Mérkőzések - Férfi NB I. B Zöld
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 15. 17:30 72 - 66 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Magyari Tibor, Benedek Zoltán (Németh Csaba)
2017. szeptember 15. 19:00 114 - 52 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Kéri István, Pécsi Zsolt (Hartyáni Zsolt)
2017. szeptember 16. 19:00 97 - 87 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lövei László, Major Ádám (Pázsitka Ferenc)
2017. szeptember 17. 16:00 78 - 80 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Szalai Zsolt, Tóth Kálmán (Forrai Sámuel)
2017. szeptember 17. 18:00 91 - 93 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Szilágyi Bálint, Horváth Csongor (Gincsai János)
2017. szeptember 17. 18:00 113 - 79 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Sentényi Barna, Győrfy Ruben (Mocsai László)
2017. október 1. 16:00 76 - 72 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 22. 17:45 77 - 74 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Kéri István, Pécsi Zsolt (Dernei Gábor)
2017. szeptember 22. 18:00 63 - 76 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Mészáros Balázs, Lengyel Ádám, Vaszi Ádám (Pázsitka Ferenc)
2017. szeptember 23. 17:00 54 - 79 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Menyhárt Ferenc, Földi László (Balogh László)
2017. szeptember 23. 18:00 80 - 89 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Válé Flórián, Sentényi Barna, Győrfy Ruben (Schäffer Béla)
2017. szeptember 24. 01:27 111 - 70 Arena Savaria
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Surányi Gábor (Nagy József)
2017. szeptember 24. 16:00 85 - 74 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Németh Csaba)
2017. szeptember 24. 18:00 72 - 68 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelencsér György, Vadász Csaba, Nyilas István (Várhalmi Zsolt)
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 26. 19:00 105 - 54 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy Viktor, Lövei László (Valovics István)
2017. szeptember 27. 18:00 89 - 95 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Csabai-Kaskötő Brigitta, Bátovszky Zsolt (Hartyáni Zsolt)
2017. szeptember 27. 18:00 77 - 74 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba, Bács Csaba (Pázsitka Ferenc)
2017. szeptember 27. 19:00 83 - 57 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Józsa A. Junior, Sentényi Barna (Schäffer Béla)
2017. szeptember 27. 19:00 106 - 75 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kéri István, Pécsi Zsolt (Németh Csaba)
2017. szeptember 28. 18:00 97 - 73 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Major Ádám, Kruk Melinda (Bogárdi János)
2017. december 3. 18:00 77 - 84 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám, Németh Sándor (Nagy József)
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 30. 17:00 57 - 90 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Szakáll István dr., Gaál István (Mocsai László)
2017. szeptember 30. 18:00 61 - 66 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter, Bálind Attila (Téczely Tamás)
2017. október 1. 16:00 91 - 81 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Nagy Viktor, Bódis László (Balogh László)
2017. október 1. 16:00 77 - 96 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Surányi Gábor, Szalai Zsolt, Kapusi Gábor (Nagy János)
2017. október 4. 18:00 76 - 84 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos)
2017. október 5. 18:00 90 - 55 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Sabáli László, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2017. december 1. 19:30 88 - 67 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Magyari Tibor, Benedek Zoltán (Nagy János)
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 12. 19:30 80 - 62 Arena Savaria
Játékvezetők: Gelencsér György, Reisz Péter, Mintál Csaba (Németh Csaba)
2017. október 13. 18:00 94 - 62 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Major Ádám, Czupi Márton (Farkas János)
2017. október 13. 19:00 74 - 43 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Vaszi Ádám, Makrai Márton (Pázsitka Ferenc)
2017. október 13. 19:00 97 - 82 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Szilágyi Bálint, Győrfy Ruben (Bodrogváry Iván)
2017. október 14. 15:00 86 - 102 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Győrki Imre, Kruk Melinda (Bognár Tibor)
2017. október 14. 17:00 75 - 76 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sallai István, Lengyel Ádám, Domán István (Zalai Ákos)
2017. október 15. 18:00 99 - 62 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Pécsi Zsolt, Kozma Balázs (Bognár Tibor)
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 18. 19:30 71 - 66 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2017. október 19. 18:00 67 - 58 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Zalai Ákos)
2017. október 20. 17:30 100 - 81 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Magyari Tibor, Lovas Péter (Nagy József)
2017. október 20. 19:00 60 - 76 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mészáros Balázs, Menyhárt Ferenc, Tóth Mihály (Bogárdi János)
2017. október 22. 18:00 89 - 85 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Sentényi Barna, Győrki Imre (Bognár Tibor)
2017. október 22. 18:00 72 - 89 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Horváth Csongor (Téczely Tamás)
2017. november 3. 18:00 71 - 76 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Tóth Kálmán, Kéri István (Bognár Tibor)
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 26. 18:00 58 - 76 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Lengyel Ádám, Bács Csaba (Zalai Ákos)
2017. október 27. 18:00 69 - 95 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László, Győrfy Ruben (Nagy János)
2017. október 27. 18:00 88 - 86 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián (Nagy József)
2017. október 27. 18:00 80 - 75 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Vaszi Ádám, Tóth Kitti (Pázsitka Ferenc)
2017. október 28. 18:00 82 - 88 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Józsa A. Junior, Major Ádám (Mocsai László)
2017. október 29. 15:00 88 - 96 Arena Savaria
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kéri István, Pécsi Zsolt (Németh Csaba)
2017. október 29. 16:00 80 - 93 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Bognár Tibor)
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 8. 16:00 93 - 54 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László, Sentényi Barna (Schäffer Béla)
2017. november 10. 17:30 100 - 78 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Kapusi Gábor (Nagy József)
2017. november 10. 19:00 84 - 64 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Esztergályos Róbert, Magyari Tibor (Nagy János)
2017. november 12. 15:00 73 - 86 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Csallóközi Gábor (Fekete László)
2017. november 12. 16:00 69 - 73 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Nepp László, Horváth Csongor (Bognár Tibor)
2017. november 12. 18:00 89 - 97 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Pécsi Zsolt, Győrfy Ruben (Mocsai László)
2017. november 12. 18:00 72 - 99 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Domán István, Vaszi Ádám (Pázsitka Ferenc)
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 15. 18:00 79 - 85 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Mészáros Balázs, Gergely Csaba, Borgula György (Zalai Ákos)
2017. november 17. 18:00 49 - 91 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Lövei László, Major Ádám (Nagy János)
2017. november 17. 19:30 75 - 85 Arena Savaria
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Németh Sándor (Németh Csaba)
2017. november 18. 18:00 59 - 92 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Józsa A. Junior, Szilágyi Bálint (Bernáth András)
2017. november 19. 17:00 89 - 83 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Domán István, Makrai Márton (Pázsitka Ferenc)
2017. november 19. 18:00 65 - 80 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Vadász Csaba (Téczely Tamás)
2017. november 19. 18:00 109 - 88 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Győrki Imre, Kruk Melinda (Mocsai László)
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 22. 19:30 97 - 82 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Magyari Tibor (Nagy János)
2017. november 24. 18:00 101 - 59 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István, Gergely Csaba (Zalai Ákos)
2017. november 24. 19:00 106 - 82 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Nagy Viktor, Horváth Csongor (Hartyáni Zsolt)
2017. november 25. 15:00 78 - 57 Arena Savaria
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám, Lovas Péter (Nagy József)
2017. november 25. 18:00 95 - 52 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mészáros Balázs, Lengyel Ádám, Domán István (Pázsitka Ferenc)
2017. november 26. 15:00 83 - 86 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szakáll István dr., Nepp László (Mocsai László)
2017. november 26. 18:00 87 - 113 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Gaál István, Lövei László (Gincsai János)
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 8. 18:00 75 - 77 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Sentényi Barna, Horváth Csongor (Bognár Tibor)
2017. december 10. 16:00 74 - 94 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Magyari Tibor, Benedek Zoltán (Németh Csaba)
2017. december 10. 16:00 100 - 71 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Makrai Márton, Tóth Kitti (Zalai Ákos)
2017. december 10. 17:00 85 - 72 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Mintál Csaba, Nyilas István, Tóth Cecília (Páli Kálmán)
2017. december 10. 18:00 111 - 64 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Földi László, Simon Tamás (Bogárdi János)
2017. december 10. 18:00 72 - 90 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Győrfy Ruben, Czupi Márton (Mocsai László)
2018. február 28. 18:15 65 - 74 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt (Valovics István)
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 13. 17:45 67 - 64 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Major Ádám, Győrfy Ruben (Dernei Gábor)
2017. december 16. 18:00 101 - 86 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Magyari Tibor (Forrai Sámuel)
2017. december 17. 16:00 85 - 79 Arena Savaria
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Németh Sándor (Németh Csaba)
2017. december 19. 19:00 73 - 91 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Valovics István)
2017. december 20. 19:00 85 - 56 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Gergely Csaba (Pázsitka Ferenc)
2017. december 21. 15:30 82 - 65 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Magyari Tibor (Bognár Tibor)
2017. december 21. 18:00 93 - 106 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Mészáros Balázs, Sallai István, Borgula György (Zalai Ákos)
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 5. 17:30 97 - 82 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József)
2018. január 5. 18:00 77 - 84 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Sabáli László, Hernicz Balázs (Szabadvári János)
2018. január 5. 18:45 68 - 75 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba, Makrai Márton (Zalai Ákos)
2018. január 5. 19:00 107 - 58 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Szilágyi Bálint, Kruk Melinda (Bognár Tibor)
2018. január 6. 18:00 91 - 72 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Csabai-Kaskötő Brigitta, Győrfy Ruben (Dernei Gábor)
2018. január 7. 18:00 102 - 63 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Borgula György, Vaszi Ádám (Bernáth András)
2018. január 7. 18:00 99 - 91 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Horváth Csongor, Bátovszky Zsolt (Hartyáni Zsolt)
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 10. 17:00 63 - 66 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás, Tóth Mihály (Balogh László)
2018. január 10. 17:45 74 - 79 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Kéri István, Kruk Melinda (Nagy János)
2018. január 10. 18:00 74 - 67 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Mintál Csaba, Nyilas István, Kátay Csaba András (Téczely Tamás)
2018. január 10. 18:00 59 - 57 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Lengyel Ádám, Bács Csaba (Pázsitka Ferenc)
2018. január 10. 18:00 71 - 89 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Németh Sándor (Németh Csaba)
2018. január 10. 19:00 100 - 71 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Győrfy Ruben, Oláh Márk (Dernei Gábor)
2018. január 10. 19:30 84 - 93 Arena Savaria
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám, Hernicz Balázs (Szabadvári János)
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 12. 19:00 88 - 69 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Szakáll István dr., Lázár Zs. György (Nagy János)
2018. január 14. 16:00 92 - 71 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Bálind Attila, Fleischmann Krisztián (Téczely Tamás)
2018. január 14. 18:00 97 - 53 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Szilágyi Bálint, Hartai Tamás (Gincsai János)
2018. január 14. 18:00 100 - 81 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Sabáli László (Bognár Tibor)
2018. január 14. 18:00 88 - 71 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Varga-Záray Kata, Németh Patrik (Mocsai László)
2018. január 17. 18:00 87 - 65 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Zahorán Kitti Mária (Bernáth András)
2018. február 7. 19:00 94 - 75 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Tóth Kálmán, Magyari Tibor (Nagy József)
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 26. 18:00 65 - 69 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Sabáli László, Pécsi Zsolt (Forrai Sámuel)
2018. január 27. 18:00 77 - 72 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelencsér György, Varga Zoltán, Fleischmann Krisztián (Páli Kálmán)
2018. január 28. 16:00 88 - 92 Arena Savaria
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Lovas Péter (Nagy József)
2018. január 28. 17:00 64 - 92 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László, Vaszi Ádám (Mocsai László)
2018. január 28. 18:00 104 - 84 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Sentényi Barna (Fekete László)
2018. január 31. 18:30 58 - 79 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László, Czupi Márton (Valovics István)
2018. február 24. 16:00 76 - 63 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Borgula György (Zalai Ákos)
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 21. 15:00 85 - 64 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Reisz Péter, Mintál Csaba (Téczely Tamás)
2018. február 2. 18:00 77 - 71 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Gergely Csaba, Bács Csaba (Zalai Ákos)
2018. február 2. 19:00 83 - 66 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Szilágyi Bálint, Kruk Melinda (Bognár Tibor)
2018. február 4. 17:00 95 - 60 Arena Savaria
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám, Németh Sándor (Németh Csaba)
2018. február 4. 18:00 76 - 69 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Oláh Márk, Hartai Tamás (Dernei Gábor)
2018. február 11. 18:00 82 - 68 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Sentényi Barna, Nepp László (Hartyáni Zsolt)
2018. február 18. 18:45 93 - 68 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Sentényi Barna, Lázár Zs. György (Mocsai László)
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 10. 18:00 73 - 100 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Balog György, Goda László, Győrfy Ruben (Mocsai László)
2018. február 14. 18:00 78 - 73 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelencsér György, Vadász Csaba, Nyilas István (Páli Kálmán)
2018. február 14. 19:30 75 - 67 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Surányi Gábor, Tóth Kálmán, Kapusi Gábor (Forrai Sámuel)
2018. február 16. 17:30 59 - 74 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2018. február 16. 17:45 72 - 48 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Vida Béla, Nagy Viktor (Nagy János)
2018. március 14. 15:00 78 - 69 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Pécsi Zsolt, Győrfy Ruben (Dernei Gábor)
2018. április 10. 16:00 74 - 81 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Sallai István, Kapusi Gábor (Farkas János)
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 23. 18:00 86 - 76 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Mészáros Balázs dr., Sallai István, Lengyel Ádám (Bernáth András)
2018. február 23. 19:00 81 - 69 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Pécsi Zsolt, Horváth Csongor (Dernei Gábor)
2018. február 24. 18:00 84 - 94 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter, Földi László (Téczely Tamás)
2018. február 24. 18:00 87 - 97 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Gelencsér György, Major Ádám, Szilágyi Bálint (Várhalmi Zsolt)
2018. február 25. 14:00 106 - 87 Arena Savaria
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor, Lovas Péter (Nagy József)
2018. február 25. 16:00 77 - 86 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Czupi Márton, Németh Patrik (Fekete László)
2018. március 27. 19:00 78 - 94 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István, Zahorán Kitti Mária (Farkas János)
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 1. 19:30 92 - 64 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Nagy József)
2018. március 2. 18:00 101 - 58 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos)
2018. március 2. 19:00 89 - 79 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Szilágyi Bálint, Nepp László (Hartyáni Zsolt)
2018. március 2. 19:30 92 - 78 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Horváth Alajos, Magyari Tibor, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2018. március 3. 18:00 74 - 76 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Menyhárt Ferenc, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2018. március 4. 18:00 86 - 51 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Bagi Bálint, Józsa A. Junior (Bognár Tibor)
2018. március 4. 18:00 89 - 57 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Csabai-Kaskötő Brigitta, Borgula György (Farkas Zoltán)
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 9. 17:45 77 - 86 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kéri István, Pécsi Zsolt (Nagy János)
2018. március 9. 18:00 79 - 91 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián (Várhalmi Zsolt)
2018. március 9. 18:00 82 - 56 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lövei László, Győrfy Ruben (Bernáth András)
2018. március 10. 18:00 85 - 83 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Szakáll István dr., Földi László, Oláh Márk (Bogárdi János)
2018. március 11. 16:00 79 - 98 Arena Savaria
Játékvezetők: Horváth Alajos, Gelencsér György, Koncsek Balázs (Németh Csaba)
2018. március 11. 17:00 64 - 77 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba, Vaszi Ádám (Zalai Ákos)
2018. március 11. 18:00 105 - 69 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nyilas István, Tóth Mihály (Mocsai László)
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 16. 17:30 77 - 92 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Sabáli László, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2018. március 16. 19:00 100 - 87 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Győrfy Ruben, Czupi Márton (Bernáth András)
2018. március 17. 18:00 86 - 74 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Bács Csaba, Vaszi Ádám (Zalai Ákos)
2018. március 18. 15:00 97 - 90 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Szilágyi Bálint, Kruk Melinda (Nagy János)
2018. március 18. 16:00 65 - 93 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Nagy József)
2018. március 18. 18:00 102 - 99 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Kéri István, Nepp László (Bodrogváry Iván)
2018. március 20. 17:00 85 - 62 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Borgula György, Tóth Kitti (Zalai Ákos)
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 23. 18:00 90 - 72 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Maár Gábor, Nyilas István, Tóth Cecília (Fekete László)
2018. március 23. 18:00 51 - 87 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gaál István, Lövei László (Gencsev Plámen)
2018. március 24. 18:00 59 - 92 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Lövész Csaba, Reisz Péter (Schäffer Béla)
2018. március 25. 16:00 84 - 103 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Makrai Márton, Tóth Kitti (Pázsitka Ferenc)
2018. március 25. 17:00 89 - 57 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor (Hartyáni Zsolt)
2018. március 25. 18:00 111 - 73 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Sentényi Barna, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor)
2018. március 27. 19:30 77 - 67 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Török Róbert, Surányi Gábor, Horváth Alajos (Nagy János)
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 29. 18:00 92 - 84 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián (Téczely Tamás)
2018. március 29. 19:30 79 - 94 Arena Savaria
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Földesi Ádám, Lovas Péter (Németh Csaba)
2018. március 30. 17:30 75 - 103 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Magyari Tibor, Földesi Ádám (Nagy József)
2018. március 30. 18:00 92 - 67 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Szilágyi Bálint, Horváth Csongor (Hartyáni Zsolt)
2018. március 30. 18:00 89 - 83 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Józsa A. Junior, Sentényi Barna (Pázsitka Ferenc)
2018. március 30. 18:15 90 - 82 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Győrfy Ruben, Oláh Márk (Dernei Gábor)
2018. március 30. 19:00 115 - 69 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Földi László, Nyilas István (Bogárdi János)
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 6. 17:30 70 - 97 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán (Nagy János)
2018. április 6. 18:00 73 - 69 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Pécsi Zsolt, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2018. április 7. 16:00 78 - 83 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Magyari Tibor (Nagy József)
2018. április 8. 16:00 88 - 66 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Domán István, Földi László (Bernáth András)
2018. április 8. 18:00 62 - 85 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Sentényi Barna, Borgula György (Bognár Tibor)
2018. április 8. 18:00 105 - 91 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László, Győrfy Ruben, Kruk Melinda (Mocsai László)
2018. április 8. 18:30 99 - 85 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Csabai-Kaskötő Brigitta, Gaál István (Farkas János)
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 15. 18:00 79 - 104 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba, Pécsi Zsolt (Hartyáni Zsolt)
2018. április 15. 18:00 98 - 54 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Józsa A. Junior, Horváth Csongor (Dernei Gábor)
2018. április 15. 18:00 86 - 64 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2018. április 15. 18:00 65 - 77 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mészáros Balázs dr., Lengyel Ádám, Gergely Csaba (Pázsitka Ferenc)
2018. április 15. 18:00 107 - 92 Arena Savaria
Játékvezetők: Horváth Alajos, Surányi Gábor, Szalai Zsolt (Nagy János)
2018. április 15. 18:00 67 - 77 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lövei László, Kruk Melinda (Bognár Tibor)
2018. április 15. 18:00 80 - 65 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Nagy József)

Megyei szövetségek