Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BKG Veresegyház | O | GY, 74 - 37 | 1 - 0 |
RUBÓCZKY Ádám (21) (Gödi SE) |
TÖRÖK Richárd Csaba (1) (Gödi SE) |
MOLNÁR Bátor Marcell (3) (Gödi SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Belák Zoltán, György Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Gödöllői Sport Klub | O | V, 54 - 67 | 1 - 1 |
CSORDÁS Gábor (26) (Gödöllői Sport Klub) |
STEFKÓ Dominik Marcell (1) (Gödi SE) |
CSORDÁS Gábor (8) (Gödöllői Sport Klub) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Porkoláb Mercédesz Anett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | BL Basket | O | GY, 84 - 56 | 2 - 1 |
RUBÓCZKY Ádám (36) (Gödi SE) |
- |
STEFKÓ Dominik Marcell (7) (Gödi SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Kálnai Baldvin |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Radobasket Pénzügyőr/B | I | V, 92 - 74 | 2 - 2 |
RUBÓCZKY Ádám (40) (Gödi SE) |
MOLNÁR Bátor Marcell (1) (Gödi SE) |
SZŰCS Domonkos (4) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Neubrandt Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Radobasket Pénzügyőr/B | O | V, 74 - 89 | 2 - 3 |
RUBÓCZKY Ádám (38) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (1) (Gödi SE) |
SZŰCS Domonkos (5) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Neubrandt Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Gödöllői Sport Klub | I | V, 95 - 94 | 2 - 4 |
RUBÓCZKY Ádám (47) (Gödi SE) |
ALEKSZA Ádám (3) (Gödöllői Sport Klub) |
ALEKSZA Ádám (7) (Gödöllői Sport Klub) |
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Pilis Basket | O | GY, 99 - 42 | 3 - 4 |
RUBÓCZKY Ádám (31) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (4) (Gödi SE) |
HEMA Nuradin Hunor (2) (Gödi SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, György Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BL Basket | I | GY, 60 - 72 | 4 - 4 |
STEFKÓ Dominik Marcell (46) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (3) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (11) (Gödi SE) |
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Magda János József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Pilis Basket | I | GY, 39 - 73 | 5 - 4 |
STEFKÓ Dominik Marcell (29) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (3) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (2) (Gödi SE) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Parthus SE | O | V, 56 - 70 | 5 - 5 |
TANÁCS Dávid Bence (33) (Parthus SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (5) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (5) (Gödi SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Parthus SE | I | V, 51 - 43 | 5 - 6 |
TANÁCS Dávid Bence (24) (Parthus SE) |
TÖRÖK Richárd Csaba (3) (Gödi SE) |
ARADI Levente (3) (Parthus SE) |
Aréna: Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Játékvezetők: Czupi Márton, Nagy Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BKG Veresegyház | I | GY, 23 - 100 | 6 - 6 |
STEFKÓ Dominik Marcell (26) (Gödi SE) |
HORGÁSZ Milán (3) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (3) (Gödi SE) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Százhalombattai KSE | I | GY, 58 - 64 | 7 - 6 |
KISS Ruben (21) (Százhalombattai KSE) |
TÖRÖK Richárd Csaba (2) (Gödi SE) |
HEMA Nuradin Hunor (2) (Gödi SE) |
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Hamzi Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BKG Veresegyház | I | GY, 35 - 92 | 8 - 6 |
STEFKÓ Dominik Marcell (37) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (5) (Gödi SE) |
HEMA Nuradin Hunor (2) (Gödi SE) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Monor SE | I | GY, 39 - 79 | 9 - 6 |
STEFKÓ Dominik Marcell (20) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (2) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (4) (Gödi SE) |
Aréna: Monor Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Monor SE | O | GY, 107 - 41 | 10 - 6 |
DÉSI Dávid Márk (24) (Gödi SE) |
DÉSI Dávid Márk (6) (Gödi SE) |
PFUNDT Árpád (6) (Monor SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Pilis Basket | I | GY, 43 - 68 | 11 - 6 |
STEFKÓ Dominik Marcell (19) (Gödi SE) |
TÖRÖK Richárd Csaba (3) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (4) (Gödi SE) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Miklósi KékRókák | O | GY, 72 - 32 | 12 - 6 |
RUBÓCZKY Ádám (41) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (3) (Gödi SE) |
RUBÓCZKY Ádám (3) (Gödi SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Százhalombattai KSE | O | GY, 64 - 60 | 13 - 6 |
KISS Ruben (31) (Százhalombattai KSE) |
DÉSI Dávid Márk (1) (Gödi SE) |
KISS Ruben (5) (Százhalombattai KSE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Horváth Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | BKG Veresegyház | O | GY, 93 - 33 | 14 - 6 |
RUBÓCZKY Ádám (30) (Gödi SE) |
TÖRÖK Richárd Csaba (3) (Gödi SE) |
STEFKÓ Dominik Marcell (3) (Gödi SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Agócs Gábor Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Miklósi KékRókák | I | GY, 42 - 58 | 15 - 6 |
RUBÓCZKY Ádám (24) (Gödi SE) |
DOBOS Dávid (2) (Miklósi KékRókák) |
RUBÓCZKY Ádám (4) (Gödi SE) |
Aréna: Miklóssy János Sportközpont | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Pilis Basket | O | GY, 79 - 35 | 16 - 6 |
BENSKI Leonard (20) (Pilis Basket) |
HEMA Nuradin Hunor (2) (Gödi SE) |
MÁT Martin Richárd (2) (Gödi SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurkovics István János, György Ferenc |