Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Küldöttgyűlési határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2024
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2024/2025
Edzők 2023/2024
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
Nyolcadik helyen végzett az Alba Fehérvár az U16-os EYBL szuperdöntőjén
2018. április 16. | 11:00
Matthieu Donnard csapata egy győzelemmel és két vereséggel zárta a Rigában rendezett finálét
Comment
Share
Női amatőr bajnokság: Három egyoldalú és egy szoros meccs a felsőházban
2018. április 16. | 10:50
A Csata, a Vasas és az ELTE-BEAC Újbuda is nyert
Comment
Share
NB I B: Az Oroszlány és a BKG-Príma SE nyerte az alapszakaszt
2018. április 16. | 10:15
Kialakultak a rájátszás párosításai
Comment
Share
Férfi NB I: Pontgazdag meccsen verte a Pécs a ZTE-t
2018. április 15. | 20:40
106 pontot dobott Csirke Ferenc alakulata
Comment
Share
Női NB I: A Szekszárd egy lépésre a döntőtől
2018. április 15. | 10:45
12 ponttal verte a kupagyőztes a ZTE NKK-t
Comment
Share
Férfi NB I: Az Alba és a Szolnok is győzött
2018. április 15. | 10:15
Az ASE megtörte rossz sorozatát, az alsóházban pedig a DEAC és a Jászberény nyert
Comment
Share
Férfi NB I: Alba-Falco a felsőházban
2018. április 14. | 16:10
A MAFC a DEAC-ot fogadja az alsóházban
Comment
Share
Női NB I: Győrben is nyert, döntős a címvédő
2018. április 13. | 21:00
A Cegléd mehet az ötödik helyért
Comment
Share
A fővárosban rendezik az U20-as bajnokság országos döntőjét
2018. április 13. | 14:35
Április 20. és 22. között a Sport11 ad otthont Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság fináléjának
Comment
Share
ZTE NKK-bravúr: magukat is meglepték a négy közé jutással
2018. április 13. | 09:55
Gáspár Dávid adott interjút a DVTK elleni továbbjutást követően
Comment
Share
<<
<
566
567
568
569
570
>
>>
Legnépszerűbb hírek
Audi Streetball: Színes programkavalkád a Kosárlabdázás Napján
15:48 | 2024. szeptember 4.
Légiós körkép: Juhász Dorkáék már biztosan ott vannak a WNBA rájátszásában
12:00 | 2024. szeptember 2.
3x3-as World Tour: Szerb sikerrel zárult a torna
08:00 | 2024. szeptember 2.
3x3 World Tour: A csoportküzdelmek után búcsúzott a házigazda
08:00 | 2024. szeptember 1.
3x3-as U18-as vb: A legjobb nyolc között búcsúzott férfi válogatottunk
08:00 | 2024. augusztus 31.
3x3 U18-as vb: negyedik helyen zárták a csoportjukat a lányok
08:00 | 2024. augusztus 30.
3x3 WS: Negyedik helyen zárt a magyar csapat
23:35 | 2024. augusztus 25.
3x3 WS: Továbbjutott a magyar csapat Debrecenben
23:00 | 2024. augusztus 24.
Kezdetét veszi a Hunbasket Trick Shot Challenge!
19:25 | 2024. július 18.
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség