Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PILIS BASKET | I | V, 88 - 35 | 0 - 1 |
ORBÁN Lilla (26) (PILIS BASKET) |
- |
HORVÁTH Zsófia (4) (PILIS BASKET) |
Aréna: Paduai Szent Antal Általános Iskola és Gimnázium Tornaterme | Játékvezetők: Czupi Márton, Horváth Emese Kata |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Gödi SE | O | V, 20 - 75 | 0 - 2 |
GARAY Zsófia (30) (Gödi SE) |
HAMMER Hanna Stefánia (1) (Gödi SE) |
HAMMER Hanna Stefánia (4) (Gödi SE) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű SE U16L | I | V, 87 - 14 | 0 - 3 |
KINDL Szonja (24) (Atomerőmű SE U16L) |
SOLYMOSI Berill (1) (Atomerőmű SE U16L) |
BENKŐ Réka (2) (Atomerőmű SE U16L) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Haag Panna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U17LV | O | GY, 72 - 50 | 1 - 3 |
KOMLÓS Jozefa (24) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U17LV) |
KOVÁCS Nikolett (1) (BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U17LV) |
MISSOUNDOU Heléna (4) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U17LV | I | GY, 54 - 78 | 2 - 3 |
MISSOUNDOU Heléna (23) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
- |
LENGYEL Lili Anna (6) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán, Nagy Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű SE U16L | O | V, 39 - 74 | 2 - 4 |
KINDL Szonja (20) (Atomerőmű SE U16L) |
- |
KISS Fanni Noémi (1) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PILIS BASKET | O | V, 37 - 74 | 2 - 5 |
ORBÁN Lilla (21) (PILIS BASKET) |
- |
LENGYEL Lili Anna (3) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Gödi SE | I | V, 65 - 45 | 2 - 6 |
GARAY Zsófia (27) (Gödi SE) |
- |
GARAY Zsófia (5) (Gödi SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Paulik Benjámin |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Gödi SE | O | V, 29 - 78 | 2 - 7 |
HAMMER Hanna Stefánia (17) (Gödi SE) |
MIHALIK Kincső Ilona (3) (Gödi SE) |
HAMMER Hanna Stefánia (3) (Gödi SE) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű SE U16L | I | V, 118 - 25 | 2 - 8 |
KINDL Szonja (29) (Atomerőmű SE U16L) |
SOLYMOSI Berill (3) (Atomerőmű SE U16L) |
KISS Fanni Noémi (1) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Zsók Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U17LV | I | GY, 58 - 68 | 3 - 8 |
KISS Fanni Noémi (24) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
MISSOUNDOU Heléna (1) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
KISS Fanni Noémi (2) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű SE U16L | O | V, 44 - 83 | 3 - 9 |
SOLYMOSI Berill (23) (Atomerőmű SE U16L) |
SOLYMOSI Berill (5) (Atomerőmű SE U16L) |
BENKŐ Réka (4) (Atomerőmű SE U16L) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Nagy Patrik Milán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Gödi SE | I | V, 59 - 37 | 3 - 10 |
GARAY Zsófia (15) (Gödi SE) |
- |
SÁNDOR Luca (2) (Gödi SE) |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szatmári Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U17LV | O | GY, 76 - 40 | 4 - 10 |
MISSOUNDOU Heléna (24) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
- |
KISS Fanni Noémi (4) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Nagy László, Szundy Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PILIS BASKET | I | V, 74 - 30 | 4 - 11 |
FODOR Janka Mária (14) (PILIS BASKET) |
LENGYEL Lili Anna (1) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
MISSOUNDOU Heléna (3) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
Aréna: Paduai Szent Antal Általános Iskola és Gimnázium Tornaterme | Játékvezetők: Czupi Márton, Nagy Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PILIS BASKET | O | V, 45 - 57 | 4 - 12 |
TAKÁCS Lilla Petra (23) (PILIS BASKET) |
KIFUTH Ágota Beáta (1) (Dunaújvárosi Vadkutyák) |
HORVÁTH Zsófia (2) (PILIS BASKET) |
Aréna: Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Nagy László, Nagy Patrik Milán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű SE U16L | I | - | - | |||
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Zsók Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Gödi SE | I | V, 75 - 43 | 4 - 14 |
HAMMER Hanna Stefánia (30) (Gödi SE) |
GAJDOS Emese (2) (Gödi SE) |
HAMMER Hanna Stefánia (4) (Gödi SE) |
Aréna: Telki | Játékvezetők: Takács István, Ábrahám Soma (Dr. Kovács András) |