Mérkőzések |
Időpont |
Eredmény |
Játékvezetők |
Pécsi VSK
-
Atomerőmű Sportegyesület
|
2015. október 17. szombat |
91 - 33
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/A
-
Óbudai Kaszások Akadémia
|
2015. október 17. szombat |
101 - 23
|
|
DVTK-ÉLKSK
-
MVSI Vadmacskák
|
2015. október 17. szombat |
77 - 40
|
|
PAFC Mennydörgők
-
KKS
|
2015. október 17. szombat |
38 - 32
|
|
Atomerőmű Sportegyesület
-
Százhalombattai KSE
|
2015. október 17. szombat |
71 - 30
|
|
Zala Volán TE
-
Soproni Darazsak Akadémia/B
|
2015. október 17. szombat |
75 - 54
|
|
Mágusok Egyesület
-
Kanizsa DKK
|
2015. október 17. szombat |
26 - 101
|
|
Szolnoki Sportcentrum
-
Szeged KE
|
2015. október 17. szombat |
86 - 47
|
|
Nyíregyházi Kosársuli / A
-
DVTK-ÉLKSK Ó
|
2015. október 17. szombat |
85 - 41
|
|
Békési SZSK
-
Mezőberényi KK
|
2015. október 17. szombat |
56 - 27
|
|
Óbudai Kaszások Akadémia
-
Csata DSE
|
2015. október 17. szombat |
27 - 129
|
|
Kiss Lenke KS
-
Radobasket-Graphax
|
2015. október 17. szombat |
85 - 30
|
|
Bajai NKK
-
Kosárlabda Akadémia Pécs
|
2015. október 17. szombat |
83 - 55
|
|
Dávid Kornél KA
-
Vasas Akadémia
|
2015. október 17. szombat |
26 - 76
|
|
Százhalombattai KSE
-
Pécsi VSK
|
2015. október 17. szombat |
17 - 103
|
|
MVSI Vadmacskák
-
Ziccer Tigrisek
|
2015. október 17. szombat |
27 - 56
|
|
KKS
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2015. október 17. szombat |
12 - 49
|
|
Széchenyi KA
-
Tatabányai KC
|
2015. október 17. szombat |
123 - 9
|
|
Csata DSE
-
Török Flóris - Törekvés SE/A
|
2015. október 17. szombat |
91 - 32
|
|
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
-
Félegyházi TSI
|
2015. október 17. szombat |
118 - 34
|
|
Nyíregyházi Kosársuli/B
-
DVTK-ÉLKSK SZ
|
2015. október 17. szombat |
73 - 28
|
|
Kisújszállási SE
-
DVTK-ÉLKSK T
|
2015. október 17. szombat |
17 - 44
|
|
Gyakorló DSE
-
Pécsi VSK Kisgőzösök
|
2015. október 17. szombat |
41 - 72
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs
-
Atomerőmű KSC Szekszárd
|
2015. október 17. szombat |
37 - 68
|
|
Ziccer Tigrisek
-
DVTK-ÉLKSK
|
2015. október 17. szombat |
60 - 61
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
PAFC Mennydörgők
|
2015. október 17. szombat |
88 - 19
|
|
Vasas Akadémia
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2015. október 17. szombat |
46 - 100
|
|
Radobasket-Graphax
-
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
|
2015. október 17. szombat |
50 - 112
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/B
-
CEKK
|
2015. október 17. szombat |
68 - 51
|
|
Szeged KE
-
Félegyházi TSI
|
2015. október 17. szombat |
92 - 74
|
|
DVTK-ÉLKSK Ó
-
DVTK-ÉLKSK SZ
|
2015. október 17. szombat |
101 - 31
|
|
Mezőberényi KK
-
Kisújszállási SE
|
2015. október 17. szombat |
58 - 20
|
|
Mágusok Egyesület
-
Gyakorló DSE
|
2015. október 17. szombat |
30 - 57
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/B
-
Tatabányai KC
|
2015. október 17. szombat |
101 - 7
|
|
CEKK
-
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
|
2015. október 17. szombat |
36 - 81
|
|
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
-
Kiss Lenke KS
|
2015. október 17. szombat |
98 - 55
|
|
Atomerőmű KSC Szekszárd
-
Bajai NKK
|
2015. október 17. szombat |
59 - 72
|
|
Zala Volán TE
-
Széchenyi KA
|
2015. október 17. szombat |
43 - 63
|
|
Kanizsa DKK
-
Pécsi VSK Kisgőzösök
|
2015. október 17. szombat |
81 - 49
|
|
Békési SZSK
-
DVTK-ÉLKSK T
|
2015. október 17. szombat |
45 - 18
|
|
Szolnoki Sportcentrum
-
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
|
2015. október 17. szombat |
66 - 73
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Dávid Kornél KA
|
2015. október 17. szombat |
95 - 35
|
|
Nyíregyházi Kosársuli / A
-
Nyíregyházi Kosársuli/B
|
2015. október 17. szombat |
79 - 16
|
|
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
-
Török Flóris - Törekvés SE/B
|
2015. október 17. szombat |
80 - 50
|
|
MTK Budapest
-
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B
|
2015. október 18. vasárnap |
79 - 19
|
|
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B
-
Beszterce KK
|
2015. október 18. vasárnap |
117 - 2
|
|
Beszterce KK
-
MTK Budapest
|
2015. október 18. vasárnap |
2 - 132
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Török Flóris - Törekvés SE/B
|
2015. november 7. szombat |
93 - 26
|
|
Széchenyi KA
-
Soproni Darazsak Akadémia/B
|
2015. november 7. szombat |
68 - 50
|
|
Beszterce KK
-
DVTK-ÉLKSK SZ
|
2015. november 7. szombat |
12 - 116
|
|
Tatabányai KC
-
Mágusok Egyesület
|
2015. november 7. szombat |
32 - 74
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/A
-
Nyíregyházi Kosársuli / A
|
2015. november 7. szombat |
76 - 29
|
|
Bajai NKK
-
Pécsi VSK
|
2015. november 7. szombat |
98 - 34
|
|
Atomerőmű KSC Szekszárd
-
MTK Budapest
|
2015. november 7. szombat |
111 - 28
|
|
Atomerőmű Sportegyesület
-
Pécsi VSK Kisgőzösök
|
2015. november 7. szombat |
79 - 63
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/B
-
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
|
2015. november 7. szombat |
32 - 81
|
|
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B
-
Radobasket-Graphax
|
2015. november 7. szombat |
46 - 87
|
|
KKS
-
Százhalombattai KSE
|
2015. november 7. szombat |
40 - 68
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/B
-
Dávid Kornél KA
|
2015. november 7. szombat |
31 - 67
|
|
Kiss Lenke KS
-
Óbudai Kaszások Akadémia
|
2015. november 7. szombat |
62 - 63
|
|
Nyíregyházi Kosársuli / A
-
DVTK-ÉLKSK
|
2015. november 7. szombat |
38 - 85
|
|
Pécsi VSK Kisgőzösök
-
Kosárlabda Akadémia Pécs
|
2015. november 7. szombat |
33 - 90
|
|
MTK Budapest
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2015. november 7. szombat |
29 - 61
|
|
Tatabányai KC
-
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B
|
2015. november 7. szombat |
36 - 85
|
|
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2015. november 7. szombat |
86 - 52
|
|
Pécsi VSK
-
Vasas Akadémia
|
2015. november 7. szombat |
37 - 40
|
|
Beszterce KK
-
KKS
|
2015. november 7. szombat |
11 - 110
|
|
Dávid Kornél KA
-
Széchenyi KA
|
2015. november 7. szombat |
71 - 43
|
|
Óbudai Kaszások Akadémia
-
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
|
2015. november 7. szombat |
44 - 63
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs
-
Atomerőmű Sportegyesület
|
2015. november 7. szombat |
122 - 45
|
|
Mágusok Egyesület
-
Radobasket-Graphax
|
2015. november 7. szombat |
51 - 62
|
|
DVTK-ÉLKSK
-
Török Flóris - Törekvés SE/A
|
2015. november 7. szombat |
71 - 44
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Atomerőmű KSC Szekszárd
|
2015. november 7. szombat |
85 - 88
|
|
DVTK-ÉLKSK SZ
-
Százhalombattai KSE
|
2015. november 7. szombat |
55 - 78
|
|
Vasas Akadémia
-
Bajai NKK
|
2015. november 7. szombat |
41 - 90
|
|
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
-
Kiss Lenke KS
|
2015. november 7. szombat |
51 - 64
|
|
Félegyházi TSI
-
CEKK
|
2015. november 8. vasárnap |
70 - 45
|
|
MVSI Vadmacskák
-
Nyíregyházi Kosársuli/B
|
2015. november 8. vasárnap |
63 - 36
|
|
Ziccer Tigrisek
-
Békési SZSK
|
2015. november 8. vasárnap |
87 - 16
|
|
CEKK
-
Kisújszállási SE
|
2015. november 8. vasárnap |
70 - 24
|
|
Kanizsa DKK
-
Gyakorló DSE
|
2015. november 8. vasárnap |
123 - 43
|
|
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
-
Szeged KE
|
2015. november 8. vasárnap |
140 - 6
|
|
DVTK-ÉLKSK T
-
PAFC Mennydörgők
|
2015. november 8. vasárnap |
47 - 67
|
|
DVTK-ÉLKSK Ó
-
MVSI Vadmacskák
|
2015. november 8. vasárnap |
58 - 60
|
|
Kisújszállási SE
-
Félegyházi TSI
|
2015. november 8. vasárnap |
23 - 91
|
|
Békési SZSK
-
Csata DSE
|
2015. november 8. vasárnap |
18 - 79
|
|
PAFC Mennydörgők
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2015. november 8. vasárnap |
35 - 94
|
|
Nyíregyházi Kosársuli/B
-
DVTK-ÉLKSK Ó
|
2015. november 8. vasárnap |
73 - 59
|
|
Szeged KE
-
Mezőberényi KK
|
2015. november 8. vasárnap |
46 - 62
|
|
Gyakorló DSE
-
Zala Volán TE
|
2015. november 8. vasárnap |
57 - 90
|
|
Szolnoki Sportcentrum
-
DVTK-ÉLKSK T
|
2015. november 8. vasárnap |
110 - 34
|
|
Csata DSE
-
Ziccer Tigrisek
|
2015. november 8. vasárnap |
74 - 42
|
|
Mezőberényi KK
-
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
|
2015. november 8. vasárnap |
34 - 128
|
|
Zala Volán TE
-
Kanizsa DKK
|
2015. november 8. vasárnap |
46 - 108
|
|
Dávid Kornél KA
-
Pécsi VSK Kisgőzösök
|
2015. december 12. szombat |
45 - 51
|
|
Pécsi VSK Kisgőzösök
-
Zala Volán TE
|
2015. december 12. szombat |
66 - 63
|
|
Zala Volán TE
-
Dávid Kornél KA
|
2015. december 12. szombat |
53 - 33
|
|
Óbudai Kaszások Akadémia
-
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B
|
2015. december 13. vasárnap |
0 - 2
|
|
PAFC Mennydörgők
-
Radobasket-Graphax
|
2015. december 13. vasárnap |
71 - 64
|
|
MTK Budapest
-
Százhalombattai KSE
|
2015. december 13. vasárnap |
86 - 26
|
|
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
-
Atomerőmű KSC Szekszárd
|
2015. december 13. vasárnap |
33 - 87
|
|
Atomerőmű Sportegyesület
-
Szeged KE
|
2015. december 13. vasárnap |
62 - 17
|
|
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B
-
Török Flóris - Törekvés SE/B
|
2015. december 13. vasárnap |
33 - 99
|
|
DVTK-ÉLKSK T
-
Beszterce KK
|
2015. december 13. vasárnap |
59 - 9
|
|
Gyakorló DSE
-
Tatabányai KC
|
2015. december 13. vasárnap |
104 - 19
|
|
Mezőberényi KK
-
Nyíregyházi Kosársuli / A
|
2015. december 13. vasárnap |
27 - 112
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Kanizsa DKK
|
2015. december 13. vasárnap |
91 - 31
|
|
Békési SZSK
-
Nyíregyházi Kosársuli/B
|
2015. december 13. vasárnap |
64 - 23
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs
-
Félegyházi TSI
|
2015. december 13. vasárnap |
176 - 30
|
|
Ziccer Tigrisek
-
Vasas Akadémia
|
2015. december 13. vasárnap |
71 - 43
|
|
CEKK
-
DVTK-ÉLKSK SZ
|
2015. december 13. vasárnap |
0 - 2
|
|
Radobasket-Graphax
-
Széchenyi KA
|
2015. december 13. vasárnap |
27 - 89
|
|
Százhalombattai KSE
-
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
|
2015. december 13. vasárnap |
39 - 73
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/B
-
Óbudai Kaszások Akadémia
|
2015. december 13. vasárnap |
52 - 75
|
|
Szeged KE
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2015. december 13. vasárnap |
47 - 84
|
|
Atomerőmű KSC Szekszárd
-
Pécsi VSK
|
2015. december 13. vasárnap |
85 - 35
|
|
DVTK-ÉLKSK Ó
-
Kisújszállási SE
|
2015. december 13. vasárnap |
70 - 24
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/B
-
Mágusok Egyesület
|
2015. december 13. vasárnap |
72 - 22
|
|
Kanizsa DKK
-
Csata DSE
|
2015. december 13. vasárnap |
45 - 68
|
|
Nyíregyházi Kosársuli/B
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2015. december 13. vasárnap |
29 - 82
|
|
Félegyházi TSI
-
Kiss Lenke KS
|
2015. december 13. vasárnap |
29 - 118
|
|
KKS
-
CEKK
|
2015. december 13. vasárnap |
2 - 0
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/A
-
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
|
2015. december 13. vasárnap |
60 - 50
|
|
Széchenyi KA
-
PAFC Mennydörgők
|
2015. december 13. vasárnap |
92 - 33
|
|
MVSI Vadmacskák
-
Mezőberényi KK
|
2015. december 13. vasárnap |
87 - 30
|
|
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
-
MTK Budapest
|
2015. december 13. vasárnap |
44 - 77
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Atomerőmű Sportegyesület
|
2015. december 13. vasárnap |
47 - 73
|
|
Pécsi VSK
-
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
|
2015. december 13. vasárnap |
57 - 45
|
|
Vasas Akadémia
-
DVTK-ÉLKSK
|
2015. december 13. vasárnap |
55 - 48
|
|
Kiss Lenke KS
-
Kosárlabda Akadémia Pécs
|
2015. december 13. vasárnap |
23 - 133
|
|
DVTK-ÉLKSK SZ
-
KKS
|
2015. december 13. vasárnap |
47 - 60
|
|
Beszterce KK
-
Kisújszállási SE
|
2015. december 13. vasárnap |
7 - 37
|
|
Csata DSE
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2015. december 13. vasárnap |
53 - 50
|
|
Tatabányai KC
-
Mágusok Egyesület
|
2015. december 13. vasárnap |
38 - 70
|
|
Szolnoki Sportcentrum
-
Békési SZSK
|
2015. december 13. vasárnap |
56 - 36
|
|
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
-
Bajai NKK
|
2015. december 13. vasárnap |
30 - 110
|
|
DVTK-ÉLKSK
-
Ziccer Tigrisek
|
2015. december 13. vasárnap |
45 - 56
|
|
Gyakorló DSE
-
Soproni Darazsak Akadémia/B
|
2015. december 13. vasárnap |
72 - 44
|
|
Nyíregyházi Kosársuli / A
-
MVSI Vadmacskák
|
2015. december 13. vasárnap |
65 - 42
|
|
DVTK-ÉLKSK T
-
DVTK-ÉLKSK Ó
|
2015. december 13. vasárnap |
25 - 48
|
|
Bajai NKK
-
Török Flóris - Törekvés SE/A
|
2015. december 13. vasárnap |
94 - 50
|
|
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2016. január 16. szombat |
20 - 106
|
|
Óbudai Kaszások Akadémia
-
Pécsi VSK Kisgőzösök
|
2016. január 16. szombat |
43 - 90
|
|
Nyíregyházi Kosársuli / A
-
DVTK-ÉLKSK Ó
|
2016. január 16. szombat |
89 - 30
|
|
MVSI Vadmacskák
-
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B
|
2016. január 16. szombat |
94 - 8
|
|
Pécsi VSK Kisgőzösök
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2016. január 16. szombat |
47 - 66
|
|
DVTK-ÉLKSK Ó
-
Békési SZSK
|
2016. január 16. szombat |
70 - 61
|
|
Szolnoki Sportcentrum
-
MVSI Vadmacskák
|
2016. január 16. szombat |
59 - 57
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Óbudai Kaszások Akadémia
|
2016. január 16. szombat |
77 - 53
|
|
Békési SZSK
-
Nyíregyházi Kosársuli / A
|
2016. január 16. szombat |
44 - 112
|
|
KKS
-
Kiss Lenke KS
|
2016. január 17. vasárnap |
37 - 67
|
|
Pécsi VSK
-
Bajai NKK
|
2016. január 17. vasárnap |
35 - 84
|
|
Mezőberényi KK
-
Félegyházi TSI
|
2016. január 17. vasárnap |
72 - 36
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/B
-
Százhalombattai KSE
|
2016. január 17. vasárnap |
47 - 49
|
|
DVTK-ÉLKSK T
-
CEKK
|
2016. január 17. vasárnap |
28 - 45
|
|
Vasas Akadémia
-
Kosárlabda Akadémia Pécs
|
2016. január 17. vasárnap |
64 - 94
|
|
Bajai NKK
-
Kanizsa DKK
|
2016. január 17. vasárnap |
95 - 46
|
|
Nyíregyházi Kosársuli/B
-
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
|
2016. január 17. vasárnap |
37 - 78
|
|
Csata DSE
-
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
|
2016. január 17. vasárnap |
93 - 31
|
|
MTK Budapest
-
KKS
|
2016. január 17. vasárnap |
81 - 14
|
|
Gyakorló DSE
-
PAFC Mennydörgők
|
2016. január 17. vasárnap |
70 - 34
|
|
DVTK-ÉLKSK
-
Török Flóris - Törekvés SE/A
|
2016. január 17. vasárnap |
67 - 30
|
|
Atomerőmű Sportegyesület
-
Zala Volán TE
|
2016. január 17. vasárnap |
73 - 51
|
|
Szeged KE
-
Kisújszállási SE
|
2016. január 17. vasárnap |
85 - 17
|
|
Mágusok Egyesület
-
Török Flóris - Törekvés SE/B
|
2016. január 17. vasárnap |
37 - 62
|
|
DVTK-ÉLKSK SZ
-
Beszterce KK
|
2016. január 17. vasárnap |
89 - 5
|
|
Zala Volán TE
-
Széchenyi KA
|
2016. január 17. vasárnap |
50 - 66
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2016. január 17. vasárnap |
55 - 108
|
|
Kanizsa DKK
-
Pécsi VSK
|
2016. január 17. vasárnap |
43 - 67
|
|
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
-
Nyíregyházi Kosársuli/B
|
2016. január 17. vasárnap |
98 - 11
|
|
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
-
Ziccer Tigrisek
|
2016. január 17. vasárnap |
68 - 78
|
|
Kiss Lenke KS
-
MTK Budapest
|
2016. január 17. vasárnap |
64 - 78
|
|
PAFC Mennydörgők
-
Dávid Kornél KA
|
2016. január 17. vasárnap |
41 - 69
|
|
Félegyházi TSI
-
Kisújszállási SE
|
2016. január 17. vasárnap |
79 - 31
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/B
-
Tatabányai KC
|
2016. január 17. vasárnap |
80 - 6
|
|
Százhalombattai KSE
-
Mágusok Egyesület
|
2016. január 17. vasárnap |
56 - 50
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/A
-
Atomerőmű KSC Szekszárd
|
2016. január 17. vasárnap |
31 - 114
|
|
Mezőberényi KK
-
Szeged KE
|
2016. január 17. vasárnap |
52 - 51
|
|
Széchenyi KA
-
Atomerőmű Sportegyesület
|
2016. január 17. vasárnap |
57 - 74
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Vasas Akadémia
|
2016. január 17. vasárnap |
81 - 48
|
|
DVTK-ÉLKSK T
-
Beszterce KK
|
2016. január 17. vasárnap |
58 - 5
|
|
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
-
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
|
2016. január 17. vasárnap |
47 - 72
|
|
Ziccer Tigrisek
-
Csata DSE
|
2016. január 17. vasárnap |
12 - 86
|
|
Dávid Kornél KA
-
Gyakorló DSE
|
2016. január 17. vasárnap |
65 - 52
|
|
Tatabányai KC
-
Radobasket-Graphax
|
2016. január 17. vasárnap |
17 - 55
|
|
CEKK
-
DVTK-ÉLKSK SZ
|
2016. január 17. vasárnap |
51 - 45
|
|
Radobasket-Graphax
-
Soproni Darazsak Akadémia/B
|
2016. január 17. vasárnap |
34 - 65
|
|
Atomerőmű KSC Szekszárd
-
DVTK-ÉLKSK
|
2016. január 17. vasárnap |
90 - 51
|
|
CEKK
-
Szeged KE
|
2016. február 6. szombat |
64 - 84
|
|
Radobasket-Graphax
-
Óbudai Kaszások Akadémia
|
2016. február 6. szombat |
38 - 64
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs
-
Pécsi VSK
|
2016. február 6. szombat |
75 - 59
|
|
DVTK-ÉLKSK Ó
-
MVSI Vadmacskák
|
2016. február 6. szombat |
42 - 75
|
|
Békési SZSK
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2016. február 6. szombat |
41 - 66
|
|
Óbudai Kaszások Akadémia
-
Mágusok Egyesület
|
2016. február 6. szombat |
75 - 32
|
|
Félegyházi TSI
-
CEKK
|
2016. február 6. szombat |
51 - 62
|
|
Csata DSE
-
MTK Budapest
|
2016. február 6. szombat |
76 - 41
|
|
Zala Volán TE
-
Pécsi VSK Kisgőzösök
|
2016. február 6. szombat |
62 - 48
|
|
Pécsi VSK
-
Atomerőmű KSC Szekszárd
|
2016. február 6. szombat |
35 - 115
|
|
Mágusok Egyesület
-
Radobasket-Graphax
|
2016. február 6. szombat |
29 - 86
|
|
Szolnoki Sportcentrum
-
Török Flóris - Törekvés SE/B
|
2016. február 6. szombat |
75 - 16
|
|
Szeged KE
-
Félegyházi TSI
|
2016. február 6. szombat |
77 - 63
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Csata DSE
|
2016. február 6. szombat |
27 - 60
|
|
Pécsi VSK Kisgőzösök
-
Kanizsa DKK
|
2016. február 6. szombat |
40 - 74
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/A
-
Vasas Akadémia
|
2016. február 6. szombat |
51 - 66
|
|
MVSI Vadmacskák
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2016. február 6. szombat |
65 - 50
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/B
-
Békési SZSK
|
2016. február 6. szombat |
23 - 62
|
|
MTK Budapest
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2016. február 6. szombat |
31 - 91
|
|
Kanizsa DKK
-
Zala Volán TE
|
2016. február 6. szombat |
83 - 50
|
|
Atomerőmű KSC Szekszárd
-
Kosárlabda Akadémia Pécs
|
2016. február 6. szombat |
94 - 57
|
|
Vasas Akadémia
-
Ziccer Tigrisek
|
2016. február 6. szombat |
67 - 80
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
DVTK-ÉLKSK Ó
|
2016. február 6. szombat |
81 - 49
|
|
Ziccer Tigrisek
-
Török Flóris - Törekvés SE/A
|
2016. február 6. szombat |
62 - 66
|
|
KKS
-
Tatabányai KC
|
2016. február 7. vasárnap |
86 - 24
|
|
PAFC Mennydörgők
-
Százhalombattai KSE
|
2016. február 7. vasárnap |
48 - 38
|
|
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
-
Kiss Lenke KS
|
2016. február 7. vasárnap |
84 - 44
|
|
DVTK-ÉLKSK
-
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
|
2016. február 7. vasárnap |
77 - 63
|
|
DVTK-ÉLKSK SZ
-
Kisújszállási SE
|
2016. február 7. vasárnap |
82 - 28
|
|
Mezőberényi KK
-
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
|
2016. február 7. vasárnap |
41 - 58
|
|
Dávid Kornél KA
-
Széchenyi KA
|
2016. február 7. vasárnap |
43 - 50
|
|
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B
-
Beszterce KK
|
2016. február 7. vasárnap |
118 - 10
|
|
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
-
Bajai NKK
|
2016. február 7. vasárnap |
44 - 102
|
|
Kiss Lenke KS
-
Gyakorló DSE
|
2016. február 7. vasárnap |
81 - 58
|
|
Százhalombattai KSE
-
Atomerőmű Sportegyesület
|
2016. február 7. vasárnap |
22 - 80
|
|
DVTK-ÉLKSK T
-
Nyíregyházi Kosársuli/B
|
2016. február 7. vasárnap |
53 - 56
|
|
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
-
Nyíregyházi Kosársuli / A
|
2016. február 7. vasárnap |
20 - 58
|
|
Széchenyi KA
-
Soproni Darazsak Akadémia/B
|
2016. február 7. vasárnap |
55 - 64
|
|
Bajai NKK
-
DVTK-ÉLKSK
|
2016. február 7. vasárnap |
109 - 48
|
|
Tatabányai KC
-
Beszterce KK
|
2016. február 7. vasárnap |
62 - 18
|
|
Gyakorló DSE
-
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
|
2016. február 7. vasárnap |
36 - 102
|
|
Atomerőmű Sportegyesület
-
PAFC Mennydörgők
|
2016. február 7. vasárnap |
63 - 17
|
|
Kisújszállási SE
-
DVTK-ÉLKSK T
|
2016. február 7. vasárnap |
15 - 40
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/B
-
Dávid Kornél KA
|
2016. február 7. vasárnap |
25 - 78
|
|
Nyíregyházi Kosársuli / A
-
Mezőberényi KK
|
2016. február 7. vasárnap |
80 - 23
|
|
KKS
-
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B
|
2016. február 7. vasárnap |
44 - 23
|
|
DVTK-ÉLKSK SZ
-
Nyíregyházi Kosársuli/B
|
2016. február 7. vasárnap |
59 - 50
|
|
Nyíregyházi Kosársuli / A
-
Széchenyi KA
|
2016. február 27. szombat |
74 - 43
|
|
Pécsi VSK
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2016. február 27. szombat |
63 - 39
|
|
Csata DSE
-
DVTK-ÉLKSK
|
2016. február 27. szombat |
66 - 36
|
|
Szolnoki Sportcentrum
-
Atomerőmű Sportegyesület
|
2016. február 27. szombat |
77 - 47
|
|
Atomerőmű KSC Szekszárd
-
Vasas Akadémia
|
2016. február 27. szombat |
104 - 37
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs
-
MVSI Vadmacskák
|
2016. február 27. szombat |
75 - 40
|
|
Kanizsa DKK
-
Kiss Lenke KS
|
2016. február 27. szombat |
91 - 47
|
|
MTK Budapest
-
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
|
2016. február 27. szombat |
63 - 41
|
|
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
-
Dávid Kornél KA
|
2016. február 27. szombat |
63 - 43
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Török Flóris - Törekvés SE/A
|
2016. február 27. szombat |
91 - 58
|
|
Bajai NKK
-
Ziccer Tigrisek
|
2016. február 27. szombat |
82 - 46
|
|
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
-
Békési SZSK
|
2016. február 27. szombat |
97 - 42
|
|
Kiss Lenke KS
-
Nyíregyházi Kosársuli / A
|
2016. február 27. szombat |
29 - 109
|
|
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
-
Kosárlabda Akadémia Pécs
|
2016. február 27. szombat |
47 - 113
|
|
Dávid Kornél KA
-
Pécsi VSK
|
2016. február 27. szombat |
31 - 54
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/A
-
Csata DSE
|
2016. február 27. szombat |
36 - 74
|
|
Vasas Akadémia
-
Bajai NKK
|
2016. február 27. szombat |
39 - 81
|
|
Békési SZSK
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2016. február 27. szombat |
41 - 74
|
|
Kanizsa DKK
-
Széchenyi KA
|
2016. február 27. szombat |
104 - 66
|
|
MTK Budapest
-
MVSI Vadmacskák
|
2016. február 27. szombat |
81 - 39
|
|
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2016. február 27. szombat |
69 - 37
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
DVTK-ÉLKSK
|
2016. február 27. szombat |
60 - 46
|
|
Atomerőmű KSC Szekszárd
-
Ziccer Tigrisek
|
2016. február 27. szombat |
93 - 45
|
|
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
-
Atomerőmű Sportegyesület
|
2016. február 27. szombat |
106 - 41
|
|
Széchenyi KA
-
Kiss Lenke KS
|
2016. február 28. vasárnap |
80 - 62
|
|
MVSI Vadmacskák
-
BEAC - Farkasrét Újbuda KA
|
2016. február 28. vasárnap |
53 - 36
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Dávid Kornél KA
|
2016. február 28. vasárnap |
57 - 29
|
|
DVTK-ÉLKSK
-
Török Flóris - Törekvés SE/A
|
2016. február 28. vasárnap |
48 - 45
|
|
Ziccer Tigrisek
-
Vasas Akadémia
|
2016. február 28. vasárnap |
70 - 71
|
|
Atomerőmű Sportegyesület
-
Békési SZSK
|
2016. február 28. vasárnap |
77 - 46
|
|
Szolnoki Sportcentrum
-
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
|
2016. február 28. vasárnap |
55 - 83
|
|
Bajai NKK
-
Atomerőmű KSC Szekszárd
|
2016. február 28. vasárnap |
64 - 78
|
|
Nyíregyházi Kosársuli / A
-
Kanizsa DKK
|
2016. február 28. vasárnap |
71 - 60
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs
-
MTK Budapest
|
2016. február 28. vasárnap |
78 - 50
|
|
Csata DSE
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2016. február 28. vasárnap |
42 - 47
|
|
Pécsi VSK
-
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
|
2016. február 28. vasárnap |
66 - 61
|
|
Atomerőmű KSC Szekszárd
-
Pécsi VSK
|
2016. április 9. szombat |
76 - 29
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
|
2016. április 9. szombat |
79 - 32
|
|
Bajai NKK
-
Nyíregyházi Kosársuli / A
|
2016. április 9. szombat |
99 - 38
|
|
Csata DSE
-
Kosárlabda Akadémia Pécs
|
2016. április 9. szombat |
84 - 61
|
|
Vasas Akadémia
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2016. április 9. szombat |
78 - 24
|
|
DVTK-ÉLKSK
-
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
|
2016. április 9. szombat |
69 - 43
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/A
-
MTK Budapest
|
2016. április 9. szombat |
70 - 46
|
|
Ziccer Tigrisek
-
Kanizsa DKK
|
2016. április 9. szombat |
82 - 61
|
|
Szolnoki Sportcentrum
-
Csata DSE
|
2016. április 9. szombat |
38 - 78
|
|
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
-
Bajai NKK
|
2016. április 9. szombat |
35 - 128
|
|
MTK Budapest
-
Atomerőmű KSC Szekszárd
|
2016. április 9. szombat |
21 - 103
|
|
Kanizsa DKK
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2016. április 9. szombat |
39 - 84
|
|
Vasas Akadémia
-
Kosárlabda Akadémia Pécs
|
2016. április 9. szombat |
55 - 79
|
|
DVTK-ÉLKSK
-
Nyíregyházi Kosársuli / A
|
2016. április 9. szombat |
59 - 44
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/A
-
Pécsi VSK
|
2016. április 9. szombat |
70 - 62
|
|
Ziccer Tigrisek
-
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
|
2016. április 9. szombat |
58 - 55
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2016. április 10. vasárnap |
73 - 40
|
|
Nyíregyházi Kosársuli / A
-
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
|
2016. április 10. vasárnap |
59 - 47
|
|
Pécsi VSK
-
MTK Budapest
|
2016. április 10. vasárnap |
47 - 63
|
|
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
-
Kanizsa DKK
|
2016. április 10. vasárnap |
74 - 51
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Ziccer Tigrisek
|
2016. április 10. vasárnap |
108 - 40
|
|
Csata DSE
-
Vasas Akadémia
|
2016. április 10. vasárnap |
91 - 34
|
|
Bajai NKK
-
DVTK-ÉLKSK
|
2016. április 10. vasárnap |
88 - 50
|
|
Atomerőmű KSC Szekszárd
-
Török Flóris - Törekvés SE/A
|
2016. április 10. vasárnap |
92 - 38
|
|
MTK Budapest
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2016. május 5. csütörtök |
57 - 51
|
|
Bajai NKK
-
Török Flóris - Törekvés SE/A
|
2016. május 5. csütörtök |
88 - 55
|
|
Nyíregyházi Kosársuli / A
-
Kanizsa DKK
|
2016. május 5. csütörtök |
44 - 91
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
DVTK-ÉLKSK
|
2016. május 5. csütörtök |
75 - 45
|
|
Atomerőmű KSC Szekszárd
-
Ziccer Tigrisek
|
2016. május 5. csütörtök |
108 - 36
|
|
Vasas Akadémia
-
Pécsi VSK
|
2016. május 5. csütörtök |
54 - 56
|
|
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
-
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
|
2016. május 5. csütörtök |
54 - 72
|
|
Csata DSE
-
Kosárlabda Akadémia Pécs
|
2016. május 5. csütörtök |
60 - 76
|
|
MTK Budapest
-
Kanizsa DKK
|
2016. május 5. csütörtök |
72 - 64
|
|
Bajai NKK
-
DVTK-ÉLKSK
|
2016. május 5. csütörtök |
92 - 41
|
|
Török Flóris - Törekvés SE/A
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2016. május 5. csütörtök |
54 - 88
|
|
Szolnoki Sportcentrum
-
Nyíregyházi Kosársuli / A
|
2016. május 5. csütörtök |
71 - 59
|
|
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
-
Vasas Akadémia
|
2016. május 6. péntek |
73 - 69
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs
-
Atomerőmű KSC Szekszárd
|
2016. május 6. péntek |
80 - 85
|
|
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
-
Pécsi VSK
|
2016. május 6. péntek |
55 - 63
|
|
Csata DSE
-
Ziccer Tigrisek
|
2016. május 6. péntek |
75 - 42
|
|
DVTK-ÉLKSK
-
Török Flóris - Törekvés SE/A
|
2016. május 6. péntek |
51 - 50
|
|
Kanizsa DKK
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2016. május 6. péntek |
107 - 80
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Bajai NKK
|
2016. május 6. péntek |
61 - 75
|
|
Nyíregyházi Kosársuli / A
-
MTK Budapest
|
2016. május 6. péntek |
42 - 68
|
|
Pécsi VSK
-
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
|
2016. május 6. péntek |
73 - 53
|
|
Ziccer Tigrisek
-
Kosárlabda Akadémia Pécs
|
2016. május 6. péntek |
62 - 106
|
|
Atomerőmű KSC Szekszárd
-
Csata DSE
|
2016. május 6. péntek |
49 - 61
|
|
Vasas Akadémia
-
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
|
2016. május 6. péntek |
66 - 38
|
|
DVTK-ÉLKSK
-
Ziccer Tigrisek
|
2016. május 7. szombat |
44 - 47
|
|
Szolnoki Sportcentrum
-
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
|
2016. május 7. szombat |
59 - 54
|
|
Atomerőmű KSC Szekszárd
-
Török Flóris - Törekvés SE/A
|
2016. május 7. szombat |
88 - 41
|
|
Vasas Akadémia
-
Nyíregyházi Kosársuli / A
|
2016. május 7. szombat |
63 - 42
|
|
Bajai NKK
-
Csata DSE
|
2016. május 7. szombat |
72 - 67
|
|
MTK Budapest
-
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
|
2016. május 7. szombat |
52 - 47
|
|
Pécsi VSK
-
Kanizsa DKK
|
2016. május 7. szombat |
44 - 42
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2016. május 7. szombat |
68 - 74
|
|
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
-
Nyíregyházi Kosársuli / A
|
2016. május 8. vasárnap |
48 - 34
|
|
DVTK-ÉLKSK
-
Török Flóris - Törekvés SE/A
|
2016. május 8. vasárnap |
49 - 44
|
|
Szolnoki Sportcentrum
-
Vasas Akadémia
|
2016. május 8. vasárnap |
35 - 71
|
|
Ziccer Tigrisek
-
Atomerőmű KSC Szekszárd
|
2016. május 8. vasárnap |
50 - 87
|
|
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia/A
-
Kanizsa DKK
|
2016. május 8. vasárnap |
62 - 93
|
|
Csata DSE
-
Kosárlabda Akadémia Pécs
|
2016. május 8. vasárnap |
75 - 68
|
|
Bajai NKK
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2016. május 8. vasárnap |
69 - 60
|
|
MTK Budapest
-
Pécsi VSK
|
2016. május 8. vasárnap |
51 - 42
|
|