Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház - Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA
Műsor - 2019. április 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 71 - 66 0 - 1 TAYLOR Kameron Milton Allante (17)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
TAYLOR Kameron Milton Allante (14)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
AIRINGTON Jaylin Gregory (7)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Balogh Gyula (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. április 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 91 - 95 0 - 2 CIRIC Andrija (24)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
TAYLOR Kameron Milton Allante (10)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
GOVENS Anthony Darrin (9)
(Falco KC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Cziffra Csaba, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. április 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 84 - 70 0 - 3 BUDIMIR Veljko (20)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
CSORVÁSI Milán (9)
(Egis Körmend)
NÉMETH Ákos (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Minár László Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. április 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O GY, 77 - 56 1 - 3 BUDIMIR Veljko (18)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
PANTELIC Djordje (12)
(JP Auto - JKSE)
TAYLOR Kameron Milton Allante (7)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Nyilas István (Fekete László)
Műsor - 2019. május 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 108 - 87 2 - 3 MILOSEVIC Nemanja (26)
(Szolnoki Olaj KK)
MALESEVIC Nikola (7)
(Szolnoki Olaj KK)
AIRINGTON Jaylin Gregory (5)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Balogh Gyula (Valovics István)
Műsor - 2019. május 5. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 88 - 53 2 - 4 CURRY Ronald Lee JR. (15)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (10)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (5)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Minár László Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. május 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 98 - 85 3 - 4 THAMES Xavier Raynard (23)
(Egis Körmend)
TAYLOR Kameron Milton Allante (11)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
THAMES Xavier Raynard (8)
(Egis Körmend)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Goda László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. május 15. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I GY, 82 - 84 4 - 4 TAYLOR Kameron Milton Allante (32)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
TAYLOR Kameron Milton Allante (16)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
PANTELIC Djordje (7)
(JP Auto - JKSE)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)

Megyei szövetségek