Női Amatőr NB I. Zöld - 2019/2020 Női Amatőr NB I. Zöld - 2019/2020
Legutóbbi - Női Amatőr NB I. Zöld
1. forduló Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia - Nyíregyházi Kosársuli 2019. október 20. vasárnap 67 - 82
1. forduló ELTE Fortis - Tatai SE 2019. október 17. csütörtök 92 - 30
3. forduló Törekvés SE - Atomerőmű KSC Szekszárd II. 2019. október 13. vasárnap 49 - 68
3. forduló TFSE II. - Aluinvent DVTK Miskolc U23 2019. október 13. vasárnap 67 - 40
3. forduló Tatai SE - Bajai Női Kosárlabda Klub 2019. október 13. vasárnap 40 - 107
3. forduló Szolnoki MÁV Sportegyesület - Szegedi Kosárlabda Egylet 2019. október 13. vasárnap 52 - 33
3. forduló Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia - Szombathelyi Egyetem 2019. október 12. szombat 92 - 96
Következik - Női Amatőr NB I. Zöld
4. forduló Aluinvent DVTK Miskolc U23 - Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia 2019. október 25. péntek 19:00
4. forduló Szegedi Kosárlabda Egylet - Atomerőmű KSC Szekszárd II. 2019. október 26. szombat 13:00
4. forduló Szombathelyi Egyetem - Tatai SE 2019. október 26. szombat 14:30
4. forduló Szolnoki MÁV Sportegyesület - TFSE II. 2019. október 27. vasárnap 14:00
4. forduló Bajai Női Kosárlabda Klub - Nyíregyházi Kosársuli 2019. október 27. vasárnap 16:00
4. forduló Törekvés SE - Kanizsai Vadmacskák SE 2019. október 27. vasárnap 17:00
4. forduló Pilis Basket - ELTE Fortis 2019. október 27. vasárnap 18:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Atomerőmű KSC Szekszárd II.
Atomerőmű KSC Szekszárd II.
3 1.00 6 3 0 254 176 GY3 1-0 2-0 3-0
2. TFSE II.
TFSE II.
3 1.00 6 3 0 206 169 GY3 2-0 1-0 3-0
3. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
2 1.00 4 2 0 171 130 GY2 1-0 1-0 2-0
4. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
3 0.83 5 2 1 284 177 GY2 1-0 1-1 2-1
5. Kanizsai Vadmacskák SE
Kanizsai Vadmacskák SE
3 0.83 5 2 1 251 224 GY2 2-0 0-1 2-1
6. Szombathelyi Egyetem
Szombathelyi Egyetem
3 0.83 5 2 1 190 188 GY1 0-1 2-0 2-1
7. Törekvés SE
Törekvés SE
3 0.83 5 2 1 177 176 V1 2-1 0-0 2-1
8. Pilis Basket
Pilis Basket
3 0.67 4 1 2 175 227 V2 0-1 1-1 1-2
9. Aluinvent DVTK Miskolc U23
Aluinvent DVTK Miskolc U23
3 0.67 4 1 2 197 181 V1 1-0 0-2 1-2
10. ELTE Fortis
ELTE Fortis
3 0.67 4 1 2 220 206 GY1 1-0 0-2 1-2
11. Szolnoki MÁV Sportegyesület
Szolnoki MÁV Sportegyesület
3 0.67 4 1 2 151 158 GY1 1-1 0-1 1-2
12. Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia
3 0.50 3 0 3 211 272 V3 0-2 0-1 0-3
13. Szegedi Kosárlabda Egylet
Szegedi Kosárlabda Egylet
3 0.50 3 0 3 117 191 V3 0-1 0-2 0-3
14. Tatai SE
Tatai SE
2 0.50 2 0 2 70 199 V2 0-1 0-1 0-2
Ranglisták - Női Amatőr NB I. Zöld
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek