 3 0 3 139 304 V3 6-1 7-4 2-3
29. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 1.00 6 3 0 366 154 GY3 5-3 2-4 3-2
30. KASI/A
KASI/A
3 0.83 5 2 1 378 142 V1 2-5 5-2 3-2
31. Vásárhelyi Sólymok
Vásárhelyi Sólymok
3 0.67 4 1 2 147 340 GY1 5-2 4-4 2-3
32. Cívis KK Debrecen/B
Cívis KK Debrecen/B
3 0.50 3 0 3 135 390 V3 4-3 7-4 2-3
Tabella - Alapszakasz
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
8 0.94 15 7 1 699 557 GY7 8-0 5-1 5-0
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
8 1.00 16 8 0 782 493 GY14 8-0 6-0 5-0
3. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
8 0.75 12 4 4 591 642 GY1 3-4 5-2 3-2
4. MAFC/A
MAFC/A
8 0.88 14 6 2 626 552 GY7 8-0 3-3 5-0
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
8 0.69 11 3 5 570 643 GY3 5-3 3-3 3-2
6. Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
8 0.75 12 4 4 502 574 V1 3-4 5-2 4-1
7. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
8 0.69 11 3 5 571 640 GY5 6-2 3-3 5-0
8. KASI/A
KASI/A
8 0.69 11 3 5 608 638 V1 2-5 5-2 3-2
9. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
8 0.56 9 1 7 552 626 GY3 5-3 2-4 3-2
10. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
8 0.56 9 1 7 614 750 V1 3-4 2-5 2-3
11. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
8 1.00 16 8 0 697 312 GY14 9-1 6-1 5-0
12. MEAFC - Jezsuita/A
MEAFC - Jezsuita/A
2 1.00 4 2 0 159 83 GY3 7-2 6-2 4-1
13. NKA Pécs u13 fiú/B
NKA Pécs u13 fiú/B
2 0.75 3 1 1 164 154 GY1 4-3 3-7 1-4
14. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
2 0.75 3 1 1 151 145 V1 8-2 4-3 4-1
15. BUDAFOK/A
BUDAFOK/A
8 0.69 11 3 5 534 483 GY2 5-3 4-4 2-3
16. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.75 3 1 1 129 124 V2 6-3 3-5 3-2
17. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
2 0.75 3 1 1 123 160 GY2 5-4 4-4 3-2
18. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
2 0.75 3 1 1 127 148 V2 5-5 5-2 3-2
19. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
2 0.75 3 1 1 138 135 GY1 4-4 0-9 1-4
20. BASKETBAJA SE
BASKETBAJA SE
2 0.50 2 0 2 95 137 GY2 4-5 2-6 2-3
21. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
8 0.94 15 7 1 646 444 V2 7-0 6-5 3-2
22. BL Basket
BL Basket
8 1.00 16 8 0 955 419 V1 6-2 4-0 4-1
23. Atomerőmű GYKSE U14/A
Atomerőmű GYKSE U14/A
2 1.00 4 2 0 197 117 V3 4-3 6-4 2-3
24. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
2 1.00 4 2 0 188 113 V3 8-1 4-4 2-3
25. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
8 0.94 15 7 1 641 476 V3 6-2 3-3 2-3
26. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
8 0.69 11 3 5 542 670 GY1 2-4 7-6 3-2
27. Győri KC/A
Győri KC/A
8 0.69 11 3 5 506 577 GY1 2-3 2-3 2-3
28. DSI Debrecen
DSI Debrecen
8 0.75 12 4 4 557 505 GY1 3-3 3-2 2-3
29. Zalakerámia ZTE KK/B
Zalakerámia ZTE KK/B
8 0.69 11 3 5 544 526 GY2 3-2 1-4 2-3
30. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
2 1.00 4 2 0 190 123 V3 5-3 3-3 1-4
31. Békéscsabai KK/B
Békéscsabai KK/B
2 1.00 4 2 0 150 114 V3 6-1 7-4 2-3
32. Pityke KSE
Pityke KSE
8 0.56 9 1 7 236 308 V7 3-3 0-5 0-5
33. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
8 0.63 10 2 6 540 614 V2 3-4 5-7 2-3
34. Százhalombattai KSE
Százhalombattai KSE
2 1.00 4 2 0 149 123 V1 4-2 4-2 3-2
35. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
8 0.56 9 1 7 455 620 V3 2-5 0-7 1-4
36. Cívis KK Debrecen/B
Cívis KK Debrecen/B
2 1.00 4 2 0 115 97 V3 4-3 7-4 2-3
37. NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/A
2 0.75 3 1 1 123 118 V4 4-2 5-4 1-4
38. Pilis Basket
Pilis Basket
2 0.75 3 1 1 156 167 V2 3-2 3-3 2-3
39. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
2 0.75 3 1 1 152 111 V1 4-3 2-5 4-1
40. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
2 0.75 3 1 1 148 126 V4 6-2 3-4 1-4
41. Vásárhelyi Sólymok
Vásárhelyi Sólymok
2 0.75 3 1 1 112 112 GY1 5-2 4-4 2-3
42. Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/B
2 0.75 3 1 1 117 162 V7 2-3 2-5 0-5
43. Szentendrei KSE
Szentendrei KSE
2 0.75 3 1 1 166 130 V2 1-4 3-3 1-4
44. MEAFC U14/B
MEAFC U14/B
2 0.75 3 1 1 110 89 V4 2-4 2-2 1-4
45. Dombóvári Kosársuli KE/A
Dombóvári Kosársuli KE/A
2 0.50 2 0 2 118 157 V1 4-3 1-3 2-3
46. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
2 0.50 2 0 2 63 107 V9 0-5 1-4 0-5
47. BTDSE Taksonyi Ördögök
BTDSE Taksonyi Ördögök
2 0.50 2 0 2 97 148 V9 2-5 0-4 0-5
48. Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/A
2 0.50 2 0 2 100 152 V1 3-4 1-5 2-3
49. Békési SZSK/A
Békési SZSK/A
2 0.50 2 0 2 73 150 V2 2-4 0-4 1-4
50. Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
2 0.50 2 0 2 122 230 V2 0-4 2-4 1-4
Tabella - Selejtező szakasz a Középházban indulásért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. MEAFC - Jezsuita/A
MEAFC - Jezsuita/A
3 1.00 6 3 0 293 132 GY3 7-2 6-2 4-1
2. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
3 0.83 5 2 1 206 180 GY2 5-4 4-4 3-2
3. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.67 4 1 2 179 255 V2 7-0 6-5 3-2
4. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 0.50 3 0 3 173 284 GY1 2-4 7-6 3-2
5. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 1.00 6 3 0 366 92 GY14 9-1 6-1 5-0
6. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.83 5 2 1 219 179 GY1 4-4 0-9 1-4
7. Békéscsabai KK/B
Békéscsabai KK/B
3 0.67 4 1 2 168 252 V3 6-1 7-4 2-3
8. Atomerőmű GYKSE U14/A
Atomerőmű GYKSE U14/A
3 0.50 3 0 3 108 338 V3 4-3 6-4 2-3
9. BASKETBAJA SE
BASKETBAJA SE
3 1.00 6 3 0 249 168 GY2 4-5 2-6 2-3
10. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.83 5 2 1 180 131 V2 5-5 5-2 3-2
11. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.67 4 1 2 196 203 V3 8-1 4-4 2-3
12. Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/A
3 0.50 3 0 3 123 246 V1 3-4 1-5 2-3
13. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 1.00 6 3 0 227 134 V1 8-2 4-3 4-1
14. NKA Pécs u13 fiú/B
NKA Pécs u13 fiú/B
3 0.83 5 2 1 138 123 GY1 4-3 3-7 1-4
15. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.50 3 1 2 134 159 V1 4-3 2-5 4-1
16. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
3 0.50 3 0 3 160 243 V2 3-4 5-7 2-3
17. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 1.00 6 3 0 259 134 V2 6-3 3-5 3-2
18. BUDAFOK/A
BUDAFOK/A
3 0.83 5 2 1 217 171 GY2 5-3 4-4 2-3
19. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 151 209 V3 2-5 0-7 1-4
20. Cívis KK Debrecen/B
Cívis KK Debrecen/B
3 0.50 3 0 3 141 254 V3 4-3 7-4 2-3
Tabella - Selejtező szakasz a Felsőházban indulásért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 1.00 6 3 0 267 159 GY3 5-3 2-4 3-2
2. KASI/A
KASI/A
3 0.83 5 2 1 231 190 V1 2-5 5-2 3-2
3. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.67 4 1 2 190 217 V1 8-2 4-3 4-1
4. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.50 3 0 3 122 244 GY1 4-4 0-9 1-4
5. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
3 1.00 6 3 0 295 162 GY5 6-2 3-3 5-0
6. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 306 169 GY1 3-4 5-2 3-2
7. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.67 4 1 2 149 253 V2 5-5 5-2 3-2
8. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.50 3 0 3 128 294 V3 2-5 0-7 1-4
9. Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
3 0.83 5 2 1 197 191 V1 3-4 5-2 4-1
10. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 218 222 GY3 5-3 3-3 3-2
11. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.67 4 1 2 205 197 GY14 9-1 6-1 5-0
12. MEAFC - Jezsuita/A
MEAFC - Jezsuita/A
3 0.67 4 1 2 175 185 GY3 7-2 6-2 4-1
13. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 382 133 GY14 8-0 6-0 5-0
14. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
3 0.83 5 2 1 238 249 V1 3-4 2-5 2-3
15. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
3 0.67 4 1 2 167 283 GY2 5-4 4-4 3-2
16. BASKETBAJA SE
BASKETBAJA SE
3 0.50 3 0 3 144 266 GY2 4-5 2-6 2-3
17. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 1.00 6 3 0 366 164 GY7 8-0 5-1 5-0
18. MAFC/A
MAFC/A
3 0.83 5 2 1 301 167 GY7 8-0 3-3 5-0
19. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 154 328 V2 6-3 3-5 3-2
20. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.50 3 0 3 150 312 V1 4-3 2-5 4-1
Tabella - Előselejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Előselejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Ranglisták - Fiú Serdülő
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek