Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Radobasket Pénzügyőr/B | O | V, 59 - 65 | 0 - 1 |
HEGYI Zsombor Máté (24) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
ÁTS Barnabás (1) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
HEGYI Zsombor Máté (9) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Neubrandt Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Parthus SE | I | V, 80 - 55 | 0 - 2 |
FRIEDMAN Guy (22) (Parthus SE) |
FRIEDMAN Guy (3) (Parthus SE) |
ARADI Levente (3) (Parthus SE) |
Aréna: Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Paulik Benjámin |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Gödöllői SK | I | V, 81 - 32 | 0 - 3 |
LACZKÓ Bálint (32) (Gödöllői SK) |
KISS Vince Antal (1) (Gödöllői SK) |
LACZKÓ Bálint (6) (Gödöllői SK) |
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Neubrandt Roland, Balogh Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Radobasket Pénzügyőr/B | I | GY, 68 - 94 | 1 - 3 |
NAGY Ábel Levente (39) (Pilis Basket) |
TÓTH Bálint (1) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
NAGY Ábel Levente (4) (Pilis Basket) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Czupi Márton, Agócs Gábor Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Miklósi KékRókák | O | V, 50 - 71 | 1 - 4 |
NAGY Ábel Levente (24) (Pilis Basket) |
KISS Koppány Jenő (3) (Miklósi KékRókák) |
NAGY Ábel Levente (9) (Pilis Basket) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Gödöllői SK | O | V, 61 - 77 | 1 - 5 |
LACZKÓ Bálint (19) (Gödöllői SK) |
KISS Vince Antal (1) (Gödöllői SK) |
LACZKÓ Bálint (3) (Gödöllői SK) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | BKG-Veresegyház | I | V, 61 - 43 | 1 - 6 |
JARDEK Benedek Csaba (17) (BKG-Veresegyház) |
LÁZI Barna (3) (BKG-Veresegyház) |
KÉKI Domonkos (5) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Paulik Benjámin |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BKG-Veresegyház | O | GY, 63 - 62 | 2 - 6 |
LÁZI Barna (18) (BKG-Veresegyház) |
LÁZI Barna (2) (BKG-Veresegyház) |
LÁZI Barna (4) (BKG-Veresegyház) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Szundy Gábor, Agócs Gábor Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Miklósi KékRókák | I | V, 67 - 46 | 2 - 7 |
KISS Vajk Ferenc (18) (Miklósi KékRókák) |
LAKATOS Ferenc Tamás (3) (Pilis Basket) |
KISS Vajk Ferenc (4) (Miklósi KékRókák) |
Aréna: Baksay Sándor Református Gimnázium | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Garami Júlia Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Parthus SE | O | GY, 114 - 45 | 3 - 7 |
GÁTAS András (46) (Pilis Basket) |
MÉHÉSZ Botond (1) (Pilis Basket) |
GÁTAS András (4) (Pilis Basket) |
Aréna: Telki Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Radobasket Pénzügyőr/B | O | V, 52 - 78 | 3 - 8 |
ÁTS Barnabás (20) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
KŐSZEGI Bence (2) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
DESKOSKI Ivan (6) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Neubrandt Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Radobasket Pénzügyőr/B | I | GY, 45 - 57 | 4 - 8 |
NAGY Ábel Levente (26) (Pilis Basket) |
NAGY Ábel Levente (2) (Pilis Basket) |
PÁLFI Marcell (6) (Radobasket Pénzügyőr/B) |
Aréna: Budaörsi 1.sz.Általános Iskola | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Kálnai Baldvin |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18F | I | GY, 64 - 98 | 5 - 8 |
NAGY Ábel Levente (24) (Pilis Basket) |
KOVÁCS Péter Zoltán (1) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18F) |
NAGY Ábel Levente (6) (Pilis Basket) |
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium | Játékvezetők: Magda János József, Hamzi Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | VMG DSE | O | GY, 152 - 39 | 6 - 8 |
GÁTAS András (38) (Pilis Basket) |
GELENCSÉR Ákos Bálint (2) (VMG DSE) |
LAKATOS Ferenc Tamás (2) (Pilis Basket) |
Aréna: Telki Sportcsarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán, Darai Zoé Grèta |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18F | O | GY, 95 - 70 | 7 - 8 |
METZGER Bálint (25) (Pilis Basket) |
JENEI Roland (2) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18F) |
KÉKI Benjámin (4) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18F) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Garami Júlia Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Parthus SE | O | GY, 73 - 43 | 8 - 8 |
PÁLFY Márk (21) (Parthus SE) |
PÁLFY Márk (2) (Parthus SE) |
PÁLFY Márk (5) (Parthus SE) |
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | VMG DSE | I | GY, 39 - 67 | 9 - 8 |
GELENCSÉR Ákos Bálint (15) (VMG DSE) |
GELENCSÉR Ákos Bálint (1) (VMG DSE) |
GELENCSÉR Ákos Bálint (2) (VMG DSE) |
Aréna: Vörösmarty Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Parthus SE | I | GY, 58 - 59 | 10 - 8 |
GÁTAS András (19) (Pilis Basket) |
LAKATOS Ferenc Tamás (2) (Pilis Basket) |
PÁLFY Márk (2) (Parthus SE) |
Aréna: Sólyom-Fészek Tornacsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta |