Mérkőzések - Gyermek Kupa
2021. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 9. 08:00 11 - 70 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Brunner Brúnó (Réger Zsolt Péter)
2021. október 9. 09:00 0 - 0 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2021. október 9. 09:00 35 - 105 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Darai Zoé Grèta (Czéh Csaba Károly)
2021. október 9. 09:00 61 - 40 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Gedra János (Mustos Tamás János)
2021. október 9. 09:00 46 - 58 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2021. október 9. 09:00 50 - 56 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Szundy Gábor, Garami Júlia Eszter (Orbay Csaba)
2021. október 9. 09:00 103 - 43 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Hőgerl Bence (Schwarz Mária)
2021. október 9. 09:00 29 - 61 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Kovács István, Burján Bianka (Király László József)
2021. október 9. 09:00 16 - 127 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Boros Eszter (Farkas Zoltán)
2021. október 9. 09:00 74 - 58 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Attila, Horváth Alexandra (Budai Csaba)
2021. október 9. 09:00 84 - 41 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Varga Dániel Géza (Konta Gyula)
2021. október 9. 09:00 48 - 56 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2021. október 9. 09:00 64 - 60 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István)
2021. október 9. 09:00 30 - 71 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Nagy Joel (Kincs Károly)
2021. október 9. 09:00 76 - 42 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter)
2021. október 9. 09:20 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Brunner Brúnó (Réger Zsolt Péter)
2021. október 9. 09:30 57 - 41 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Erős Zoltán)
2021. október 9. 09:30 25 - 61 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám (Mosonyi József)
2021. október 9. 09:30 94 - 12 Széchenyi Általános Iskola
Játékvezetők: Marton Péter, Bodrogi Éva (Sztrakovics István László)
2021. október 9. 09:30 26 - 37 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Gulyás Márton (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. október 9. 10:00 27 - 100 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Kovács Kincső, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás)
2021. október 9. 10:00 76 - 42 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Tamás Anna (CSEH Gergely)
2021. október 9. 10:00 37 - 65 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Terjéki András (Szabó László)
2021. október 9. 10:00 38 - 62 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Herczeg Ágoston (Barlai Tamás)
2021. október 9. 10:00 26 - 81 Hűtő Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Szappanos Máté (Bernáth András)
2021. október 9. 10:00 72 - 28 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Gulyás Márton (Tolnai János)
2021. október 9. 10:15 30 - 34 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2021. október 9. 10:20 34 - 23 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Nagy Joel (Kincs Károly)
2021. október 9. 10:30 64 - 39 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás (Farkas Zoltán)
2021. október 9. 10:30 16 - 119 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Attila, Hajagos-Kiss Hedvig (Budai Csaba)
2021. október 9. 10:30 25 - 90 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Varga Dániel Géza (Konta Gyula)
2021. október 9. 10:30 63 - 37 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2021. október 9. 10:30 61 - 68 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István)
2021. október 9. 10:30 54 - 80 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Szalai Zsolt)
2021. október 9. 10:30 0 - 0 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Pálfi Tímea (Kunvári József László)
2021. október 9. 10:30 79 - 32 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Neubrandt Roland (Czéh Csaba Károly)
2021. október 9. 10:30 53 - 34 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Bartucz Csaba (Mustos Tamás János)
2021. október 9. 10:30 23 - 65 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Szundy Gábor, Garami Júlia Eszter (Orbay Csaba)
2021. október 9. 10:30 51 - 72 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Hőgerl Bence (Schwarz Mária)
2021. október 9. 10:30 22 - 43 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Burján Bianka, Csoma Martin (Király László József)
2021. október 9. 10:40 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Borsos Balázs, Ürögi Zsolt (Réger Zsolt Péter)
2021. október 9. 10:45 82 - 10 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Koller István (Erős Zoltán)
2021. október 9. 10:45 25 - 41 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám (Mosonyi József)
2021. október 9. 11:00 61 - 21 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Dr. Ormay Gábor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. október 9. 11:00 29 - 92 Széchenyi Általános Iskola
Játékvezetők: Marton Péter, Szalontai Dorina Enikő (Sztrakovics István László)
2021. október 9. 11:00 44 - 66 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2021. október 9. 11:30 59 - 33 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Kovács Kincső, Liszkai Rebeka (Kollár Tamás)
2021. október 9. 11:30 9 - 85 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Tamás Anna (CSEH Gergely)
2021. október 9. 11:30 66 - 50 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András (Szabó László)
2021. október 9. 11:30 68 - 43 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor (Barlai Tamás)
2021. október 9. 11:30 49 - 27 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Bodnár Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2021. október 9. 11:30 63 - 44 Hűtő Sportcsarnok
Játékvezetők: Szappanos Máté, Kovács Karina Erzsébet (Bernáth András)
2021. október 9. 11:30 55 - 53 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Tolnai János)
2021. október 9. 11:40 48 - 21 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Konta Csanád János (Kincs Károly)
2021. október 9. 12:00 21 - 53 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bognár Tamás, Németh Balázs (Szalai Zsolt)
2021. október 9. 12:00 71 - 39 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Tímea (Kunvári József László)
2021. október 9. 12:00 18 - 103 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Koller István (Erős Zoltán)
2021. október 9. 12:00 81 - 21 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Neubrandt Roland (Czéh Csaba Károly)
2021. október 9. 12:00 62 - 34 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám (Mosonyi József)
2021. október 9. 12:00 38 - 48 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Borsos Balázs, Ürögi Zsolt (Réger Zsolt Péter)
2021. október 9. 12:00 26 - 70 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Gedra János (Mustos Tamás János)
2021. október 9. 12:00 48 - 28 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Szundy Gábor, Garami Júlia Eszter (Orbay Csaba)
2021. október 9. 12:00 27 - 96 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Kutrik Andrea (Schwarz Mária)
2021. október 9. 12:00 70 - 20 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Kovács István, Csoma Martin (Király László József)
2021. október 9. 12:00 111 - 19 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Márkus Gábor, Boros Eszter (Farkas Zoltán)
2021. október 9. 12:00 56 - 50 Éltes Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc)
2021. október 9. 12:00 104 - 25 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Horváth Alexandra (Budai Csaba)
2021. október 9. 12:00 45 - 51 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Horváth Emese Kata (Konta Gyula)
2021. október 9. 12:00 51 - 45 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2021. október 9. 12:00 52 - 51 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István)
2021. október 9. 12:15 49 - 50 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2021. október 9. 12:30 42 - 64 Széchenyi Általános Iskola
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Bodrogi Éva (Sztrakovics István László)
2021. október 9. 12:30 43 - 68 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. október 9. 12:45 51 - 12 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Bodnár Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2021. október 9. 13:00 65 - 39 Hűtő Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Kovács Karina Erzsébet (Bernáth András)
2021. október 9. 13:00 22 - 62 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Gulyás Márton (Tolnai János)
2021. október 9. 13:00 37 - 30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Konta Csanád János (Kincs Károly)
2021. október 9. 13:00 93 - 30 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás)
2021. október 9. 13:00 74 - 44 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Tamás Anna (CSEH Gergely)
2021. október 9. 13:00 53 - 46 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János (Szabó László)
2021. október 9. 13:00 40 - 54 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Söveges Tamás (Barlai Tamás)
2021. október 9. 13:20 17 - 49 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Brunner Brúnó (Réger Zsolt Péter)
2021. október 9. 13:30 28 - 61 Éltes Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc)
2021. október 9. 13:30 55 - 72 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Liktor Viktor, Nagy Dániel Zoltán (Dr. Kovács András)
2021. október 9. 13:30 66 - 24 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bognár Tamás, Schneider Bertold Antal (Szalai Zsolt)
2021. október 9. 13:30 0 - 0 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Pettner Hanna (Bacsfay Gyula Péter)
2021. október 9. 13:30 0 - 0 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter (Mihály Gyula)
2021. október 9. 13:30 63 - 42 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2021. október 9. 14:00 85 - 25 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Kutrik Andrea (Schwarz Mária)
2021. október 9. 14:20 32 - 44 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Marjai Réka (Kincs Károly)
2021. október 9. 14:40 70 - 28 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Brunner Brúnó (Réger Zsolt Péter)
2021. október 9. 15:00 34 - 53 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Nagy Dániel Zoltán (Dr. Kovács András)
2021. október 9. 15:00 74 - 52 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bognár Tamás, Schneider Bertold Antal (Szalai Zsolt)
2021. október 9. 15:00 75 - 35 Éltes Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc)
2021. október 9. 15:00 0 - 0 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Pelikán Dóra (Bacsfay Gyula Péter)
2021. október 9. 15:00 31 - 83 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Paulik Benjámin (Mihály Gyula)
2021. október 9. 15:30 36 - 72 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Török Béla, Borsos Balázs (Schwarz Mária)
2021. október 9. 15:40 58 - 21 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Marjai Réka (Kincs Károly)
2021. október 9. 16:30 67 - 28 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Liktor Viktor (Dr. Kovács András)
2021. október 9. 16:30 37 - 36 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Pelikán Dóra, Pettner Hanna (Bacsfay Gyula Péter)
2021. október 9. 16:30 47 - 28 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Paulik Benjámin (Gyurkovics István János)
2021. október 9. 17:00 32 - 82 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Török Béla, Borsos Balázs (Schwarz Mária)
2021. október 10. 09:00 104 - 19 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Győri Ferenc, Kovács Róbert Márió (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 10. 09:00 72 - 25 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 10. 09:00 34 - 37 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Hergyó-Bencze Gábor, Kiss Lajos Dávid (Marossy Gergely)
2021. október 10. 09:00 68 - 17 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Vigh Balázs, Brunner Brúnó (László Zsolt Károly)
2021. október 10. 09:00 81 - 22 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Szablár Dorina (Farkas László)
2021. október 10. 09:00 35 - 96 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Deák Zsuzsanna (Koncsek Balázs)
2021. október 10. 09:00 11 - 135 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szabó Zsuzsa (KONCZ JÁNOS)
2021. október 10. 09:00 69 - 44 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Szlávik Bence (Kozák Tamás)
2021. október 10. 09:00 61 - 38 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Papp Attila, Velkey István (Király László Józsefné)
2021. október 10. 09:30 54 - 37 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Győr Marcell István, Ignácz Kristóf (Märcz Péter)
2021. október 10. 09:30 26 - 73 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Scholtz Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2021. október 10. 09:30 59 - 26 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor (Farkas János)
2021. október 10. 09:30 53 - 41 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence (Szabó Bakos András László)
2021. október 10. 10:00 91 - 34 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Bognár Tamás (Esztergályos Róbert)
2021. október 10. 10:00 38 - 88 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF (Béndek Gábor Miklós)
2021. október 10. 10:00 97 - 26 Hunyadi Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs)
2021. október 10. 10:00 48 - 55 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Bónitz István)
2021. október 10. 10:20 67 - 49 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Vigh Balázs (László Zsolt Károly)
2021. október 10. 10:30 25 - 75 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Miklósi László (Farkas László)
2021. október 10. 10:30 90 - 55 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Deák Zsuzsanna (Koncsek Balázs)
2021. október 10. 10:30 - Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Sallai István József, Szilágyi Sámuel (KONCZ JÁNOS)
2021. október 10. 10:30 31 - 45 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Söveges Tamás (Kozák Tamás)
2021. október 10. 10:30 54 - 56 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Papp Attila, Velkey István (Király László Józsefné)
2021. október 10. 10:30 24 - 80 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Győri Ferenc, Kovács Róbert Márió (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 10. 10:30 56 - 49 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Nagy Lili, Szalontai Dorina Enikő (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 10. 10:30 33 - 56 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Leutsch Liza, Hergyó-Bencze Gábor (Marossy Gergely)
2021. október 10. 10:45 42 - 60 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás (Szabó Bakos András László)
2021. október 10. 11:00 - Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Kovács Karina Erzsébet (Farkas János)
2021. október 10. 11:00 24 - 72 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Székely Bernadett, Ignácz Kristóf (Märcz Péter)
2021. október 10. 11:15 63 - 42 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Müller Martin (Béndek Gábor Miklós)
2021. október 10. 11:15 136 - 19 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Páll Vivien Zsanett, Tóth Tamás Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2021. október 10. 11:30 22 - 58 Hunyadi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Szécsi Balázs)
2021. október 10. 11:30 88 - 12 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Bónitz István)
2021. október 10. 11:30 45 - 73 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Schneider Bertold Antal (Esztergályos Róbert)
2021. október 10. 11:40 20 - 83 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Brunner Brúnó (László Zsolt Károly)
2021. október 10. 12:00 47 - 53 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Papp Attila, Velkey István (Király László Józsefné)
2021. október 10. 12:00 33 - 67 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Horváth Brúnó József (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 10. 12:00 42 - 55 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Nagy Lili, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 10. 12:00 43 - 39 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Leutsch Liza, Kiss Lajos Dávid (Marossy Gergely)
2021. október 10. 12:00 28 - 49 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Miklósi László, Szablár Dorina (Farkas László)
2021. október 10. 12:00 62 - 82 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Deák Zsuzsanna (Koncsek Balázs)
2021. október 10. 12:00 - Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tömöri Péter András (KONCZ JÁNOS)
2021. október 10. 12:00 50 - 74 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Szabó Bakos András László)
2021. október 10. 12:00 45 - 35 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Tóth Bence, Szlávik Bence (Kozák Tamás)
2021. október 10. 12:30 48 - 43 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Székely Bernadett, Győr Marcell István (Märcz Péter)
2021. október 10. 12:30 - Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Kovács Karina Erzsébet (Farkas János)
2021. október 10. 12:30 58 - 53 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Müller Martin (Béndek Gábor Miklós)
2021. október 10. 13:00 34 - 78 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Schneider Bertold Antal (Esztergályos Róbert)
2021. október 10. 13:00 14 - 150 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Páll Vivien Zsanett, Scholtz Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2021. október 10. 13:00 15 - 72 Hunyadi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs)
2021. október 10. 13:00 10 - 104 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Bónitz István)
2021. október 10. 13:00 50 - 32 Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2021. október 10. 14:00 47 - 49 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Horváth Brúnó József (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 10. 14:30 39 - 27 Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2021. október 10. 15:30 45 - 43 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 10. 16:00 27 - 52 Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2021. október 10. 17:00 48 - 41 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)

Megyei szövetségek