Mérkőzések - Kenguru Kupa
2021. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 14:15 29 - 46 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor (Hegedűs Mária Viktória)
2021. október 15. 15:30 79 - 23 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Mile Gábor (Hegedűs Mária Viktória)
2021. október 15. 16:45 21 - 39 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mile Gábor (Hegedűs Mária Viktória)
2021. október 16. 08:30 35 - 45 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Frányó Csanád (Réger Zsolt Péter)
2021. október 16. 09:00 49 - 56 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Fehér Ádám, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter)
2021. október 16. 09:00 50 - 43 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelányi Dániel, Könyves Teréz Ráhel (Budai Csaba)
2021. október 16. 09:00 74 - 19 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Dániel Zoltán (Krékity Kornél)
2021. október 16. 09:00 45 - 41 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Barics Bálint, Nagy Bernát (Marossy Gergely)
2021. október 16. 09:00 36 - 90 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Söveges Tamás (Pethő - Klemencsics Nikolett)
2021. október 16. 09:00 48 - 73 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Tolnai Gergő (Kele János)
2021. október 16. 09:00 54 - 64 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Máté László, Horváth Alexandra (Tóthné Király Enikő)
2021. október 16. 09:00 8 - 59 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Szokody Márton (Kincs Károly)
2021. október 16. 09:00 64 - 41 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Liktor Viktor (Mihály Gyula)
2021. október 16. 09:00 86 - 32 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Gedra János (Farkas Zoltán)
2021. október 16. 09:00 65 - 81 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kiss Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 16. 09:00 66 - 38 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Hajagos-Kiss Hedvig (Kunvári József László)
2021. október 16. 09:00 122 - 35 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Balázs (Szűcs József)
2021. október 16. 09:30 101 - 51 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Hergyó-Bencze Gábor (Téczely Tamás)
2021. október 16. 09:30 4 - 24 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szilágyi Sámuel (Csizmadia Levente)
2021. október 16. 09:45 46 - 42 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Frányó Csanád (Réger Zsolt Péter)
2021. október 16. 10:00 15 - 41 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Burai Róbert (Gecsei Ferenc)
2021. október 16. 10:00 37 - 42 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Poór Tamás (Szabó Bakos András László)
2021. október 16. 10:00 98 - 24 Tiszaújvárosi Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Dr. Ormay Gábor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. október 16. 10:00 - Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2021. október 16. 10:00 46 - 34 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Perák Denis (Darida Károly)
2021. október 16. 10:00 33 - 65 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2021. október 16. 10:15 71 - 11 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Szokody Márton (Kincs Károly)
2021. október 16. 10:15 - NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Wischy Péter, Herczeg Ágoston (Farkas Dávid)
2021. október 16. 10:15 41 - 69 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Máté László, Varga Sára (Tóthné Király Enikő)
2021. október 16. 10:15 9 - 67 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Hajagos-Kiss Hedvig (Kunvári József László)
2021. október 16. 10:15 38 - 111 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Balázs (Szűcs József)
2021. október 16. 10:15 23 - 73 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Papp Attila, Fehér Ádám (Bacsfay Gyula Péter)
2021. október 16. 10:15 48 - 61 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Könyves Teréz Ráhel, Kocsis Attila (Budai Csaba)
2021. október 16. 10:15 62 - 24 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Söveges Tamás (Pethő - Klemencsics Nikolett)
2021. október 16. 10:20 71 - 61 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kiss Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 16. 10:30 46 - 26 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2021. október 16. 10:30 37 - 34 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Darai Zoé Grèta (Mihály Gyula)
2021. október 16. 10:30 36 - 69 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Gedra János (Farkas Zoltán)
2021. október 16. 10:30 - Zöld Ház
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Tóth Viktor (Balogh László György)
2021. október 16. 10:30 72 - 26 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Dániel Zoltán (Krékity Kornél)
2021. október 16. 10:30 53 - 25 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Heiling Csaba, Barics Bálint (Marossy Gergely)
2021. október 16. 10:45 - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tömöri Péter András (Csizmadia Levente)
2021. október 16. 11:00 86 - 53 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Lenger Levente (Téczely Tamás)
2021. október 16. 11:00 47 - 33 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Konta Csanád János, Brunner Brúnó (Réger Zsolt Péter)
2021. október 16. 11:00 - Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám (Mosonyi József)
2021. október 16. 11:15 14 - 125 Tiszaújvárosi Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Gulyás Márton (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. október 16. 11:15 - Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2021. október 16. 11:15 - Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2021. október 16. 11:15 93 - 14 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc)
2021. október 16. 11:15 75 - 14 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Koller István (Szabó Bakos András László)
