|
Dél-Nyugati régió | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Komló Sport KK | 2020. február 22. szombat | 92 - 81 | |
NKA Pécs/A - Gyakorló DSE | 2020. február 22. szombat | 40 - 68 | Nagy Kevin, Krisztián, Mándity Marko |
Gyakorló DSE - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. február 25. kedd | 92 - 50 | |
Kanizsa DKK - NKA Pécs/B | 2020. február 27. csütörtök | 55 - 31 | Szabó Tibor, Imre Márk |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - NKA Pécs/B | 2020. március 4. szerda | 84 - 59 | Märcz Péter, Kiss Zoltán |
Komló Sport KK - Kanizsa DKK | 2020. március 6. péntek | 43 - 85 | Nagy Kevin, Krisztián, Bozóki Bettina |
Gyakorló DSE - Komló Sport KK | 2020. március 13. péntek | 88 - 56 |
A csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/B - Pityke KSE | 2020. február 29. szombat | 69 - 35 | Nagy Joel, Fehér Ádám |
Pityke KSE - Félegyházi TSI | 2020. február 29. szombat | 65 - 86 | Nagy Joel, Fehér Ádám |
Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/B | 2020. február 29. szombat | 52 - 64 | Nagy Joel, Fehér Ádám |
B csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Sportcentrum/B - CEKK | 2020. március 1. vasárnap | 87 - 36 | Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
CEKK - Szeged KE/B | 2020. március 1. vasárnap | 30 - 91 | Szabó László, Gyenge Gábor |
Szeged KE/B - Szolnoki Sportcentrum/B | 2020. március 1. vasárnap | 33 - 77 | Pál-Szabó Sándor János, Mile Gábor |
A csoport | Eötvös József Gimnázium (3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miskolci SI Vadmacskák/A - DVTK-ÉLKSK M | 2020. március 1. vasárnap | 100 - 37 | Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor |
DVTK Akadémia/C - DVTK-ÉLKSK T | 2020. március 1. vasárnap | 102 - 37 | Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor |
Miskolci SI Vadmacskák/A - DVTK Akadémia/C | 2020. március 1. vasárnap | 64 - 48 | Marton Péter, dr. Nagy Zsombor |
Miskolci SI Vadmacskák/A - DVTK-ÉLKSK T | 2020. március 1. vasárnap | 14:00 | Marton Péter, dr. Nagy Zsombor |
DVTK-ÉLKSK M - DVTK Akadémia/C | 2020. március 1. vasárnap | 14:00 | Marton Péter, dr. Nagy Zsombor |
DVTK-ÉLKSK M - DVTK-ÉLKSK T | 2020. március 1. vasárnap | 91 - 54 | Marton Péter, Bene Szilárd Csaba |
- DVTK-ÉLKSK T | 2020. március 1. vasárnap | 16:00 | Marton Péter, Bene Szilárd Csaba |
DVTK-ÉLKSK M - DVTK Akadémia/C | 2020. március 1. vasárnap | 16:00 | Marton Péter, Bene Szilárd Csaba |
DVTK-ÉLKSK M - DVTK-ÉLKSK T | 2020. március 1. vasárnap | 16:00 | Marton Péter, Bene Szilárd Csaba |
- DVTK Akadémia/C | 2020. március 1. vasárnap | 16:00 | Marton Péter, Bene Szilárd Csaba |
B csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Kosársuli - Debreceni KA DSI | 2020. február 28. péntek | 65 - 33 | Szulics Zsolt János, Horányi András |
Debreceni KA DSI - DVTK Akadémia/B | 2020. február 28. péntek | 26 - 95 | Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter |
DVTK Akadémia/B - Nyíregyházi Kosársuli | 2020. február 28. péntek | 58 - 60 | Nyíri Péter Patrik, Horányi András |
C csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miskolci SI Vadmacskák/B - Nyíregyházi Kosársuli/B | 2020. február 29. szombat | 79 - 21 | Bene Szilárd Csaba, Bóta Attila |
Nyíregyházi Kosársuli/B - DVTK-ÉLKSK X | 2020. február 29. szombat | 20 - 81 | Bene Szilárd Csaba, Bóta Attila |
DVTK-ÉLKSK X - Miskolci SI Vadmacskák/B | 2020. február 29. szombat | 63 - 46 | Bene Szilárd Csaba, Bóta Attila |
A csoport | Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/A - Szombathelyi SI | 2020. február 29. szombat | 95 - 43 | Koller István, Poór Tamás |
Széchenyi KA - Zalaegerszegi KTE | 2020. február 29. szombat | 57 - 85 | Koller István, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA/A - Széchenyi KA | 2020. február 29. szombat | 15:00 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA/A - Zalaegerszegi KTE | 2020. február 29. szombat | 15:00 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Szombathelyi SI - Széchenyi KA | 2020. február 29. szombat | 54 - 79 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Szombathelyi SI - Zalaegerszegi KTE | 2020. február 29. szombat | 15:00 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA/A - Zalaegerszegi KTE | 2020. február 29. szombat | 98 - 73 | Koller István, Tóth Bence |
Szombathelyi SI - Széchenyi KA | 2020. február 29. szombat | 17:00 | Koller István, Poór Tamás |
Szombathelyi SI - Zalaegerszegi KTE | 2020. február 29. szombat | 17:00 | Koller István, Poór Tamás |
Dávid Kornél KA/A - Széchenyi KA | 2020. február 29. szombat | 17:00 | Koller István, Poór Tamás |
B csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Párducok - Soporoni Darazsak Serdülő Darazsak | 2020. február 29. szombat | 90 - 56 | Hernicz Balazs, Kovács Zoltán |
Soporoni Darazsak Serdülő Darazsak - VUKE-Veszprém | 2020. február 29. szombat | 62 - 49 | Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
VUKE-Veszprém - Tapolcai Párducok | 2020. február 29. szombat | 32 - 87 | Rokob Krisztián, Kovács Zoltán |
C csoport | Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Oroszlánykák - Tatabányai KC | 2020. február 22. szombat | 123 - 18 | Vörös Eszter, Alina Lazar |
Tatabányai KC - Várpalotai Gepárdok | 2020. február 22. szombat | 2 - 0 | Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Várpalotai Gepárdok - OSE Oroszlánykák | 2020. február 22. szombat | 0 - 2 | Fazekas Hajnal Erzsébet, Alina Lazar |
A csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - Vasas Akadémia/B | 2020. március 1. vasárnap | 56 - 46 | Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Gödi SE - Radobasket | 2020. március 2. hétfő | 17:45 | |
MTK Budapest - Gödi SE | 2020. március 8. vasárnap | 77 - 35 | Magyar Zoltán, Kovács Róbert Márió |
B csoport | Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC - Újbuda KA/B - KKS | 2020. február 29. szombat | 76 - 45 | Horváth Kinga, Marjai Réka |
BEAC - Újbuda KA/C - Török Flóris-Törekvés SE/B | 2020. február 29. szombat | 38 - 54 | Horváth Kinga, Marjai Réka |
BEAC - Újbuda KA/B - BEAC - Újbuda KA/C | 2020. február 29. szombat | 13:15 | Lakos Koppány Ádám, Hőgerl Bence |
BEAC - Újbuda KA/B - Török Flóris-Törekvés SE/B | 2020. február 29. szombat | 13:15 | Lakos Koppány Ádám, Hőgerl Bence |
KKS - BEAC - Újbuda KA/C | 2020. február 29. szombat | 59 - 38 | Lakos Koppány Ádám, Hőgerl Bence |
KKS - Török Flóris-Törekvés SE/B | 2020. február 29. szombat | 13:15 | Lakos Koppány Ádám, Hőgerl Bence |
KKS - BEAC - Újbuda KA/C | 2020. február 29. szombat | 15:00 | Lakos Koppány Ádám, Hőgerl Bence |
KKS - Török Flóris-Törekvés SE/B | 2020. február 29. szombat | 15:00 | Lakos Koppány Ádám, Hőgerl Bence |
BEAC - Újbuda KA/B - BEAC - Újbuda KA/C | 2020. február 29. szombat | 15:00 | Lakos Koppány Ádám, Hőgerl Bence |
BEAC - Újbuda KA/B - Török Flóris-Törekvés SE/B | 2020. február 29. szombat | 106 - 27 | Lakos Koppány Ádám, Hőgerl Bence |
C csoport | Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király utca 72.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - Pilis Basket | 2020. március 1. vasárnap | 0 - 2 | Vigh Balázs, Mátyás Ferenc |
Pilis Basket - BKG-KOS Akadémia | 2020. március 1. vasárnap | 57 - 92 | Vigh Balázs, Mátyás Ferenc |
BKG-KOS Akadémia - Százhalombattai KSE | 2020. március 1. vasárnap | 2 - 0 | Vigh Balázs, Mátyás Ferenc |
D csoport | Szalay Jenő Tornacsarnok (2030 Érd Széchenyi tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE - Treff SE | 2020. február 29. szombat | 2 - 0 | Gombos Ádám Attila, Belák Dorka |
Treff SE - VMG DSE | 2020. február 29. szombat | 0 - 2 | Gombos Ádám Attila, Belák Dorka |
VMG DSE - SZPA-HSE | 2020. február 29. szombat | 75 - 32 | Gombos Ádám Attila, Belák Dorka |
|