Gyermek Kupa - 2019/2020
Szakaszok
1. régió
A csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA Tigrisek - ACS Wildcats Baia Mare 2019. november 30. szombat 67 - 27 Kiss Gabriella, Nagy Lili
ACS Wildcats Baia Mare - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. november 30. szombat 35 - 43 Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis DKA Tigrisek 2019. november 30. szombat 27 - 66 Kokas Sándor Zsolt, Nagy Lili
B csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - Hajdúböszörményi TE 2019. december 1. vasárnap 70 - 26 Gergely Csaba, Szabó Zsuzsa
Hajdúböszörményi TE - Cívis DKA Fehértigrisek 2019. december 1. vasárnap 11 - 85 Gergely Csaba, Scholtz Zoltán
Cívis DKA Fehértigrisek - NYKK Eötvös 2019. december 1. vasárnap 66 - 29 Zalai Ákos István, Szabó Zsuzsa
C csoport Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE Pusztai Kissasok - BKG-Ebes 2019. december 5. csütörtök 37 - 54 Fenyvesi Zénó, Ócsai József
BKG-Ebes - Karcagi SE Pusztai Sasok 2019. december 5. csütörtök 78 - 42 Gyenge Gábor, Ócsai József
Karcagi SE Pusztai Sasok - Karcagi SE Pusztai Kissasok 2019. december 5. csütörtök 32 - 42 Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
D csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újfehértói Sportklub - Hadházi Farkasok 2019. december 1. vasárnap 10 - 76 Scholtz Zoltán, Tóth Tamás
Zsákoló Zsiráfok - Szakolyi Zsiráfok 2019. december 1. vasárnap 93 - 4 Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik
Szakolyi Zsiráfok - Újfehértói Sportklub 2019. december 1. vasárnap 21 - 45 Zalai Ákos István, Tóth Tamás
Zsákoló Zsiráfok - Hadházi Farkasok 2019. december 1. vasárnap 55 - 66 Makrai Márton, Szulics Zsolt János
E csoport Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyírpazonyi KE U12 - Dife KK 2019. november 30. szombat 33 - 51 Nemes Gábor, Rácz Bence
Cívis DKA Tigrisek/B - TSK-Magiszter 2019. november 30. szombat 45 - 9 Nemes Gábor, Rácz Bence
Dife KK - Cívis DKA Tigrisek/B 2019. november 30. szombat 8 - 88 Nemes Gábor, Lakatos István
Nyírpazonyi KE U12 - TSK-Magiszter 2019. november 30. szombat 26 - 29 Nemes Gábor, Lakatos István
2. régió
A csoport Generali Aréna (3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Cápakölykök - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. november 30. szombat 84 - 48 Lónáth László, Meczó Kristóf
DVTK Akadémia - MEAFC Cápakölykök 2019. november 30. szombat 55 - 57 Lónáth László, Molnár Krisztián
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK Akadémia 2019. november 30. szombat 30 - 96 Molnár Krisztián, Meczó Kristóf
B csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC-Struccolók 2019. november 30. szombat 91 - 37 Lengyel Ádám József, Földházi Péter
Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. november 30. szombat 36 - 79 Lengyel Ádám József, Molnár Zoltán
MEAFC-Struccolók - Egri Kék Oroszlánok 2019. november 30. szombat 51 - 44 Molnár Zoltán, Földházi Péter
C csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Basket Bulls - Szerencs VSE 2019. november 30. szombat 40 - 54 Szobonya Erik, Bóta Attila
Miskolci SI Vadmacskák - MEAFC Basket Bulls 2019. november 30. szombat 53 - 86 Szobonya Erik, Dr. Ormay Gábor
Szerencs VSE - Miskolci SI Vadmacskák 2019. november 30. szombat 66 - 50 Dr. Ormay Gábor, Bóta Attila
D csoport Generali Aréna (3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. december 1. vasárnap 66 - 42 Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