2021. október 16. 11:30 60 - 28 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Hajagos-Kiss Hedvig (Kunvári József László)
2021. október 16. 11:30 85 - 63 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Balázs (Szűcs József)
2021. október 16. 11:30 21 - 71 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT (Darida Károly)
2021. október 16. 11:30 59 - 35 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Papp Attila, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter)
2021. október 16. 11:30 57 - 62 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelányi Dániel, Kocsis Attila (Budai Csaba)
2021. október 16. 11:30 20 - 40 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Nagy Joel (Kincs Károly)
2021. október 16. 11:30 73 - 47 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Söveges Tamás (Pethő - Klemencsics Nikolett)
2021. október 16. 11:30 - NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Farkas Dávid)
2021. október 16. 11:30 78 - 45 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Sára, Horváth Alexandra (Tóthné Király Enikő)
2021. október 16. 11:40 84 - 48 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 16. 12:00 14 - 83 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Tolnai Gergő (Kele János)
2021. október 16. 12:00 24 - 70 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Dorka, Takács István (Krékity Kornél)
2021. október 16. 12:00 25 - 70 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Heiling Csaba, Nagy Bernát (Marossy Gergely)
2021. október 16. 12:00 31 - 54 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Liktor Viktor (Mihály Gyula)
2021. október 16. 12:00 38 - 76 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, dr. Márok Soma (Farkas Zoltán)
2021. október 16. 12:00 - Zöld Ház
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Tóth Viktor (Balogh László György)
2021. október 16. 12:15 9 - 59 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Konta Csanád János, Brunner Brúnó (Réger Zsolt Péter)
2021. október 16. 12:15 - Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám (Mosonyi József)
2021. október 16. 12:30 - Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2021. október 16. 12:30 34 - 72 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Burai Róbert (Gecsei Ferenc)
2021. október 16. 12:30 17 - 74 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Szabó Bakos András László)
2021. október 16. 12:30 74 - 47 Tiszaújvárosi Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. október 16. 12:30 - Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2021. október 16. 12:30 29 - 104 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Lenger Levente, Hergyó-Bencze Gábor (Téczely Tamás)
2021. október 16. 12:45 - NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor (Farkas Dávid)
2021. október 16. 12:45 - Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs (CSEH Gergely)
2021. október 16. 12:45 0 - 0 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Nagy Bernadett (Pasek Mónika)
2021. október 16. 13:00 46 - 26 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Nagy Joel (Kincs Károly)
2021. október 16. 13:00 48 - 23 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: Perák Denis, Váczi Mihály (Darida Károly)
2021. október 16. 13:15 17 - 67 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente)
2021. október 16. 13:30 - Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám (Mosonyi József)
2021. október 16. 13:30 24 - 49 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Neubrandt Roland (Agócs Gábor Mihály)
2021. október 16. 13:30 - Zöld Ház
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Kovács Karina Erzsébet (Balogh László György)
2021. október 16. 13:30 21 - 61 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2021. október 16. 13:30 51 - 6 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Marjai Réka (Réger Zsolt Péter)
2021. október 16. 13:30 93 - 35 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 16. 13:30 30 - 33 Salgó Basket Terem
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2021. október 16. 13:30 41 - 59 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Dorka, Takács István (Krékity Kornél)
2021. október 16. 14:00 28 - 46 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Nagy Bernadett (Pasek Mónika)
2021. október 16. 14:00 74 - 9 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2021. október 16. 14:00 - Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs (CSEH Gergely)
2021. október 16. 14:15 75 - 11 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Vigh Barnabás Dominik (Kincs Károly)
2021. október 16. 14:45 16 - 58 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Marjai Réka (Réger Zsolt Péter)
2021. október 16. 14:45 18 - 69 Salgó Basket Terem
Játékvezetők: Magda János József, Szatmári Roland (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2021. október 16. 14:50 65 - 67 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Kiss Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 16. 15:00 68 - 30 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Hamzi Virág, Neubrandt Roland (Agócs Gábor Mihály)
2021. október 16. 15:15 0 - 0 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Nagy Bernadett (Pasek Mónika)
2021. október 16. 15:15 33 - 23 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2021. október 16. 15:15 - Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs (CSEH Gergely)
2021. október 16. 15:30 13 - 73 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Vigh Barnabás Dominik (Kincs Károly)
2021. október 16. 15:30 0 - 0 KSK Tornacsarnok
Játékvezetők: Tòth Tamás, Burján Márk (Drahos László)
2021. október 16. 16:00 78 - 12 Salgó Basket Terem
Játékvezetők: Miklósi László, Szatmári Roland (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2021. október 16. 16:10 39 - 77 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Kiss Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 16. 16:30 21 - 57 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág (Agócs Gábor Mihály)
2021. október 16. 16:30 13 - 50 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2021. október 16. 16:45 21 - 9 KSK Tornacsarnok
Játékvezetők: Tòth Tamás, Szalontai Dorina Enikő (Drahos László)
2021. október 16. 18:00 0 - 0 KSK Tornacsarnok
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Burján Márk (Drahos László)
2021. október 17. 09:00 58 - 66 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Garami Júlia Eszter (Gyurkovics István János)
2021. október 17. 09:00 60 - 24 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Dr. Bodnár Gábor, Dr. Kozma Gábor (Mustos Tamás János)
2021. október 17. 09:00 113 - 19 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Gulyás Márton (Tolnai János)
2021. október 17. 09:00 77 - 27 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Rácz Bence, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 17. 09:00 47 - 60 Toldi lakótelepi Tagiskola
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Deák Zsuzsanna (Koncsek Balázs)
2021. október 17. 09:00 125 - 14 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István)
2021. október 17. 09:00 78 - 9 Móric Zsignomd Általános Iskola
Játékvezetők: Velkey István, Pettner Hanna (Király László Józsefné)
2021. október 17. 09:00 61 - 50 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Ürögi Zsolt (Schwarz Mária)
2021. október 17. 09:30 61 - 22 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Lenger Levente (Téczely Tamás)
2021. október 17. 10:00 32 - 75 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Birkás Károly)
2021. október 17. 10:00 95 - 22 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Németh Csaba János, Németh Balázs (Szűcs József)
2021. október 17. 10:00 10 - 81 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Mile Gábor, Terjéki András (Szabó László)
2021. október 17. 10:00 76 - 27 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Gulyás Márton (Szécsi Balázs)
2021. október 17. 10:15 - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Szabó Zsuzsa (Zalai Ákos István)
2021. október 17. 10:15 98 - 12 Móric Zsignomd Általános Iskola
Játékvezetők: Velkey István, Pettner Hanna (Király László Józsefné)
2021. október 17. 10:15 12 - 61 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Bodnár Gábor (Mustos Tamás János)
2021. október 17. 10:15 30 - 67 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János)
2021. október 17. 10:20 45 - 53 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Ürögi Zsolt (Schwarz Mária)
2021. október 17. 10:20 14 - 113 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 17. 10:30 0 - 0 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Garami Júlia Eszter (Gyurkovics István János)
2021. október 17. 10:30 56 - 38 Toldi lakótelepi Tagiskola
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Deák Csaba (Koncsek Balázs)
2021. október 17. 11:00 60 - 34 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Gordán Levente (Téczely Tamás)
2021. október 17. 11:15 7 - 132 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Szécsi Balázs)
2021. október 17. 11:15 81 - 18 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás (Birkás Károly)
2021. október 17. 11:15 117 - 37 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Németh Csaba János, Németh Balázs (Szűcs József)
2021. október 17. 11:15 7 - 90 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szappanos Máté, Terjéki András (Szabó László)
2021. október 17. 11:30 46 - 26 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor (Mustos Tamás János)
2021. október 17. 11:30 36 - 72 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Gulyás Márton (Tolnai János)
2021. október 17. 11:30 2 - 119 Móric Zsignomd Általános Iskola
Játékvezetők: Kónya Levente, Hajagos-Kiss Hedvig (Király László Józsefné)
2021. október 17. 11:40 62 - 57 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Marjai Réka (Schwarz Mária)
2021. október 17. 11:40 58 - 34 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nagy Lili, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 17. 12:00 0 - 0 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Dorka, Liktor Viktor (Gyurkovics István János)
2021. október 17. 12:00 51 - 77 Toldi lakótelepi Tagiskola
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Deák Csaba (Koncsek Balázs)
2021. október 17. 12:00 36 - 50 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Szalai Zsolt)
2021. október 17. 12:30 18 - 85 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Gordán Levente, Lenger Levente (Téczely Tamás)
2021. október 17. 12:30 11 - 63 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás (Birkás Károly)
2021. október 17. 12:30 18 - 130 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Németh Csaba János, Németh Balázs (Szűcs József)
2021. október 17. 12:30 84 - 5 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Mile Gábor, Szappanos Máté (Szabó László)
2021. október 17. 12:30 121 - 18 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Tòth Tamás, Gulyás Márton (Szécsi Balázs)
2021. október 17. 12:45 42 - 34
Játékvezetők: Kónya Levente, Hajagos-Kiss Hedvig (Tóthné Király Enikő)
2021. október 17. 13:15 45 - 64 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Szalai Zsolt)
2021. október 17. 13:20 61 - 47 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nagy Lili, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 17. 13:30 37 - 32 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Marjai Réka (Schwarz Mária)
2021. október 17. 13:30 80 - 21 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Dorka, Liktor Viktor (Gyurkovics István János)
2021. október 17. 14:30 32 - 31 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Szalai Zsolt)
2021. október 17. 14:40 50 - 61 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 17. 14:50 83 - 18 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Brunner Brúnó (Schwarz Mária)
2021. október 17. 16:00 43 - 47 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 17. 16:20 21 - 111 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Brunner Brúnó (Schwarz Mária)

Megyei szövetségek