Műsor - 2019. április 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I GY, 84 - 92 1 - 0 PITTS Damier Erik (33)
(JP Auto - JKSE)
HAMMONDS LEYTON (8)
(Egis Körmend)
PITTS Damier Erik (7)
(JP Auto - JKSE)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. április 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 84 - 70 2 - 0 BUDIMIR Veljko (20)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
CSORVÁSI Milán (9)
(Egis Körmend)
NÉMETH Ákos (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Minár László Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. április 21. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 95 - 88 3 - 0 REDDIC Juvonte Daquaen (24)
(Falco KC)
REDDIC Juvonte Daquaen (13)
(Falco KC)
BRADFORD Desonta Keylon (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Török Róbert (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. április 24. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 88 - 84 3 - 1 VOJVODA Dávid (35)
(Szolnoki Olaj KK)
ANDRIC Luksa (8)
(Szolnoki Olaj KK)
ANDRIC Luksa (10)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. május 5. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O GY, 83 - 59 4 - 1 BRBAKLIC Aleksa (18)
(JP Auto - JKSE)
BRBAKLIC Aleksa (13)
(JP Auto - JKSE)
CSORVÁSI Milán (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. május 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 98 - 85 4 - 2 THAMES Xavier Raynard (23)
(Egis Körmend)
TAYLOR Kameron Milton Allante (11)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
THAMES Xavier Raynard (8)
(Egis Körmend)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Goda László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. május 12. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 94 - 70 4 - 3 BRUINSMA Evan John (18)
(Falco KC)
PERL Zoltán (9)
(Falco KC)
GOVENS Anthony Darrin (9)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Frányó Péter (Fekete László)
Műsor - 2019. május 15. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 88 - 68 5 - 3 PRICE Timothy Terell (21)
(Egis Körmend)
MILOSEVIC Nemanja (10)
(Szolnoki Olaj KK)
BRADFORD Desonta Keylon (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)

Megyei szövetségek