Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Albertirsai SE | O | GY, 72 - 23 | 1 - 0 |
NÉMETH Attila (26) (Gyáli Lovagok) |
- |
SZIKLAI Gergő (4) (Albertirsai SE) |
Aréna: Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Horváth Emese Kata |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | CKE U15/B | I | GY, 60 - 103 | 2 - 0 |
ÉGER Márton (24) (Gyáli Lovagok) |
CSAPÓ István (1) (CKE U15/B) |
HETYEI Tibor (4) (CKE U15/B) |
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Gyömrői FTSE | I | GY, 42 - 87 | 3 - 0 |
NÉMETH Attila (18) (Gyáli Lovagok) |
- |
TÓTH Roland (2) (Gyáli Lovagok) |
Aréna: Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Liktor Viktor, Nagy Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Gyömrői FTSE | O | GY, 89 - 53 | 4 - 0 |
NÉMETH Attila (26) (Gyáli Lovagok) |
- |
BALOGH Dávid (6) (Gyömrői FTSE) |
Aréna: Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Molnár Tamás, Fajszi Zsombor Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BL Basket | O | V, 63 - 103 | 4 - 1 |
HORVÁTH Márton (24) (BL Basket) |
- |
HORVÁTH Márton (4) (BL Basket) |
Aréna: Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Nagy Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BL Basket | I |
NÉMETH Attila (20) (Gyáli Lovagok) |
- |
MISKOLCZI Attila (1) (BL Basket) |
||
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Hamzi Virág, Kálnai Baldvin |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | CKE U15 | O | V, 53 - 79 | 5 - 2 |
PÁSK Richárd György (18) (CKE U15) |
ORMAI Bence (1) (CKE U15) |
WÁGNER Zsombor (4) (CKE U15) |
Aréna: Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Sértő Róbert, Fajszi Zsombor Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Computerbontó KK | O | V, 42 - 84 | 5 - 3 |
JÁNOSI Roland (22) (Computerbontó KK) |
SZABÓ Andrea Brigitta (2) (Computerbontó KK) |
ÉGER Márton (7) (Gyáli Lovagok) |
Aréna: Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Szipli Hanna, Kocsis Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | CKE U15 | I | V, 64 - 57 | 5 - 4 |
DEÁK Olivér (31) (CKE U15) |
DEÁK Olivér (1) (CKE U15) |
DEÁK Olivér (8) (CKE U15) |
Aréna: Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola | Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | CKE U15/B | O | V, 74 - 76 | 5 - 5 |
KOVÁCS Zoltán (35) (CKE U15/B) |
PLANGÁR Máté (1) (CKE U15/B) |
KOVÁCS Zoltán (3) (CKE U15/B) |
Aréna: Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Albertirsai SE | I | GY, 28 - 72 | 6 - 5 |
NÉMETH Attila (22) (Gyáli Lovagok) |
SZABÓ Zoltán Márk (1) (Gyáli Lovagok) |
ÉGER Márton (2) (Gyáli Lovagok) |
Aréna: Albertirsai Sportcsarnok | Játékvezetők: Pettner Hanna, Lengyel Dorka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Computerbontó KK | I | V, 92 - 69 | 6 - 6 |
JÁNOSI Roland (20) (Computerbontó KK) |
SZABÓ Andrea Brigitta (2) (Computerbontó KK) |
SZUKOB Szabolcs (4) (Computerbontó KK) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Hamzi Virág, Nagy Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Optofit VKB Vác | O | V, 61 - 94 | 6 - 7 |
ASZTALOS Botond (29) (Optofit VKB Vác) |
FÖLDES Richárd (1) (Optofit VKB Vác) |
ASZTALOS Botond (3) (Optofit VKB Vác) |
Aréna: Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Gyömrői FTSE | O | GY, 75 - 68 | 7 - 7 |
NÉMETH Attila (21) (Gyáli Lovagok) |
NÉMETH Attila (1) (Gyáli Lovagok) |
BALOGH Dávid (3) (Gyömrői FTSE) |
Aréna: Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BSC | O | GY, 84 - 66 | 8 - 7 |
SZABÓ Zoltán Márk (18) (Gyáli Lovagok) |
- |
HURSÁN Bendegúz (3) (BSC) |
Aréna: Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Nagy László, Borbély Nándor Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BSC | I | V, 85 - 42 | 8 - 8 |
BENCSIK Attila (21) (BSC) |
- |
MAJZIK Hunor Nándor (3) (BSC) |
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Gyömrői FTSE | I | GY, 61 - 89 | 9 - 8 |
JANDÓ Krisztián (29) (Gyömrői FTSE) |
- |
JANDÓ Krisztián (5) (Gyömrői FTSE) |
Aréna: Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Galambos Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Albertirsai SE | I | GY, 51 - 58 | 10 - 8 |
ÉGER Márton (19) (Gyáli Lovagok) |
MÓCSI László Levente (2) (Albertirsai SE) |
ÉGER Márton (5) (Gyáli Lovagok) |
Aréna: Albertirsai Sportcsarnok | Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Optofit VKB Vác | I | V, 93 - 77 | 10 - 9 |
JACZÓ Ádám (38) (Optofit VKB Vác) |
ŐZE Antal (1) (Gyáli Lovagok) |
NÉMETH Attila (5) (Gyáli Lovagok) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Albertirsai SE | O | GY, 102 - 48 | 11 - 9 |
MÓCSI László Levente (22) (Albertirsai SE) |
MÓCSI László Levente (3) (Albertirsai SE) |
BENKÓ Bence (4) (Albertirsai SE) |
Aréna: Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Magda János József, Zanati Márió |