DVTK Akadémia/B - Beszterce KK 2019. december 1. vasárnap 40 - 69 Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK Akadémia/B 2019. december 1. vasárnap 56 - 58 Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor
E csoport KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Fürge Gyik DSE 2019. november 30. szombat 30 - 42 Vaszi Ádám, Szalontai Dorina
Fürge Gyik DSE - Salgótarjáni KI 2019. november 30. szombat 51 - 38 Vaszi Ádám, Zakár Adrienn
Salgótarjáni KI - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2019. november 30. szombat 42 - 39 Zakár Adrienn, Szalontai Dorina
F csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - Salgó Basket Szécsény 2019. november 30. szombat 32 - 39 Deák Csaba, Dudoma Tamás
DVTK-ÉLKSK Encs - DVTK Akadémia/C 2019. november 30. szombat 31 - 33 Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. november 30. szombat 49 - 42 Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián
Salgó Basket Szécsény - DVTK Akadémia/C 2019. november 30. szombat 37 - 45 Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián
3. régió
A csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki KA - Békési Gladiátorok 2019. november 30. szombat 65 - 37 Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó
Békési Gladiátorok - SZEDEÁK Villámok 2019. november 30. szombat 42 - 82 Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó
SZEDEÁK Villámok - Szolnoki KA 2019. november 30. szombat 57 - 69 Fehérvári Gergely, Pál-Szabó Sándor János
B csoport Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKSE Kosársuli U12 - Vásárhelyi Párducok 2019. november 30. szombat 96 - 36 Szőcs Béla, Rideg László
Vásárhelyi Párducok - ACS Baschet Star Oradea 2019. november 30. szombat 45 - 36 Rideg László, Piukovics Patrik Mirkó
ACS Baschet Star Oradea - JKSE Kosársuli U12 2019. november 30. szombat 19 - 66 Szőcs Béla, Piukovics Patrik Mirkó
C csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Sportcentrum - RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2019. november 30. szombat 61 - 63 Mile Gábor, Szappanos Máté
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Szeged KE-Bulldogok 2019. november 30. szombat 38 - 76 Szappanos Máté, Terjéki András
Szeged KE-Bulldogok - Szolnoki Sportcentrum 2019. november 30. szombat 68 - 77 Mile Gábor, Terjéki András
D csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - Vásárhelyi Kacsák 2019. november 30. szombat 59 - 33 Tóth Tamás, Csóka Nándor
Vásárhelyi Kacsák - SZECSKA Szöcskék 2019. november 30. szombat 43 - 42 Tóth Tamás, Kaszab Zsuzsa
SZECSKA Szöcskék - SZEDEÁK Bikák 2019. november 30. szombat 26 - 53 Kaszab Zsuzsa, Csóka Nándor
E csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Sasok - Szeged KE-Madách 2019. november 30. szombat 58 - 32 Horgos Péter, Szabó Krisztina
Szeged KE-Madách - Lehel U12/B 2019. november 30. szombat 27 - 83 dr. Márok Soma, Horgos Péter
Lehel U12/B - HSA Sasok 2019. november 30. szombat 65 - 53 dr. Márok Soma, Szabó Krisztina
F csoport Tabán Általános Iskola (6723 Szeged Tabán u. 17)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE Sárkány - SZEDEÁK Ezüstvillámok 2019. december 1. vasárnap 26 - 44 dr. Márok Soma, Tóth Márk
SZEDEÁK Ezüstvillámok - Szentesi KK 2019. december 1. vasárnap 52 - 28 dr. Márok Soma, Dr. Bodnár Gábor
Szentesi KK - Szeged KE Sárkány 2019. december 1. vasárnap 37 - 43 Dr. Bodnár Gábor, Tóth Márk
G csoport Tabán Általános Iskola (6723 Szeged Tabán u. 17)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE-Tigrisek - Nagyszalontai Tigrisek BC 2019. december 1. vasárnap 43 - 18 Liszkai Dávid, Erdei Krisztián
Nagyszalontai Tigrisek BC - Békéscsabai KK 2019. december 1. vasárnap 31 - 50 Liszkai Dávid, Lugosi Lilla
Békéscsabai KK - Szeged KE-Tigrisek 2019. december 1. vasárnap 52 - 46 Lugosi Lilla, Erdei Krisztián
H csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK B - RICSILLA Kunszentmárton 2019. november 30. szombat 38 - 39 Boros Eszter, Gedra János
RICSILLA Kunszentmárton - HSA Pumák 2019. november 30. szombat 0 - 2 Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor
HSA Pumák - Szentesi KK B 2019. november 30. szombat 63 - 27 Dr. Kozma Gábor, Gedra János
4. régió
A csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek/A 2019. november 30. szombat 94 - 60 Magyari Viktor, Novák Bence
OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. november 30. szombat 67 - 48 Magyari Viktor, Novák Bence
Soproni Tigrisek/A - OSE Oroszlánok 2019. november 30. szombat 57 - 79 Magyari Viktor, Novák Bence
B csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Sportiskolás Sasok 2019. december 1. vasárnap 63 - 28 Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor
Széchenyi KA - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. december 1. vasárnap 37 - 92 Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor
Soproni Sportiskolás Sasok - Széchenyi KA 2019. december 1. vasárnap 60 - 54 Rokob Krisztián, Buzai Patrik
C csoport Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Darazsak Akadémia/B 2019. november 30. szombat 76 - 29 Horváth Szabolcs, Tamás Anna
OSE MórMoták - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2019. november 30. szombat 34 - 79 Horváth Szabolcs, Tamás Anna
Soproni Darazsak Akadémia/B - OSE MórMoták 2019. november 30. szombat 54 - 66 Horváth Szabolcs, Tamás Anna
D csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Törpék - Győri KC Oroszlánok 2019. november 30. szombat 84 - 41 Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
Soproni Darazsak Akadémia/D - Tatai Törpék 2019. november 30. szombat 34 - 92 Krisztián-Világos Tünde, Alina Lazar
Győri KC Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/D 2019. november 30. szombat 49 - 45 Fazekas Hajnal Erzsébet, Alina Lazar
E csoport Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - OSE Vadmacskák 2019. november 30. szombat 15 - 101 Bognár Tibor, Kovács Éva
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Tatabányai KC 2019. november 30. szombat 83 - 31 Bognár Tibor, Kovács Éva
OSE Vadmacskák - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2019. november 30. szombat 69 - 27 Bognár Tibor, Kovács Éva
F csoport Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Zsiráfok - Tatai Aprók 2019. december 1. vasárnap 47 - 73 Tamás Pálma, Szász Klára
Vidám Kenguruk - Győri KC Zsiráfok 2019. december 1. vasárnap 41 - 46 Tamás Pálma, Erős László
Tatai Aprók - Vidám Kenguruk 2019. december 1. vasárnap 48 - 27 Erős László, Szász Klára
G csoport Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kapuvári Párducok - Győri KC Mókusok 2019. december 1. vasárnap 17 - 43 Bakó László Ferenc, Tamás Pálma
Győri KC Mókusok - Mezőörsi Hangyák 2019. december 1. vasárnap 50 - 17 Bakó László Ferenc, Erős László
Mezőörsi Hangyák - Kapuvári Párducok 2019. december 1. vasárnap 33 - 39 Tamás Pálma, Erős László
H csoport Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Várfok utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Esztergom U12 - Vad Darazsak 2019. november 30. szombat 2 - 0 Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - Esztergom U12 2019. november 30. szombat 37 - 57 Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente
Vad Darazsak - Széchenyi Tömegsport SE Medvék 2019. november 30. szombat 93 - 6 Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente
I csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gönyűi Harcsák - Téti Tigrisek 2019. november 30. szombat 14 - 64 Czakó Gábor Bence, Tamás Pálma
KVSE Kemények U12 - Sopronkövesdi Zsiráfok 2019. november 30. szombat 69 - 10 Czakó Gábor Bence, Szász Klára
Téti Tigrisek - Sopronkövesdi Zsiráfok 2019. november 30. szombat 54 - 37 Tamás Pálma, Szász Klára
Gönyűi Harcsák - KVSE Kemények U12 2019. november 30. szombat 9 - 70 Czakó Gábor Bence, Tamás Pálma
5. régió
A csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK 2019. december 1. vasárnap 70 - 44 Polyák Máté, Matucza Gyula
Ifjú Sólymok KS - Körmendi Törpördögök/A 2019. december 1. vasárnap 70 - 73 Kovács Máté, Schneider Bertold Antal
Zalakerámia ZTE KK - Ifjú Sólymok KS 2019. december 1. vasárnap 55 - 82 Kovács Máté, Schneider Bertold Antal
B csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
RICSILLA Lányok - Körmendi Törpördögök/B 2019. december 1. vasárnap 63 - 62 Szalai Zsolt, Kocsis Tamás
Körmendi Törpördögök/B - RICSILLA 2019. december 1. vasárnap 63 - 73 Szalai Zsolt, Kocsis Tamás
RICSILLA - RICSILLA Lányok 2019. december 1. vasárnap 58 - 41 Szalai Zsolt, Kocsis Tamás
C csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Sólymok - Kanizsai Vadmacskák 2019. december 1. vasárnap 39 - 55 Németh Balázs, Tóth Gábor Balázs
ZTE KK/B - Harcos Sólymok 2019. december 1. vasárnap 27 - 70 Németh Balázs, Pesz Alexandra
Kanizsai Vadmacskák - ZTE KK/B 2019. december 1. vasárnap 74 - 40 Tóth Gábor Balázs, Pesz Alexandra
D csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - Zalaegerszegi KTE 2019. november 30. szombat 30 - 74 Szabó Tibor, Imre Márk
Tapolcai Sárkányok - Kalózok 2019. november 30. szombat 59 - 68 Szabó Tibor, Imre Márk
Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Sárkányok 2019. november 30. szombat 90 - 34 Szabó Tibor, Imre Márk
E csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Gazellák - Celldömölki Góliátok 2019. november 30. szombat 56 - 21 Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
Hévíz SK - Tapolcai Gazellák 2019. november 30. szombat 44 - 57 Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
Celldömölki Góliátok - Hévíz SK 2019. november 30. szombat 11 - 54 Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
6. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - KASI/C 2019. november 30. szombat 120 - 31 Deák Zsuzsanna, Lakos Koppány Ádám
KASI/A - KASI/B 2019. november 30. szombat 38 - 96 Lakos Koppány Ádám, Farkas Roland
KASI/C - KASI/A 2019. november 30. szombat 53 - 73 Farkas Roland, Deák Zsuzsanna
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS - NKA Pécs Fiú/A 2019. december 1. vasárnap 69 - 61 Mándity Marko, Benke Krisztián
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Dombóvári KS 2019. december 1. vasárnap 65 - 70 Mándity Marko, Marossy Gergely
NKA Pécs Fiú/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. december 1. vasárnap 68 - 55 Benke Krisztián, Marossy Gergely
C csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. november 30. szombat 33 - 74 Fülöp Zsombor Ferenc, Benke Krisztián
PVSK Nemzeti Akadémia/A - GYKSE Szekszárd 2019. november 30. szombat 41 - 65 Fülöp Zsombor Ferenc, Popgyákunik Balázs
GYKSE Szekszárd - NKA Pécs Leány/A 2019. november 30. szombat 61 - 38 Popgyákunik Balázs, Benke Krisztián
D csoport Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd Mátyás kir. u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK NKA Leány/A - Szekszárdi Karvalyok 2019. november 30. szombat 60 - 48 Kovács Kincső, Zsók Áron
Kozármisleny SE - PVSK NKA Leány/A 2019. november 30. szombat 42 - 76 Kovács Kincső, Jakab Levente
Szekszárdi Karvalyok - Kozármisleny SE 2019. november 30. szombat 56 - 47 Nagy Viktor, Liszkai Rebeka
E csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Csibék - Gyakorlós Mágusok 2019. december 1. vasárnap 54 - 36 Frank Bianka, Ivók Milán Larion
Gyakorlós Mágusok - NKA Pécs Fiú/B 2019. december 1. vasárnap 46 - 58 Frank Bianka, Boros Gyevi Ádám
NKA Pécs Fiú/B - Gyakorlós Csibék 2019. december 1. vasárnap 57 - 68 Boros Gyevi Ádám, Ivók Milán Larion
F csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/B - Tamási Dámocskák 2019. december 14. szombat 50 - 26 Popgyákunik Balázs, Borsos Balázs
Bonyhádi KSE - PVSK NKA Leány/B 2019. december 14. szombat 40 - 32 Kovács Attila, Borsos Balázs
Tamási Dámocskák - PVSK NKA Leány/B 2019. december 14. szombat 30 - 62 Popgyákunik Balázs, Kovács Attila
NKA Pécs Leány/B - Bonyhádi KSE 2019. december 14. szombat 65 - 38 Popgyákunik Balázs, Borsos Balázs
7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska 2019. december 1. vasárnap 82 - 44 Velkey István, Cselóczki Mátyás
Kecskeméti KA/Gepárdok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. december 1. vasárnap 26 - 51 Papp Attila, Cselóczki Mátyás
Bajai Bácska - Kecskeméti KA/Gepárdok 2019. december 1. vasárnap 53 - 54 Papp Attila, Velkey István
B csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Fiú 2019. november 30. szombat 39 - 56 Velkey István, Kovács István
FTSI Fiú - Bajai NKK 2019. november 30. szombat 81 - 43 Papp Attila, Velkey István
Bajai NKK - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. november 30. szombat 43 - 45 Papp Attila, Kovács István
C csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke Fiú - Miklósi Kékrókák 2019. december 1. vasárnap 88 - 48 Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika
Kecskeméti KA Amazonok - Pityke Fiú 2019. december 1. vasárnap 46 - 71 Kovács István, Bodnárné Pasek Mónika
Miklósi Kékrókák - Kecskeméti KA Amazonok 2019. december 1. vasárnap 16 - 66 Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács István
D csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Bátaszéki Oroszlánok U12 2019. november 30. szombat 77 - 40 Baukó Ferenc, Szipli Hanna
Bátaszéki Oroszlánok U12 - FTSI Leány 2019. november 30. szombat 35 - 62 Baukó Ferenc, Fehér Ádám
FTSI Leány - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. november 30. szombat 32 - 72 Fehér Ádám, Szipli Hanna
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Villámok - Kecskeméti KA Jimmy 2019. november 30. szombat 20 - 55 Arató Balázs, Filep Áron Kálmán
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Nagykőrösi Sólymok 2019. november 30. szombat 55 - 27 Gelányi Dániel, Filep Áron Kálmán
Kecskeméti KA Villámok - Nagykőrösi Sólymok 2019. november 30. szombat 40 - 56 Gelányi Dániel, Filep Áron Kálmán
Kecskeméti KA Jimmy - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. november 30. szombat 59 - 42 Arató Balázs, Gelányi Dániel
F csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Fiú 2. - Bajai MNÁMK Rakétái 2019. december 1. vasárnap 66 - 28 Tóth Mihály, Pásztor Attila
Tiszakécskei Vidrák - CEKK 2019. december 1. vasárnap 18 - 47 Tóth Mihály, Pásztor Patrik
Tiszakécskei Vidrák - Bajai MNÁMK Rakétái 2019. december 1. vasárnap 54 - 14 Pásztor Attila, Pásztor Patrik
FTSI Fiú 2. - CEKK 2019. december 1. vasárnap 50 - 58 Tóth Mihály, Pásztor Attila
8. régió
A csoport II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (7030 Paks Ifjúság útja 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Velencei Gézengúzok 2019. december 1. vasárnap 57 - 44 Nemes Hajnalka, Haag Panna
Velencei Gézengúzok - Dávid Kornél KA/Alligators 2019. december 1. vasárnap 22 - 79 Villányi János, Haag Panna
Dávid Kornél KA/Alligators - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2019. december 1. vasárnap 75 - 35 Nemes Hajnalka, Villányi János
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Békák - VUKE-Veszprém fiú 2019. december 1. vasárnap 49 - 13 Béndek Gábor Miklós, Kaposi Gábor
VUKE-Veszprém fiú - Marcali Szürkefarkasok 2019. december 1. vasárnap 31 - 29 Béndek Gábor Miklós, Kaposi Gábor
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA Békák 2019. december 1. vasárnap 25 - 58 Béndek Gábor Miklós, Horváth Andreasz
C csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/Cougars - Alba Fehérvár 2019. november 30. szombat 71 - 29 Poór Tamás, Kaposi Gábor
Alba Fehérvár - Dávid Kornél KA/Bulls 2019. november 30. szombat 26 - 77 Poór Tamás, Tóth Bence
Dávid Kornél KA/Bulls - Dávid Kornél KA/Cougars 2019. november 30. szombat 50 - 47 Poór Tamás, Tóth Bence
D csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Sárkányok - Radi Balatonfüred 2019. november 30. szombat 54 - 67 Oláh Gabriella, Majkó Ádám
Radi Balatonfüred - Concordia Motax KC Pápa 2019. november 30. szombat 68 - 19 Oláh Gabriella, Majkó Ádám
Concordia Motax KC Pápa - Várpalotai Sárkányok 2019. november 30. szombat 32 - 74 Oláh Gabriella, Majkó Ádám
E csoport Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Siófoki KS - Várpalota Párducok 2019. november 30. szombat 23 - 49 Szőcs Péter, Koller István
Várpalota Párducok - Dávid Kornél KA Pandák 2019. november 30. szombat 44 - 47 Szőcs Péter, Koller István
Dávid Kornél KA Pandák - Siófoki KS 2019. november 30. szombat 30 - 24 Szőcs Péter, Koller István
F csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok - Velencei Vadkacsák 2019. november 30. szombat 73 - 35
Velencei Vadkacsák - Fűzfői AK 2019. november 30. szombat 37 - 45
Fűzfői AK - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. november 30. szombat 24 - 63
G csoport Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ajka - VUKE-Veszprém leány 2019. december 1. vasárnap 21 - 82 Sebesi Gábor, Prieger Mihály
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. november 30. szombat 107 - 22 Paulus Bence Máté, Matóczay Bálint
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 2019. november 30. szombat 30 - 89 Horváth Kinga, Szilágyi Tamás
Budapesti Honvéd Sólymok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. november 30. szombat 55 - 62 Horváth Kinga, Szilágyi Tamás
B csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Fiúk - MAFC Gabányi 2019. december 1. vasárnap 40 - 88 Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba
MAFC Gabányi - BEAC Újbuda KA 2019. december 1. vasárnap 65 - 53 Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba
BEAC Újbuda KA - KöLöKöS Fiúk 2019. december 1. vasárnap 62 - 26 Szőts Dávid István, Matóczay Bálint
C csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dűlői Kaszások - Zsíros Akadémia Darázslányok 2019. december 1. vasárnap 70 - 47 Szilágyi Tamás, Konta Csanád János
Budapest Csepel - Dűlői Kaszások 2019. december 1. vasárnap 68 - 71 Bujtor Péter, Horváth Kinga
