Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia II. | O | GY, 69 - 47 | 1 - 0 |
DAVIS Camesha Rochell (16) (BKG DSE) |
DAVIS Camesha Rochell (9) (BKG DSE) |
DAVIS Camesha Rochell (5) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Csata Diáksport Egyesület | I | GY, 55 - 74 | 2 - 0 |
GYÖNGYÖSI Janka (19) (Csata DSE) |
DAVIS Camesha Rochell (13) (BKG DSE) |
TOMAN Petra (5) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PINKK-PVSK U23 | I | GY, 55 - 73 | 3 - 0 |
JÁHNI Zsófia Anna (20) (PINKK-PVSK U23) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (16) (BKG DSE) |
TENYÉR Zsófia (6) (PINKK-PVSK U23) |
Aréna: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet | Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd II | I | GY, 47 - 77 | 4 - 0 |
RAUS Vivien (20) (BKG DSE) |
NÉMETH Lili (13) (Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (4) (Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Farkas Péter Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | AJKA | O | GY, 76 - 69 | 5 - 0 |
LENDÉR Lilla (22) (AJKA) |
DAVIS Camesha Rochell (11) (BKG DSE) |
KALOCSAI Dorina (5) (AJKA) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | RADOBASKET | O | GY, 94 - 70 | 6 - 0 |
DAVIS Camesha Rochell (21) (BKG DSE) |
DAVIS Camesha Rochell (16) (BKG DSE) |
SERFŐZŐ Viktória (4) (RADOBASKET) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | I | GY, 50 - 87 | 7 - 0 |
RAUS Vivien (25) (BKG DSE) |
DAVIS Camesha Rochell (17) (BKG DSE) |
SUPPÁN Anna (5) (BKG DSE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub | O | GY, 102 - 74 | 8 - 0 |
KASZÁS-PAP Regina (33) (Bajai NKK) |
DAVIS Camesha Rochell (15) (BKG DSE) |
NYULASI Barbara (6) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | UNI-Győr Szese | O | GY, 72 - 56 | 9 - 0 |
RAUS Vivien (25) (BKG DSE) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (12) (BKG DSE) |
NYULASI Barbara (6) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Sportdarázs-SMAFC | I | GY, 51 - 74 | 10 - 0 |
PFEIFFER Virág Angyalka (15) (Sportdarázs) |
DAVIS Camesha Rochell (9) (BKG DSE) |
SUPPÁN Anna (4) (BKG DSE) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Dr. Lipics László, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | NKA-Pécs-PEAC | O | GY, 85 - 50 | 11 - 0 |
RAUS Vivien (18) (BKG DSE) |
OLAWUYI Adenike Olayemi (8) (NKA-Pécs-PEAC) |
SZŰCS Luca Gabriella (4) (NKA-Pécs-PEAC) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MTK-TFSE | I | GY, 55 - 72 | 12 - 0 |
RAUS Vivien (18) (BKG DSE) |
KARLÓCAI Julianna (12) (MTK-TFSE) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (6) (BKG DSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BEAC Újbuda | I | GY, 51 - 73 | 13 - 0 |
DÉNES Diána (15) (BEAC Újbuda) |
DÉNES Diána (17) (BEAC Újbuda) |
DAVIS Camesha Rochell (3) (BKG DSE) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | DEAC | I | GY, 43 - 65 | 14 - 0 |
PÁL Szandra (14) (BKG DSE) |
HOLINKA-MIKLÓS Hanna (8) (DEAC) |
RAUS Vivien (5) (BKG DSE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | MAFC | I | GY, 48 - 59 | 15 - 0 |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (21) (BKG DSE) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (12) (BKG DSE) |
ARADI Zsanett (4) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Vasas Akadémia II. | I | GY, 39 - 58 | 16 - 0 |
VÍGH Bernadett Emese (11) (Vasas Akadémia) |
MOLNÁRNÉ RUTTNER Réka (12) (BKG DSE) |
BODNÁR Fanni (5) (BKG DSE) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Csata Diáksport Egyesület | O | GY, 78 - 45 | 17 - 0 |
RAKITA Lili (19) (Csata DSE) |
STRAUSZ Edina (6) (Csata DSE) |
MOLNÁRNÉ RUTTNER Réka (4) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | PINKK-PVSK U23 | O | GY, 73 - 54 | 18 - 0 |
DAVIS Camesha Rochell (17) (BKG DSE) |
KOVÁCS Kitti Regina (10) (PINKK-PVSK U23) |
HORVÁTH Zsanett (4) (PINKK-PVSK U23) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd II | O | GY, 76 - 63 | 19 - 0 |
SUPPÁN Anna (16) (BKG DSE) |
DAVIS Camesha Rochell (14) (BKG DSE) |
NYULASI Barbara (5) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | AJKA | I | GY, 48 - 73 | 20 - 0 |
LENDÉR Lilla (15) (AJKA) |
LENDÉR Lilla (10) (AJKA) |
DAVIS Camesha Rochell (3) (BKG DSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | O | GY, 95 - 84 | 21 - 0 |
BAA Dominika (28) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (13) (BKG DSE) |
JURKÓ Noémi (10) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub | I | GY, 57 - 89 | 22 - 0 |
DAVIS Camesha Rochell (19) (BKG DSE) |
DAVIS Camesha Rochell (17) (BKG DSE) |
VARGA Anna Dorottya (6) (BKG DSE) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | UNI-Győr Szese | I | GY, 40 - 89 | 23 - 0 |
SUPPÁN Anna (24) (BKG DSE) |
DAVIS Camesha Rochell (13) (BKG DSE) |
ROZMÁN Lilla Anna (6) (UNI-Győr Szese) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Bence, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Sportdarázs-SMAFC | O | GY, 94 - 51 | 24 - 0 |
RAUS Vivien (17) (BKG DSE) |
SZELI Kitti (10) (Sportdarázs) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (6) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | NKA-Pécs-PEAC | I | GY, 61 - 70 | 25 - 0 |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (23) (BKG DSE) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (16) (BKG DSE) |
SZŰCS Luca Gabriella (5) (NKA-Pécs-PEAC) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Farkas Péter Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | MTK-TFSE | O | GY, 62 - 38 | 26 - 0 |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (13) (BKG DSE) |
KARLÓCAI Julianna (13) (MTK-TFSE) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (3) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | BEAC Újbuda | O | V, 68 - 73 | 26 - 1 |
DAVIS Camesha Rochell (23) (BKG DSE) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (10) (BKG DSE) |
MÉRÉSZ Beatrix (8) (BEAC Újbuda) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | RADOBASKET | I | GY, 41 - 77 | 27 - 1 |
RAUS Vivien (20) (BKG DSE) |
GRÓF Júlia (8) (RADOBASKET) |
PÁL Szandra (3) (BKG DSE) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | DEAC | O | GY, 77 - 65 | 28 - 1 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (23) (DEAC) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (12) (BKG DSE) |
VARGA Anna Dorottya (5) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Vida József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | MAFC | O | GY, 87 - 37 | 29 - 1 |
DAVIS Camesha Rochell (13) (BKG DSE) |
NÉMETH-SZABÓ Vivien (12) (MAFC) |
SUPPÁN Anna (4) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Matics Sándor |