Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | JKSE Kosársuli U9 | I | GY, 21 - 45 | 1 - 0 |
SOLTI Mátyás (13) (Lehel Kosársuli U9) |
- |
RAKIC Stefan (3) (Lehel Kosársuli U9) |
Aréna: Török János Református Mezőgazdasági és Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | CKE U9 | I | GY, 4 - 72 | 2 - 0 |
SOLTI Mátyás (17) (Lehel Kosársuli U9) |
- |
RAKIC Stefan (3) (Lehel Kosársuli U9) |
Aréna: Török János Református Mezőgazdasági és Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | JKSE Kosársuli U9 | I | GY, 20 - 41 | 3 - 0 |
TOMKOVICS Dávid (14) (Lehel Kosársuli U9) |
- |
GYETVAI Milán (2) (JKSE Kosársuli U9) |
Aréna: Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola | Játékvezetők: Kozma Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | CKE U9 | O | GY, 43 - 4 | 4 - 0 |
SOLTI Mátyás (15) (Lehel Kosársuli U9) |
- |
BÓDI Hanna (1) (Lehel Kosársuli U9) |
Aréna: Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola | Játékvezetők: Kozma Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | CKE U9 | O | GY, 66 - 7 | 5 - 0 |
SOLTI Mátyás (20) (Lehel Kosársuli U9) |
- |
SOLTI Mátyás (2) (Lehel Kosársuli U9) |
Aréna: Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola | Játékvezetők: Dezsèri Szabolcs Ernő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | JKSE Kosársuli U9 | O | GY, 44 - 32 | 6 - 0 |
VARGA Marcell (18) (JKSE Kosársuli U9) |
- |
VARGA Marcell (2) (JKSE Kosársuli U9) |
Aréna: Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola | Játékvezetők: Dezsèri Szabolcs Ernő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Piros Sasok | I | V, 42 - 40 | 6 - 1 |
SZŰCS Gergő (19) (Piros Sasok) |
- |
SOLTI Mátyás (4) (Lehel Kosársuli U9) |
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola | Játékvezetők: Polyák Adrián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ACS Baschet Star Oradea | O | V, 24 - 44 | 6 - 2 |
TOMKOVICS Dávid (13) (Lehel Kosársuli U9) |
- |
TOMKOVICS Dávid (3) (Lehel Kosársuli U9) |
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola | Játékvezetők: Polyák Adrián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Tiszafüredi Kistigrisek | O | GY, 85 - 23 | 7 - 2 |
LO Awa (22) (Lehel Kosársuli U9) |
- |
RAKIC Stefan (3) (Lehel Kosársuli U9) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Karcagi SE Oroszlánkölykök | I | GY, 9 - 83 | 8 - 2 |
TOMKOVICS Dávid (25) (Lehel Kosársuli U9) |
- |
LO Awa (4) (Lehel Kosársuli U9) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Polyák Adrián |