Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Gyaxi Rangers | I | V, 38 - 28 | 0 - 1 |
ILLÉS Balázs (10) (Gyaxi Rangers) |
- |
TÓTH Bulcsú Jutas (3) (Gyaxi Rangers) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | GDB Titans | O | - | - | |||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Gyaxi Rangers | O | GY, 47 - 34 | 1 - 1 |
SOMODI Barnabás (14) (Gyaxi Rangers) |
- |
LÜCKL Levente (4) (Babits Giants) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Lipovszky Dóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Baka Gidák | I | GY, 32 - 41 | 2 - 1 |
FAJSZI Zselyke Réka (14) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
- |
FAJSZI Zselyke Réka (8) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű KSC Babits Lurkók | I | GY, 9 - 64 | 3 - 1 |
HEIMANN Balázs (14) (Babits Giants) |
- |
TOPÁNKA Péter (2) (Babits Giants) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok | O | GY, 43 - 21 | 4 - 1 |
HEIMANN Balázs (18) (Babits Giants) |
- |
HEIMANN Balázs (4) (Babits Giants) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű KSC Baka Gidák | I | GY, 26 - 46 | 5 - 1 |
HEIMANN Balázs (11) (Babits Giants) |
- |
FAJSZI Zselyke Réka (4) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Lipovszky Dóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Gyaxi Rangers | O | GY, 38 - 33 | 6 - 1 |
HEIMANN Balázs (9) (Babits Giants) |
- |
MATEJCSEK Vajk (4) (Gyaxi Rangers) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bajai NKK Törpillák | O | GY, 65 - 10 | 7 - 1 |
LÜCKL Péter (15) (Babits Giants) |
- |
KOMLÓSI Lili (2) (Bajai NKK Törpillák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Némedi Flóra Anna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok | I | GY, 27 - 58 | 8 - 1 |
GRESA Norbert (13) (Babits Giants) |
- |
BRAUN Noémi (3) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Haag Panna, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Gyaxi Rangers | I | V, 49 - 23 | 8 - 2 |
BAROCSAI Mihály (15) (Gyaxi Rangers) |
- |
BAROCSAI Mihály (5) (Gyaxi Rangers) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bajai NKK Kishölgyek | O | V, 37 - 44 | 8 - 3 |
KIRÁLY Szonja (23) (Bajai NKK Kishölgyek) |
- |
PIUKOVICS Mira (3) (Bajai NKK Kishölgyek) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Haag Panna, Némedi Flóra Anna |