Kenguru Kupa - 2022/2023 Kenguru Kupa - 2022/2023
Legutóbbi - Kenguru Kupa
0. forduló Kanizsai Mókusok/B - Kanizsa Kosárlabda Klub 2023. január 29. vasárnap 18 - 37
0. forduló Kanizsa Kosárlabda Klub - Zalakarosi Fókák 2023. január 29. vasárnap 33 - 30
0. forduló Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok/B 2023. január 29. vasárnap 31 - 22
0. forduló VESC U11 - Alba Fehérvár Kenguruk 2023. január 28. szombat 58 - 61
0. forduló Fűzfői AK - VESC U11 2023. január 28. szombat 69 - 34
0. forduló Alba Fehérvár Kenguruk - Fűzfői AK 2023. január 28. szombat 52 - 23
0. forduló CKE U11 - Pomázi Pumák 2023. január 22. vasárnap 51 - 33
0. forduló Dife KK - Újfehértói Sportklub 2023. január 22. vasárnap 11:20
0. forduló Monor SE/A - CKE U11 2023. január 22. vasárnap 33 - 56
0. forduló Újfehértói Sportklub - Dife KK 2023. január 22. vasárnap 10:00
Következik - Kenguru Kupa
0. forduló Városgazda Utánpótlás Akadémia - KLKS Erdért 2023. február 4. szombat 08:00
0. forduló Római Kaszások - TFSE 2023. február 4. szombat 08:00
0. forduló Városi Sportegyesület Dunakeszi - BSC Bálint Márton 2023. február 4. szombat 08:30
0. forduló PEKOSI U11 - Törekvés Törpicúrok 2023. február 4. szombat 08:30
0. forduló KLKA Szigeti - KLKS Benkő 2023. február 4. szombat 08:30
0. forduló Vásárhelyi Oroszlánok - Vásárhelyi Palánták 2023. február 4. szombat 09:00
0. forduló Miskolci Sportiskola Kossuth - MEAFC Vörösmarty U11 2023. február 4. szombat 09:00
0. forduló Mohácsi Torna Egylet 1888 - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 2023. február 4. szombat 09:00
0. forduló SLÁGER KKSE/A - MEAFC Gyarmati U11 2023. február 4. szombat 09:00
0. forduló BSC Lány - BKG-Veresegyház 2023. február 4. szombat 09:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BSC Fiú
BSC Fiú
8 1.00 16 8 0 697 214 GY8 4-0 4-0 5-0
2. Soproni SI Bivalyok
Soproni SI Bivalyok
8 1.00 16 8 0 662 237 GY8 4-0 4-0 5-0
3. MAFC Grosics
MAFC Grosics
8 1.00 16 8 0 646 347 GY8 4-0 4-0 5-0
4. BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A
8 1.00 16 8 0 500 388 GY8 4-0 4-0 5-0
5. MAFC Farkasrét
MAFC Farkasrét
6 1.00 12 6 0 430 132 GY6 3-0 3-0 5-0
6. SZPA-HSE U11
SZPA-HSE U11
6 1.00 12 6 0 333 111 GY6 3-0 3-0 5-0
7. Hunyadis Darazsak
Hunyadis Darazsak
6 1.00 12 6 0 362 154 GY6 4-0 2-0 5-0
8. Szerencs VSE
Szerencs VSE
6 1.00 12 6 0 249 115 GY6 4-0 2-0 5-0
9. Sportiskolás Lányok U11
Sportiskolás Lányok U11
4 1.00 8 4 0 211 79 GY4 1-0 3-0 4-0
10. Békéscsabai KK/A
Békéscsabai KK/A
4 1.00 8 4 0 215 88 GY4 0-0 4-0 4-0
11. PEKOSI U11
PEKOSI U11
4 1.00 8 4 0 210 85 GY4 2-0 2-0 4-0
12. PSE Párducok
PSE Párducok
4 1.00 8 4 0 205 81 GY4 2-0 2-0 4-0
13. Városgazda Utánpótlás Akadémia
Városgazda Utánpótlás Akadémia
4 1.00 8 4 0 202 88 GY4 2-0 2-0 4-0
14. Harcias Kenguruk
Harcias Kenguruk
4 1.00 8 4 0 252 145 GY4 2-0 2-0 4-0
15. Soproni Tigrisek Orsolya
Soproni Tigrisek Orsolya
4 1.00 8 4 0 203 106 GY4 2-0 2-0 4-0
16. BSC
BSC
2 1.00 4 2 0 111 45 GY2 1-0 1-0 2-0
17. MEAFC Vörösmarty U11
MEAFC Vörösmarty U11
2 1.00 4 2 0 74 29 GY2 0-0 2-0 2-0
18. Alba Fehérvár Kenguruk
Alba Fehérvár Kenguruk
2 1.00 4 2 0 113 81 GY2 1-0 1-0 2-0
19. Kőbányai Darazsak/Harmat
Kőbányai Darazsak/Harmat
8 0.94 15 7 1 449 320 GY2 4-0 3-1 4-1
20. BDSEbasket U11
BDSEbasket U11
8 0.94 15 7 1 556 135 GY8 4-0 4-0 5-0
21. Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11
8 0.94 15 7 1 680 315 GY2 3-1 4-0 4-1
22. Vásárhelyi Párducok
Vásárhelyi Párducok
8 0.94 15 7 1 557 279 GY2 4-0 3-1 4-1
23. Lehel Kosársuli U11
Lehel Kosársuli U11
8 0.94 15 7 1 644 373 GY1 4-0 3-1 4-1
24. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
8 0.94 15 7 1 638 383 GY3 4-0 3-1 4-1
25. Kőbányai Darázslányok
Kőbányai Darázslányok
8 0.94 15 7 1 523 288 GY6 4-0 3-1 5-0
26. Pilots SE U11
Pilots SE U11
8 0.94 15 7 1 455 239 GY5 3-1 4-0 5-0
27. Óbudai Kaszások Girls
Óbudai Kaszások Girls
8 0.94 15 7 1 402 200 GY1 3-1 4-0 4-1
28. MEAFC Vidrák
MEAFC Vidrák
8 0.94 15 7 1 491 293 V1 4-0 3-1 4-1
29. Cívis KK Kossuth Leopárdok
Cívis KK Kossuth Leopárdok
8 0.94 15 7 1 515 363 GY7 4-0 3-1 5-0
30. Kecskeméti KA Amazonok
Kecskeméti KA Amazonok
8 0.94 15 7 1 408 320 GY8 4-0 4-0 5-0
31. Malév Kobrák
Malév Kobrák
8 0.94 15 7 1 443 225 V1 3-1 4-0 4-1
32. Kaszás Mini
Kaszás Mini
6 0.92 11 5 1 287 165 GY1 2-1 2-1 3-2
33. BSC Bálint Márton
BSC Bálint Márton
6 0.92 11 5 1 543 174 GY2 3-0 2-1 4-1
34. KARCAGI SE Pusztai Viperabébik
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik
6 0.92 11 5 1 383 185 V1 3-0 2-1 4-1
35. SLÁGER KKSE/B
SLÁGER KKSE/B
6 0.92 11 5 1 290 127 GY4 3-1 2-0 4-1
36. Újpest-MT/C
Újpest-MT/C
6 0.92 11 5 1 265 115 V1 2-1 3-0 4-1
37. Mohácsi Torna Egylet 1888
Mohácsi Torna Egylet 1888
6 0.92 11 5 1 367 267 GY1 3-0 2-1 4-1
38. SZEDEÁK Dózsa
SZEDEÁK Dózsa
6 0.92 11 5 1 259 161 GY3 3-0 2-1 4-1
39. Gyáli Apródok
Gyáli Apródok
6 0.92 11 5 1 279 192 GY4 2-1 3-0 4-1
40. MAFC Csiki
MAFC Csiki
6 0.92 11 5 1 262 198 V1 2-1 3-0 4-1
41. KLKS Szomód
KLKS Szomód
6 0.92 11 5 1 368 126 GY4 2-1 3-0 4-1
42. KASI/A
KASI/A
8 0.88 14 6 2 574 426 GY4 3-1 3-1 4-1
43. NKA Pécs u11 fiú
NKA Pécs u11 fiú
8 0.88 14 6 2 551 453 GY1 3-1 3-1 3-2
44. TSE Basket U11
TSE Basket U11
8 0.88 14 6 2 579 332 GY2 3-1 2-2 3-2
45. Kecskeméti KA Villámok
Kecskeméti KA Villámok
8 0.88 14 6 2 592 206 GY2 3-1 3-1 3-2
46. PVSK NKA Fiú
PVSK NKA Fiú
8 0.88 14 6 2 691 380 GY1 3-1 3-1 3-2
47. Pásztó
Pásztó
8 0.88 14 6 2 410 181 V1 2-2 2-2 3-2
48. Vásárhelyi Palánták
Vásárhelyi Palánták
8 0.88 14 6 2 386 234 GY3 2-2 4-0 4-1
49. NKA Pécs Kenguru fiú/C
NKA Pécs Kenguru fiú/C
8 0.88 14 6 2 473 336 V1 2-1 4-1 3-2
50. Fekete Mambák
Fekete Mambák
8 0.88 14 6 2 524 394 GY3 3-1 3-1 4-1
51. Zuglói Sasok
Zuglói Sasok
8 0.88 14 6 2 406 278 GY4 4-0 2-2 4-1
52. Gyakorlós Törpék
Gyakorlós Törpék
8 0.88 14 6 2 448 322 V1 4-0 2-2 3-2
53. TFSE
TFSE
8 0.88 14 6 2 423 318 GY3 2-2 4-0 4-1
54. BL Basket
BL Basket
8 0.88 14 6 2 427 328 GY1 4-0 2-2 4-1
55. DKKA Vezérek
DKKA Vezérek
8 0.88 14 6 2 513 421 GY1 3-1 3-1 4-1
56. KVSE U11
KVSE U11
8 0.88 14 6 2 412 327 GY4 3-1 3-1 4-1
57. ACS Baschet Star Oradea Piros fiú
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú
8 0.88 14 6 2 335 371 GY4 2-2 4-0 4-1
58. Sólyomfiókák
Sólyomfiókák
4 0.88 7 3 1 244 108 GY3 1-1 2-0 3-1
59. Szegedi Hópárducok
Szegedi Hópárducok
4 0.88 7 3 1 230 121 GY2 1-1 2-0 3-1
60. Pomázi Pumák
Pomázi Pumák
4 0.88 7 3 1 150 113 GY1 2-0 1-1 3-1
61. HSE - ADY Ördögök
HSE - ADY Ördögök
4 0.88 7 3 1 163 131 V2 1-1 1-1 2-2
62. Budafoki Ebihalak
Budafoki Ebihalak
4 0.88 7 3 1 96 78 GY4 2-0 2-0 4-0
63. Soproni SI Deákos Bivalyok
Soproni SI Deákos Bivalyok
8 0.88 14 6 2 341 269 GY1 3-1 3-1 3-2
64. GYKSE Szekszárd/B
GYKSE Szekszárd/B
7 0.86 12 5 2 363 223 V1 3-0 2-2 3-2
65. Pákozdi Kócsagok
Pákozdi Kócsagok
6 0.83 10 4 2 345 271 V1 3-0 1-2 3-2
66. PaSa Csillagai
PaSa Csillagai
6 0.83 10 4 2 246 170 V1 2-1 2-1 4-1
67. Szegedi Tabán Szellemek
Szegedi Tabán Szellemek
6 0.83 10 4 2 240 202 V2 2-1 2-1 3-2
68. NYÍKSE Tűzgolyók/B
NYÍKSE Tűzgolyók/B
6 0.83 10 4 2 318 214 GY2 1-1 3-1 3-2
69. Vadmacskák
Vadmacskák
6 0.83 10 4 2 251 162 V2 2-1 2-1 3-2
70. BLF Bolhák
BLF Bolhák
6 0.83 10 4 2 261 190 GY2 1-2 1-2 2-3
71. BEAC Teleki
BEAC Teleki
6 0.83 10 4 2 203 162 GY2 1-2 3-0 4-1
72. Radobasket Oroszlánok
Radobasket Oroszlánok
6 0.83 10 4 2 257 231 V1 1-2 1-2 1-4
73. Szecska Szöcskék
Szecska Szöcskék
6 0.83 10 4 2 184 181 V1 2-1 2-1 3-2
74. CKE U11
CKE U11
6 0.83 10 4 2 248 258 GY2 2-1 2-1 3-2
75. Szegedi Vadmacskák
Szegedi Vadmacskák
6 0.83 10 4 2 279 166 GY3 1-2 3-0 4-1
76. Németvölgyi Bocsok
Németvölgyi Bocsok
6 0.83 10 4 2 298 176 GY2 1-2 1-2 2-3
77. DKKA Párducok
DKKA Párducok
6 0.83 10 4 2 284 274 V1 1-2 1-2 2-3
78. Villámló Tigrisek/A
Villámló Tigrisek/A
8 0.81 13 5 3 346 388 GY1 3-1 2-2 3-2
79. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
8 0.81 13 5 3 481 274 GY2 2-2 3-1 3-2
80. BasketBaja SE
BasketBaja SE
8 0.81 13 5 3 448 332 GY2 2-2 3-1 3-2
81. KWBC Körmend
KWBC Körmend
8 0.81 13 5 3 348 335 GY2 3-1 2-2 3-2
82. BEAC Vizslák
BEAC Vizslák
8 0.81 13 5 3 469 364 V1 2-2 3-1 3-2
83. Győri KC Koalák
Győri KC Koalák
8 0.81 13 5 3 632 391 GY1 3-1 3-1 3-2
84. Cívis KK TK Rakéták
Cívis KK TK Rakéták
8 0.81 13 5 3 487 389 GY1 1-3 4-0 3-2
85. Ajka
Ajka
8 0.81 13 5 3 433 401 V3 1-3 3-1 1-4
86. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
8 0.81 13 5 3 269 226 GY5 2-2 3-1 5-0
87. DKKA Tigrisek
DKKA Tigrisek
8 0.81 13 5 3 362 295 GY2 3-1 2-2 3-2
88. Vasas Amazonok
Vasas Amazonok
8 0.81 13 5 3 470 386 V2 2-2 3-1 2-3
89. Szolnoki Kobrák
Szolnoki Kobrák
8 0.81 13 5 3 516 427 V2 3-1 2-2 2-3
90. Csata Garfield
Csata Garfield
8 0.81 13 5 3 396 357 V1 3-1 2-2 3-2
91. SZEDEÁK Ezüstrókák
SZEDEÁK Ezüstrókák
8 0.81 13 5 3 438 402 GY2 3-1 2-2 3-2
92. Soproni SI Hunyadis Bivalyok
Soproni SI Hunyadis Bivalyok
8 0.81 13 5 3 438 357 GY2 3-1 2-2 3-2
93. DVTK Zemplén
DVTK Zemplén
8 0.81 13 5 3 268 268 V2 3-1 3-1 3-2
94. MVM-OSE Simbák
MVM-OSE Simbák
8 0.81 13 5 3 415 403 GY2 3-1 2-2 4-1
95. Kéksárga Okapik
Kéksárga Okapik
8 0.81 13 5 3 252 338 GY3 2-2 3-1 4-1
96. Szarvas GFE Gyakorló
Szarvas GFE Gyakorló
8 0.81 13 5 3 509 335 V1 2-2 3-1 2-3
97. KKC Hetény
KKC Hetény
8 0.81 13 5 3 407 241 GY1 3-1 2-1 4-1
98. KKC Mátyás
KKC Mátyás
8 0.81 13 5 3 314 232 GY2 2-1 2-1 4-1
99. Atomerőmű KSC Szekszárd/A
Atomerőmű KSC Szekszárd/A
8 0.81 13 5 3 538 456 GY2 3-1 2-2 3-2
100. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
8 0.81 13 5 3 412 342 GY2 2-2 3-1 4-1
101. Kozármisleny SE/A
Kozármisleny SE/A
8 0.81 13 5 3 404 341 GY5 3-1 2-2 5-0
102. Körmendi Törpördögök/A
Körmendi Törpördögök/A
8 0.81 13 5 3 531 475 V1 4-0 1-3 3-2
103. KASI/B
KASI/B
8 0.81 13 5 3 357 306 GY4 3-1 2-2 4-1
104. BSC Lány
BSC Lány
8 0.81 13 5 3 406 378 V3 3-1 2-2 2-3
105. Kozármisleny SE/B
Kozármisleny SE/B
8 0.81 13 5 3 360 379 GY2 2-3 3-0 4-1
106. Vasas Bolhák
Vasas Bolhák
8 0.81 13 5 3 333 279 GY2 3-1 2-2 2-3
107. Zuglói Sasok Herman
Zuglói Sasok Herman
8 0.81 13 5 3 405 305 GY1 2-2 3-1 3-2
108. Cívis KK Jaguárok
Cívis KK Jaguárok
8 0.81 13 5 3 467 306 V2 2-2 3-1 3-2
109. Kanizsai Mókusok/A
Kanizsai Mókusok/A
8 0.81 13 5 3 415 265 GY1 4-2 1-1 3-2
110. Alba Fehérvár Oroszlánok
Alba Fehérvár Oroszlánok
8 0.81 13 5 3 421 347 GY5 3-1 2-2 5-0
111. Salgótarjáni KI
Salgótarjáni KI
8 0.81 13 5 3 383 248 GY1 2-2 3-1 2-3
112. Pityke KSE
Pityke KSE
8 0.81 13 5 3 493 393 GY1 1-3 4-0 2-3
113. GÖNYŰI HARCSÁK
GÖNYŰI HARCSÁK
8 0.81 13 5 3 268 332 GY3 2-2 3-1 4-1
114. Wildcats Feketék
Wildcats Feketék
7 0.79 11 4 3 300 305 GY1 1-2 3-1 3-2
115. KASI/D
KASI/D
7 0.79 11 4 3 382 314 V2 1-2 3-1 2-3
116. Cívis Efrém Kenguruk
Cívis Efrém Kenguruk
7 0.79 11 4 3 400 268 V2 2-2 2-1 3-2
117. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
8 0.75 12 4 4 441 491 GY1 2-2 2-2 3-2
118. Vasas Akadémia U11
Vasas Akadémia U11
8 0.75 12 4 4 405 445 GY2 2-2 2-2 3-2
119. Ifjú Sólyomfiókák
Ifjú Sólyomfiókák
8 0.75 12 4 4 488 318 GY2 3-2 1-2 3-2
120. Ricsilla Rakéta
Ricsilla Rakéta
8 0.75 12 4 4 364 463 V2 2-2 2-2 2-3
121. CS Vest Activ Timisoara fiú
CS Vest Activ Timisoara fiú
8 0.75 12 4 4 422 372 GY1 2-2 2-2 2-3
122. DKKA Ördögök
DKKA Ördögök
8 0.75 12 4 4 337 457 V2 2-2 2-2 3-2
123. Dunaharaszti MTK/A
Dunaharaszti MTK/A
8 0.75 12 4 4 389 365 V1 3-1 1-3 2-3
124. ICT Pilots
ICT Pilots
8 0.75 12 4 4 389 403 V1 3-1 1-3 2-3
125. Kőbányai Darazsak
Kőbányai Darazsak
8 0.75 12 4 4 389 499 V2 2-2 2-2 3-2
126. Cívis KK Tigrisek
Cívis KK Tigrisek
8 0.75 12 4 4 376 313 GY2 2-2 2-2 3-2
127. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
8 0.75 12 4 4 447 387 GY2 2-2 2-2 3-2
128. NYÍKSE Tűzgolyók/A
NYÍKSE Tűzgolyók/A
8 0.75 12 4 4 414 408 GY2 2-2 2-2 3-2
129. FTSI Constantinum
FTSI Constantinum
6 0.75 9 3 3 280 221 GY2 2-1 1-1 3-2
130. Kecskeméti KA Párducok
Kecskeméti KA Párducok
8 0.75 12 4 4 403 380 V3 2-2 2-2 2-3
131. Szentendrei Kölyökfarkasok
Szentendrei Kölyökfarkasok
8 0.75 12 4 4 458 390 V1 3-1 1-3 2-3
132. Pilis Basket
Pilis Basket
8 0.75 12 4 4 479 379 GY1 2-2 2-2 2-3
133. Marcali Szürkefarkasok/A
Marcali Szürkefarkasok/A
8 0.75 12 4 4 418 351 GY4 2-2 4-0 4-1
134. Szeged Karolina
Szeged Karolina
6 0.75 9 3 3 219 195 V1 1-4 1-0 1-4
135. BUDAFOKI KisBolhák
BUDAFOKI KisBolhák
6 0.75 9 3 3 210 195 GY3 1-2 3-0 4-1
136. NYKK Eötvös U11
NYKK Eötvös U11
8 0.75 12 4 4 343 318 V4 2-2 2-2 1-4
137. KLKA Angoltagozatos
KLKA Angoltagozatos
6 0.75 9 3 3 225 222 V3 1-2 2-1 2-3
138. BLF Kenguruk
BLF Kenguruk
8 0.75 12 4 4 385 317 V1 1-3 3-1 2-3
139. Gödi SE Gödények
Gödi SE Gödények
8 0.75 12 4 4 501 484 GY1 2-2 2-2 3-2
140. NKA Pécs Kenguru leány/B
NKA Pécs Kenguru leány/B
8 0.75 12 4 4 471 376 V1 3-2 1-2 3-2
141. KARCAGI SE Oroszlánkák
KARCAGI SE Oroszlánkák
8 0.75 12 4 4 385 373 GY1 3-1 1-3 2-3
142. Budapesti Honvéd Bakáts
Budapesti Honvéd Bakáts
6 0.75 9 3 3 242 212 GY1 2-1 2-1 3-2
143. Kéksárga Zsiráfok
Kéksárga Zsiráfok
8 0.75 12 4 4 412 394 GY1 2-2 2-2 4-1
144. Szegedi Mókusok
Szegedi Mókusok
6 0.75 9 3 3 178 218 GY1 2-1 1-2 3-2
145. Kecskeméti KA Vadmacskák
Kecskeméti KA Vadmacskák
8 0.75 12 4 4 315 269 V1 3-2 2-1 4-1
146. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
8 0.75 12 4 4 282 393 GY1 2-2 2-2 2-3
147. BKG-Veresegyház
BKG-Veresegyház
8 0.75 12 4 4 322 444 GY4 2-2 2-2 4-1
148. ICT Pilots Farkasrét
ICT Pilots Farkasrét
8 0.75 12 4 4 473 307 V1 2-2 2-2 3-2
149. Dombóvári Kosársuli KE U11/A
Dombóvári Kosársuli KE U11/A
8 0.75 12 4 4 455 409 V2 2-2 2-2 2-3
150. Salgótarjáni KI Vadmacskák
Salgótarjáni KI Vadmacskák
8 0.75 12 4 4 313 272 GY3 2-1 2-3 3-2
151. Győri KC Vizslák
Győri KC Vizslák
8 0.75 12 4 4 381 342 V2 3-1 1-3 2-3
152. MEAFC Basket Bulls U11
MEAFC Basket Bulls U11
8 0.75 12 4 4 393 391 V2 2-2 2-2 2-3
153. GYKSE Szekszárd/A
GYKSE Szekszárd/A
8 0.75 12 4 4 409 416 V2 2-2 2-2 2-3
154. Gödi SE Kiscicák
Gödi SE Kiscicák
8 0.75 12 4 4 249 346 V1 3-1 1-3 2-3
155. SZEDEÁK Tigrisek
SZEDEÁK Tigrisek
6 0.75 9 3 3 284 187 V2 1-2 2-1 3-2
156. Vasas Akadémia U10
Vasas Akadémia U10
6 0.75 9 3 3 236 197 GY3 1-2 2-1 3-2
157. Feketés Darazsak
Feketés Darazsak
6 0.75 9 3 3 198 214 V1 2-1 0-3 2-3
158. Lackneros Darazsak
Lackneros Darazsak
6 0.75 9 3 3 227 244 V2 2-1 1-2 2-3
159. Kanizsa Kosárlabda Klub
Kanizsa Kosárlabda Klub
6 0.75 9 3 3 213 257 GY2 1-2 2-1 3-2
160. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
4 0.75 6 2 2 175 94 V1 2-0 0-2 2-2
161. Egri Kék Oroszlánok
Egri Kék Oroszlánok
4 0.75 6 2 2 150 115 GY1 1-0 1-2 2-2
162. Sopronkövesd Környe
Sopronkövesd Környe
4 0.75 6 2 2 142 144 GY1 0-2 2-0 2-2
163. FKE Kőrősi kenguru
FKE Kőrősi kenguru
4 0.75 6 2 2 139 152 V1 0-2 2-0 2-2
164. NYKK Bethlen U11
NYKK Bethlen U11
2 0.75 3 1 1 98 36 GY1 1-0 0-1 1-1
165. Pilisi Mennydörgők
Pilisi Mennydörgők
2 0.75 3 1 1 96 49 GY1 1-0 0-1 1-1
166. Keresztúri SE
Keresztúri SE
2 0.75 3 1 1 88 54 GY1 1-0 0-1 1-1
167. Fűzfői AK
Fűzfői AK
2 0.75 3 1 1 92 86 GY1 1-0 0-1 1-1
168. MEAFC Gyarmati U11
MEAFC Gyarmati U11
2 0.75 3 1 1 47 42 GY1 1-0 0-1 1-1
169. Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
6 0.75 9 3 3 274 166 GY1 1-2 3-0 3-2
170. Monok SE
Monok SE
4 0.75 6 2 2 154 170 V2 0-1 2-1 2-2
171. Budafoki Bolhák
Budafoki Bolhák
8 0.75 12 4 4 326 306 V1 2-2 2-2 2-3
172. Törekvés Törpillák
Törekvés Törpillák
8 0.75 12 4 4 223 289 V1 1-3 3-1 3-2
173. Békási/Dűlői Kaszások
Békási/Dűlői Kaszások
8 0.75 12 4 4 345 317 GY2 2-2 2-2 2-3
174. AF-Velencei Vadkacsák
AF-Velencei Vadkacsák
8 0.75 12 4 4 438 362 GY2 3-2 1-2 2-3
175. Mezőberényi KK Leány
Mezőberényi KK Leány
8 0.75 12 4 4 351 411 V2 2-2 2-2 2-3
176. FTSI Platán Iskola
FTSI Platán Iskola
8 0.75 12 4 4 338 357 V2 2-2 2-2 3-2
177. Zsákoló Zsiráfok/A
Zsákoló Zsiráfok/A
8 0.75 12 4 4 294 324 V2 1-2 3-2 2-3
178. Tapolcai Szöcskék
Tapolcai Szöcskék
8 0.75 12 4 4 318 400 GY1 1-3 3-1 2-3
179. Szorgos Darazsak
Szorgos Darazsak
8 0.69 11 3 5 319 489 V3 0-4 3-1 2-3
180. Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/A
8 0.69 11 3 5 351 467 V1 2-2 1-3 2-3
181. DVTK Tiszaújváros
DVTK Tiszaújváros
8 0.69 11 3 5 299 362 V1 2-2 1-3 2-3
182. NKA Pécs u11 leány
NKA Pécs u11 leány
8 0.69 11 3 5 485 461 GY2 2-2 1-3 2-3
183. Gödöllői Sport Klub
Gödöllői Sport Klub
8 0.69 11 3 5 323 371 V1 2-2 1-3 2-3
184. CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk
8 0.69 11 3 5 337 343 GY1 1-3 1-3 1-4
185. DKKA Ugrómókusok
DKKA Ugrómókusok
8 0.69 11 3 5 333 492 V1 2-2 1-3 2-3
186. Dombóvári Kosársuli KE U11/B
Dombóvári Kosársuli KE U11/B
8 0.69 11 3 5 386 471 V3 1-3 2-2 1-4
187. Soproni SI Lackneros Bivalyok
Soproni SI Lackneros Bivalyok
8 0.69 11 3 5 279 313 GY2 1-3 3-1 3-2
188. Vasas Áldás Basket
Vasas Áldás Basket
8 0.69 11 3 5 530 425 V3 2-2 1-3 2-3
189. Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
8 0.69 11 3 5 422 340 V1 2-2 2-2 3-2
190. Török Sasfiókák
Török Sasfiókák
8 0.69 11 3 5 392 344 V2 2-2 1-3 2-3
191. Nyíregyházi Sportcentrum Jókai
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai
8 0.69 11 3 5 252 279 GY1 3-2 1-2 3-2
192. Szolnoki Párducok
Szolnoki Párducok
8 0.69 11 3 5 328 361 V1 1-3 2-2 1-4
193. Kőbányai Kisdarázslányok
Kőbányai Kisdarázslányok
8 0.69 11 3 5 229 283 V2 1-3 2-2 2-3
194. MVM-OSE MÓR U11
MVM-OSE MÓR U11
8 0.69 11 3 5 350 406 V2 2-2 1-3 2-3
195. Miklósi KékRókák KE
Miklósi KékRókák KE
8 0.69 11 3 5 308 370 GY1 1-3 3-1 2-3
196. Gyakorlós Mágusok
Gyakorlós Mágusok
8 0.69 11 3 5 322 403 GY2 2-2 1-3 2-3
197. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
8 0.69 11 3 5 279 391 V2 1-2 2-3 2-3
198. Csípős Darazsak
Csípős Darazsak
8 0.69 11 3 5 419 364 V2 1-3 2-2 2-3
199. DKKA Darazsak
DKKA Darazsak
8 0.69 11 3 5 329 412 V1 0-4 3-1 2-3
200. Városi Sportegyesület Dunakeszi
Városi Sportegyesület Dunakeszi
8 0.69 11 3 5 216 280 V4 2-2 1-3 1-4
201. PVSK NKA Leány/A
PVSK NKA Leány/A
8 0.69 11 3 5 389 484 GY1 2-2 1-3 1-4
202. DVTK Miskolc/C
DVTK Miskolc/C
8 0.69 11 3 5 229 345 V3 1-3 2-2 1-4
203. Csepel - Bontó
Csepel - Bontó
6 0.67 8 2 4 206 239 V3 1-2 2-1 2-3
204. Nagykőrösi Sólymok U11/B
Nagykőrösi Sólymok U11/B
6 0.67 8 2 4 202 124 V2 1-2 1-2 2-3
205. Monor SE/A
Monor SE/A
6 0.67 8 2 4 258 227 V3 0-3 2-1 2-3
206. CSS Sighet Sighetu Marmatiei
CSS Sighet Sighetu Marmatiei
6 0.67 8 2 4 247 255 GY2 1-2 1-2 2-3
207. SLÁGER KKSE/A
SLÁGER KKSE/A
6 0.67 8 2 4 136 151 V1 1-3 1-1 2-3
208. MVM-OSE Mór U11/B
MVM-OSE Mór U11/B
6 0.67 8 2 4 183 206 V2 1-1 1-3 2-3
209. Cívis KK Macskatigrisek
Cívis KK Macskatigrisek
6 0.67 8 2 4 225 275 V2 1-2 1-2 2-3
210. Kaszás Mini Girls
Kaszás Mini Girls
6 0.67 8 2 4 118 177 GY1 2-1 0-3 2-3
211. Szentesi KK
Szentesi KK
6 0.67 8 2 4 162 292 GY1 0-2 2-2 2-3
212. FTSI Dózsa Gy. Iskola
FTSI Dózsa Gy. Iskola
6 0.67 8 2 4 129 344 GY2 1-2 1-2 2-3
213. KLKA Szigeti
KLKA Szigeti
6 0.67 8 2 4 150 230 GY1 1-2 1-2 2-3
214. Zalakarosi Fókák
Zalakarosi Fókák
10 0.65 13 3 7 270 469 V1 2-3 1-4 2-3
215. Wildcats Rózsaszín
Wildcats Rózsaszín
7 0.64 9 2 5 119 272 GY2 2-2 1-3 3-2
216. Hévíz SK
Hévíz SK
8 0.63 10 2 6 288 411 V3 1-2 1-4 1-4
217. Soproni SI Gárdonyis Bivalyok
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok
8 0.63 10 2 6 200 414 V1 1-3 1-3 2-3
218. UNI Tét Tigrisek
UNI Tét Tigrisek
4 0.63 5 1 3 121 164 V1 0-2 1-1 1-3
219. KLKA Homoktövis
KLKA Homoktövis
8 0.63 10 2 6 180 375 V1 1-3 1-3 2-3
220. BEAC Kisvizslák
BEAC Kisvizslák
8 0.63 10 2 6 258 287 GY1 1-3 1-3 1-4
221. Római Kaszások
Római Kaszások
8 0.63 10 2 6 387 448 V6 1-3 1-3 0-5
222. NKA Pécs Kenguru leány/C
NKA Pécs Kenguru leány/C
8 0.63 10 2 6 331 416 GY1 1-2 1-4 2-3
223. MEAFC Kossuth U11
MEAFC Kossuth U11
8 0.63 10 2 6 203 305 V5 2-2 0-4 0-5
224. Pátyi SE
Pátyi SE
8 0.63 10 2 6 321 440 V6 1-3 1-3 0-5
225. Dunaújvárosi Sárkányok U11/A
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A
8 0.63 10 2 6 221 358 V2 1-2 2-3 2-3
226. NKA Pécs Kenguru fiú/B
NKA Pécs Kenguru fiú/B
8 0.63 10 2 6 331 491 V1 1-3 1-3 2-3
227. Szolnoki Pindúrok
Szolnoki Pindúrok
8 0.63 10 2 6 302 477 V2 1-3 1-3 2-3
228. DVTK Encs
DVTK Encs
8 0.63 10 2 6 216 426 V1 1-3 2-2 2-3
229. Kőbányai Darazsak/Pannónia
Kőbányai Darazsak/Pannónia
8 0.63 10 2 6 194 415 V1 1-3 1-3 2-3
230. FTSI József A. Iskola
FTSI József A. Iskola
8 0.63 10 2 6 228 561 V2 1-3 1-3 2-3
231. TF-BP - JAK - TITÁNOK
TF-BP - JAK - TITÁNOK
4 0.63 5 1 3 86 166 GY1 0-2 1-1 1-3
232. Csata Manók
Csata Manók
8 0.63 10 2 6 325 386 V5 0-4 2-2 0-5
233. Villámló Tigrisek/B
Villámló Tigrisek/B
4 0.63 5 1 3 93 143 GY1 0-2 1-1 1-3
234. Soproni Tigrisek Kőszeg
Soproni Tigrisek Kőszeg
8 0.63 10 2 6 235 511 GY1 1-3 1-3 1-4
235. Ricsilla Üstökösök
Ricsilla Üstökösök
8 0.63 10 2 6 254 381 GY1 0-4 2-2 2-3
236. TSK-Magiszter
TSK-Magiszter
5 0.60 6 1 4 59 194 V1 1-3 1-1 2-3
237. KLKS Benkő
KLKS Benkő
6 0.58 7 1 5 120 343 V5 0-3 0-2 0-5
238. Harcos Darazsak
Harcos Darazsak
6 0.58 7 1 5 168 292 V3 1-2 0-3 1-4
239. BLF Pandák
BLF Pandák
6 0.58 7 1 5 139 282 GY1 1-2 1-2 2-3
240. Dunaharaszti MTK/B
Dunaharaszti MTK/B
6 0.58 7 1 5 114 396 V1 0-3 2-1 2-3
241. Szúrós Darazsak
Szúrós Darazsak
6 0.58 7 1 5 171 277 V1 0-3 1-2 1-4
242. Józsefvárosi KC
Józsefvárosi KC
6 0.58 7 1 5 94 310 V3 0-2 1-2 1-4
243. Atomerőmű KSC Szekszárd/B
Atomerőmű KSC Szekszárd/B
8 0.56 9 1 7 219 460 V6 0-5 1-2 0-5
244. Kécskei Vidrák
Kécskei Vidrák
8 0.56 9 1 7 190 424 V3 1-3 1-3 1-4
245. Viadukt SE
Viadukt SE
8 0.56 9 1 7 212 618 V1 1-3 0-4 1-4
246. KKC Méntelek
KKC Méntelek
8 0.56 9 1 7 105 256 GY1 2-1 0-5 1-4
247. KASI/C
KASI/C
8 0.56 9 1 7 225 447 V1 0-5 1-2 1-4
248. Alba Fehérvár Cápák
Alba Fehérvár Cápák
8 0.56 9 1 7 326 410 V7 1-3 0-4 0-5
249. Ziccer Bocsok
Ziccer Bocsok
8 0.56 9 1 7 243 335 V4 1-3 0-4 1-4
250. Vásárhelyi Oroszlánok
Vásárhelyi Oroszlánok
8 0.56 9 1 7 335 435 V3 1-3 0-4 1-4
251. Nagykőrösi Sólymok U11/A
Nagykőrösi Sólymok U11/A
8 0.56 9 1 7 217 366 V2 1-3 0-4 1-4
252. ACS Baschet Star Oradea Kék fiú
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú
8 0.56 9 1 7 169 327 GY1 0-4 1-3 1-4
253. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
8 0.56 9 1 7 247 475 V7 1-3 0-4 0-5
254. CEKK
CEKK
8 0.56 9 1 7 180 411 V4 0-3 2-3 1-4
255. Fót SE
Fót SE
8 0.56 9 1 7 137 379 GY1 1-6 0-1 1-4
256. Újpest-MT/B
Újpest-MT/B
8 0.56 9 1 7 217 472 V7 1-3 0-4 0-5
257. Rákóczifalvai Párducok
Rákóczifalvai Párducok
8 0.56 9 1 7 200 466 V4 0-5 1-2 1-4
258. Beszterce KK
Beszterce KK
8 0.56 9 1 7 175 443 V4 0-4 1-3 1-4
259. Békési Kisgladiátorok
Békési Kisgladiátorok
8 0.56 9 1 7 220 490 V1 0-4 1-3 1-4
260. KLKS Dunaalmás
KLKS Dunaalmás
8 0.56 9 1 7 111 388 V6 1-3 0-4 0-5
261. Százhalombattai KSE
Százhalombattai KSE
8 0.56 9 1 7 294 595 V7 1-3 0-4 0-5
262. BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B
8 0.56 9 1 7 265 564 V3 0-3 1-4 1-4
263. VESC U11
VESC U11
2 0.50 2 0 2 92 130 V2 0-1 0-1 0-2
264. Törekvés Törpicúrok
Törekvés Törpicúrok
4 0.50 4 0 4 76 120 V3 0-2 1-1 1-3
265. KLKS Erdért
KLKS Erdért
4 0.50 4 0 4 35 93 GY1 0-2 1-1 1-3
266. Cívis KK TK Macskák
Cívis KK TK Macskák
2 0.50 2 0 2 49 131 V2 0-0 0-2 0-2
267. Monor SE/B
Monor SE/B
8 0.50 8 0 8 183 270 V2 1-2 1-4 1-4
268. TF-KFT - VM - U11
TF-KFT - VM - U11
4 0.50 4 0 4 71 182 V4 0-2 0-2 0-4
269. PILIS BASKET Dunakanyar
PILIS BASKET Dunakanyar
2 0.50 2 0 2 17 143 V2 0-0 0-2 0-2
270. Kanizsai Mókusok/B
Kanizsai Mókusok/B
4 0.50 4 0 4 84 210 V4 0-2 0-2 0-4
271. DVTK Mezőcsát
DVTK Mezőcsát
4 0.50 4 0 4 62 202 V4 0-2 0-2 0-4
272. Dife KK
Dife KK
4 0.50 4 0 4 101 250 GY1 2-2 0-1 2-3
273. SZEDEÁK Karolina
SZEDEÁK Karolina
6 0.50 6 0 6 114 299 V2 0-3 1-2 1-4
274. KLKA Károlyi
KLKA Károlyi
6 0.50 6 0 6 81 268 V4 0-3 1-2 1-4
275. MTK Budapest
MTK Budapest
6 0.50 6 0 6 128 363 V6 0-3 0-3 0-5
276. Újfehértói Sportklub
Újfehértói Sportklub
6 0.50 6 0 6 110 361 V6 0-4 0-2 0-5
277. Várpalota Gepárdok
Várpalota Gepárdok
8 0.50 8 0 8 189 463 V3 0-4 1-3 1-4
278. Budafoki Békák
Budafoki Békák
8 0.50 8 0 8 174 448 V8 0-4 0-4 0-5
279. MEZŐÖRSI HANGYÁK
MEZŐÖRSI HANGYÁK
8 0.50 8 0 8 158 472 V3 0-4 1-3 1-4
280. Ziccer Pumák
Ziccer Pumák
8 0.50 8 0 8 115 437 V8 0-4 0-4 0-5
281. Mezőberényi KK Vegyes
Mezőberényi KK Vegyes
8 0.50 8 0 8 184 532 V8 0-4 0-4 0-5
282. BTDSE Taksonyi Ördögök/A
BTDSE Taksonyi Ördögök/A
8 0.50 8 0 8 185 555 V8 0-4 0-4 0-5
283. Miskolci Sportiskola Kossuth
Miskolci Sportiskola Kossuth
8 0.50 8 0 8 168 561 V8 0-4 0-4 0-5
284. Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11
8 0.50 8 0 8 208 686 V8 0-4 0-4 0-5
285. ACS Baschet Star 2012 Oradea fiú
ACS Baschet Star 2012 Oradea fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
286. ACS Wildcats Baia Mare I.
ACS Wildcats Baia Mare I.
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
287. ACS Wildcats Baia Mare II.
ACS Wildcats Baia Mare II.
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
288. ACS Wildcats Baia Mare III.
ACS Wildcats Baia Mare III.
