Mérkőzések |
Időpont |
Eredmény |
Játékvezetők |
Félegyházi TSI
-
Vásárhelyi Kobrák
|
2016. szeptember 17. szombat |
49 - 61
|
|
Tatai SE
-
Tatabányai Kenguruk
|
2016. szeptember 17. szombat |
65 - 104
|
|
Vasas Akadémia/B
-
BLF KK
|
2016. szeptember 17. szombat |
92 - 52
|
|
Karcagi SE
-
Kecskeméti KA/B
|
2016. szeptember 17. szombat |
44 - 47
|
|
Ajka
-
Tapolcai Sziklák
|
2016. szeptember 17. szombat |
0 - 2
|
|
Ziccer Tigrisek KS
-
Salgótarjáni KI
|
2016. szeptember 17. szombat |
75 - 37
|
|
Kiss Lenke KS
-
PAFC
|
2016. szeptember 17. szombat |
74 - 60
|
|
Körmendi Törpördögök
-
Dávid Kornél KA /B
|
2016. szeptember 17. szombat |
117 - 42
|
|
Kaposvári KK/A
-
Kanizsa KK
|
2016. szeptember 17. szombat |
108 - 14
|
|
Tatabányai Kenguruk
-
Pápai KC
|
2016. szeptember 17. szombat |
107 - 74
|
|
Félegyházi TSI
-
Karcagi SE
|
2016. szeptember 17. szombat |
81 - 42
|
|
Budaörsi DSE
-
BKGDSE
|
2016. szeptember 17. szombat |
112 - 7
|
|
Dávid Kornél KA /C
-
Ajka
|
2016. szeptember 17. szombat |
2 - 0
|
|
Kaposvári KK/B
-
Atomerőmű SE
|
2016. szeptember 17. szombat |
39 - 90
|
|
Beszterce KK
-
MEAFC/B
|
2016. szeptember 17. szombat |
112 - 18
|
|
Kaszások Akadémia
-
Újpest-MT
|
2016. szeptember 17. szombat |
90 - 48
|
|
OSE Lions
-
Soproni Tigrisek
|
2016. szeptember 17. szombat |
112 - 39
|
|
Pápai KC
-
Tatai SE
|
2016. szeptember 17. szombat |
74 - 65
|
|
Vásárhelyi Kobrák
-
Kecskeméti KA/B
|
2016. szeptember 17. szombat |
65 - 47
|
|
BLF KK
-
BKGDSE
|
2016. szeptember 17. szombat |
96 - 27
|
|
Tapolcai Sziklák
-
Dávid Kornél KA /C
|
2016. szeptember 17. szombat |
53 - 69
|
|
Dávid Kornél KA /B
-
Soproni Tigrisek
|
2016. szeptember 17. szombat |
129 - 50
|
|
Kanizsa KK
-
Kaposvári KK/B
|
2016. szeptember 17. szombat |
45 - 56
|
|
Salgótarjáni KI
-
MEAFC/B
|
2016. szeptember 17. szombat |
71 - 53
|
|
PAFC
-
Újpest-MT
|
2016. szeptember 17. szombat |
62 - 29
|
|
Vasas Akadémia/B
-
Budaörsi DSE
|
2016. szeptember 17. szombat |
53 - 95
|
|
Körmendi Törpördögök
-
OSE Lions
|
2016. szeptember 17. szombat |
115 - 43
|
|
Kaposvári KK/A
-
Atomerőmű SE
|
2016. szeptember 17. szombat |
109 - 57
|
|
Ziccer Tigrisek KS
-
Beszterce KK
|
2016. szeptember 17. szombat |
45 - 77
|
|
Kiss Lenke KS
-
Kaszások Akadémia
|
2016. szeptember 17. szombat |
82 - 64
|
|
Dávid Kornél KA /A
-
ZTE KK/A
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
80 - 74
|
|
Debreceni KA - DSI
-
MEAFC/A
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
62 - 63
|
|
SZEDEÁK/A
-
Kecskeméti KA/A
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
33 - 82
|
|
MAFC/B
-
Gödöllői SK
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
85 - 61
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
PVSK-Panthers/A
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
93 - 44
|
|
Szolnoki Sportcentrum/B
-
Szentesi KK
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
75 - 33
|
|
Pityke KSE
-
Békési SZSK
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
84 - 36
|
|
Mezőcsáti DSE
-
MEAFC - Jezsuita
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
36 - 71
|
|
Vasas Akadémia/A
-
Budapesti Honvéd
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
89 - 36
|
|
Győri KC 03
-
Soproni Sportiskola/B
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
76 - 26
|
|
Siófoki Kosársuli
-
Bonyhádi KSE
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
59 - 77
|
|
ZTE KK/B
-
MTE 1904
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
2 - 0
|
|
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
29 - 128
|
|
Egri KOK VSI
-
Nyíregyházi Sportcentrum KA
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
75 - 27
|
|
SZEDEÁK/B
-
Gyulai SI
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
20 - 0
|
|
NYKK Eötvös
-
Salgótarjáni KI - Nagymaros
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
20 - 0
|
|
Soproni Sportiskola/A
-
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
75 - 76
|
|
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Vásárhelyi Rakéták
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
28 - 127
|
|
ELITE Basket Törökbálint
-
MAFC/B
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
82 - 71
|
|
Bajai Bácska FKE
-
Dombóvári KS
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
53 - 63
|
|
Nagykőrösi Sólymok
-
Békéscsabai KK
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
70 - 75
|
|
Veszprémi UKE
-
Szombathelyi Sportiskola KA/B
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
35 - 62
|
|
GYKSE Szekszárd
-
Marcali VSZSE
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
79 - 36
|
|
JKSE Kosársuli
-
Szerencs VSE
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
97 - 42
|
|
Győri KC 04
-
Ifjú Sólymok
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
47 - 40
|
|
MAFC/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
87 - 71
|
|
Mezőcsáti DSE
-
Salgótarjáni KI - Nagymaros
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
20 - 0
|
|
Debreceni KA - DSI
-
Nyíregyházi Sportcentrum KA
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
65 - 37
|
|
Békési SZSK
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
59 - 77
|
|
SZEDEÁK/A
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
48 - 58
|
|
Gödöllői SK
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
81 - 76
|
|
Szentesi KK
-
Gyulai SI
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
20 - 0
|
|
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
Szerencs VSE
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
67 - 62
|
|
MTE 1904
-
Ifjú Sólymok
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
0 - 2
|
|
Budapesti Honvéd
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
25 - 99
|
|
Soproni Sportiskola/B
-
Veszprémi UKE
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
40 - 50
|
|
ZTE KK/A
-
Soproni Sportiskola/A
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
50 - 90
|
|
Siófoki Kosársuli
-
Marcali VSZSE
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
72 - 61
|
|
PVSK-Panthers/A
-
Bajai Bácska FKE
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
96 - 48
|
|
MEAFC - Jezsuita
-
NYKK Eötvös
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
36 - 53
|
|
MEAFC/A
-
Egri KOK VSI
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
53 - 96
|
|
Pityke KSE
-
Békéscsabai KK
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
72 - 39
|
|
Kecskeméti KA/A
-
Vásárhelyi Rakéták
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
48 - 132
|
|
Szolnoki Sportcentrum/B
-
SZEDEÁK/B
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
97 - 23
|
|
Nyíregyházi Kék Cápák
-
JKSE Kosársuli
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
92 - 56
|
|
Győri KC 04
-
ZTE KK/B
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
37 - 98
|
|
Vasas Akadémia/A
-
MAFC/A
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
75 - 65
|
|
Győri KC 03
-
Szombathelyi Sportiskola KA/B
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
70 - 37
|
|
Dávid Kornél KA /A
-
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
71 - 76
|
|
Bonyhádi KSE
-
GYKSE Szekszárd
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
46 - 85
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Dombóvári KS
|
2016. szeptember 18. vasárnap |
106 - 43
|
|
KKS
-
JKC
|
2016. szeptember 25. vasárnap |
90 - 18
|
|
PVSK-Panthers/B
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2016. szeptember 25. vasárnap |
77 - 72
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok
|
2016. szeptember 25. vasárnap |
113 - 75
|
|
JKC
-
Budafoki KK
|
2016. szeptember 25. vasárnap |
2 - 0
|
|
Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok
-
PVSK-Panthers/B
|
2016. szeptember 25. vasárnap |
53 - 98
|
|
Budafoki KK
-
KKS
|
2016. szeptember 25. vasárnap |
0 - 2
|
|
SZEDEÁK/A
-
Vásárhelyi Kobrák
|
2016. október 8. szombat |
69 - 58
|
|
Gödöllői SK
-
Budafoki KK
|
2016. október 8. szombat |
110 - 44
|
|
SZEDEÁK/B
-
Szentesi KK
|
2016. október 8. szombat |
47 - 75
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Kaposvári KK/A
|
2016. október 8. szombat |
95 - 47
|
|
Vasas Akadémia/A
-
Kiss Lenke KS
|
2016. október 8. szombat |
82 - 67
|
|
Nyíregyházi Sportcentrum KA
-
Beszterce KK
|
2016. október 8. szombat |
52 - 54
|
|
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Körmendi Törpördögök
|
2016. október 8. szombat |
74 - 47
|
|
Szerencs VSE
-
NYKK Eötvös
|
2016. október 8. szombat |
76 - 24
|
|
Békéscsabai KK
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2016. október 8. szombat |
49 - 57
|
|
Egri KOK VSI
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2016. október 8. szombat |
52 - 75
|
|
Karcagi SE
-
Gyulai SI
|
2016. október 8. szombat |
88 - 18
|
|
Budafoki KK
-
JKC
|
2016. október 8. szombat |
105 - 44
|
|
Dávid Kornél KA /A
-
Soproni Sportiskola/A
|
2016. október 8. szombat |
62 - 92
|
|
Ziccer Tigrisek KS
-
Salgótarjáni KI
|
2016. október 8. szombat |
106 - 29
|
|
Dombóvári KS
-
PVSK-Panthers/A
|
2016. október 8. szombat |
45 - 83
|
|
MAFC/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2016. október 8. szombat |
79 - 104
|
|
JKSE Kosársuli
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2016. október 8. szombat |
72 - 52
|
|
MEAFC/A
-
Debreceni KA - DSI
|
2016. október 8. szombat |
28 - 109
|
|
Vásárhelyi Kobrák
-
Békéscsabai KK
|
2016. október 8. szombat |
78 - 72
|
|
JKC
-
Gödöllői SK
|
2016. október 8. szombat |
32 - 94
|
|
SZEDEÁK/B
-
Gyulai SI
|
2016. október 8. szombat |
95 - 21
|
|
SZEDEÁK/A
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2016. október 8. szombat |
65 - 63
|
|
Körmendi Törpördögök
-
Dávid Kornél KA /A
|
2016. október 8. szombat |
53 - 64
|
|
NYKK Eötvös
-
Salgótarjáni KI
|
2016. október 8. szombat |
72 - 43
|
|
Egri KOK VSI
-
MEAFC/A
|
2016. október 8. szombat |
82 - 45
|
|
Kaposvári KK/A
-
Dombóvári KS
|
2016. október 8. szombat |
91 - 47
|
|
Kiss Lenke KS
-
MAFC/A
|
2016. október 8. szombat |
64 - 100
|
|
Nyíregyházi Sportcentrum KA
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2016. október 8. szombat |
48 - 52
|
|
Szentesi KK
-
Karcagi SE
|
2016. október 8. szombat |
86 - 58
|
|
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Soproni Sportiskola/A
|
2016. október 8. szombat |
56 - 80
|
|
Szerencs VSE
-
Ziccer Tigrisek KS
|
2016. október 8. szombat |
69 - 50
|
|
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Debreceni KA - DSI
|
2016. október 8. szombat |
62 - 49
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
PVSK-Panthers/A
|
2016. október 8. szombat |
93 - 33
|
|
Vasas Akadémia/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2016. október 8. szombat |
92 - 82
|
|
Beszterce KK
-
JKSE Kosársuli
|
2016. október 8. szombat |
58 - 53
|
|
KKS
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2016. október 9. vasárnap |
38 - 61
|
|
Dávid Kornél KA /C
-
Pápai KC
|
2016. október 9. vasárnap |
68 - 93
|
|
Újpest-MT
-
MAFC/B
|
2016. október 9. vasárnap |
39 - 66
|
|
Soproni Tigrisek
-
ZTE KK/B
|
2016. október 9. vasárnap |
61 - 79
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
Marcali VSZSE
|
2016. október 9. vasárnap |
88 - 44
|
|
Budapesti Honvéd
-
Budaörsi DSE
|
2016. október 9. vasárnap |
64 - 73
|
|
Ajka
-
Tapolcai Sziklák
|
2016. október 9. vasárnap |
32 - 77
|
|
Vásárhelyi Rakéták
-
Pityke KSE
|
2016. október 9. vasárnap |
104 - 61
|
|
Kanizsa KK
-
PVSK-Panthers/B
|
2016. október 9. vasárnap |
44 - 61
|
|
ZTE KK/A
-
Győri KC 03
|
2016. október 9. vasárnap |
87 - 55
|
|
Bajai Bácska FKE
-
GYKSE Szekszárd
|
2016. október 9. vasárnap |
37 - 53
|
|
Soproni Sportiskola/B
-
Tatabányai Kenguruk
|
2016. október 9. vasárnap |
92 - 71
|
|
ELITE Basket Törökbálint
-
BKGDSE
|
2016. október 9. vasárnap |
98 - 36
|
|
Békési SZSK
-
Szolnoki Sportcentrum/B
|
2016. október 9. vasárnap |
69 - 60
|
|
MTE 1904
-
Dávid Kornél KA /C
|
2016. október 9. vasárnap |
0 - 2
|
|
MEAFC - Jezsuita
-
Mezőcsáti DSE
|
2016. október 9. vasárnap |
62 - 26
|
|
Kecskeméti KA/A
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2016. október 9. vasárnap |
78 - 56
|
|
Vasas Akadémia/B
-
BLF KK
|
2016. október 9. vasárnap |
87 - 67
|
|
Szombathelyi Sportiskola KA/B
-
Veszprémi UKE
|
2016. október 9. vasárnap |
50 - 47
|
|
Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2016. október 9. vasárnap |
0 - 2
|
|
Kaszások Akadémia
-
PAFC
|
2016. október 9. vasárnap |
39 - 76
|
|
Tatai SE
-
Ajka
|
2016. október 9. vasárnap |
75 - 34
|
|
Győri KC 04
-
Ifjú Sólymok
|
2016. október 9. vasárnap |
71 - 34
|
|
Bonyhádi KSE
-
Siófoki Kosársuli
|
2016. október 9. vasárnap |
40 - 52
|
|
OSE Lions
-
Dávid Kornél KA /B
|
2016. október 9. vasárnap |
101 - 82
|
|
Atomerőmű SE
-
Kaposvári KK/B
|
2016. október 9. vasárnap |
89 - 54
|
|
Kecskeméti KA/B
-
Félegyházi TSI
|
2016. október 9. vasárnap |
48 - 56
|
|
Pápai KC
-
MTE 1904
|
2016. október 9. vasárnap |
2 - 0
|
|
BKGDSE
-
KKS
|
2016. október 9. vasárnap |
38 - 66
|
|
Mezőcsáti DSE
-
MEAFC/B
|
2016. október 9. vasárnap |
73 - 35
|
|
Tapolcai Sziklák
-
Tatai SE
|
2016. október 9. vasárnap |
75 - 58
|
|
Pityke KSE
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2016. október 9. vasárnap |
101 - 53
|
|
Újpest-MT
-
BLF KK
|
2016. október 9. vasárnap |
65 - 69
|
|
Marcali VSZSE
-
Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok
|
2016. október 9. vasárnap |
2 - 0
|
|
Budapesti Honvéd
-
Kaszások Akadémia
|
2016. október 9. vasárnap |
110 - 42
|
|
Tatabányai Kenguruk
-
Ifjú Sólymok
|
2016. október 9. vasárnap |
125 - 34
|
|
Győri KC 03
-
Dávid Kornél KA /B
|
2016. október 9. vasárnap |
95 - 54
|
|
Szolnoki Sportcentrum/B
-
Kecskeméti KA/B
|
2016. október 9. vasárnap |
55 - 56
|
|
Kanizsa KK
-
Bonyhádi KSE
|
2016. október 9. vasárnap |
59 - 84
|
|
Soproni Tigrisek
-
Veszprémi UKE
|
2016. október 9. vasárnap |
86 - 62
|
|
Bajai Bácska FKE
-
Kaposvári KK/B
|
2016. október 9. vasárnap |
112 - 49
|
|
MEAFC/B
-
MEAFC - Jezsuita
|
2016. október 9. vasárnap |
35 - 64
|
|
-
|
2016. október 9. vasárnap |
15:15 |
|
Budaörsi DSE
-
PAFC
|
2016. október 9. vasárnap |
69 - 54
|
|
Vásárhelyi Rakéták
-
Kecskeméti KA/A
|
2016. október 9. vasárnap |
102 - 48
|
|
MAFC/B
-
Vasas Akadémia/B
|
2016. október 9. vasárnap |
67 - 60
|
|
Soproni Sportiskola/B
-
Győri KC 04
|
2016. október 9. vasárnap |
102 - 26
|
|
ZTE KK/A
-
OSE Lions
|
2016. október 9. vasárnap |
86 - 57
|
|
Békési SZSK
-
Félegyházi TSI
|
2016. október 9. vasárnap |
62 - 84
|
|
PVSK-Panthers/B
-
Siófoki Kosársuli
|
2016. október 9. vasárnap |
73 - 53
|
|
ZTE KK/B
-
Szombathelyi Sportiskola KA/B
|
2016. október 9. vasárnap |
55 - 77
|
|
Atomerőmű SE
-
GYKSE Szekszárd
|
2016. október 9. vasárnap |
46 - 89
|
|
Nyíregyházi Sportcentrum KA
-
MEAFC - Jezsuita
|
2016. október 28. péntek |
65 - 33
|
|
Újpest-MT
-
Gödöllői SK
|
2016. október 28. péntek |
2 - 0
|
|
Gödöllői SK
-
KKS
|
2016. október 28. péntek |
0 - 2
|
|
KKS
-
Újpest-MT
|
2016. október 28. péntek |
45 - 66
|
|
JKC
-
Budafoki KK
|
2016. október 29. szombat |
28 - 69
|
|
Vásárhelyi Rakéták
-
SZEDEÁK/A
|
2016. október 29. szombat |
105 - 34
|
|
Vasas Akadémia/A
-
Budaörsi DSE
|
2016. október 29. szombat |
85 - 43
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
GYKSE Szekszárd
|
2016. október 29. szombat |
87 - 40
|
|
Soproni Sportiskola/A
-
ZTE KK/A
|
2016. október 29. szombat |
82 - 64
|
|
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Félegyházi TSI
|
2016. október 29. szombat |
67 - 57
|
|
Marcali VSZSE
-
Kanizsa KK
|
2016. október 29. szombat |
52 - 60
|
|
Dombóvári KS
-
PVSK-Panthers/B
|
2016. október 29. szombat |
113 - 35
|
|
BKGDSE
-
JKC
|
2016. október 29. szombat |
84 - 32
|
|
Kecskeméti KA/A
-
Pityke KSE
|
2016. október 29. szombat |
58 - 86
|
|
Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok
-
Marcali VSZSE
|
2016. október 29. szombat |
0 - 2
|
|
Atomerőmű SE
-
Bajai Bácska FKE
|
