• NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
    Natu Naturtex-SZ. 94
    SMAF SMAFC U20 48
    40. perc
  • Női NB I. A csoport 1-8.
    Alui Aluinvent D.
    VBW VBW CEKK Ce.
    2018. 04. 20. 18:30
  • Férfi NB I. B Piros - Playoff
    Knip Knipl Kft. .
    Széc Széchenyi .
    2018. 04. 20. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Mezõ Mezõberén.
    Szen Szentesi KK
    2018. 04. 20. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC II.
    PRIM PRIMA SE II.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Béké Békéscsaba
    Suns Sunshine-NY.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Kelet
    MEAF MEAFC II.
    Béké Békési SZ.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Vásá Vásárhely.
    Cegl Ceglédi KE
    2018. 04. 20. 20:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sióf Siófoki KS
    Zala Zalaegerszeg
    2018. 04. 20. 19:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    MOGA MOGAAC
    Kapo Kaposvár
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    Rics Ricsilla Sp.
    SZOE SZOESE
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    PTE- PTE-PEAC
    Duna Dunaújváros
    2018. 04. 20. 20:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Kozá Kozármisle.
    Sopr Soproni Tig.
    2018. 04. 20. 20:00
  • Férfi NB II. Közép A
    FSzS FSzSE
    Duna Dunaharaszt.
    2018. 04. 20. 20:20
  • Férfi NB II. Közép B
    Tehe Tehetséges.
    SZPA SZPA-Cserpe.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Közép B
    Közg Közgáz SC.
    TFSE TFSE
    2018. 04. 20. 19:45
  • Amatőr Női NB, 19-26. helyért
    Szom Szombathely.
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 04. 20. 18:15
  • Amatőr Női NB, 10-18. helyért
    UNI UNI Gyõr
    DEAC DEAC DSI
    2018. 04. 20. 17:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
    Szol Szolnoki Ol.
    Buda Budapesti H.
    2018. 04. 20. 14:45
  • NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
    PVSK PVSK U20
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 04. 20. 17:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
    Falc Falco KC U20
    Ford Ford Ivanic.
    2018. 04. 20. 19:45
  • Fiú Junior, Regionális
    Zsír Zsíros Aka.
    BLF BLF KK
    2018. 04. 20. 19:00
  • Horváth Judit - Női Amatőr Bajnokság
    Gyak Gyakorló DSE
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 04. 20. 17:15
  • Fiú Kadett, Regionális
    Nagy Nagykőrös.
    Pity Pityke KSE
    2018. 04. 20. 17:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kere Keresztúri.
    Gödö Gödöllői.
    2018. 04. 20. 19:20
  • Fiú Kadett, Regionális
    Szen Szentesi KK
    SZED SZEDEÁK
    2018. 04. 20. 19:20
  • Pest Megye - Fiú Junior
    PART PARTHUS KSZ
    Albe Albertirsai.
    2018. 04. 20. 16:30
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
    Club Club 96 Tis.
    Sáto SátoraljaÃ.
    2018. 04. 20. 18:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Tata Tatabányai.
    Fere Ferences DSE
    2018. 04. 20. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    Nagy Nagykőrös.
    2018. 04. 20. 18:30
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Törö Törökszen.
    Szol Szolnoki Ba.
    2018. 04. 20. 19:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    PAFC PAFC BASKET
    Szen Szentendrei.
    2018. 04. 20. 19:00
  • Vas Megye
    Vasi Vasi Kosár.
    CVSE CVSE KSz
    2018. 04. 20. 19:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Szek Szekszárdi.
    Gödö Gödöllői.
    2018. 04. 20. 19:20
  • Csongrád Megye
    Miam Miami Vice .
    Nona Noname Rutin
    2018. 04. 20. 19:30
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    Mikl Miklósi KÃ.
    Játé Játékveze.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Fejér Megye
    Várp Várpalota
    Ôsfe Ôsfehérvár
    2018. 04. 20. 19:50
  • Vas Megye
    9700 9700.hu Ing.
    BC O BC Olad
    2018. 04. 20. 20:15
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Józs Józsefvár.
    NKE NKE SE
    2018. 04. 20. 20:45
  • Budapest, Férfi A
    Fort Fortress
    Sask Saskacsák MF
    2018. 04. 20. 20:15
  • Budapest, Férfi B
    Szín Színyei KC
    Honv Honvéd ZrÃ.
    2018. 04. 20. 21:00
  • Budapest, Férfi D
    Buda Budai Mind1
    Nagy Nagytétén.
    2018. 04. 20. 19:10
  • Budapest, Férfi D
    Újpe Újpest-MT .
    KOKE KOKEC U23
    2018. 04. 20. 20:40
  • Budapest, Senior Férfi
    BLSE BLSE
    Unit Unitef-Céh
    2018. 04. 20. 19:45
  • Budapest, Női A
    Töre Törekvés SE
    BEAC BEAC Bics
    2018. 04. 20. 20:50
  • Budapest, Fiú Serdülő B
    Buda Budafok
    Zugl Zuglói Sas.
    2018. 04. 20. 18:00
  • Leány Kadett, Regionális
    Kiss Kiss Lenke KS
    BEAC BEAC -Újbu.
    2018. 04. 20. 18:30
Mez Játékos Születési dátum Poszt Magasság Súly
0
SHIRIAN Fatime
1993.05.29
0
FEJES Fruzsina
1994.01.07
0
BALIGA Barbara
1994.01.23
0
SZALAY Viktória
1996.04.11
0
LANTOS Adrienn
1993.06.04
0
FARKAS Fanni
1996.09.11
0
KOKAVECZ Anna
1994.05.25
0
MOLNÁR Anna
1995.04.05
0
FILIPOWICZ Dóra
1994.02.02
0
ABAHÁZY Anna
1996.08.03
0
KAPORNAI Dóra
1997.10.31
0
KOCSIS Fanni
1997.11.15
0
BALOGH Eszter
1996.07.30
0
DOKTOR Anna
1998.05.31
0
CSIKÁSZ Anna
1997.09.17
0
KATONA Bianka
1998.10.05
0
STRUPKA Renáta
1998.02.19
0
BALSAY Dalma
1998.06.11
0
SZAMMER Anett
1998.09.19
0
IMRE Nóra
1996.01.27
0
GALBA Eszter
1999.04.16

Sportszervezet

Cím:
Levelezési cím: .
Telefon: 06-/-
E-mail:
Honlap:

Terem

Cím:
Férőhely:

Kapcsolattartó

Neve:

Személyzet

Műsor
Legutóbbi mérkőzés - 2018. március 26.
14. forduló
Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők és MKOSZ ellenőr:
Kruk Melinda, Matics Sándor
Statisztikák
DOKTOR Anna
16.6
Pont/Mérkőzés
*ligaátlag
MAX* 35

Megyei szövetségek