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
289. AF-Tatabányai Medvék
AF-Tatabányai Medvék
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
290. Balatonfüred
Balatonfüred
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
291. BEAC Törökugrató
BEAC Törökugrató
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
292. Szegedis Gladiátorok Békés
Szegedis Gladiátorok Békés
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
293. Beszterce KK Bolyky
Beszterce KK Bolyky
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
294. BKG - PRIMA Akadémia Hajdú
BKG - PRIMA Akadémia Hajdú
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
295. BKG PRIMA AKADÉMIA U11/V
BKG PRIMA AKADÉMIA U11/V
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
296. BKG-Prima Akadémia Bárdos U11
BKG-Prima Akadémia Bárdos U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
297. Bodrogi Bau Vásárhelyi Farkasok
Bodrogi Bau Vásárhelyi Farkasok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
298. Bodrogi Bau Vásárhelyi Vikingek
Bodrogi Bau Vásárhelyi Vikingek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
299. BSC Budakeszi
BSC Budakeszi
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
300. BSC Farkasrét
BSC Farkasrét
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
301. BSC Telki
BSC Telki
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
302. Budapesti Bikák
Budapesti Bikák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
303. Cívis KK Fehértigrisek
Cívis KK Fehértigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
304. Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas/A
Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
305. Cívis KK Kossuth Leopárdok/B
Cívis KK Kossuth Leopárdok/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
306. Cívis KK TK KisRakéták
Cívis KK TK KisRakéták
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
307. Csata Pannónia
Csata Pannónia
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
308. CSC MOSNITA fiú
CSC MOSNITA fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
309. Csepel KI
Csepel KI
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
310. Diósdi Sasok KE
Diósdi Sasok KE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
311. DKKA Kodály
DKKA Kodály
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
312. DKKA Kossuth
DKKA Kossuth
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
313. Dunavecsei Sárkányok U11
Dunavecsei Sárkányok U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
314. DVTK-ÉLKSK ÓB
DVTK-ÉLKSK ÓB
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
315. ELITE Basket
ELITE Basket
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
316. Fürge Gyík DSE
Fürge Gyík DSE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
317. Győri KC Kenguruk
Győri KC Kenguruk
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
318. Gyulasport Nonprofit Kft.
Gyulasport Nonprofit Kft.
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
319. Hadházi Farkasok KK
Hadházi Farkasok KK
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
320. Hajdúböszörményi TE
Hajdúböszörményi TE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
321. HSE
HSE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
322. KECSKEMÉTI KA JIMMY
KECSKEMÉTI KA JIMMY
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
323. Kertvárosi Gepárdok
Kertvárosi Gepárdok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
324. KKS-Törpikék
KKS-Törpikék
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
325. Komló Sport
Komló Sport
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
326. Kövesdi Oroszlán Kölykök
Kövesdi Oroszlán Kölykök
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
327. MAFC Petőfi
MAFC Petőfi
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
328. MEAFC Kossuth/B
MEAFC Kossuth/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
329. MEAFC Rónai
MEAFC Rónai
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
330. Miskolci Sportiskola Vadmacskák
Miskolci Sportiskola Vadmacskák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
331. MNÁMK Rakéták
MNÁMK Rakéták
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
332. MVM-OSE Párducok
MVM-OSE Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
333. MVM-OSE TKC U11
MVM-OSE TKC U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
334. NYÍKSE Tűzgolyók/C
NYÍKSE Tűzgolyók/C
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
335. Pusztaszabolcsi Tigrisek
Pusztaszabolcsi Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
336. PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
337. PVSK NKA Leány/B
PVSK NKA Leány/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
338. RICSILLA
RICSILLA
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
339. Salgó Basket Szécsény
Salgó Basket Szécsény
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
340. Solti Sárkányok
Solti Sárkányok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
341. Soproni SI Bivalykölykök
Soproni SI Bivalykölykök
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
342. Soproni Tigrisek Fenyő tér
Soproni Tigrisek Fenyő tér
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
343. Sopronkövesdi Győr
Sopronkövesdi Győr
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
344. Szandai Farkasok
Szandai Farkasok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
345. SZEDEÁK Aranysakálok
SZEDEÁK Aranysakálok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
346. SZEDEÁK Bikák
SZEDEÁK Bikák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
347. SZEDEÁK Kiscsikók
SZEDEÁK Kiscsikók
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
348. SZEDEÁK Sasfiókák
SZEDEÁK Sasfiókák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
349. SZEDEÁK Weöres
SZEDEÁK Weöres
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
350. Szeged KE - Hópárducok
Szeged KE - Hópárducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
351. Szeged KE - Rókusi Mókusok
Szeged KE - Rókusi Mókusok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
352. Szeged KE - Tabán Szellemek
Szeged KE - Tabán Szellemek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
353. Szeged KE - Vadmacskák
Szeged KE - Vadmacskák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
354. Szolnoki Bikák
Szolnoki Bikák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
355. Szolnoki Kenguruk
Szolnoki Kenguruk
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
356. Szombathelyi SI
Szombathelyi SI
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
357. Tapolcai Lepkék
Tapolcai Lepkék
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
358. Tapolcai Minimanók
Tapolcai Minimanók
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
359. Tapolcai Rakéták
Tapolcai Rakéták
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
360. TF Pingvinek
TF Pingvinek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
361. TF-BP JAK
TF-BP JAK
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
362. Tiszaparti Tigrisek
Tiszaparti Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
363. Tószegi Tigrisek
Tószegi Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
364. Újvárosi Szelek
Újvárosi Szelek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
365. Vad Darazsak
Vad Darazsak
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
366. Várpalota Sárkányok
Várpalota Sárkányok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
367. VUKE U11 Botev
VUKE U11 Botev
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
368. VUKE U11 Farkasok
VUKE U11 Farkasok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
369. VUKE U11 Simonyi
VUKE U11 Simonyi
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
370. VULE U11/A
VULE U11/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
371. VULE U11/B
VULE U11/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
372. Wildcats Narancs
Wildcats Narancs
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 0-0 1-2 1-2
373. Záhonyi Zsiráfok
Záhonyi Zsiráfok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
374. Ziccer Kistigrisek
Ziccer Kistigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
375. Ziccer Oroszlánok
Ziccer Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
376. Zsákoló Darazsak
Zsákoló Darazsak
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
377. Zsákoló Zsiráf Törpék
Zsákoló Zsiráf Törpék
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
Ranglisták - Kenguru Kupa
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek