Gyermek Kupa - 2019/2020
Szakaszok
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - BEAC Újbuda KA 2020. március 1. vasárnap 13:30 Komlódi Benedek, Matóczay Bálint
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 2020. március 1. vasárnap 15:00 Balogh Kristóf, Pál Roland
BEAC Újbuda KA - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2020. március 1. vasárnap 16:30 Balogh Kristóf, Pál Roland
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Sólymok - Honvéd-SZSE 2020. március 1. vasárnap 09:00 Hartai Tamás, Bárány Levente
Csata Csillagok - Budapesti Honvéd Sólymok 2020. március 1. vasárnap 10:30 Hartai Tamás, Bárány Levente
Honvéd-SZSE - Csata Csillagok 2020. március 1. vasárnap 12:00 Komlódi Benedek, Matóczay Bálint
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Gabányi - Vasas Amazonok 2020. február 29. szombat 16:00 Horváth Kinga, Szőts Dávid István
KöLöKöS Fiúk - MAFC Gabányi 2020. február 29. szombat 17:20 Horváth Kinga, Korhetz Szilárd
Vasas Amazonok - KöLöKöS Fiúk 2020. február 29. szombat 18:40 Szőts Dávid István, Korhetz Szilárd
D csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dűlői Kaszások - Vasas Akadémia U11 2020. február 29. szombat 12:00 Csoma Viktor, Boros Krisztina
Zsíros Akadémia Darázslányok - Dűlői Kaszások 2020. február 29. szombat 13:20 Hartai Tamás, Matóczay Bálint
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Darázslányok 2020. február 29. szombat 14:40 Hartai Tamás, Matóczay Bálint
E csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok - Budapest Csepel 2020. február 29. szombat 08:00 Szőke Gábor, Hőgerl Bence
Budapest Csepel - Újpest-MT/A 2020. február 29. szombat 09:20 Szőke Gábor, Hőgerl Bence
Újpest-MT/A - Zuglói Sasok 2020. február 29. szombat 10:40 Szőke Gábor, Adjudani Dániel Pezsman
F csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF KK/A - Keresztúri SE/A 2020. február 29. szombat 12:00 Konta Csanád János, Szabó Péter
Békási Kaszások - BLF KK/A 2020. február 29. szombat 13:20 Konta Csanád János, Miháczi Ádám
Keresztúri SE/A - Békási Kaszások 2020. február 29. szombat 14:40 Szabó Péter, Miháczi Ádám
G csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budafoki Bikák 2020. február 29. szombat 12:00 Adjudani Dániel Pezsman, Kutrik Andrea
Török Sasok - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2020. február 29. szombat 13:20 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea
Budafoki Bikák - Török Sasok 2020. február 29. szombat 14:40 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla
H csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszás Girls - Ziccer Tigrisek 2020. február 29. szombat 08:00 Szentpáli-Gavallér Csaba, Konta Csanád János
MAFC Heisler - Kaszás Girls 2020. február 29. szombat 09:20 Szentpáli-Gavallér Csaba, Konta Csanád János
Ziccer Tigrisek - MAFC Heisler 2020. február 29. szombat 10:40 Szabó Péter, Miháczi Ádám
I csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC-Grosics - BEAC Újbuda KA/B 2020. március 1. vasárnap 09:00 Bertók Botond, Miháczi Ádám
BEAC Újbuda KA/B - MTK Budapest 2020. március 1. vasárnap 10:20 Bertók Botond, Miháczi Ádám
MTK Budapest - MAFC-Grosics 2020. március 1. vasárnap 11:40 Bózsó Gábor, Marjai Réka
J csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Kobrák - Vasas Bolhák 2020. február 29. szombat 08:00 Kutrik Andrea
JKC - Malév Kobrák 2020. február 29. szombat 09:20 Kutrik Andrea
Vasas Bolhák - JKC 2020. február 29. szombat 10:40 Csoma Viktor, Boros Krisztina
K csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/B - BEAC Farkasrét 2020. február 29. szombat 16:00 Matejovics Márk, Simon Kornél Károly
BEAC Farkasrét - BLF KK/B 2020. február 29. szombat 17:20 Matejovics Márk, Szabó Péter
BLF KK/B - Újpest-MT/B 2020. február 29. szombat 18:40 Matejovics Márk, Simon Kornél Károly
L csoport Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium (Nyár utca 4. Budapest 1043 )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Lányok - Csata Garfield 2020. március 1. vasárnap 09:00 Waigand Ágoston, Kiss Bálint
Csata Garfield - SZPA-HSE 2020. március 1. vasárnap 10:30 Waigand Ágoston, Kiss Bálint
SZPA-HSE - KöLöKöS Lányok 2020. március 1. vasárnap 12:00 Hőgerl Bence, Ürögi Zsolt
M csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PSE Párducok - KKS-Titánok 2020. március 1. vasárnap 09:00 Szőke Gábor, Domián Zsolt
Repülő Mókusok - PSE Párducok 2020. március 1. vasárnap 10:20 Szőke Gábor, Domián Zsolt
KKS-Titánok - Repülő Mókusok 2020. március 1. vasárnap 11:40 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Ágoston Álmos Pál
N csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasmadarak - Budai Aranysakálok 2020. március 1. vasárnap 09:00 Matejovics Márk, Boros Krisztina
Malév Zsiráfok - Török Sasmadarak 2020. március 1. vasárnap 10:20 Matejovics Márk, Boros Krisztina
Budai Aranysakálok - Malév Zsiráfok 2020. március 1. vasárnap 11:40 Matejovics Márk, Boros Krisztina
O csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZSE U12 - Budapest Blazers 2020. február 29. szombat 16:00 Török Béla, Ágoston Álmos Pál
Budapesti Honvéd Bakáts - SZSE U12 2020. február 29. szombat 17:20 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Ágoston Álmos Pál
Budapest Blazers - Budapesti Honvéd Bakáts 2020. február 29. szombat 18:40 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla
P csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Németvölgyi Medvék - Ziccer Manók 2020. március 1. vasárnap 13:00 Bózsó Gábor, Marjai Réka
TFSE - Németvölgyi Medvék 2020. március 1. vasárnap 14:20 Török Béla, Stáber Alex Bence
Ziccer Manók - TFSE 2020. március 1. vasárnap 15:40 Török Béla, Stáber Alex Bence
Q csoport Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium (Nyár utca 4. Budapest 1043 )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Falcons - Keresztúri SE/B 2020. március 1. vasárnap 13:30 Waigand Ágoston, Kiss Bálint
KLKA-Veresegyház - Budapesti Honvéd Falcons 2020. március 1. vasárnap 15:00 Hőgerl Bence, Ürögi Zsolt
Keresztúri SE/B - KLKA-Veresegyház 2020. március 1. vasárnap 16:30 Hőgerl Bence, Ürögi Zsolt
R csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TF BP U12 - BUDAFOKI BaKoK 2020. március 1. vasárnap 13:00 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Ágoston Álmos Pál
HSE - TF BP U12 2020. március 1. vasárnap 14:20 Szentpáli-Gavallér Csaba, Boros Krisztina
BUDAFOKI BaKoK - Városgazda UP Akadémia 2020. március 1. vasárnap 15:40 Szentpáli-Gavallér Csaba, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
Városgazda UP Akadémia - HSE 2020. március 1. vasárnap 17:00 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina
10. régió
A csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket Buda - Szentendrei KSE 2020. február 29. szombat 13:30 Dr. Kovács András, Magda János József
Radobasket BDSE - Pilis Basket Buda 2020. február 29. szombat 15:00 Dr. Kovács András, Magda János József
Szentendrei KSE - Radobasket BDSE 2020. február 29. szombat 16:30 Dr. Kovács András, Magda János József
B csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi Gödények - DMTK 2020. március 1. vasárnap 13:30 Gyurkovics István János, Szájer József
DMTK - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2020. március 1. vasárnap 15:00 Gyurkovics István János, Szájer József
Gödi SE-Dk. Kiscicák - Gödi Gödények 2020. március 1. vasárnap 16:30 Gyurkovics István János, Szájer József
C csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök - Monori SE 2020. február 29. szombat 09:00 Tatár Domonkos
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A - BTDSE Taksonyi Ördögök 2020. február 29. szombat 10:30 Tatár Domonkos
Monori SE - BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 2020. február 29. szombat 12:00 Tatár Domonkos
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK/B - Herceghalmi Tigrisek 2020. március 1. vasárnap 13:30 Gombos Ádám Attila
Radobasket - DMTK/B 2020. március 1. vasárnap 15:00 Gombos Ádám Attila
Herceghalmi Tigrisek - Radobasket 2020. március 1. vasárnap 16:30 Gombos Ádám Attila
E csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PILIS Basket - Százhalombattai KSE 2020. február 29. szombat 09:00 Sersovszky Gergely Péter, Ugróczky Péter
Viadukt SE - PILIS Basket 2020. február 29. szombat 10:30 Sersovszky Gergely Péter, Ugróczky Péter
Százhalombattai KSE - Viadukt SE 2020. február 29. szombat 12:00 Sersovszky Gergely Péter, Ugróczky Péter
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 2020. március 1. vasárnap 09:00 Magda János József, Hamzi Virág
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B - SZKHSE 2020. március 1. vasárnap 10:30 Magda János József, Hamzi Virág
SZKHSE - BSC 2020. március 1. vasárnap 12:00 Magda János József, Hamzi Virág
G csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VMG DSE - ELITE Basket 2020. március 1. vasárnap 09:00 Sersovszky Gergely Péter
Diósdi Sasok - VMG DSE 2020. március 1. vasárnap 10:30 Sersovszky Gergely Péter
ELITE Basket - Diósdi Sasok 2020. március 1. vasárnap 12:00 Sersovszky Gergely Péter
H csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FKE Kőrösi - BKG Veresegyház 2020. március 1. vasárnap 09:00 Dr. Kovács András
BKG Prima Akadémia U12 M - FKE Kőrösi 2020. március 1. vasárnap 10:30 Dr. Kovács András
BKG Veresegyház - BKG Prima Akadémia U12 M 2020. március 1. vasárnap 12:00 Dr. Kovács András
I csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KVSE U12 - CKE U12 2020. március 1. vasárnap 13:30 Szundy Gábor, Belák Dorka
Radobasket/B - KVSE U12 2020. március 1. vasárnap 15:00 Szundy Gábor, Belák Dorka
CKE U12 - Radobasket/B 2020. március 1. vasárnap 16:30 Szundy Gábor, Belák Dorka

Megyei szövetségek