NB I. A csoport, Fiú U20 - 2020/2021 NB I. A csoport, Fiú U20 - 2020/2021
Legutóbbi - NB I. A csoport, Fiú U20
18. forduló Szedeák U20 - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 2021. január 17. vasárnap 86 - 75
19. forduló Sopron KC U20 - Pécsi VSK-VEOLIA U20 2021. január 16. szombat 95 - 58
19. forduló OSE Lions U20 - DEAC Kosárlabda Akadémia U20 2021. január 16. szombat 61 - 74
19. forduló Jászberényi KSE U20 - Alba Fehérvár U20 2021. január 16. szombat 48 - 78
19. forduló Szedeák U20 - Kaposvári KK U20 2021. január 15. péntek 63 - 79
19. forduló Szolnoki Olaj KK U20 - KTE-Duna Aszfalt U20 2021. január 15. péntek 83 - 74
19. forduló Atomerőmű SE U20 - Egis Körmend U20 2021. január 15. péntek 92 - 99
Következik - NB I. A csoport, Fiú U20
7. forduló Szolnoki Olaj KK U20 - Egis Körmend U20 2021. január 19. kedd 14:45
7. forduló Zalakerámia ZTE KK U20 - KTE-Duna Aszfalt U20 2021. január 19. kedd 15:00
7. forduló Jászberényi KSE U20 - DEAC Kosárlabda Akadémia U20 2021. január 19. kedd 16:00
7. forduló Sopron KC U20 - Alba Fehérvár U20 2021. január 20. szerda 15:00
20. forduló KTE-Duna Aszfalt U20 - Zalakerámia ZTE KK U20 2021. január 22. péntek 14:00
20. forduló Alba Fehérvár U20 - Sopron KC U20 2021. január 23. szombat 13:30
20. forduló Kaposvári KK U20 - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 2021. január 23. szombat 15:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Alba Fehérvár U20
Alba Fehérvár U20
15 0.93 28 13 2 1176 789 GY9 6-2 7-0 5-0
2. DEAC Kosárlabda Akadémia U20
DEAC Kosárlabda Akadémia U20
17 0.88 30 13 4 1390 1179 GY1 7-1 6-3 4-1
3. Egis Körmend U20
Egis Körmend U20
15 0.87 26 11 4 1104 990 GY3 7-1 4-3 3-2
4. Sopron KC U20
Sopron KC U20
17 0.85 29 12 5 1381 1279 GY7 8-0 4-5 5-0
5. Pécsi VSK-VEOLIA U20
Pécsi VSK-VEOLIA U20
17 0.82 28 11 6 1225 1178 V2 5-2 6-4 2-3
6. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
14 0.82 23 9 5 1056 995 V1 6-1 3-4 2-3
7. Szedeák U20
Szedeák U20
18 0.81 29 11 7 1421 1337 GY1 9-1 2-6 2-3
8. Kaposvári KK U20
Kaposvári KK U20
12 0.79 19 7 5 899 868 GY1 3-1 4-4 3-2
9. Szolnoki Olaj KK U20
Szolnoki Olaj KK U20
17 0.71 24 7 10 1246 1289 GY2 5-3 2-7 2-3
10. Zalakerámia ZTE KK U20
Zalakerámia ZTE KK U20
15 0.67 20 5 10 1186 1265 V1 3-5 2-5 3-2
11. Atomerőmű SE U20
Atomerőmű SE U20
15 0.67 20 5 10 1213 1297 V1 4-5 1-5 1-4
12. KTE-Duna Aszfalt U20
KTE-Duna Aszfalt U20
15 0.60 18 3 12 952 1199 V2 2-6 1-6 1-4
13. Jászberényi KSE U20
Jászberényi KSE U20
15 0.57 17 2 13 955 1119 V9 0-7 2-6 0-5
14. OSE Lions U20
OSE Lions U20
18 0.53 19 1 17 973 1393 V1 0-10 1-7 1-4
Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek