Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | GY, 75 - 69 | 1 - 0 |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (19) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
TAIWO Samuel (12) (Szolnoki Olaj KK U20) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (5) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Varga Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kaposvári KK U20 | I | V, 86 - 82 | 1 - 1 |
HOCK Gergő János (31) (Kaposvári KK U20) |
KOCSIS Zalán (15) (Kaposvári KK U20) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (8) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Mester Milán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | GY, 106 - 69 | 2 - 1 |
KALMÁR Viktor (20) (Atomerõmû SE U20) |
KALMÁR Viktor (9) (Atomerõmû SE U20) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (7) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | GY, 70 - 119 | 3 - 1 |
BONIFERT Bendegúz (29) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
SZATMÁRI Zsombor (13) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (8) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: Ostoros Károly csarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DEAC U20 | O | GY, 91 - 81 | 4 - 1 |
GOLDRING József Bence (29) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
VARGA Ákos (13) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
GOLDRING József Bence (7) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Tamás, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | V, 70 - 63 | 4 - 2 |
PAPP István (20) (Alba Fehérvár U20) |
VARGA Ákos (10) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
PAPP István (5) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Egis Körmend U20 | I | GY, 68 - 88 | 5 - 2 |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (21) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
SZATMÁRI Zsombor (11) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (6) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Magyari Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | GY, 80 - 95 | 6 - 2 |
PLÉZER Gábor (23) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
VARGA Ákos (10) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: GAMF Sportcsarnok - Törös Olga | Játékvezetők: Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | V, 108 - 92 | 6 - 3 |
GOLDRING József Bence (22) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
BENKE Krisztián (8) (PVSK U20) |
BÍRÓ Levente (10) (PVSK U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | JP Auto - JKSE U20 | O | GY, 86 - 67 | 7 - 3 |
GOLDRING József Bence (23) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
MAYER Ákos (14) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
VARGA Ákos (6) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 | I | GY, 69 - 91 | 8 - 3 | - | - | |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Sopron KC U20 | O | GY, 104 - 64 | 9 - 3 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | O | GY, 87 - 68 | 10 - 3 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Tóth Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | I | V, 90 - 56 | 10 - 4 | - | - | |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Kaposvári KK U20 | O | GY, 90 - 72 | 11 - 4 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | GY, 83 - 97 | 12 - 4 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Péter Csaba, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | GY, 109 - 83 | 13 - 4 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Jáhni Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DEAC U20 | I | GY, 90 - 94 | 14 - 4 | - | - | |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | GY, 83 - 63 | 15 - 4 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | GY, 85 - 76 | 16 - 4 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Bartucz Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Egis Körmend U20 | O | GY, 104 - 63 | 17 - 4 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | GY, 84 - 75 | 18 - 4 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | JP Auto - JKSE U20 | I | GY, 75 - 101 | 19 - 4 | - | - | |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 | O | GY, 104 - 60 | 20 - 4 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | I | V, 80 - 77 | 20 - 5 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Sopron KC U20 | I | - | - | |||
Aréna: NOVOMATIC Aréna |