Leány Junior - 2018/2019
Szakaszok
"A" csoport
"A" csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia - Török Flóris - Törekvés SE 2018. szeptember 27. csütörtök 62 - 56 Rózsavölgyi Alexandra, Németh Fanni
BEAC-Újbuda KA/A - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2018. szeptember 29. szombat 51 - 82
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Vasas Akadémia/A 2018. október 3. szerda 61 - 72
DVTK Akadémia - BEAC-Újbuda KA/A 2018. október 4. csütörtök 91 - 65 Marton Péter, Szűcs Balázs
Vasas Akadémia/A - Török Flóris - Törekvés SE 2018. október 6. szombat 51 - 39
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2018. október 6. szombat 104 - 77
BEAC-Újbuda KA/A - Török Flóris - Törekvés SE 2018. október 13. szombat 51 - 52
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Vasas Akadémia/A 2018. október 13. szombat 63 - 49
Török Flóris - Törekvés SE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2018. október 20. szombat 52 - 66
Vasas Akadémia/A - BEAC-Újbuda KA/A 2018. október 21. vasárnap 60 - 35
DVTK Akadémia - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2018. október 21. vasárnap 85 - 81
DVTK Akadémia - Vasas Akadémia/A 2018. október 25. csütörtök 68 - 49
Atomerőmű-KSC Szekszárd - BEAC-Újbuda KA/A 2018. október 27. szombat 73 - 34
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Török Flóris - Törekvés SE 2018. október 27. szombat 93 - 47
Atomerőmű-KSC Szekszárd - DVTK Akadémia 2018. november 5. hétfő 73 - 75
Török Flóris - Törekvés SE - DVTK Akadémia 2018. november 10. szombat 36 - 50 Rózsavölgyi Alexandra, Németh Fanni
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - BEAC-Újbuda KA/A 2018. november 11. vasárnap 78 - 50
Vasas Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2018. november 14. szerda 69 - 56 Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
BEAC-Újbuda KA/A - DVTK Akadémia 2018. november 17. szombat 55 - 82 Kozma Balázs, Rózsavölgyi Alexandra
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2018. november 17. szombat 88 - 79
Török Flóris - Törekvés SE - Vasas Akadémia/A 2018. november 22. csütörtök 43 - 67 Rózsavölgyi Alexandra, Balogh Kristóf
DVTK Akadémia - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2018. november 24. szombat 70 - 64
Vasas Akadémia/A - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2018. november 25. vasárnap 63 - 76 Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István
BEAC-Újbuda KA/A - Vasas Akadémia/A 2018. december 1. szombat 46 - 73 Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Török Flóris - Törekvés SE 2018. december 1. szombat 95 - 58
Török Flóris - Törekvés SE - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2018. december 8. szombat 58 - 88 Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni
BEAC-Újbuda KA/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2018. december 8. szombat 53 - 87 Matics Sándor, Rózsavölgyi Alexandra
Vasas Akadémia/A - DVTK Akadémia 2018. december 8. szombat 93 - 36 Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - DVTK Akadémia 2018. december 13. csütörtök 71 - 63
Török Flóris - Törekvés SE - BEAC-Újbuda KA/A 2018. december 15. szombat 70 - 62

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
10 0.90 18 8 2 815 631 GY3 5-0 3-2 4-1
2 DVTK Akadémia
DVTK Akadémia
10 0.90 18 8 2 682 643 V2 5-0 3-2 3-2
3 Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
10 0.85 17 7 3 646 523 GY2 4-1 3-2 4-1
4 KSC Szekszárd
KSC Szekszárd
10 0.75 15 5 5 740 666 GY2 3-2 2-3 3-2
5 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
10 0.60 12 2 8 511 685 GY1 1-4 1-4 1-4
6 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
10 0.50 10 0 10 502 748 V10 0-5 0-5 0-5