Zsíros Akadémia Darázslányok - Budapest Csepel 2019. december 1. vasárnap 39 - 74 Bujtor Péter, Horváth Kinga
D csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - Csata Csillagok 2019. november 30. szombat 44 - 71 Pál Roland, Gereben Dorka
Zuglói Sasok - Újpest-MT/A 2019. november 30. szombat 53 - 28 Pál Roland, Gereben Dorka
Csata Csillagok - Zuglói Sasok 2019. november 30. szombat 45 - 26 Paulus Bence Máté, Matóczay Bálint
E csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Heisler - Honvéd-SZSE 2019. november 30. szombat 22 - 77 Adjudani Dániel Pezsman, Kutrik Andrea
Vasas Amazonok - MAFC Heisler 2019. november 30. szombat 58 - 12 Bujtor Péter, Adjudani Dániel Pezsman
Honvéd-SZSE - Vasas Amazonok 2019. november 30. szombat 53 - 51 Bujtor Péter, Kutrik Andrea
F csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF KK/A - Vasas Akadémia U11 2019. december 1. vasárnap 33 - 51 Bárány Levente, Pál Roland
Török Sasok - BLF KK/A 2019. december 1. vasárnap 54 - 65 Bárány Levente, Pál Roland
Vasas Akadémia U11 - Török Sasok 2019. december 1. vasárnap 90 - 39 Szilágyi Tamás, Konta Csanád János
G csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Kobrák - Békási Kaszások 2019. december 1. vasárnap 0 - 2 Boros Krisztina, Marjai Réka
MTK Budapest - Malév Kobrák 2019. december 1. vasárnap 2 - 0 Kiss Mihály Barna, Stáber Alex Bence
Békási Kaszások - MTK Budapest 2019. december 1. vasárnap 44 - 25 Kiss Mihály Barna, Stáber Alex Bence
H csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Tigrisek - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. december 1. vasárnap 35 - 63 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla
JKC - Ziccer Tigrisek 2019. december 1. vasárnap 36 - 49 Hőgerl Bence, Kutrik Andrea
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - JKC 2019. december 1. vasárnap 64 - 22 Hőgerl Bence, Kutrik Andrea
I csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Lányok - Keresztúri SE/A 2019. november 30. szombat 32 - 44 Szabó Péter, Mészáros Nándor Lajos
BEAC Újbuda KA/B - KöLöKöS Lányok 2019. november 30. szombat 34 - 32 Szabó Péter, Mészáros Nándor Lajos
Keresztúri SE/A - BEAC Újbuda KA/B 2019. november 30. szombat 36 - 26 Konta Csanád János, Kovács Gedeon
J csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF KK/B - Budafoki Bikák 2019. november 30. szombat 15 - 51 Konta Csanád János, Kovács Gedeon
SZPA-HSE - BLF KK/B 2019. november 30. szombat 0 - 2 Waigand Ágoston, Miháczi Ádám
Budafoki Bikák - SZPA-HSE 2019. november 30. szombat 2 - 0 Waigand Ágoston, Miháczi Ádám
K csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasmadarak - Vasas Bolhák 2019. december 1. vasárnap 3 - 82 Matejovics Márk, Boros Krisztina
Kaszás Girls - Török Sasmadarak 2019. december 1. vasárnap 80 - 17 Matejovics Márk, Boros Krisztina
Vasas Bolhák - Kaszás Girls 2019. december 1. vasárnap 28 - 46 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZSE U12 - MAFC-Grosics 2019. december 1. vasárnap 0 - 2 Bujtor Péter, Rabi Bernadett Panna
Repülő Mókusok - SZSE U12 2019. december 1. vasárnap 2 - 0 Kiss Mihály Barna, Marjai Réka
MAFC-Grosics - Repülő Mókusok 2019. december 1. vasárnap 59 - 22 Kiss Mihály Barna, Boros Krisztina
M csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKS-Titánok - BEAC Farkasrét 2019. december 1. vasárnap 40 - 49 Szőts Dávid István, Matóczay Bálint
Csata Garfield - KKS-Titánok 2019. december 1. vasárnap 28 - 37 Korompai Zsolt László, Waigand Ágoston
BEAC Farkasrét - Csata Garfield 2019. december 1. vasárnap 38 - 42 Korompai Zsolt László, Waigand Ágoston
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TFSE - Malév Zsiráfok 2019. december 1. vasárnap 0 - 2 Szilágyi Tamás
Malév Zsiráfok - Újpest-MT/B 2019. december 1. vasárnap 21 - 37 Szilágyi Tamás, Rabi Bernadett Panna
Újpest-MT/B - TFSE 2019. december 1. vasárnap 2 - 0 Bujtor Péter
O csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers - Városgazda UP Akadémia 2019. november 30. szombat 34 - 29 Szőke Gábor
Városgazda UP Akadémia - KLKA-Veresegyház 2019. november 30. szombat 27 - 34 Szőke Gábor, Benkő Glória
Németvölgyi Medvék - Budapest Blazers 2019. november 30. szombat 52 - 36 Boros Krisztina
KLKA-Veresegyház - Németvölgyi Medvék 2019. november 30. szombat 27 - 47 Boros Krisztina, Benkő Glória
10. régió
A csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket Buda - Radobasket BDSE 2019. november 30. szombat 86 - 34 Iski Zsolt István, Belák Dorka
Szentendrei KSE - Pilis Basket Buda 2019. november 30. szombat 34 - 65 Iski Zsolt István, Belák Dorka
Radobasket BDSE - Szentendrei KSE 2019. november 30. szombat 39 - 78 Iski Zsolt István, Belák Dorka
B csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi Gödények - DMTK 2019. november 30. szombat 70 - 26 Horváth Emese Kata
Radobasket - Gödi Gödények 2019. november 30. szombat 42 - 77 Horváth Emese Kata
DMTK - Radobasket 2019. november 30. szombat 54 - 27 Horváth Emese Kata
C csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - DMTK/B 2019. december 1. vasárnap 45 - 58 Fazekas Hajnal Erzsébet, Kovács Éva
Gödi SE-Dk. Kiscicák - Herceghalmi Tigrisek 2019. december 1. vasárnap 62 - 36 Fazekas Hajnal Erzsébet, Kovács Éva
DMTK/B - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2019. december 1. vasárnap 39 - 49 Fazekas Hajnal Erzsébet, Kovács Éva
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PILIS Basket - BTDSE Taksonyi Ördögök 2019. december 1. vasárnap 34 - 58 Magda János József
SZKHSE - PILIS Basket 2019. december 1. vasárnap 36 - 59 Magda János József
BTDSE Taksonyi Ördögök - SZKHSE 2019. december 1. vasárnap 62 - 31 Magda János József
E csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC - BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 2019. november 30. szombat 10 - 78 Porkoláb Mercédesz Anett, Novák Bence
Monori SE - BSC 2019. november 30. szombat 102 - 13 Porkoláb Mercédesz Anett, Novák Bence
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A - Monori SE 2019. november 30. szombat 50 - 36 Porkoláb Mercédesz Anett, Novák Bence
F csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B - Viadukt SE 2019. november 30. szombat 34 - 64 Sersovszky Gergely Péter
Százhalombattai KSE - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 2019. november 30. szombat 67 - 25 Sersovszky Gergely Péter
Viadukt SE - Százhalombattai KSE 2019. november 30. szombat 50 - 51 Sersovszky Gergely Péter
G csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VMG DSE - BKG Veresegyház 2019. december 1. vasárnap 92 - 19 Bolyki Dávid
BKG Prima Akadémia U12 M - VMG DSE 2019. december 1. vasárnap 35 - 72 Bolyki Dávid
BKG Veresegyház - BKG Prima Akadémia U12 M 2019. december 1. vasárnap 22 - 50 Bolyki Dávid
H csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KVSE U12 - Diósdi Sasok 2019. december 1. vasárnap 47 - 37
FKE Kőrösi - Radobasket/B 2019. december 1. vasárnap 69 - 23 Agócs Gábor Mihály
Diósdi Sasok - Radobasket/B 2019. december 1. vasárnap 70 - 27 Agócs Gábor Mihály
KVSE U12 - FKE Kőrösi 2019. december 1. vasárnap 28 - 44

Megyei szövetségek