2016. október 29. szombat |
71 - 98
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
MAFC/A
|
2016. október 29. szombat |
68 - 67
|
|
PVSK-Panthers/A
-
Kaposvári KK/A
|
2016. október 29. szombat |
80 - 58
|
|
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Dávid Kornél KA /A
|
2016. október 29. szombat |
83 - 77
|
|
Nagykőrösi Sólymok
-
Vásárhelyi Kobrák
|
2016. október 29. szombat |
118 - 36
|
|
Budafoki KK
-
BKGDSE
|
2016. október 29. szombat |
56 - 83
|
|
MEAFC/B
-
Mezőcsáti DSE
|
2016. október 29. szombat |
56 - 62
|
|
Veszprémi UKE
-
Pápai KC
|
2016. október 29. szombat |
79 - 49
|
|
Félegyházi TSI
-
Vásárhelyi Kobrák
|
2016. október 29. szombat |
91 - 61
|
|
Kanizsa KK
-
Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok
|
2016. október 29. szombat |
2 - 0
|
|
SZEDEÁK/A
-
Kecskeméti KA/A
|
2016. október 29. szombat |
53 - 120
|
|
GYKSE Szekszárd
-
Kaposvári KK/A
|
2016. október 29. szombat |
104 - 108
|
|
PVSK-Panthers/B
-
Atomerőmű SE
|
2016. október 29. szombat |
62 - 78
|
|
Mezőcsáti DSE
-
Salgótarjáni KI
|
2016. október 29. szombat |
65 - 38
|
|
Budaörsi DSE
-
MAFC/A
|
2016. október 29. szombat |
55 - 123
|
|
ZTE KK/A
-
Dávid Kornél KA /A
|
2016. október 29. szombat |
88 - 50
|
|
Győri KC 04
-
Tatabányai Kenguruk
|
2016. október 29. szombat |
42 - 103
|
|
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2016. október 29. szombat |
72 - 65
|
|
Vásárhelyi Rakéták
-
Pityke KSE
|
2016. október 29. szombat |
87 - 50
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
PVSK-Panthers/A
|
2016. október 29. szombat |
93 - 38
|
|
Salgótarjáni KI
-
MEAFC/B
|
2016. október 29. szombat |
49 - 55
|
|
Pápai KC
-
Győri KC 04
|
2016. október 29. szombat |
66 - 57
|
|
Dombóvári KS
-
Bajai Bácska FKE
|
2016. október 29. szombat |
62 - 59
|
|
Vasas Akadémia/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2016. október 29. szombat |
75 - 79
|
|
Soproni Sportiskola/A
-
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2016. október 29. szombat |
70 - 57
|
|
Veszprémi UKE
-
Tatabányai Kenguruk
|
2016. október 29. szombat |
61 - 58
|
|
MEAFC/A
-
Szerencs VSE
|
2016. október 30. vasárnap |
74 - 49
|
|
Körmendi Törpördögök
-
Szombathelyi Sportiskola KA/B
|
2016. október 30. vasárnap |
76 - 57
|
|
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Beszterce KK
|
2016. október 30. vasárnap |
127 - 37
|
|
Kiss Lenke KS
-
MAFC/B
|
2016. október 30. vasárnap |
109 - 43
|
|
Békéscsabai KK
-
Szentesi KK
|
2016. október 30. vasárnap |
92 - 41
|
|
Kaposvári KK/B
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2016. október 30. vasárnap |
27 - 57
|
|
Dávid Kornél KA /B
-
Soproni Sportiskola/B
|
2016. október 30. vasárnap |
99 - 72
|
|
Ifjú Sólymok
-
Tapolcai Sziklák
|
2016. október 30. vasárnap |
58 - 66
|
|
Kaszások Akadémia
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2016. október 30. vasárnap |
86 - 54
|
|
Szolnoki Sportcentrum/B
-
Gyulai SI
|
2016. október 30. vasárnap |
2 - 0
|
|
Ziccer Tigrisek KS
-
NYKK Eötvös
|
2016. október 30. vasárnap |
64 - 18
|
|
MTE 1904
-
Ajka
|
2016. október 30. vasárnap |
50 - 28
|
|
JKSE Kosársuli
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2016. október 30. vasárnap |
73 - 51
|
|
Tatai SE
-
MTE 1904
|
2016. október 30. vasárnap |
0 - 2
|
|
OSE Lions
-
Győri KC 03
|
2016. október 30. vasárnap |
74 - 55
|
|
Debreceni KA - DSI
-
Egri KOK VSI
|
2016. október 30. vasárnap |
91 - 63
|
|
PAFC
-
Budapesti Honvéd
|
2016. október 30. vasárnap |
44 - 46
|
|
Békési SZSK
-
Kecskeméti KA/B
|
2016. október 30. vasárnap |
60 - 36
|
|
Siófoki Kosársuli
-
Bonyhádi KSE
|
2016. október 30. vasárnap |
39 - 75
|
|
ZTE KK/B
-
Soproni Tigrisek
|
2016. október 30. vasárnap |
84 - 44
|
|
Dávid Kornél KA /C
-
Ifjú Sólymok
|
2016. október 30. vasárnap |
90 - 70
|
|
Vasas Akadémia/B
-
BLF KK
|
2016. október 30. vasárnap |
108 - 67
|
|
Karcagi SE
-
SZEDEÁK/B
|
2016. október 30. vasárnap |
0 - 2
|
|
MEAFC - Jezsuita
-
NYKK Eötvös
|
2016. október 30. vasárnap |
47 - 33
|
|
Szerencs VSE
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2016. október 30. vasárnap |
69 - 63
|
|
Gyulai SI
-
Karcagi SE
|
2016. október 30. vasárnap |
14:00 |
|
Ajka
-
Tatai SE
|
2016. október 30. vasárnap |
2 - 0
|
|
Szentesi KK
-
Kecskeméti KA/B
|
2016. október 30. vasárnap |
47 - 57
|
|
Tapolcai Sziklák
-
Dávid Kornél KA /C
|
2016. október 30. vasárnap |
71 - 79
|
|
BLF KK
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2016. október 30. vasárnap |
84 - 73
|
|
Szombathelyi Sportiskola KA/B
-
Győri KC 03
|
2016. október 30. vasárnap |
75 - 69
|
|
Beszterce KK
-
Egri KOK VSI
|
2016. október 30. vasárnap |
49 - 93
|
|
MAFC/B
-
PAFC
|
2016. október 30. vasárnap |
69 - 44
|
|
Kaposvári KK/B
-
Siófoki Kosársuli
|
2016. október 30. vasárnap |
69 - 72
|
|
Soproni Sportiskola/B
-
Soproni Tigrisek
|
2016. október 30. vasárnap |
77 - 61
|
|
MEAFC/A
-
JKSE Kosársuli
|
2016. október 30. vasárnap |
71 - 69
|
|
Szolnoki Sportcentrum/B
-
SZEDEÁK/B
|
2016. október 30. vasárnap |
72 - 31
|
|
Békéscsabai KK
-
Békési SZSK
|
2016. október 30. vasárnap |
95 - 42
|
|
Vasas Akadémia/B
-
Kaszások Akadémia
|
2016. október 30. vasárnap |
66 - 100
|
|
Körmendi Törpördögök
-
OSE Lions
|
2016. október 30. vasárnap |
92 - 61
|
|
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Debreceni KA - DSI
|
2016. október 30. vasárnap |
69 - 65
|
|
Kiss Lenke KS
-
Budapesti Honvéd
|
2016. október 30. vasárnap |
47 - 65
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
Bonyhádi KSE
|
2016. október 30. vasárnap |
71 - 62
|
|
Dávid Kornél KA /B
-
ZTE KK/B
|
2016. október 30. vasárnap |
87 - 61
|
|
Nyíregyházi Sportcentrum KA
-
Ziccer Tigrisek KS
|
2016. november 8. kedd |
88 - 61
|
|
Ziccer Tigrisek KS
-
MEAFC - Jezsuita
|
2016. november 16. szerda |
67 - 37
|
Bács Csaba, Kokas Sándor |
Vásárhelyi Kobrák
-
Szolnoki Sportcentrum/B
|
2016. november 19. szombat |
46 - 75
|
Papy Zsolt, Bere Márton |
Soproni Sportiskola/A
-
Körmendi Törpördögök
|
2016. november 19. szombat |
76 - 65
|
Kovács Zoltán Sop, Németh Gergő |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
Mezőcsáti DSE
|
2016. november 19. szombat |
80 - 40
|
Jobbágy István, Stáber Alex |
Ifjú Sólymok
-
Tatai SE
|
2016. november 19. szombat |
57 - 88
|
Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Budaörsi DSE
-
Kaszások Akadémia
|
2016. november 19. szombat |
88 - 56
|
Makay Dániel, Mészáros Anna |
Bonyhádi KSE
-
Siófoki Kosársuli
|
2016. november 19. szombat |
40 - 84
|
Rácz István, Béndek Gábor |
Soproni Tigrisek
-
Dávid Kornél KA /C
|
2016. november 19. szombat |
104 - 26
|
Ecet Zsolt, Kátay Zsanett |
Beszterce KK
-
Nyíregyházi Sportcentrum KA
|
2016. november 19. szombat |
46 - 63
|
Deák Csaba, Grosch Attila |
Békési SZSK
-
Kecskeméti KA/B
|
2016. november 19. szombat |
49 - 35
|
Drenyovszki Dániel, Szikora Zsóka |
Ajka
-
Ifjú Sólymok
|
2016. november 19. szombat |
0 - 2
|
Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Kiss Lenke KS
-
MAFC/B
|
2016. november 19. szombat |
67 - 45
|
Makay Dániel, Mészáros Anna |
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
ZTE KK/A
|
2016. november 19. szombat |
74 - 57
|
Kovács Zoltán Sop, Németh Gergő |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
Ziccer Tigrisek KS
|
2016. november 19. szombat |
87 - 61
|
Domán István, Jobbágy István |
PVSK-Panthers/B
-
Kanizsa KK
|
2016. november 19. szombat |
2 - 0
|
Rácz István, Wágner Szabolcs |
Tatabányai Kenguruk
-
Pápai KC
|
2016. november 19. szombat |
74 - 50
|
Ecet Zsolt, Kátay Zsanett |
JKSE Kosársuli
-
Szerencs VSE
|
2016. november 19. szombat |
44 - 25
|
Trizna Pál Krisztián, Benedek Dávid Bence |
Vásárhelyi Kobrák
-
Kecskeméti KA/B
|
2016. november 19. szombat |
61 - 51
|
Papy Zsolt, Bere Márton |
Tatai SE
-
Ajka
|
2016. november 19. szombat |
2 - 0
|
Magyari Viktor, Kaposi Renátó |
Bonyhádi KSE
-
Kanizsa KK
|
2016. november 19. szombat |
2 - 0
|
Béndek Gábor, Wágner Szabolcs |
Dávid Kornél KA /C
-
Pápai KC
|
2016. november 19. szombat |
62 - 66
|
Szőcs Péter, Izmindi Tibor |
Szolnoki Sportcentrum/B
-
Békési SZSK
|
2016. november 19. szombat |
43 - 56
|
Drenyovszki Dániel, Szikora Zsóka |
JKSE Kosársuli
-
Nyíregyházi Sportcentrum KA
|
2016. november 19. szombat |
64 - 46
|
Deák Csaba, Dudoma Tamás |
MAFC/B
-
Kaszások Akadémia
|
2016. november 19. szombat |
67 - 71
|
Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf |
Körmendi Törpördögök
-
ZTE KK/A
|
2016. november 19. szombat |
84 - 59
|
Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
Soproni Tigrisek
-
Tatabányai Kenguruk
|
2016. november 19. szombat |
57 - 65
|
Pécsi Zsolt, Szőcs Péter |
Siófoki Kosársuli
-
PVSK-Panthers/B
|
2016. november 19. szombat |
70 - 65
|
Béndek Gábor, Wágner Szabolcs |
Budaörsi DSE
-
Kiss Lenke KS
|
2016. november 19. szombat |
56 - 81
|
Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf |
Soproni Sportiskola/A
-
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2016. november 19. szombat |
74 - 56
|
Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
BKGDSE
-
KKS
|
2016. november 20. vasárnap |
33 - 71
|
Jankovics Viktor, Bárány Levente |
Vásárhelyi Rakéták
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2016. november 20. vasárnap |
119 - 39
|
Kovács Gergely, Török Daniella |
MEAFC/B
-
NYKK Eötvös
|
2016. november 20. vasárnap |
36 - 105
|
Marton Péter, Stefán Attila |
Marcali VSZSE
-
Kaposvári KK/B
|
2016. november 20. vasárnap |
82 - 93
|
Deák Zsuzsanna, Borovszki György |
GYKSE Szekszárd
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2016. november 20. vasárnap |
104 - 29
|
Csallóközi Gábor, Pálkerti Tamás |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
MEAFC/A
|
2016. november 20. vasárnap |
108 - 44
|
Bács Csaba, Fülöp Ádám |
Budafoki KK
-
Gödöllői SK
|
2016. november 20. vasárnap |
35 - 72
|
Győrfy Ruben, Lázár Zs. György |
PAFC
-
Újpest-MT
|
2016. november 20. vasárnap |
65 - 34
|
Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Dombóvári KS
|
2016. november 20. vasárnap |
105 - 46
|
Szalóki Bence, Téczely Roland |
Szentesi KK
-
Gyulai SI
|
2016. november 20. vasárnap |
101 - 31
|
Papy Zsolt, Szenteszki Berta |
Nagykőrösi Sólymok
-
Félegyházi TSI
|
2016. november 20. vasárnap |
87 - 67
|
Belák Zoltán, Magda János |
Dávid Kornél KA /A
-
Dávid Kornél KA /B
|
2016. november 20. vasárnap |
127 - 67
|
Rácz Ákos, Poór Tamás |
ELITE Basket Törökbálint
-
BKGDSE
|
2016. november 20. vasárnap |
0 - 2
|
Jankovics Viktor, Bárány Levente |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Budapesti Honvéd
|
2016. november 20. vasárnap |
66 - 44
|
Nagy István, Hartai Tamás |
NYKK Eötvös
-
Salgótarjáni KI
|
2016. november 20. vasárnap |
2 - 0
|
Vaszi Ádám, Marton Péter |
Pityke KSE
-
Kecskeméti KA/A
|
2016. november 20. vasárnap |
87 - 49
|
Vezsenyi Zoltán, Kovács Gergely |
SZEDEÁK/B
-
Karcagi SE
|
2016. november 20. vasárnap |
83 - 57
|
Magyar Bálint László, Szenteszki Berta |
Kaposvári KK/B
-
Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok
|
2016. november 20. vasárnap |
82 - 80
|
Borovszki György, Deák Zsuzsanna |
Bajai Bácska FKE
-
Atomerőmű SE
|
2016. november 20. vasárnap |
80 - 46
|
Fekete Csaba, Hegedűs Csaba |
Debreceni KA - DSI
-
Egri KOK VSI
|
2016. november 20. vasárnap |
77 - 78
|
Bács Csaba, Szűcs Balázs |
JKC
-
Budafoki KK
|
2016. november 20. vasárnap |
43 - 79
|
Győrfy Ruben, Lázár Zs. György |
Vasas Akadémia/B
-
BLF KK
|
2016. november 20. vasárnap |
73 - 62
|
Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté |
PVSK-Panthers/A
-
Kaposvári KK/A
|
2016. november 20. vasárnap |
74 - 66
|
Szalóki Bence, Lovász Balázs |
SZEDEÁK/A
-
Békéscsabai KK
|
2016. november 20. vasárnap |
55 - 57
|
Belák Zoltán, Magda János |
Salgótarjáni KI
-
MEAFC/B
|
2016. november 20. vasárnap |
0 - 2
|
Vaszi Ádám, Stefán Attila |
OSE Lions
-
Szombathelyi Sportiskola KA/B
|
2016. november 20. vasárnap |
72 - 74
|
Poór Tamás, Koller István |
KKS
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2016. november 20. vasárnap |
2 - 0
|
Szokolainé Váradi Csilla, Vajda Krisztina |
Vasas Akadémia/A
-
MAFC/A
|
2016. november 20. vasárnap |
63 - 58
|
Nagy István, Hartai Tamás |
Gyulai SI
-
Karcagi SE
|
2016. november 20. vasárnap |
53 - 85
|
Papy Zsolt, Magyar Bálint László |
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Kecskeméti KA/A
|
2016. november 20. vasárnap |
46 - 55
|
Török Daniella, Vezsenyi Zoltán |
Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok
-
Marcali VSZSE
|
2016. november 20. vasárnap |
87 - 94
|
Borovszki György, Deák Zsuzsanna |
Gödöllői SK
-
JKC
|
2016. november 20. vasárnap |
94 - 26
|
Győrfy Ruben, Lázár Zs. György |
Dombóvári KS
-
Kaposvári KK/A
|
2016. november 20. vasárnap |
71 - 78
|
Téczely Roland, Lovász Balázs |
Félegyházi TSI
-
SZEDEÁK/A
|
2016. november 20. vasárnap |
80 - 59
|
Belák Zoltán, Magda János |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
Atomerőmű SE
|
2016. november 20. vasárnap |
72 - 61
|
Csallóközi Gábor, Pálkerti Tamás |
MEAFC/A
-
Debreceni KA - DSI
|
2016. november 20. vasárnap |
62 - 79
|
Fülöp Ádám, Kisházi Béla |
Újpest-MT
-
BLF KK
|
2016. november 20. vasárnap |
60 - 67
|
Simon Kristóf, Korompai Zsolt |
Dávid Kornél KA /B
-
OSE Lions
|
2016. november 20. vasárnap |
91 - 82
|
Rácz István, Koller István |
Szentesi KK
-
SZEDEÁK/B
|
2016. november 20. vasárnap |
68 - 48
|
Papy Zsolt, Magyar Bálint László |
Vásárhelyi Rakéták
-
Pityke KSE
|
2016. november 20. vasárnap |
105 - 50
|
Török Daniella, Kovács Gergely |
Budapesti Honvéd
-
MAFC/A
|
2016. november 20. vasárnap |
47 - 68
|
Szőke Gábor, Bakk Richárd |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
PVSK-Panthers/A
|
2016. november 20. vasárnap |
86 - 40
|
Szalóki Bence, Téczely Roland |
Dávid Kornél KA /A
-
Szombathelyi Sportiskola KA/B
|
2016. november 20. vasárnap |
100 - 53
|
Rácz István, Poór Tamás |
Nagykőrösi Sólymok
-
Békéscsabai KK
|
2016. november 20. vasárnap |
76 - 63
|
Belák Zoltán, Magda János |
Bajai Bácska FKE
-
GYKSE Szekszárd
|
2016. november 20. vasárnap |
57 - 90
|
Fekete Csaba, Hegedűs Csaba |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Egri KOK VSI
|
2016. november 20. vasárnap |
87 - 42
|
Fülöp Ádám, Kisházi Béla |
Vasas Akadémia/B
-
PAFC
|
2016. november 20. vasárnap |
52 - 68
|
Simon Kristóf, Korompai Zsolt |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Vasas Akadémia/A
|
2016. november 20. vasárnap |
46 - 79
|
Szőke Gábor, Bakk Richárd |
Beszterce KK
-
Szerencs VSE
|
2016. november 22. kedd |
46 - 50
|
Tóth Péter, Dudoma Tamás |
Mezőcsáti DSE
-
MEAFC - Jezsuita
|
2016. november 23. szerda |
36 - 57
|
Marton Péter, Molnár Krisztián |
Tapolcai Sziklák
-
Győri KC 04
|
2016. december 3. szombat |
63 - 58
|
Vajda Balázs, Sebesi Gábor |
Győri KC 04
-
MTE 1904
|
2016. december 3. szombat |
69 - 33
|
Sebesi Gábor, Fülöp András |
MTE 1904
-
Tapolcai Sziklák
|
2016. december 3. szombat |
36 - 88
|
Vajda Balázs, Fülöp András |
Győri KC 03
-
Veszprémi UKE
|
2016. december 4. vasárnap |
98 - 36
|
Horváth Alajos, Földesi Ádám |
ZTE KK/B
-
Soproni Sportiskola/B
|
2016. december 4. vasárnap |
73 - 64
|
Horváth Alajos, Földesi Ádám |
Veszprémi UKE
-
Soproni Sportiskola/B
|
2016. december 4. vasárnap |
39 - 62
|
Horváth Alajos, Solymár Dániel |
Győri KC 03
-
ZTE KK/B
|
2016. december 4. vasárnap |
88 - 49
|
Földesi Ádám, Solymár Dániel |
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Körmendi Törpördögök
|
2016. december 10. szombat |
75 - 66
|
Esztergályos Róbert, Nagy Zoltán |
Soproni Sportiskola/A
-
Dávid Kornél KA /A
|
2016. december 10. szombat |
78 - 54
|
Esztergályos Róbert, Nagy Zoltán |
Körmendi Törpördögök
-
Dávid Kornél KA /A
|
2016. december 10. szombat |
77 - 76
|
Magyari Tibor, Pál Balázs |
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Soproni Sportiskola/A
|
2016. december 10. szombat |
65 - 68
|
Magyari Tibor, Pál Balázs |
Újpest-MT
-
Gödöllői SK
|
2016. december 17. szombat |
59 - 72
|
Forintos József, Simon Kristóf |
Pityke KSE
-
Kecskeméti KA/A
|
2016. december 17. szombat |
71 - 48
|
Arató Balázs, Jurászik László |
Budapesti Honvéd
-
PAFC
|
2016. december 17. szombat |
77 - 51
|
Szájer József, Schriffert Ádám |
SZEDEÁK/A
-
Szentesi KK
|
2016. december 17. szombat |
2 - 0
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
GYKSE Szekszárd
|
2016. december 17. szombat |
77 - 40
|
Farkas Roland, Borovszki György |
ZTE KK/A
-
Győri KC 03
|
2016. december 17. szombat |
77 - 62
|
Győrfy Ruben, Káli Szabolcs |
MEAFC/A
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2016. december 17. szombat |
85 - 53
|
Takács Zoltán, Molnár Krisztián |
Kecskeméti KA/B
-
Gyulai SI
|
2016. december 17. szombat |
103 - 3
|
|
Dombóvári KS
-
Siófoki Kosársuli
|
2016. december 17. szombat |
97 - 59
|
Szőcs Péter, Tóth Bence |
Vasas Akadémia/A
-
Kiss Lenke KS
|
2016. december 17. szombat |
105 - 69
|
Nagy István, Szirt Lajos |
Vásárhelyi Rakéták
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2016. december 17. szombat |
106 - 34
|
Jurászik László, Kiss Máté László |
Gödöllői SK
-
BKGDSE
|
2016. december 17. szombat |
76 - 52
|
Simon Kristóf, Adjudani Pezsman |
ELITE Basket Törökbálint
-
JKC
|
2016. december 17. szombat |
2 - 0
|
Bujtor Péter, Bárány Levente |
Budaörsi DSE
-
Kaszások Akadémia
|
2016. december 17. szombat |
107 - 41
|
Szájer József, Schriffert Ádám |
Győri KC 04
-
Dávid Kornél KA /C
|
2016. december 17. szombat |
68 - 82
|
|
Szolnoki Sportcentrum/B
-
Vásárhelyi Kobrák
|
2016. december 17. szombat |
65 - 72
|
Rácz Zsolt, Czakó Martin |
PVSK-Panthers/A
-
Kaposvári KK/A
|
2016. december 17. szombat |
68 - 73
|
Farkas Roland, Deák Zsuzsanna |
Szombathelyi Sportiskola KA/B
-
Dávid Kornél KA /B
|
2016. december 17. szombat |
63 - 81
|
Káli Szabolcs, Erdész Dávid |
SZEDEÁK/B
-
Karcagi SE
|
2016. december 17. szombat |
60 - 56
|
Angyal Frigyes, Vezsenyi Zoltán |
Nyíregyházi Sportcentrum KA
-
Szerencs VSE
|
2016. december 17. szombat |
67 - 92
|
Takács Zoltán, Stefán Attila |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
MAFC/A
|
2016. december 17. szombat |
60 - 95
|
Nagy István, Szirt Lajos |
Bajai Bácska FKE
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2016. december 17. szombat |
113 - 34
|
Szőcs Péter, Wágner Szabolcs |
Budafoki KK
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2016. december 17. szombat |
40 - 97
|
Gere Kálmán, Gaál Norbert |
BKGDSE
-
Újpest-MT
|
2016. december 17. szombat |
37 - 67
|
Forintos József, Adjudani Pezsman |
Kecskeméti KA/A
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2016. december 17. szombat |
63 - 42
|
Arató Balázs, Kiss Máté László |
PAFC
-
Kaszások Akadémia
|
2016. december 17. szombat |
65 - 81
|
Horváth Csongor, Czupi Márton |
Kiss Lenke KS
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2016. december 17. szombat |
70 - 81
|
Hartai Tamás, Rózsavölgyi Alexandra |
Siófoki Kosársuli
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2016. december 17. szombat |
68 - 70
|
Tóth Bence, Wágner Szabolcs |
Dávid Kornél KA /C
-
Tatai SE
|
2016. december 17. szombat |
54 - 80
|
|
Szentesi KK
-
Szolnoki Sportcentrum/B
|
2016. december 17. szombat |
0 - 2
|
|
Győri KC 03
-
Szombathelyi Sportiskola KA/B
|
2016. december 17. szombat |
96 - 81
|
Győrfy Ruben, Erdész Dávid |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
Nyíregyházi Sportcentrum KA
|
2016. december 17. szombat |
62 - 52
|
Takács Zoltán, Molnár Krisztián |
Gyulai SI
-
Karcagi SE
|
2016. december 17. szombat |
31 - 77
|
|
JKC
-
Budafoki KK
|
2016. december 17. szombat |
0 - 2
|
Gere Kálmán, Gaál Norbert |
GYKSE Szekszárd
-
PVSK-Panthers/A
|
2016. december 17. szombat |
57 - 72
|
Borovszki György, Deák Zsuzsanna |
Pityke KSE
-
Vásárhelyi Rakéták
|
2016. december 17. szombat |
58 - 88
|
Jurászik László, Kiss Máté László |
Budapesti Honvéd
-
Budaörsi DSE
|
2016. december 17. szombat |
75 - 86
|
Horváth Csongor, Czupi Márton |
MEAFC/A
-
Szerencs VSE
|
2016. december 17. szombat |
87 - 37
|
Molnár Krisztián, Stefán Attila |
Kecskeméti KA/B
-
SZEDEÁK/B
|
2016. december 17. szombat |
75 - 43
|
Kátay Csaba András, Angyal Frigyes |
Vasas Akadémia/A
-
MAFC/A
|
2016. december 17. szombat |
66 - 75
|
Hartai Tamás, Rózsavölgyi Alexandra |
Dombóvári KS
-
Bajai Bácska FKE
|
2016. december 17. szombat |
80 - 65
|
Szőcs Péter, Tóth Bence |
Tatai SE
-
Győri KC 04
|
2016. december 17. szombat |
68 - 61
|
|
SZEDEÁK/A
-
Vásárhelyi Kobrák
|
2016. december 17. szombat |
92 - 61
|
Rácz Zsolt, Czakó Martin |
ZTE KK/A
-
Dávid Kornél KA /B
|
2016. december 17. szombat |
135 - 57
|
Győrfy Ruben, Káli Szabolcs |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Kaposvári KK/A
|
2016. december 17. szombat |
101 - 68
|
Borovszki György, Farkas Roland |
Ziccer Tigrisek KS
-
MEAFC - Jezsuita
|
2016. december 18. vasárnap |
72 - 48
|
Bács Csaba, Kokas Sándor |
Atomerőmű SE
-
Kaposvári KK/B
|
2016. december 18. vasárnap |
91 - 53
|
|
MTE 1904
-
Ajka
|
2016. december 18. vasárnap |
0 - 2
|
Sebesi Gábor, Vajda Balázs |
Veszprémi UKE
-
Tapolcai Sziklák
|
2016. december 18. vasárnap |
45 - 53
|
Kovács Zoltán Sop, Rudasits Ákos |
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Békési SZSK
|
2016. december 18. vasárnap |
104 - 53
|
Gál János, Gyenge Gábor |
Mezőcsáti DSE
-
Salgótarjáni KI
|
2016. december 18. vasárnap |
63 - 20
|
Stefán Attila, Benkő Glóra |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
JKSE Kosársuli
|
2016. december 18. vasárnap |
2 - 0
|
Káré Gergő, Horányi András |
Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok
-
Marcali VSZSE
|
2016. december 18. vasárnap |
116 - 41
|
Szőcs Péter, Rácz István |
OSE Lions
-
Tatabányai Kenguruk
|
2016. december 18. vasárnap |
109 - 72
|
Magyari Viktor, Bognár Tibor |
MAFC/B
-
KKS
|
2016. december 18. vasárnap |
54 - 53
|
Szirt Lajos, Bárány Levente |
Beszterce KK
-
NYKK Eötvös
|
2016. december 18. vasárnap |
100 - 33
|
Fülöp Ádám, Barabási István |
PVSK-Panthers/B
-
Bonyhádi KSE
|
2016. december 18. vasárnap |
61 - 66
|
|
Ifjú Sólymok
-
MTE 1904
|
2016. december 18. vasárnap |
2 - 0
|
Vajda Balázs, Sebesi Gábor |
Soproni Tigrisek
-
Pápai KC
|
2016. december 18. vasárnap |
87 - 67
|
Kovács Zoltán Sop, Rudasits Ákos |
Békéscsabai KK
-
Félegyházi TSI
|
2016. december 18. vasárnap |
65 - 55
|
Rácz Zsolt, Gyenge Gábor |
Salgótarjáni KI
-
MEAFC/B
|
2016. december 18. vasárnap |
46 - 38
|
Stefán Attila, Benkő Glóra |
Egri KOK VSI
-
Debreceni KA - DSI
|
2016. december 18. vasárnap |
0 - 2
|
Káré Gergő, Horányi András |
Marcali VSZSE
-
Kanizsa KK
|
2016. december 18. vasárnap |
65 - 92
|
Szőcs Péter, Rácz István |
ZTE KK/B
-
Soproni Sportiskola/B
|
2016. december 18. vasárnap |
32 - 68
|
Bognár Tibor, Rácz Ákos |
Vasas Akadémia/B
-
BLF KK
|
2016. december 18. vasárnap |
2 - 0
|
Szirt Lajos, Bárány Levente |
MEAFC - Jezsuita
-
NYKK Eötvös
|
2016. december 18. vasárnap |
56 - 38
|
Kokas Sándor, Kiss Tóth Gabriella |
Ajka
-
Ifjú Sólymok
|
2016. december 18. vasárnap |
89 - 78
|
Sebesi Gábor, Vajda Balázs |
Veszprémi UKE
-
Pápai KC
|
2016. december 18. vasárnap |
47 - 55
|
Hernicz Balázs, Buzai Patrik |
Békési SZSK
-
Félegyházi TSI
|
2016. december 18. vasárnap |
66 - 85
|
|
MEAFC/B
-
Mezőcsáti DSE
|
2016. december 18. vasárnap |
33 - 74
|
Benkő Glóra, Stefán Attila |
Kanizsa KK
-
Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok
|
2016. december 18. vasárnap |
81 - 102
|
Szőcs Péter, Rácz István |
KKS
-
BLF KK
|
2016. december 18. vasárnap |
2 - 0
|
Horváth Kinga, Steier Roland |
Tatabányai Kenguruk
-
ZTE KK/B
|
2016. december 18. vasárnap |
80 - 60
|
Magyari Viktor, Rácz Ákos |
JKSE Kosársuli
-
Egri KOK VSI
|
2016. december 18. vasárnap |
0 - 2
|
Zalai Ákos, Tóth Kitti |
Kaposvári KK/B
-
PVSK-Panthers/B
|
2016. december 18. vasárnap |
59 - 77
|
|
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Békéscsabai KK
|
2016. december 18. vasárnap |
68 - 61
|
Gál János, Rácz Zsolt |
Ziccer Tigrisek KS
-
Beszterce KK
|
2016. december 18. vasárnap |
51 - 70
|
Fülöp Ádám, Barabási István |
Tapolcai Sziklák
-
Soproni Tigrisek
|
2016. december 18. vasárnap |
51 - 86
|
Hernicz Balázs, Buzai Patrik |
MAFC/B
-
Vasas Akadémia/B
|
2016. december 18. vasárnap |
66 - 59
|
Horváth Kinga, Steier Roland |
OSE Lions
-
Soproni Sportiskola/B
|
2016. december 18. vasárnap |
84 - 64
|
Bognár Tibor, Krisztián-Világos Tünde |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Debreceni KA - DSI
|
2016. december 18. vasárnap |
62 - 54
|
Zalai Ákos, Tóth Kitti |
Atomerőmű SE
-
Bonyhádi KSE
|
2016. december 18. vasárnap |
104 - 29
|
|
Vasas Akadémia/A
-
JKSE Kosársuli
|
2017. február 11. szombat |
137 - 38
|
|
Kaposvári KK/A
-
OSE Lions
|
2017. február 11. szombat |
87 - 78
|
|
Dávid Kornél KA /A
-
Bajai Bácska FKE
|
2017. február 11. szombat |
112 - 50
|
|
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2017. február 11. szombat |
60 - 78
|
|
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Körmendi Törpördögök
|
2017. február 11. szombat |
72 - 66
|
|
Kiss Lenke KS
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2017. február 11. szombat |
64 - 66
|
|
Soproni Sportiskola/A
-
Dávid Kornél KA /B
|
2017. február 11. szombat |
125 - 39
|
|
Egri KOK VSI
-
Budapesti Honvéd
|
2017. február 11. szombat |
72 - 52
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Dombóvári KS
|
2017. február 11. szombat |
119 - 39
|
|
Pityke KSE
-
Nyíregyházi Sportcentrum KA
|
2017. február 11. szombat |
100 - 42
|
|
Debreceni KA - DSI
-
SZEDEÁK/A
|
2017. február 11. szombat |
92 - 34
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
GYKSE Szekszárd
|
2017. február 11. szombat |
108 - 82
|
|
MAFC/A
-
ZTE KK/A
|
2017. február 11. szombat |
86 - 58
|
|
Kecskeméti KA/A
-
Kaszások Akadémia
|
2017. február 11. szombat |
89 - 38
|
|
PVSK-Panthers/A
-
Budaörsi DSE
|
2017. február 11. szombat |
63 - 50
|
|
Vásárhelyi Rakéták
-
MEAFC/A
|
2017. február 11. szombat |
158 - 37
|
|
Nyíregyházi Sportcentrum KA
-
Egri KOK VSI
|
2017. február 11. szombat |
69 - 88
|
|
Dombóvári KS
-
Soproni Sportiskola/A
|
2017. február 11. szombat |
41 - 119
|
|
GYKSE Szekszárd
-
Kaposvári KK/A
|
2017. február 11. szombat |
92 - 82
|
|
SZEDEÁK/A
-
Vasas Akadémia/A
|
2017. február 11. szombat |
40 - 131
|
|
ZTE KK/A
-
Dávid Kornél KA /A
|
2017. február 11. szombat |
64 - 88
|
|
Kaszások Akadémia
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2017. február 11. szombat |
35 - 89
|
|
Körmendi Törpördögök
-
PVSK-Panthers/A
|
2017. február 11. szombat |
61 - 48
|
|
MEAFC/A
-
Kiss Lenke KS
|
2017. február 11. szombat |
42 - 93
|
|
Vásárhelyi Rakéták
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2017. február 11. szombat |
117 - 47
|
|
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Budaörsi DSE
|
2017. február 11. szombat |
79 - 41
|
|
Pityke KSE
-
Budapesti Honvéd
|
2017. február 11. szombat |
66 - 60
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Dávid Kornél KA /B
|
2017. február 11. szombat |
125 - 47
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
OSE Lions
|
2017. február 11. szombat |
108 - 48
|
|
Debreceni KA - DSI
-
JKSE Kosársuli
|
2017. február 11. szombat |
107 - 39
|
|
MAFC/A
-
Bajai Bácska FKE
|
2017. február 11. szombat |
102 - 46
|
|
Kecskeméti KA/A
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2017. február 11. szombat |
73 - 88
|
|
Nagykőrösi Sólymok
-
MEAFC/A
|
2017. február 12. vasárnap |
100 - 43
|
|
Budaörsi DSE
-
Körmendi Törpördögök
|
2017. február 12. vasárnap |
51 - 57
|
|
Budapesti Honvéd
-
Nyíregyházi Sportcentrum KA
|
2017. február 12. vasárnap |
86 - 16
|
|
Dávid Kornél KA /B
-
Dombóvári KS
|
2017. február 12. vasárnap |
58 - 92
|
|
OSE Lions
-
GYKSE Szekszárd
|
2017. február 12. vasárnap |
71 - 81
|
|
JKSE Kosársuli
-
SZEDEÁK/A
|
2017. február 12. vasárnap |
47 - 64
|
|
Bajai Bácska FKE
-
ZTE KK/A
|
2017. február 12. vasárnap |
39 - 96
|
|
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Kaszások Akadémia
|
2017. február 12. vasárnap |
2 - 0
|
|
Dávid Kornél KA /A
-
MAFC/A
|
2017. február 12. vasárnap |
95 - 72
|
|
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Kecskeméti KA/A
|
2017. február 12. vasárnap |
59 - 41
|
|
PVSK-Panthers/A
-
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2017. február 12. vasárnap |
51 - 69
|
|
Kiss Lenke KS
-
Vásárhelyi Rakéták
|
2017. február 12. vasárnap |
54 - 130
|
|
Soproni Sportiskola/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. február 12. vasárnap |
63 - 60
|
|
Egri KOK VSI
-
Pityke KSE
|
2017. február 12. vasárnap |
55 - 91
|
|
Kaposvári KK/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2017. február 12. vasárnap |
71 - 115
|
|
Vasas Akadémia/A
-
Debreceni KA - DSI
|
2017. február 12. vasárnap |
84 - 65
|
|
Budapesti Honvéd
-
JKSE Kosársuli
|
2017. március 11. szombat |
20 - 0
|
Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Pityke KSE
-
Debreceni KA - DSI
|
2017. március 11. szombat |
64 - 72
|
Lengyel Ádám, Mészáros Balázs |
Vasas Akadémia/A
-
Egri KOK VSI
|
2017. március 11. szombat |
91 - 67
|
Szalóki Bence, Téczely Roland |
SZEDEÁK/A
-
Nyíregyházi Sportcentrum KA
|
2017. március 11. szombat |
58 - 43
|
Bács Csaba, Kokas Sándor |
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2017. március 11. szombat |
84 - 73
|
Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla |
Kecskeméti KA/A
-
MEAFC/A
|
2017. március 11. szombat |
83 - 54
|
Nagy-Pál Petra, Mészáros Anna |
Vásárhelyi Rakéták
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2017. március 11. szombat |
81 - 34
|
Bognár Domokos, Simon Kristóf |
Kiss Lenke KS
-
Kaszások Akadémia
|
2017. március 11. szombat |
67 - 54
|
Fleischmann Krisztián, Korhetz Szilárd |
Dombóvári KS
-
OSE Lions
|
2017. március 11. szombat |
57 - 77
|
Kaposi Renátó, Rácz Ákos |
Soproni Sportiskola/A
-
GYKSE Szekszárd
|
2017. március 11. szombat |
82 - 35
|
Fülöp Ádám, Barabási István |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. március 11. szombat |
68 - 65
|
Koncsek Balázs, Farkas Roland |
Dávid Kornél KA /A
-
Körmendi Törpördögök
|
2017. március 11. szombat |
82 - 52
|
Kovács Csaba, Szabó László |
ZTE KK/A
-
Budaörsi DSE
|
2017. március 11. szombat |
69 - 56
|
Nagy-Pál Petra, Mészáros Anna |
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
MAFC/A
|
2017. március 11. szombat |
53 - 76
|
Bognár Domokos, Simon Kristóf |
PVSK-Panthers/A
-
Bajai Bácska FKE
|
2017. március 11. szombat |
93 - 58
|
Kollár Tamás, Farkas Péter Gábor |
Kaposvári KK/A
-
Dávid Kornél KA /B
|
2017. március 11. szombat |
86 - 54
|
Káré Gergő, Molnár Péter Zoltán |
Bajai Bácska FKE
-
Kiss Lenke KS
|
2017. március 11. szombat |
73 - 65
|
Farkas Péter Gábor, Korhetz Szilárd |
GYKSE Szekszárd
-
Pityke KSE
|
2017. március 11. szombat |
58 - 97
|
Fülöp Ádám, Barabási István |
OSE Lions
-
Budapesti Honvéd
|
2017. március 11. szombat |
57 - 63
|
Kaposi Renátó, Rácz Ákos |
Dávid Kornél KA /B
-
SZEDEÁK/A
|
2017. március 11. szombat |
64 - 59
|
Káré Gergő, Tóth Kitti |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Vasas Akadémia/A
|
2017. március 11. szombat |
73 - 90
|
Koncsek Balázs, Farkas Roland |
Körmendi Törpördögök
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2017. március 11. szombat |
70 - 78
|
Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla |
Budaörsi DSE
-
Kecskeméti KA/A
|
2017. március 11. szombat |
58 - 71
|
Horváth Csongor, Magyar Zoltán |
MAFC/A
-
Vásárhelyi Rakéták
|
2017. március 11. szombat |
78 - 92
|
Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2017. március 11. szombat |
53 - 65
|
Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba |
PVSK-Panthers/A
-
Kaszások Akadémia
|
2017. március 11. szombat |
57 - 56
|
Fleischmann Krisztián, Kollár Tamás |
Soproni Sportiskola/A
-
Debreceni KA - DSI
|
2017. március 11. szombat |
65 - 60
|
Lengyel Ádám, Mészáros Balázs |
Dombóvári KS
-
JKSE Kosársuli
|
2017. március 11. szombat |
20 - 0
|
|
Kaposvári KK/A
-
Nyíregyházi Sportcentrum KA
|
2017. március 11. szombat |
71 - 37
|
Hegedűs Imre, Kokas Sándor |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Egri KOK VSI
|
2017. március 11. szombat |
92 - 65
|
Koncsek Balázs, Danka Péter |
Dávid Kornél KA /A
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2017. március 11. szombat |
98 - 46
|
Rácz Zsolt, Czakó Martin |
ZTE KK/A
-
MEAFC/A
|
2017. március 11. szombat |
84 - 46
|
Horváth Csongor, Magyar Zoltán |
MEAFC/A
-
Budaörsi DSE
|
2017. március 12. vasárnap |
67 - 93
|
Szájer József, Németh Patrik |
Nagykőrösi Sólymok
-
Körmendi Törpördögök
|
2017. március 12. vasárnap |
50 - 64
|
Pál-Szabó Dávid, Rideg László |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
MAFC/A
|
2017. március 12. vasárnap |
43 - 84
|
Hartai Tamás, Csoma Viktor |
Kaszások Akadémia
-
Bajai Bácska FKE
|
2017. március 12. vasárnap |
63 - 74
|
Fleischmann Krisztián, Korhetz Szilárd |
JKSE Kosársuli
-
OSE Lions
|
2017. március 12. vasárnap |
0 - 20
|
|
Debreceni KA - DSI
-
GYKSE Szekszárd
|
2017. március 12. vasárnap |
65 - 35
|
Mészáros Balázs, Lengyel Ádám |
Nyíregyházi Sportcentrum KA
-
Dávid Kornél KA /B
|
2017. március 12. vasárnap |
46 - 52
|
Bács Csaba, Kokas Sándor |
Egri KOK VSI
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. március 12. vasárnap |
33 - 145
|
Koncsek Balázs, Farkas Roland |
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Dávid Kornél KA /A
|
2017. március 12. vasárnap |
61 - 90
|
Drenyovszki Dániel, Mile Gábor |
Kecskeméti KA/A
-
ZTE KK/A
|
2017. március 12. vasárnap |
39 - 64
|
Szájer József, Németh Patrik |
Vásárhelyi Rakéták
-
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2017. március 12. vasárnap |
87 - 56
|
Hartai Tamás, Csoma Viktor |
Kiss Lenke KS
-
PVSK-Panthers/A
|
2017. március 12. vasárnap |
67 - 60
|
Farkas Péter Gábor, Kollár Tamás |
Budapesti Honvéd
-
Dombóvári KS
|
2017. március 12. vasárnap |
84 - 55
|
Bognár Tibor, Rácz Ákos |
Pityke KSE
-
Soproni Sportiskola/A
|
2017. március 12. vasárnap |
66 - 90
|
Fülöp Ádám, Barabási István |
SZEDEÁK/A
-
Kaposvári KK/A
|
2017. március 12. vasárnap |
59 - 74
|
Káré Gergő, Molnár Péter Zoltán |
Vasas Akadémia/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2017. március 12. vasárnap |
63 - 47
|
Danka Péter, Téczely Roland |
Körmendi Törpördögök
-
ZTE KK/A
|
2017. április 8. szombat |
60 - 71
|
|
Nyíregyházi Kék Cápák
-
PVSK-Panthers/A
|
2017. április 8. szombat |
67 - 53
|
Lónáth László, Takács Zoltán |
Budaörsi DSE
-
Kaszások Akadémia
|
2017. április 8. szombat |
2 - 0
|
Nagy-Pál Petra, Mészáros Anna |
Pityke KSE
-
Budapesti Honvéd
|
2017. április 8. szombat |
67 - 47
|
Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
Dávid Kornél KA /A
-
MAFC/A
|
2017. április 8. szombat |
85 - 71
|
Rácz István, Béndek Gábor |
SZEDEÁK/A
-
JKSE Kosársuli
|
2017. április 8. szombat |
44 - 52
|
Simon Tamás, Kiss Máté László |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Kaposvári KK/A
|
2017. április 8. szombat |
107 - 53
|
Kollár Tamás, Ács Dezső |
Vásárhelyi Rakéták
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2017. április 8. szombat |
107 - 42
|
Hartai Tamás, Simon Kristóf |
Egri KOK VSI
-
Dávid Kornél KA /B
|
2017. április 8. szombat |
99 - 76
|
|
GYKSE Szekszárd
-
OSE Lions
|
2017. április 8. szombat |
58 - 55
|
Zalai Ákos, Makrai Márton |
Dombóvári KS
-
Nyíregyházi Sportcentrum KA
|
2017. április 8. szombat |
56 - 46
|
Nagy-Pál Petra, Novák Bence |
Soproni Sportiskola/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2017. április 8. szombat |
62 - 65
|
|
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Kiss Lenke KS
|
2017. április 8. szombat |
92 - 44
|
Hernicz Balázs, Rudasits Ákos |
Bajai Bácska FKE
-
MEAFC/A
|
2017. április 8. szombat |
68 - 56
|
Török Daniella, Angyal Frigyes |
Nagykőrösi Sólymok
-
Kecskeméti KA/A
|
2017. április 8. szombat |
45 - 49
|
Borovszki György, Lakos Koppány |
Vasas Akadémia/A
-
Debreceni KA - DSI
|
2017. április 8. szombat |
74 - 48
|
Hartai Tamás, Simon Kristóf |
Kecskeméti KA/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. április 8. szombat |
59 - 74
|
Borovszki György, Lakos Koppány |
Debreceni KA - DSI
-
Vásárhelyi Rakéták
|
2017. április 8. szombat |
47 - 80
|
Nepp László, Jankovics Viktor |
Kiss Lenke KS
-
Pityke KSE
|
2017. április 8. szombat |
62 - 83
|
Hernicz Balázs, Rudasits Ákos |
Dávid Kornél KA /B
-
Körmendi Törpördögök
|
2017. április 8. szombat |
52 - 110
|
|
OSE Lions
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2017. április 8. szombat |
36 - 66
|
Lónáth László, Takács Zoltán |
Nyíregyházi Sportcentrum KA
-
Budaörsi DSE
|
2017. április 8. szombat |
40 - 97
|
Mészáros Anna, Novák Bence |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Dávid Kornél KA /A
|
2017. április 8. szombat |
44 - 96
|
Szőcs Péter, Béndek Gábor |
JKSE Kosársuli
-
Bajai Bácska FKE
|
2017. április 8. szombat |
66 - 82
|
Kovács Gergely, Vezsenyi Zoltán |
SZEDEÁK/A
-
MEAFC/A
|
2017. április 8. szombat |
64 - 53
|
Simon Tamás, Kiss Máté László |
Nagykőrösi Sólymok
-
Kaposvári KK/A
|
2017. április 8. szombat |
77 - 83
|
Kollár Tamás, Ács Dezső |
Vasas Akadémia/A
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2017. április 8. szombat |
79 - 52
|
Nepp László, Jankovics Viktor |
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Budapesti Honvéd
|
2017. április 8. szombat |
78 - 52
|
Hernicz Balázs, Rudasits Ákos |
Egri KOK VSI
-
ZTE KK/A
|
2017. április 8. szombat |
69 - 88
|
|
GYKSE Szekszárd
-
PVSK-Panthers/A
|
2017. április 8. szombat |
35 - 63
|
Molnár Péter Zoltán, Tóth Kitti |
Dombóvári KS
-
Kaszások Akadémia
|
2017. április 8. szombat |
80 - 83
|
Nagy-Pál Petra, Mészáros Anna |
Soproni Sportiskola/A
-
MAFC/A
|
2017. április 8. szombat |
74 - 66
|
|
MAFC/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2017. április 9. vasárnap |
90 - 51
|
Pécsi Zsolt, Szőcs Péter |
MEAFC/A
-
JKSE Kosársuli
|
2017. április 9. vasárnap |
53 - 67
|
Nyilas István, Kátay Csaba András |
Kaposvári KK/A
-
Kecskeméti KA/A
|
2017. április 9. vasárnap |
69 - 83
|
Kollár Tamás, Ács Dezső |
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Debreceni KA - DSI
|
2017. április 9. vasárnap |
41 - 78
|
Gaál Norbert, Makay Dániel |
Budapesti Honvéd
-
Kiss Lenke KS
|
2017. április 9. vasárnap |
79 - 56
|
Esztergályos Róbert, Polyák Máté |
ZTE KK/A
-
Dávid Kornél KA /B
|
2017. április 9. vasárnap |
112 - 35
|
|
PVSK-Panthers/A
-
OSE Lions
|
2017. április 9. vasárnap |
72 - 50
|
Káré Gergő, Makrai Márton |
Kaszások Akadémia
-
Nyíregyházi Sportcentrum KA
|
2017. április 9. vasárnap |
84 - 57
|
Németh Patrik, Stoller Balázs |
Budaörsi DSE
-
Dombóvári KS
|
2017. április 9. vasárnap |
95 - 72
|
Németh Patrik, Stoller Balázs |
Dávid Kornél KA /A
-
Soproni Sportiskola/A
|
2017. április 9. vasárnap |
97 - 71
|
Pécsi Zsolt, Béndek Gábor |
Bajai Bácska FKE
-
SZEDEÁK/A
|
2017. április 9. vasárnap |
53 - 48
|
Simon Tamás, Kiss Máté László |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2017. április 9. vasárnap |
92 - 24
|
Lakos Koppány, Borovszki György |
Vásárhelyi Rakéták
-
Vasas Akadémia/A
|
2017. április 9. vasárnap |
71 - 59
|
Gaál Norbert, Makay Dániel |
Pityke KSE
-
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2017. április 9. vasárnap |
57 - 87
|
Hernicz Balázs, Kovács Zoltán Sop |
Körmendi Törpördögök
-
Egri KOK VSI
|
2017. április 9. vasárnap |
97 - 71
|
|
Nyíregyházi Kék Cápák
-
GYKSE Szekszárd
|
2017. április 9. vasárnap |
54 - 33
|
Lónáth László, Takács Zoltán |
Körmendi Törpördögök
-
Kiss Lenke KS
|
2017. május 6. szombat |
91 - 51
|
Tóth Kálmán, Magyar Gyöngyi |
Vásárhelyi Rakéták
-
Vasas Akadémia/A
|
2017. május 6. szombat |
77 - 63
|
Mester Ferenc, Hegedűs Csaba |
PVSK-Panthers/A
-
Dávid Kornél KA /B
|
2017. május 6. szombat |
75 - 52
|
Csallóközi Gábor, Kónya Levente |
Pityke KSE
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2017. május 6. szombat |
83 - 52
|
Szájer József, Lázár Zs. György |
Soproni Sportiskola/A
-
ZTE KK/A
|
2017. május 6. szombat |
83 - 51
|
Esztergályos Róbert, Magyari Tibor |
Debreceni KA - DSI
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2017. május 6. szombat |
68 - 63
|
Nagy István, Sebestyén Richárd |
Kecskeméti KA/A
-
OSE Lions
|
2017. május 6. szombat |
56 - 53
|
Kovács Gergely, Angyal Frigyes |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. május 6. szombat |
61 - 52
|
Nagy István, Sebestyén Richárd |
Egri KOK VSI
-
Budaörsi DSE
|
2017. május 6. szombat |
84 - 77
|
Tóth Mihály, Maráz András |
Kaposvári KK/A
-
JKSE Kosársuli
|
2017. május 6. szombat |
70 - 80
|
Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
Dávid Kornél KA /A
-
MAFC/A
|
2017. május 6. szombat |
68 - 66
|
Varga Zoltán, Fekete Csaba |
Budapesti Honvéd
-
Bajai Bácska FKE
|
2017. május 6. szombat |
58 - 43
|
Arató Balázs, Simon Tamás |
GYKSE Szekszárd
-
Dombóvári KS
|
2017. május 6. szombat |
89 - 49
|
Szájer József, Magda János |
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2017. május 6. szombat |
69 - 70
|
Hernicz Balázs, Buzai Patrik |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Debreceni KA - DSI
|
2017. május 6. szombat |
71 - 72
|
Pohánka Balázs, Gaál Norbert |
Budaörsi DSE
-
Kecskeméti KA/A
|
2017. május 6. szombat |
67 - 83
|
Kovács Gergely, Angyal Frigyes |
JKSE Kosársuli
-
Körmendi Törpördögök
|
2017. május 6. szombat |
39 - 107
|
Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi |
MAFC/A
-
Vásárhelyi Rakéták
|
2017. május 6. szombat |
65 - 94
|
Varga Zoltán, Mester Ferenc |
Bajai Bácska FKE
-
PVSK-Panthers/A
|
2017. május 6. szombat |
48 - 74
|
Arató Balázs, Kónya Levente |
Dombóvári KS
-
Pityke KSE
|
2017. május 6. szombat |
60 - 98
|
Lázár Zs. György, Magda János |
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Soproni Sportiskola/A
|
2017. május 6. szombat |
52 - 68
|
Esztergályos Róbert, Hernicz Balázs |
Szolnoki Sportcentrum/A
-
ZTE KK/A
|
2017. május 6. szombat |
55 - 63
|
Magyari Tibor, Buzai Patrik |
GYKSE Szekszárd
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2017. május 6. szombat |
95 - 68
|
Szájer József, Lázár Zs. György |
Egri KOK VSI
-
OSE Lions
|
2017. május 6. szombat |
81 - 66
|
Tóth Mihály, Maráz András |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2017. május 6. szombat |
66 - 44
|
Pohánka Balázs, Gaál Norbert |
Kaposvári KK/A
-
Kiss Lenke KS
|
2017. május 6. szombat |
69 - 101
|
Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi |
Dávid Kornél KA /A
-
Vasas Akadémia/A
|
2017. május 6. szombat |
90 - 81
|
Fekete Csaba, Hegedűs Csaba |
Budapesti Honvéd
-
Dávid Kornél KA /B
|
2017. május 6. szombat |
71 - 36
|
Csallóközi Gábor, Simon Tamás |
ZTE KK/A
-
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2017. május 7. vasárnap |
64 - 73
|
Hernicz Balázs, Buzai Patrik |
Nagykőrösi Sólymok
-
Dombóvári KS
|
2017. május 7. vasárnap |
62 - 56
|
Szájer József, Magda János |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. május 7. vasárnap |
58 - 66
|
Jankovics Viktor, Simon Kristóf |
Kecskeméti KA/A
-
Egri KOK VSI
|
2017. május 7. vasárnap |
66 - 77
|
Kovács Gergely, Angyal Frigyes |
Kiss Lenke KS
-
JKSE Kosársuli
|
2017. május 7. vasárnap |
80 - 60
|
Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
Vasas Akadémia/A
-
MAFC/A
|
2017. május 7. vasárnap |
85 - 54
|
Mester Ferenc, Fekete Csaba |
Dávid Kornél KA /B
-
Bajai Bácska FKE
|
2017. május 7. vasárnap |
55 - 79
|
Simon Tamás, Kónya Levente |
PVSK-Panthers/A
-
Budapesti Honvéd
|
2017. május 7. vasárnap |
58 - 56
|
Csallóközi Gábor, Arató Balázs |
Pityke KSE
-
GYKSE Szekszárd
|
2017. május 7. vasárnap |
68 - 52
|
Lázár Zs. György, Magda János |
Soproni Sportiskola/A
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2017. május 7. vasárnap |
84 - 47
|
Magyari Tibor, Esztergályos Róbert |
OSE Lions
-
Budaörsi DSE
|
2017. május 7. vasárnap |
69 - 77
|
Tóth Mihály, Maráz András |
Debreceni KA - DSI
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2017. május 7. vasárnap |
58 - 64
|
Jankovics Viktor, Simon Kristóf |
Körmendi Törpördögök
-
Kaposvári KK/A
|
2017. május 7. vasárnap |
72 - 47
|
Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
Vásárhelyi Rakéták
-
Dávid Kornél KA /A
|
2017. május 7. vasárnap |
86 - 62
|
Fekete Csaba, Hegedűs Csaba |
Vasas Akadémia/A
-
Soproni Sportiskola/A
|
2017. május 25. csütörtök |
80 - 57
|
Nyilas István, Jankovics Viktor |
Dávid Kornél KA /A
-
Debreceni KA - DSI
|
2017. május 25. csütörtök |
84 - 66
|
Makay Dániel, Téczely Roland |
Vásárhelyi Rakéták
-
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2017. május 25. csütörtök |
89 - 64
|
Drenyovszki Dániel, Pál-Szabó Dávid |
MAFC/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2017. május 25. csütörtök |
90 - 64
|
Gaál Norbert, Simon Kristóf |
Vasas Akadémia/A
-
Debreceni KA - DSI
|
2017. május 25. csütörtök |
68 - 54
|
Makay Dániel, Pál-Szabó Dávid |
Soproni Sportiskola/A
-
Dávid Kornél KA /A
|
2017. május 25. csütörtök |
74 - 86
|
Drenyovszki Dániel, Jankovics Viktor |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Vásárhelyi Rakéták
|
2017. május 26. péntek |
63 - 84
|
Pál-Szabó Dávid, Téczely Roland |
MAFC/A
-
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2017. május 26. péntek |
85 - 51
|
Nyilas István, Drenyovszki Dániel |
ZTE KK/A
-
PVSK-Panthers/A
|
2017. május 26. péntek |
67 - 58
|
|
Debreceni KA - DSI
-
Soproni Sportiskola/A
|
2017. május 26. péntek |
66 - 49
|
Téczely Roland, Simon Kristóf |
Dávid Kornél KA /A
-
Vasas Akadémia/A
|
2017. május 26. péntek |
61 - 65
|
Gaál Norbert, Jankovics Viktor |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Pityke KSE
|
2017. május 26. péntek |
41 - 76
|
|
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2017. május 26. péntek |
54 - 69
|
Nyilas István, Simon Kristóf |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Körmendi Törpördögök
|
2017. május 26. péntek |
68 - 72
|
|
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Egri KOK VSI
|
2017. május 26. péntek |
70 - 75
|
|
Vásárhelyi Rakéták
-
MAFC/A
|
2017. május 26. péntek |
89 - 52
|
Makay Dániel, Gaál Norbert |
Debreceni KA - DSI
-
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2017. május 27. szombat |
62 - 46
|
Gaál Norbert, Jankovics Viktor |
PVSK-Panthers/A
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2017. május 27. szombat |
86 - 53
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2017. május 27. szombat |
64 - 66
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Soproni Sportiskola/A
|
2017. május 27. szombat |
57 - 60
|
Nyilas István, Pál-Szabó Dávid |
ZTE KK/A
-
Pityke KSE
|
2017. május 27. szombat |
91 - 86
|
|
Vasas Akadémia/A
-
MAFC/A
|
2017. május 27. szombat |
86 - 75
|
Drenyovszki Dániel, Téczely Roland |
Körmendi Törpördögök
-
Egri KOK VSI
|
2017. május 27. szombat |
94 - 52
|
|
Vásárhelyi Rakéták
-
Dávid Kornél KA /A
|
2017. május 27. szombat |
70 - 68
|
Makay Dániel, Simon Kristóf |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. május 28. vasárnap |
47 - 94
|
|
Szombathelyi Sportiskola KA/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2017. május 28. vasárnap |
55 - 62
|
Téczely Roland, Simon Kristóf |
Debreceni KA - DSI
-
Soproni Sportiskola/A
|
2017. május 28. vasárnap |
62 - 50
|
Pál-Szabó Dávid, Jankovics Viktor |
PVSK-Panthers/A
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2017. május 28. vasárnap |
68 - 70
|
|
MAFC/A
-
Dávid Kornél KA /A
|
2017. május 28. vasárnap |
54 - 68
|
Nyilas István, Gaál Norbert |
Pityke KSE
-
Egri KOK VSI
|
2017. május 28. vasárnap |
93 - 57
|
|
Vasas Akadémia/A
-
Vásárhelyi Rakéták
|
2017. május 28. vasárnap |
78 - 73
|
Drenyovszki Dániel, Makay Dániel |
ZTE KK/A
-
Körmendi Törpördögök
|
2017. május 28. vasárnap |
48 - 53
|
|