"B" csoport
"B" csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki MÁV SE - Csata DSE 2018. szeptember 26. szerda 44 - 71 Fodor Attila, Fehérvári Gergely
Kecskeméti KC - Nyíregyházi Kosársuli 2018. szeptember 29. szombat 75 - 53 Baukó Ferenc, Maráz András Gábor
Csata DSE - Nyíregyházi Kosársuli 2018. október 3. szerda 110 - 24
Kecskeméti KC - Soproni Darazsak Akadémia 2018. október 4. csütörtök 57 - 41 Földi László, Arató Balázs
Széchenyi KA - Szolnoki MÁV SE 2018. október 6. szombat 68 - 44
Szolnoki MÁV SE - Kecskeméti KC 2018. október 10. szerda 54 - 58 Fodor Attila, Drenyovszki Dániel
Széchenyi KA - Csata DSE 2018. október 11. csütörtök 69 - 86
Nyíregyházi Kosársuli - Soproni Darazsak Akadémia 2018. október 12. péntek 62 - 69 Bács Csaba, Szűcs Balázs
Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia 2018. október 17. szerda 97 - 22
Nyíregyházi Kosársuli - Szolnoki MÁV SE 2018. október 19. péntek 60 - 42 Sörlei Attila, Nagy Zsombor
Szolnoki MÁV SE - Soproni Darazsak Akadémia 2018. október 24. szerda 54 - 53 Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert
Kecskeméti KC - Csata DSE 2018. október 25. csütörtök 56 - 49 Komáromi Péter, Tóth Mihály
Széchenyi KA - Nyíregyházi Kosársuli 2018. október 28. vasárnap 89 - 44
Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia 2018. november 4. vasárnap 76 - 57
Nyíregyházi Kosársuli - Kecskeméti KC 2018. november 10. szombat 44 - 57 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Soproni Darazsak Akadémia - Széchenyi KA 2018. november 10. szombat 53 - 40
Nyíregyházi Kosársuli - Csata DSE 2018. november 15. csütörtök 42 - 108 Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
Csata DSE - Szolnoki MÁV SE 2018. november 16. péntek 97 - 31 Németh Fanni , Pál Roland
Szolnoki MÁV SE - Széchenyi KA 2018. november 17. szombat 44 - 66 Fodor Attila, Gál János
Soproni Darazsak Akadémia - Kecskeméti KC 2018. november 17. szombat 55 - 54
Kecskeméti KC - Szolnoki MÁV SE 2018. november 20. kedd 65 - 46 Fekete Csaba, Tóth Mihály
Szolnoki MÁV SE - Nyíregyházi Kosársuli 2018. november 21. szerda 58 - 57 Fodor Attila, Drenyovszki Dániel
Csata DSE - Széchenyi KA 2018. november 21. szerda 79 - 46 Tóth Kitti, Szőts Dávid István
Soproni Darazsak Akadémia - Nyíregyházi Kosársuli 2018. november 25. vasárnap 94 - 47
Széchenyi KA - Kecskeméti KC 2018. december 1. szombat 68 - 70
Soproni Darazsak Akadémia - Csata DSE 2018. december 1. szombat 49 - 80
Kecskeméti KC - Széchenyi KA 2018. december 5. szerda 56 - 66
Soproni Darazsak Akadémia - Szolnoki MÁV SE 2018. december 7. péntek 53 - 41
Csata DSE - Kecskeméti KC 2018. december 12. szerda 80 - 44 Szőts Dávid István, Matóczay Bálint
Nyíregyházi Kosársuli - Széchenyi KA 2018. december 19. szerda 54 - 93 Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
10 0.95 19 9 1 857 427 GY5 5-0 4-1 5-0
2 Kecskeméti KC
Kecskeméti KC
10 0.85 17 7 3 592 556 V2 4-1 3-2 2-3
3 Széchenyi KA
Széchenyi KA
10 0.80 16 6 4 681 587 GY2 3-2 3-2 3-2
4 Soproni Darazsak
Soproni Darazsak
10 0.75 15 5 5 546 608 GY1 4-1 1-4 4-1
5 Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
10 0.60 12 2 8 458 648 V1 2-3 0-5 1-4
6 Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
10 0.55 11 1 9 487 795 V6 1-4 0-5 0-5


Ranglisták - Leány Junior - Alapszakasz

Megyei szövetségek