Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Óbudai Kaszások | O | GY, 76 - 62 | 1 - 0 |
PERINGER Balázs (17) (Alba Fehérvár) |
LUKÁCS Norbert (15) (Alba Fehérvár) |
TAKÁCS Milán (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Vida József, Gaál István, Nagy Viktor (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | EKE Eger KOK | I | GY, 59 - 86 | 2 - 0 |
VARGA Máté (23) (Alba Fehérvár) |
MÁTÉ Balázs (9) (EKE Eger KOK) |
TAKÁCS Milán (4) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Földi László (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 85 - 60 | 3 - 0 |
POLSTER Attila (25) (Alba Fehérvár) |
SEYI AWOGBEMI Sodiq (9) (Alba Fehérvár) |
KASS Balázs (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC U23 | O | GY, 83 - 79 | 4 - 0 |
OMENAKA Godwin Ekene (31) (DEAC U23) |
OMENAKA Godwin Ekene (12) (DEAC U23) |
TÓTH Bence Miklós (7) (DEAC U23) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Kapusi Gábor, Kruk Melinda (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bajai Bácska FKE | I | V, 90 - 69 | 4 - 1 |
VUKICEVIC Milos (23) (Bajai Bácska FKE) |
JAKAB Péter (12) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (9) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Goda László, Nyilas István, Tóth Cecília (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 78 - 62 | 5 - 1 |
TAKÁCS Milán (28) (Alba Fehérvár) |
BÉRES Nándor András (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
TAKÁCS Milán (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Lovas Péter (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | I | V, 75 - 63 | 5 - 2 |
SZILASI Bence (27) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
PONGRÁCZ Gergely (8) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
PONGRÁCZ Gergely (4) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Zahorán Kitti Mária (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | V, 62 - 78 | 5 - 3 |
RÁTVAY Balázs (20) (Széchenyi Egyetem Győr) |
SEYI AWOGBEMI Sodiq (13) (Alba Fehérvár) |
GÁLL Dominik (6) (Széchenyi Egyetem Győr) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba, Szalóki Bence (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | SMAFC | I | V, 84 - 68 | 5 - 4 |
FÜZI Róbert János (30) (SMAFC) |
TUKOVITS Balázs (9) (SMAFC) |
PAPP István (8) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Concordia Motax KC Pápa | O | V, 31 - 76 | 5 - 5 |
HORVÁTH Attila (16) (Concordia Motax KC) |
MURAI Gábor (9) (Concordia Motax KC) |
MURAI Gábor (9) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Kapusi Gábor (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Salgótarjáni KSE | I | V, 86 - 83 | 5 - 6 |
POLSTER Attila (23) (Alba Fehérvár) |
HERENDIC Dominik (13) (Salgótarjáni KSE) |
HERENDIC Dominik (18) (Salgótarjáni KSE) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Lengyel Ádám, Földi László (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Újpest-MT | I | V, 77 - 64 | 5 - 7 |
DURASEVIC Jovan (29) (Újpest-MT) |
SURMANN Gábor (8) (Újpest-MT) |
SURMANN Péter (6) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Surányi Gábor, Kapusi Gábor, Stánicz Péter (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Óbudai Kaszások | I | V, 98 - 72 | 5 - 8 |
TAKÁCS András (18) (Óbudai Kaszások) |
TAKÁCS András (14) (Óbudai Kaszások) |
BENCSIK Barnabás Boldizsár (6) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lövei László, Sentényi Barna (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 89 - 83 | 6 - 8 |
MÉSZÁROS Bence (28) (EKE Eger KOK) |
KASS Balázs (10) (Alba Fehérvár) |
VARGA Imre (5) (EKE Eger KOK) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Bagi Bálint, Németh Patrik (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 80 - 71 | 6 - 9 |
VUKCEVIC Nikola (19) (KTE-Duna Aszfalt) |
FÜLÖP Bence (17) (KTE-Duna Aszfalt) |
MOLNÁR Dániel (3) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Zahorán Kitti Mária (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | DEAC U23 | I | V, 82 - 67 | 6 - 10 |
PERINGER Balázs (21) (Alba Fehérvár) |
OMENAKA Godwin Ekene (19) (DEAC U23) |
TÓTH Bence Miklós (8) (DEAC U23) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Menyhárt Ferenc Tamás, Makrai Márton (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Bajai Bácska FKE | O | V, 74 - 90 | 6 - 11 |
JAKAB Péter (26) (Bajai Bácska FKE) |
JAKAB Péter (12) (Bajai Bácska FKE) |
NAGY Dániel (7) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Bagi Bálint, Lövei László (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 89 - 62 | 6 - 12 |
VAS Péter (30) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (14) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (11) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Maár Gábor, Reisz Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | O | V, 62 - 92 | 6 - 13 |
HILL Jaywuan Dangelo (42) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
KISS Balázs (7) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
KISS Balázs (7) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Gelencsér György, Kéri István (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | GY, 95 - 97 | 7 - 13 |
TAKÁCS Martin (33) (Alba Fehérvár) |
PERINGER Balázs (10) (Alba Fehérvár) |
GEIGER Bálint József (5) (Széchenyi Egyetem Győr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Lovas Péter (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | SMAFC | O | GY, 81 - 48 | 8 - 13 |
FÜZI Róbert János (21) (SMAFC) |
SEYI AWOGBEMI Sodiq (14) (Alba Fehérvár) |
TAKÁCS Milán (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Válé Flórián, Tóth Kitti (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Concordia Motax KC Pápa | I | V, 88 - 66 | 8 - 14 |
SONYÁK Béla Ádám (26) (Concordia Motax KC) |
KUK Ryan (10) (Concordia Motax KC) |
MURAI Gábor (6) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László, Sentényi Barna (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Salgótarjáni KSE | O | V, 85 - 88 | 8 - 15 |
KOVÁCS Martin (27) (Salgótarjáni KSE) |
PERINGER Balázs (12) (Alba Fehérvár) |
HERENDIC Dominik (7) (Salgótarjáni KSE) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Újpest-MT | O | GY, 92 - 71 | 9 - 15 |
VARGA Máté (20) (Alba Fehérvár) |
DURASEVIC Jovan (11) (Újpest-MT) |
SURMANN Gábor (5) (Újpest-MT) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Gelencsér György, Reisz Péter, Mintál Csaba (Téczely Tamás) |