A Győr az Ibériai-félszigetre, a Szekszárd Németország felé utazhat, a Sopron elkerülte az Euroliga címvédőjét
23
Jul
2019
A Győr az Ibériai-félszigetre, a Szekszárd Németország felé utazhat, a Sopron elkerülte az Euroliga címvédőjét
2019. július 23.  |  11:45
Ma délelőtt megtartották a női Euroliga és a női Európa-kupa sorsolását, amely az alábbiak szerint alakult:
 
 
Euroliga selejtezők
 
Botas SK (török) - Arka Gdynia (lengyel)
BLMA (francia) - Olympiakos SFP (görög)
Umana Reyer Venezia (olasz) - Aluinvent DVTK
 
 
Euroliga csoportkör
 
A csoport
 
UMMC Jekatyerinburg (orosz)
ZWZ USK Praha (cseh)
Tango Bourges Basket (francia)
Nadezhda Orenburg (orosz)
TTT Riga (lett)
Mithra Castors Braine (belga)
Cukurova Basketbol (török)
Umana Reyer Venezia (olasz)/Aluinvent DVTK Euroliga selejtező győztese
 
B csoport
 
Dinamo Kurszk (orosz)
Fenerbahce (török)
Sopron Basket
Famila Basket Schio (olasz)
Spar Citylift Girona (spanyol)
Lyon ASVEL Feminin (francia)
Botas SK (török)/Arka Gdynia (lengyel) Euroliga selejtező győztese
BLMA (francia)/Olympiakos SFP (görög) Euroliga selejtező győztese
 
 
Európa-kupa, Konferencia 1
 
A csoport
 
Botas SK (török)/Arka Gdynia (lengyel) Euroliga selejtező vesztese
KS AZS PWSZ Gorzow WLKP (lengyel)
KP Brno (cseh)
Neve David Ramla (izraeli)
 
B csoport
 
PBC MBA Moscow (orosz)
Spartak Moscow Region Vidnoje (orosz)
Besiktas JK (török)
BC Prishtina (koszovói)
 
C csoport
 
CCC Polkowice (lengyel)
A3 Basket Umea (svéd)
Orman Genclik (török)
Noginsk (orosz)/Kayseri (török) Európa-kupa selejtező győztese
 
D csoport
 
Hatay BB (török)
Jenyiszej Krasznojarszk (orosz)
MBK Ruzomberok (szlovák)
Tsmoki Minszk (fehérorosz)
 
E csoport
 
Galatasaray (török)
Antego Bydgoszcz (lengyel)
ACS-Sepsi SIC (román)
Lulea Basket (svéd)
 
 
Európa-kupa, Konferencia 2
 
F csoport
 
CB Avenida (spanyol)
CMB Cargo UNI Győr
Lointek Gernika Bizkaia (spanyol)
Olivais Futebol Clube (portugál)
 
G csoport
 
BLMA (francia)/Olympiakos SFP (görög) Euroliga selejtező vesztese
VBW CEKK Cegléd
Basket Namur Capitale (belga)
Valencia BC (spanyol)
 
H csoport
 
Umana Reyer Venezia (olasz)/Aluinvent DVTK Euroliga selejtező vesztese
Basket Landes (francia)
PEAC-Pécs
AE Sedis Basquet (spanyol)
 
I csoport
 
Atomerőmű KSC Szekszárd
Rutronik Stars Keltern (német)
Basket Hema SKW (belga)
Herner TC (német)
 
J csoport
 
Flammes Carolo Basket (francia)
BCF Elfic Fribourg (svájci)
VOO Liége Panthers (belga)
Roche Vendée (francia)

Megyei szövetségek