NB I. A csoport, Fiú U20 - 2020/2021 NB I. A csoport, Fiú U20 - 2020/2021
Legutóbbi - NB I. A csoport, Fiú U20
8. forduló Egis Körmend U20 - Zalakerámia ZTE KK U20 2020. november 18. szerda 94 - 73
11. forduló Pécsi VSK-VEOLIA U20 - DEAC Kosárlabda Akadémia U20 2020. november 14. szombat 85 - 90
11. forduló Zalakerámia ZTE KK U20 - Sopron KC U20 2020. november 14. szombat 73 - 82
11. forduló Egis Körmend U20 - OSE Lions U20 2020. november 14. szombat 89 - 44
10. forduló Egis Körmend U20 - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 2020. november 12. csütörtök 76 - 72
8. forduló DEAC Kosárlabda Akadémia U20 - Sopron KC U20 2020. november 10. kedd 112 - 74
10. forduló OSE Lions U20 - KTE-Duna Aszfalt U20 2020. november 8. vasárnap 61 - 70
Következik - NB I. A csoport, Fiú U20
12. forduló DEAC Kosárlabda Akadémia U20 - Alba Fehérvár U20 2020. december 4. péntek 15:30
12. forduló Atomerőmű SE U20 - Pécsi VSK-VEOLIA U20 2020. december 5. szombat 15:00
12. forduló Sopron KC U20 - KTE-Duna Aszfalt U20 2020. december 5. szombat 15:00
12. forduló OSE Lions U20 - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 2020. december 5. szombat 15:00
12. forduló Szolnoki Olaj KK U20 - Kaposvári KK U20 2020. december 5. szombat 15:00
12. forduló Szedeák U20 - Zalakerámia ZTE KK U20 2020. december 5. szombat 15:15
1. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 - Jászberényi KSE U20 2020. december 9. szerda 15:30
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Egis Körmend U20
Egis Körmend U20
4 1.00 8 4 0 352 261 GY4 3-0 1-0 4-0
2. DEAC Kosárlabda Akadémia U20
DEAC Kosárlabda Akadémia U20
6 0.92 11 5 1 547 420 GY2 3-0 2-1 4-1
3. Kaposvári KK U20
Kaposvári KK U20
3 0.83 5 2 1 211 206 GY2 2-0 0-1 2-1
4. Szedeák U20
Szedeák U20
6 0.83 10 4 2 505 455 GY2 3-0 1-2 3-2
5. Atomerőmű SE U20
Atomerőmű SE U20
5 0.80 8 3 2 455 377 V1 3-0 0-2 3-2
6. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
5 0.80 8 3 2 397 346 V1 3-0 0-2 3-2
7. Sopron KC U20
Sopron KC U20
7 0.79 11 4 3 533 588 GY1 2-0 2-3 3-2
8. KTE-Duna Aszfalt U20
KTE-Duna Aszfalt U20
6 0.67 8 2 4 393 485 GY1 1-1 1-3 1-4
9. Pécsi VSK-VEOLIA U20
Pécsi VSK-VEOLIA U20
3 0.67 4 1 2 224 221 V1 0-1 1-1 1-2
10. Szolnoki Olaj KK U20
Szolnoki Olaj KK U20
3 0.67 4 1 2 203 232 GY1 1-1 0-1 1-2
11. Alba Fehérvár U20
Alba Fehérvár U20
1 0.50 1 0 1 54 75 V1 0-1 0-0 0-1
12. Zalakerámia ZTE KK U20
Zalakerámia ZTE KK U20
2 0.50 2 0 2 146 176 V2 0-1 0-1 0-2
13. Jászberényi KSE U20
Jászberényi KSE U20
2 0.50 2 0 2 124 164 V2 0-1 0-1 0-2
14. OSE Lions U20
OSE Lions U20
5 0.50 5 0 5 279 417 V5 0-2 0-3 0-5
Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek