Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Parthus SE | I | V, 80 - 34 | 0 - 1 |
ARADI Levente (26) (Parthus SE) |
MÉHÉSZ Botond (3) (Pilis Basket) |
ARADI Levente (2) (Parthus SE) |
Aréna: Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Paulik Benjámin |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BL Basket | O | V, 32 - 90 | 0 - 2 |
SELMECZI Vilmos Vazul (19) (BL Basket) |
TÖLGYESI Áron (1) (BL Basket) |
BÁNYAI Benedek (4) (BL Basket) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, György Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Gödi SE | I | V, 99 - 42 | 0 - 3 |
RUBÓCZKY Ádám (31) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (4) (Gödi SE) |
HEMA Nuradin Hunor (2) (Gödi SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, György Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Radobasket Pénzügyőr/B | I | V, 96 - 40 | 0 - 4 |
BÜKI Botond (20) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
- |
HUJBER Vilmos (2) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Gödi SE | O | V, 39 - 73 | 0 - 5 |
STEFKÓ Dominik Marcell (29) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (3) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (2) (Gödi SE) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Radobasket Pénzügyőr/B | O | V, 66 - 83 | 0 - 6 |
TARJÁNYI Csaba Keve (18) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
CSEGÖLDI Nimród (1) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
SOLTÉSZ Péter András (4) (Pilis Basket) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BKG Veresegyház | O | GY, 121 - 25 | 1 - 6 |
SOLTÉSZ Péter András (46) (Pilis Basket) |
MÉHÉSZ Botond (1) (Pilis Basket) |
MÉHÉSZ Botond (3) (Pilis Basket) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Szundy Gábor, Agócs Gábor Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BL Basket | I | V, 111 - 44 | 1 - 7 |
BÁCSALMÁSI Péter (24) (BL Basket) |
SERES Milán (2) (BL Basket) |
BÁNYAI Benedek (2) (BL Basket) |
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Gödöllői Sport Klub | I | V, 100 - 77 | 1 - 8 |
SOLTÉSZ Péter András (35) (Pilis Basket) |
ALEKSZA Ádám (2) (Gödöllői Sport Klub) |
MÉHÉSZ Botond (7) (Pilis Basket) |
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BKG Veresegyház | I | GY, 34 - 149 | 2 - 8 |
SOLTÉSZ Péter András (47) (Pilis Basket) |
MÉHÉSZ Botond (1) (Pilis Basket) |
KOVÁCS Ákos Gergő (4) (Pilis Basket) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Hamzi Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Gödöllői Sport Klub | O | GY, 77 - 76 | 3 - 8 |
MÉHÉSZ Botond (26) (Pilis Basket) |
KISS Vince Antal (3) (Gödöllői Sport Klub) |
KISS Vince Antal (3) (Gödöllői Sport Klub) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Hamzi Virág, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Parthus SE | O | V, 34 - 89 | 3 - 9 |
SELMECZI Zsombor Ambrus (30) (Parthus SE) |
SELMECZI Zsombor Ambrus (9) (Parthus SE) |
TANÁCS Dávid Bence (2) (Parthus SE) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Neubrandt Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Gödi SE | O | V, 43 - 68 | 3 - 10 |
STEFKÓ Dominik Marcell (19) (Gödi SE) |
TÖRÖK Richárd Csaba (3) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (4) (Gödi SE) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BKG Veresegyház | O | GY, 130 - 31 | 4 - 10 |
SOLTÉSZ Péter András (38) (Pilis Basket) |
MISKOLCZI Csanád (2) (BKG Veresegyház) |
ZSOLDOS Benedek László (3) (Pilis Basket) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Nagy László, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Monor SE | I | V, 66 - 61 | 4 - 11 |
TORZSAI Ádám (23) (Monor SE) |
TORZSAI Ádám (3) (Monor SE) |
TORZSAI Ádám (4) (Monor SE) |
Aréna: József Attila Gimnázium | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKG Veresegyház | I | GY, 41 - 76 | 5 - 11 |
SOLTÉSZ Péter András (28) (Pilis Basket) |
TEREBESI Mihály (1) (BKG Veresegyház) |
MISKOLCZI Csanád (3) (BKG Veresegyház) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Ábrahám Soma, Neubrandt Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Százhalombattai KSE | O | GY, 70 - 58 | 6 - 11 |
KISS Ruben (25) (Százhalombattai KSE) |
MÉHÉSZ Botond (5) (Pilis Basket) |
SOLTÉSZ Péter András (4) (Pilis Basket) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Horváth Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Miklósi KékRókák | O | V, 55 - 66 | 6 - 12 |
TREPÁK Márk (27) (Miklósi KékRókák) |
- |
TREPÁK Márk (5) (Miklósi KékRókák) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Paulik Benjámin |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Miklósi KékRókák | I | V, 61 - 49 | 6 - 13 |
TREPÁK Márk (28) (Miklósi KékRókák) |
JÓZAN Sándor (1) (Miklósi KékRókák) |
TREPÁK Márk (5) (Miklósi KékRókák) |
Aréna: Miklóssy János Sportközpont | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Százhalombattai KSE | I | V, 68 - 51 | 6 - 14 |
SOLTÉSZ Péter András (21) (Pilis Basket) |
MÉHÉSZ Benedek (3) (Pilis Basket) |
MÉHÉSZ Botond (3) (Pilis Basket) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Hamzi Virág, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Gödi SE | I | V, 79 - 35 | 6 - 15 |
BENSKI Leonard (20) (Pilis Basket) |
HEMA Nuradin Hunor (2) (Gödi SE) |
MÁT Martin Richárd (2) (Gödi SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurkovics István János, György Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Monor SE | O | - | - | |||
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |