11
Sep
2018
Hivatalos a férfi A csoport menetrendje
2018. szeptember 11.  |  18:45
Az MKOSZ a csapatokkal egyeztetve elkészítette a 2018/19-es férfi A csoportos bajnokság sorsolását, amely alapján a küzdelmek szeptember 28-án, pénteken kezdődnek. A menetrend a következőképpen alakul:


Férfi A csoport, 1. forduló

2018. szeptember 28., péntek

DEAC - Egis Körmend  18:00
Alba Fehérvár - Pécsi VSK-VEOLIA  18:30 

2018. szeptember 29., szombat

Zalakerámia ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt  17:00
Sopron KC - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  18:00
Naturtex-SZTE-Szedeák - Szolnoki Olaj KK  18:00
Kaposvári KK - TF-BP-Serco  18:00
JP Auto - JKSE - Atomerőmű SE  18:00


2. forduló

2019. október 5., péntek

Pécsi VSK-VEOLIA - Sopron KC  18:00
KTE-Duna Aszfalt - DEAC  18:00

2019. október 6., szombat

Szolnoki Olaj KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  18:00
Egis Körmend - Alba Fehérvár  18:00
Kaposvári KK - Naturtex-SZTE-Szedeák  18:00
Atomerőmű SE - TF-BP-Serco  18:00 

2019. október 10., szerda

Zalakerámia ZTE KK - JP Auto - JKSE  18:00


A további műsor ezen a linken található:

http://hunbasket.hu/bajnoksag-musor/x1819/hun/

Megyei szövetségek